Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam:

Dragon Age

RedDead Redemption

GTA 4

Saint's Raw 2

Fallout New Vegas

I faworyt:

Mass Effect 2

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko odnośnie RDR. Czy w środku są jakieś online passy czy nie? Bo właśnie mam problem czy kupić używkę czy nówkę. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko odnośnie RDR. Czy w środku są jakieś online passy czy nie? Bo właśnie mam problem czy kupić używkę czy nówkę. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam. :)

Nie ma. Mozna brac uzywane

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom już postanowiłem brać NFSa i się zastanawiam jeszcze nad jakimś filmem blu ray albo drugą grą. Się pomyśli, może jakieś pomysły z filmami fajnymi?:woot:

Wiesz na prawde nie opłaca sie NFS'a bo można w niego grać na kompie. Jak chcesz sie dobrze pobawić to tylko Exclusive'y... GT5, InFamous....

Co do DB to gdy by nie to anime to pewnie nie był bym teraz tym kim jestem :D ale co do Raging Blast 2 to myślałem że sie popłacze jak to odpaliłem... Grafika tragedia, grałem także w Tenkaichi 3 na PS2 to nie ma nawet porówania dawno to było ale wtedy grafika na mnie robiła wrażenie. A teraz to jak by te postacie z PS One wyciągnął. Miałem przed tym Naruto: Ninja Storm 2 (jestem fanem tej serii także) i na prawde DB może sie schować przy głupim naruciaku. Straszny arcade ten DB, tragiczna kamera, słabe animacje, postaci i ich ruchy sie pokrywają, monotonne sie staje jak gość cały czas zadaje tą samą kombinacje ciosów, pograłem dwa dni i zwątpiłem. Nie jest warta swojej kasy. Do tej pory nie wierze ze znalazłem typa który sie wymienił za GT5 xD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozglądam się za nową grą taką przy której przysiądę wiele wiele godzin. Która by mi się spodobała ;D. Szukam raczej coś takiego co się szybko nie nudzi. Może jakiś RPG lub SandBoxa albo coś tego typu.

JBC grałem w:

Wipeout HD

Little Big Planet

Infamous

Dead Nation

Heavy Rain

Gran Turismo 5

Dj Hero

Dj Hero 2

Assassins creed Brotherhood

Assassins creed 2

Just Cause 2

Call of Duty: Black Ops

Uncharted 2

Eye Pet ;D

To polecam ci assassyna lub red dead redemption, Assassyna 2 ukończyłem w ok. 30 godz. a gram teraz w red dead redemption i mam na liczniku jakieś 16 godz. i 46 % gry. W te gry chce się grać. Do assassin's creed 2 wracałem nawet po skończeniu głównego wątku, a pewnie zanim zacznę AC brotherhood wrócę znowu, jeśli nie dla przejścia gry ponownie to chociaż, żeby pobiegać po włoskich renesansowych miastach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wg was lepsze? WRC czy DiRT3 - nie chodzi tu o cenę, lecz o same rajdy. Na pewno WRC ma więcej tych rajdów i wydaję mi się, że więcej licencji, ale ważna jest też dla mnie grywalność i fizyka jazdy.

Czy w nowym "collinie" jest tych rajdów wystarczająco? I czy WRC się nie nudzi? thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball Ranging Blast czy może Raging Blast 2 ?

Żaden... nie warto. Na tle innych bijatyk jest bardzo słaby a nawet jako wielki fan serii uwazam ze Raging Blast 1 i 2 są tragiczne. Jak juz bardzo potrzebujesz pograc w DB to lepiej w Burst Limit. Tam grafika jest jakas ładniejsza, gładsza, bardziej animowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burst Limit miałem prze jakiś czas no i grało sie super ;-) Aha to trzeba bedzie czekać na nowa serie DB

Dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na prawde nie opłaca sie NFS'a bo można w niego grać na kompie. Jak chcesz sie dobrze pobawić to tylko Exclusive'y... GT5, InFamous....

