Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam killzone 2 i multi dla mnie średnie a w medala grałem bete na pc i dla mnie troche nijakie połączenie cod i bf nie wyszło dobrze. Więc w tym przedziale cenowym w którym bym chciał się zmieścić (do 70zł z wysyłką) raczej nie mam dużego wyboru więc zostanę przy mw2.

Wielkie dzięki za każdą poradę

aha i jeszcze jedno pytanie. Kupując używke nie trace nic jak np przy bc2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując używane Call of duty nie tracisz nic. A przy bc2 masz Vip cod który daje dostęp do nowych map.

Edytowane przez bagilks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat?! Najbardziej nijaka część serii. Nie chcę tutaj pisać wypracowania, ale wystarczy, że powiem, że hitboxy są całkowicie spieprzone w BO. Często ma się sytuacje kiedy jest już się za budynkiem, a mimo to dostaję heada. Widać to gołym okiem na killcamach i gdybym nadal miał ten szajs to nawet miałem gdzieś zapisany filmik z tym failem. No właśnie, jedyna fajna rzecz w Black Ops to tryb Kina, można w nieskończoność oglądać te wszystkie bugi, lagi i kille z d*py i w dodatku podzielić się tym z kimś innym.

Aha, no i graficznie jest gorzej niż w CoD4 i MW2. Widać, że Treyarch mistrzami nie są i ich engine graficzny jest beznadziejny.

Klimat gry zabijają spieprzone hitboxy? Nie chcę się już tu kłócić, ale jeżeli chodzi o hitboxy to chyba mamy inne egzemplarze gry, bo w MW2 problemy z hitboxami były 100x większe. :) Tak czy siak ja polecam BO ew. 4ke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat gry zabijają spieprzone hitboxy? Nie chcę się już tu kłócić, ale jeżeli chodzi o hitboxy to chyba mamy inne egzemplarze gry, bo w MW2 problemy z hitboxami były 100x większe. :) Tak czy siak ja polecam BO ew. 4ke :P

Z wracam sie do wszystkich którzy sie wypowiadają od pewnego czasu na temat CoD'ów, KZ3. ogólnie fps'ów...

Ludzie czy wy na prawde na głowe upadliscie wszyscy? Jakie BO, MW2... Przeciez od momentu wyjscia Black Ops i po dwóch dniach grania było pewne ze ta gra umrze miesiać po jej premierze. Jedynym liczącym sie tytułem na polskich scenach jest obecnie Modern Warfare 1.

Call of Duty Modern Warfare 2 co najlepsze nazwany kilka dni po swojej premierze Modern WarFAIL 2 był tytułem który umarł bardzo szybko ponieważ nikt nie chciał w to grać a to "scena" albo jej brak wyznaczają jakość gry. Tam możecie znaleźć setki spamerów, cheat'ów. Ceny gier tez w jakiś sposób wyznaczają jej jakoś. Przy obecnym naporze tytułów... zobaczcie. MoH > BO > Crysis 2 > Kz3 > Homefront > Brink > Red Faction > zaraz bedzie MW3 i BF3 (względniam także tytuły tylko z pc). Taki Homefront to najgorsza porazką jaką miałem w rękach w tym roku. Świadczy to tylko o tym że robi sie wszystko dla kasy i na jedno kopyto. Gra wyszła w lutym czy marcu a juz kosztuje nowa 60zł. No to tylko kosztuje nowe MW1 na ps3.

Jak nie wiecie w co grać zajrzyjcie na jakieś EGU zaraz zobaczycie jakie gry jeszcze żyją i w jakie ludzie bedą grać na public'ach i w ogóle. Przez najblizsze 3, 4 lata nic nie przebije MW1 tylko w tą gre bedzie mozna z czystym sumieniem dobrze pograć online. Wątpie zeby nawet BF3 tego dokonał ;/ i tak w polsce najwiecej ludzi gra w CS'a 1.6 ;/ (no w sumie to juz mozna na telefonie).

Odnośnie KZ3 to gra jest strasznie beznadziejna i robiła lepsze wrazenie na filmikach. Multi tragiczne aczkolwiek można pograc ale tylko na Move'ie bo to w sumie pierwszy fps na ruch i troche frajdy przy tym jest.

