Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

GT5 iż F1 2011 nie długo wychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield bad company 2 czy Killzone 3 ?

BC2 FTW! KZ3 nie jest złą grą, ale do dwójki dużo jej brakuje. Szczególnie w multi, które jest bardziej przystępne casualom -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Warto kupić trylogię Księcia Persji w HD? Nie grałem jeszcze w żadną część tej serii oprócz tej z 89r. na Amidze hehe :thumbsup:

Bardzo lubię gry Ubisoftu, kocham serię Assassin's Creed, a książę jest też grą tego typu. Nie wiem czy tylko kupić najpierw trylogię czy może od razu Zapomniane Piaski?

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiają starzy górale najlepiej zaczynać od początku. Także najpierw trylogia (mnie dostarczyła mnóstwa rozrywki), a dopiero potem Zapomniane Piaski (jeżeli masz możliwość to pożycz albo poczekaj aż będzie tanie, bo gra miła, ale krótka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield bad company 2 czy Killzone 3 ?

BF:BC2 multi kapitalne IMHO najlepsze jakie grałem. Kup nówkę będziesz miał VIP code (więcej map) i ułatwi ci zdobycie dwóch trofeów online (Demolition Man i Et tu brute) czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać czy ma ktoś z Was wiedzę czy gra no more heroes red zone zostanie wydana poza granicami Japonii? Czytałem wypowiedzi na temat no more heroes heroes paradise i niestety gra ma podobno sporo błędów/bugów. Wydanie red zone ma być rozszerzone i mają być poprawione w nim błędy.

I teraz nie wiem czy czekać na edycję red zone czy brać heroes paradise?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF:BC2 multi kapitalne IMHO najlepsze jakie grałem. Kup nówkę będziesz miał VIP code (więcej map) i ułatwi ci zdobycie dwóch trofeów online (Demolition Man i Et tu brute) czy jakoś tak.

Kupowanie bez vip code mija sie w ogole z celem. Pisano juz nie raz.

Grasz sobie z kumplami i jest fajnie, nagle losuje mape dostepna jedynie dla vipow. Ty dostajesz kopa a kumple bawia sie dalej :)

A co do wyboru. Jak dla mnie BC2 bezapelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Battlefield bad company 2 czy Killzone 3 ?

Zdecydowanie Battlefield Bad Company 2 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod4

codmw2

interesuje mnie tylko multiplayer jeżeli macie lepsze propozycje śmiało tylko żeby cena mieściła się do 60zł na allegro, bc2 odpada mam na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod4

codmw2

interesuje mnie tylko multiplayer jeżeli macie lepsze propozycje śmiało tylko żeby cena mieściła się do 60zł na allegro, bc2 odpada mam na pc

Polecam Black Opsy, używka coś koło 80 zł, a o wiele lepsze od mw2, a w 4 musiałbyś mieć raczej zgraną drużynę do gry, bo na publicu są nooby z modami -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod4

codmw2

interesuje mnie tylko multiplayer jeżeli macie lepsze propozycje śmiało tylko żeby cena mieściła się do 60zł na allegro, bc2 odpada mam na pc

Skoro masy BC2 to biery CODMW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc wybór padnie chyba na mw2 zastanawiałem się też nad bo ale znajomy odradza

dzieki za szybkie odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod4

codmw2

interesuje mnie tylko multiplayer jeżeli macie lepsze propozycje śmiało tylko żeby cena mieściła się do 60zł na allegro, bc2 odpada mam na pc

Mam wszystkie CoD na Ps3 i multi w 4 najbardziej mi się podobało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z cziterami w cod4? słyszałem że w mw2 było ich sporo i wyszła łatka blokująca czitowanie a co z cod4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem, że teraz cziterzy nie mają łatwo, ten problem był też w Cod WAW (5 części) i wydaje mi się, że gdyby nie zniknął to ludzie by protestowali i pisali do Activision petycje, jak to miało miejsce przy premierze Black Opsa.

Nie może być tak, że płacisz za produkt, co więcej kupujesz go z legalnego źródła, a nie możesz cieszyć się jego pełną funkcjonalnością. Takie jest moje zdanie, więc przy wybieraniu którejś z części Call of Duty, nie kieruj się cziterami, a radością płynącą z grania. Osobiście pomimo żalu graczy, najdłużej przesiedziałem przy COD BO i COD 4. Powiem ci jeszcze, że jak już pewnie zauważyłeś, zdania co do najlepszej części COD'a są bardzo podzielone, więc której byś nie kupił i tak będziesz żałować, że mogłeś wziąć tą drugą :)

A odnośnie mnie:

Zestaw Starter Pack Playstation Move vs. Killzone 3 + jakaś gra do 100 zł

Czy move starcza na długo, czy demo Killzone 3 na movie to faktycznie niesamowite przeżycie? Grałem trochę na movie w Saturnie, Media Markcie i powiem, że nawet zwykły ping pong może być fascynujący, jednak nie wiem czy na tyle fascynujący, żeby odmówić sobie dwóch pełnoprawnych tytułów.