Co do DB to gdy by nie to anime to pewnie nie był bym teraz tym kim jestem :D ale co do Raging Blast 2 to myślałem że sie popłacze jak to odpaliłem... Grafika tragedia, grałem także w Tenkaichi 3 na PS2 to nie ma nawet porówania dawno to było ale wtedy grafika na mnie robiła wrażenie. A teraz to jak by te postacie z PS One wyciągnął. Miałem przed tym Naruto: Ninja Storm 2 (jestem fanem tej serii także) i na prawde DB może sie schować przy głupim naruciaku. Straszny arcade ten DB, tragiczna kamera, słabe animacje, postaci i ich ruchy sie pokrywają, monotonne sie staje jak gość cały czas zadaje tą samą kombinacje ciosów, pograłem dwa dni i zwątpiłem. Nie jest warta swojej kasy. Do tej pory nie wierze ze znalazłem typa który sie wymienił za GT5 xD :D

A mam GT5 tylko, że zostawiłem u brata w Anglii <_<. W Naruto już nie pamiętam jaka to była i DB grałem na PSP i u brata w Burst Limit mi się podobała w sumie. No cóż więc już zamówiłem wczoraj NFS'a. inFamousa już przeszedłem tydzień temu :turned: a w GT5 tylko trochę pograłem, bo jak kupiłem to po 2 dniach wracałem do polski i zapomniałem wziąć ze sobą :confused: a pogram jakiś czas w NFSa i pewnie zamówię inFamousa 2, bo 1 była wypaas :woot::thumbsup: Polecam!:smile:

Edytowane przez Aerox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozglądam się za nową grą taką przy której przysiądę wiele wiele godzin. Która by mi się spodobała ;D. Szukam raczej coś takiego co się szybko nie nudzi. Może jakiś RPG lub SandBoxa albo coś tego typu.

JBC grałem w:

Wipeout HD

Little Big Planet

Infamous

Dead Nation

Heavy Rain

Gran Turismo 5

Dj Hero

Dj Hero 2

Assassins creed Brotherhood

Assassins creed 2

Just Cause 2

Call of Duty: Black Ops

Uncharted 2

Eye Pet ;D

Fallout 3, Fallout: New Vegas, Mass Effect 2, Red Dead Redemption

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który zestaw lepszy?

1. RDR + Tekken 6 + GoW Collection

2. Crysis 2 + FNC (w tej promocji, że druga za 59zł)

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który zestaw lepszy?

1. RDR + Tekken 6 + GoD Collection

2. Crysis 2 + FNC (w tej promocji, że druga za 59zł)

FNC - Fight Night Champion?

Ja osobiscie wolalbym tylko i wylacznie 1 zestaw.

Nie podoba mi sie w ogole Crysis. Zadne farkraje i wspomniana wczesniej strzelanka.

RDR - fabula, dlugosc gry, mozliwosci. Grales w gta, pograsz i w to. Chyba ze przeszkadzaja Ci klimaty dzikiego zachodu :]

Tekken na odmozdzenie :)

E.. GoD? A nie GoW? :P Jesli ten drugi to bierz bez namyslu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyowane radze 1 zestaw :] RDR - klasa sama w sobie pod względem gier sandboxowych Tekken 6 - jedna z najlepszych bijatyk na ps3 gow collection- sam na nią poluję ^^ specjalnie nie gralem w 3 bo gralem w 1 na ps2 i chcę wszystko po kolei przejsc ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FNC - Fight Night Champion?

Ja osobiscie wolalbym tylko i wylacznie 1 zestaw.

Nie podoba mi sie w ogole Crysis. Zadne farkraje i wspomniana wczesniej strzelanka.

RDR - fabula, dlugosc gry, mozliwosci. Grales w gta, pograsz i w to. Chyba ze przeszkadzaja Ci klimaty dzikiego zachodu :]

Tekken na odmozdzenie :)

E.. GoD? A nie GoW? :P Jesli ten drugi to bierz bez namyslu ;)

Właśnie mam większą ochotę na ten pierwszy zestaw ;). W RDR grałem troszkę gdy miałem x'a360 i bardzo mi się podobało, GTA to przeszedłem w 100%, jedna z lepszych gier dla mnie. Gdy kupowałem PS3 to się zgapiłem i wziąłem GoW3 a nie trylogię i teraz mam chrapkę na te pierwsze dwie części. Trzecia część jest niesamowita. Tekken tak żeby pograć z kumplami. Chyba wezmę pierwszą opcje i będę czekał na jesien tego roku gdzie muszę kupić 4 gry ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3, Fallout: New Vegas czy Red Dead Redemption? (cena nie ma znaczenia) które lepsze, dłuższe i ciekawsze? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 - jest nawet ok, tylko brak klimatu. Nieźle odwzorowany waszyngton.

Fallout NV - MEGA klimat, grafika średnia jak w f3, gra starczy na jakieś 50 godzin, i nawet więcej z q pobocznymi. Ta gra rozwija się nieco nudnie, i bardziej przypadnie go gustu, osobom które pamiętają czasy f1 i f2.

rdr - zdecydowany faworyt, zajebista grafika, klimat, muzyka. mnóstwo q pobocznych, wątek główny także długi, na dodatek mnóstwo zajęć do roboty, np. "polowania". RDR jest niesamowicie grywalne, i ciekawe.

Bierz rdr

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3, Fallout: New Vegas czy Red Dead Redemption? (cena nie ma znaczenia) które lepsze, dłuższe i ciekawsze? ;D

W sumie to wszystkie 3 są warte polecenia. Na Twoim miejscu wybrałbym najpierw Fallouta 3, bo używaną można bez problemu kupić za 25-30 zł. Z wszystkich 3 największe wrażenie zrobił na mnie RDR, ale Fallouty też przeszedłem i będę bardzo miło wspominał, szczególnie dzięki zajebistemu klimatowi :D. RDR jest najciekawsze, ale F3 i F:NV starczą Ci na dłużej :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3, Fallout: New Vegas czy Red Dead Redemption? (cena nie ma znaczenia) które lepsze, dłuższe i ciekawsze? ;D

F3 - super

New Vegas - ok

RDR- Zzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 - świetne jako wprowadzenie do fallouta 3d...

Fallout New Vegas - mój faworyt bo jednak ma genialny klimat, mechanikę, i starczy na conajmniej 30h...

RDR - świetny klimat ale ja w 25h zrobiłem na 100% single player'a... nie mam jej natomiast nic do zarzucenia bo jest to ścisła czołówka gier na ps3...

ALE.... jesli miałbym teraz do którejś z powyższych wrócić to byłby to Fallout New Vegas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co polecacie do pogrania sobie z kumplem/ami? Chodzi mi o gry typu bieganie/strzelanie na 2 pady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah, 2 pady... sec.

--------------------

portal 2 - coop

killzone 3 - kampania coop

motorstorm ap

black ops - zombie/"multi" na 2 pady

cod 3 - można grać na 2 pady w "multi"

re5

lost plant 2

borderlands

lbp 1 i 2

dirt 3

dead nation

gt5

lego

modern warfare 2 - spec ops

mortal kombat 9

army of two

tekken 6

cod 5 zombie

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie, że kupno F1 2010 teraz ma jeszcze sens? Wiadomo - stary skład, stare malowania bolidów, stare przepisy... Zastanawiam się nad kupnem bo lubię F1, ale nie wiem, czy teraz nie lepiej poczekać na odsłonę z numerkiem 2011. I drugie pytanie - Hot Pursuit wart jest zakupu? Od jakiegoś czasu zerwałem z tą serią, jednak... W Saturnie był za koło 80zł więc...

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto choćby dla poznania torów F1, przyda sie w ligach lub w sieci. Fajnie się później ogląda F1 w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×