Edytowane przez Mantf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zostanę przy mw2 ponieważ strasznie mnie irytuje jakiekolwiek oszukiwanie w grze. Przez dość długi czas użerałem się z cziterami w cs gdzie nie da się zagrać spokojnie mixa czy nawet esl albo gb dlatego głównie tym się kieruje bo mam tego dość.

co do mova grałem na pożyczonym i fajnie się grało ale jednak czuje ze po paru dniach by mi się znudził i kurzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Black Opsy, używka coś koło 80 zł, a o wiele lepsze od mw2, a w 4 musiałbyś mieć raczej zgraną drużynę do gry, bo na publicu są nooby z modami -.-

Black Ops to obok CoD3 zdecydowanie najgorsza część serii i jej w 100% nie polecam...

CoD4 to klasyk, ludzie nadal w to grają na PS3, choć niestety co 3 serwer jest zhackowany. Ale za to są ligi i turnieje, których emocji nie dostarczy Ci żaden public :).

Jeśli nie masz żadnej ekipy to bierz MW2, ale to z kolei jest maksymalnie niezbalansowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz się użerać z cziterami to dołóż 20 zł i kup Black Ops. Nie wiem jak teraz wygląda sytuacja w MW2, ale ostatnio jak grałem latających i teleportujących się oszustów co prawda nie było, ale 80-90% graczy miało max 70 lvl otrzymany poprzez zainfekowanie. IMHO gra w takim towarzystwie jest bez sensu i do MW2 mnie nie ciągnie mimo że mam oba map packi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio grałem w MW2 i haxów nie było, więc... Sooory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MW2 cheaterów nie ma, ale i tak wybrałbym BO, bardzo zbalansowany z o wiele lepszym SP :) I fajniejszym klimatem. Poza tym w MW2 nie możesz porównywać się z innymi graczami-co 3 ma zczitowany 10th prestige ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat?! Najbardziej nijaka część serii. Nie chcę tutaj pisać wypracowania, ale wystarczy, że powiem, że hitboxy są całkowicie spieprzone w BO. Często ma się sytuacje kiedy jest już się za budynkiem, a mimo to dostaję heada. Widać to gołym okiem na killcamach i gdybym nadal miał ten szajs to nawet miałem gdzieś zapisany filmik z tym failem. No właśnie, jedyna fajna rzecz w Black Ops to tryb Kina, można w nieskończoność oglądać te wszystkie bugi, lagi i kille z d*py i w dodatku podzielić się tym z kimś innym.

Aha, no i graficznie jest gorzej niż w CoD4 i MW2. Widać, że Treyarch mistrzami nie są i ich engine graficzny jest beznadziejny.

Edytowane przez InFaMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie wiem co wybrać ;p nie musi być cod może coś innego w podobnej cenie się znajdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie wiem co wybrać ;p nie musi być cod może coś innego w podobnej cenie się znajdzie ?

Polecam Black Ops'a. Jest to chyba najlepszy CoD, w jakiego grałem. Klimat zimnej wojny jak najbardziej jest, a singiel trzyma poziom. Multiplayer z kolei, jest lepszy niż w poprzedniczce. Gra na pewno starczy Ci na długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Black Ops'a. Jest to chyba najlepszy CoD, w jakiego grałem. Klimat zimnej wojny jak najbardziej jest, a singiel trzyma poziom. Multiplayer z kolei, jest lepszy niż w poprzedniczce. Gra na pewno starczy Ci na długo.

Nie chcę nic mówić, ale grałeś kiedykolwiek w CoD2 albo CoD4?

A zresztą, poddaję się :P. Ja Ci polecam CoD4/MW2, ale to nie moje pieniądze :P.

Edytowane przez InFaMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Killzone 3, cena stosunkowo spadła około 80-90 zł nowa, folia, polska wersja językowa.

2. Medal of Honor, zależy kto co lubi, ja się przy becie świetnie bawiłem, a można wyłapać za 45 zł

Jednak z ogromnym naciskiem na 1 opcję. A jeżeli masz od kogo załatwić move, lub może sam posiadasz, to już wydaje mi się, że to coś niesamowitego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×