Podsumowując tylko MW1 aczkolwiek może też być kwestia gustu ale sami zobaczycie pod koniec roku jak wszystkie powyzsze tytuły cenowo zrownają sie z MW1 albo nawet spadną niżej od niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy na prawde na głowe upadliscie wszyscy?

Ja się przyznaje. Upadłem. Od jedynego słusznego CS'1.6 wolę Black Ops i K3. Sorry

Battelfielda 3 też kupię i pewnie mi się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wracam sie do wszystkich którzy sie wypowiadają od pewnego czasu na temat CoD'ów, KZ3. ogólnie fps'ów...

Ludzie czy wy na prawde na głowe upadliscie wszyscy? Jakie BO, MW2... Przeciez od momentu wyjscia Black Ops i po dwóch dniach grania było pewne ze ta gra umrze miesiać po jej premierze. Jedynym liczącym sie tytułem na polskich scenach jest obecnie Modern Warfare 1.

Call of Duty Modern Warfare 2 co najlepsze nazwany kilka dni po swojej premierze Modern WarFAIL 2 był tytułem który umarł bardzo szybko ponieważ nikt nie chciał w to grać a to "scena" albo jej brak wyznaczają jakość gry. Tam możecie znaleźć setki spamerów, cheat'ów. Ceny gier tez w jakiś sposób wyznaczają jej jakoś. Przy obecnym naporze tytułów... zobaczcie. MoH > BO > Crysis 2 > Kz3 > Homefront > Brink > Red Faction > zaraz bedzie MW3 i BF3 (względniam także tytuły tylko z pc). Taki Homefront to najgorsza porazką jaką miałem w rękach w tym roku. Świadczy to tylko o tym że robi sie wszystko dla kasy i na jedno kopyto. Gra wyszła w lutym czy marcu a juz kosztuje nowa 60zł. No to tylko kosztuje nowe MW1 na ps3.

Jak nie wiecie w co grać zajrzyjcie na jakieś EGU zaraz zobaczycie jakie gry jeszcze żyją i w jakie ludzie bedą grać na public'ach i w ogóle. Przez najblizsze 3, 4 lata nic nie przebije MW1 tylko w tą gre bedzie mozna z czystym sumieniem dobrze pograć online. Wątpie zeby nawet BF3 tego dokonał ;/ i tak w polsce najwiecej ludzi gra w CS'a 1.6 ;/ (no w sumie to juz mozna na telefonie).

Odnośnie KZ3 to gra jest strasznie beznadziejna i robiła lepsze wrazenie na filmikach. Multi tragiczne aczkolwiek można pograc ale tylko na Move'ie bo to w sumie pierwszy fps na ruch i troche frajdy przy tym jest.

Podsumowując tylko MW1 aczkolwiek może też być kwestia gustu ale sami zobaczycie pod koniec roku jak wszystkie powyzsze tytuły cenowo zrownają sie z MW1 albo nawet spadną niżej od niej.

I kolejny funboy na tapecie. Ehhh skąd oni się biorą?

Ja gram i w CS 1.6 i w BF:BC2 i nie powiem, że są to jedyne słuszne FPS'y na świecie, bo nie czuję się wyrocznią i każdy może mieć swoje zdanie.

Poza tym cena nie do końca odzwierciedla jakość, ale myśl sobie jak chcesz.

Żeby mnie nie posądzono o chorobę psychiczną VIVA MW1!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy SOCOM Polskie Siły Specjalne to nie będzie strata kasy i kupując używkę dożo stracę?

I jeszcze jedno EA MMA? Opowie mi ktoś czy da się w to grać bo jakoś nie wyobrażam sobie bicia się analogiem i czy jest w ogóle jakiś sens kupować tą grę?

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny funboy na tapecie. Ehhh skąd oni się biorą?

Ja gram i w CS 1.6 i w BF:BC2 i nie powiem, że są to jedyne słuszne FPS'y na świecie, bo nie czuję się wyrocznią i każdy może mieć swoje zdanie.

Poza tym cena nie do końca odzwierciedla jakość, ale myśl sobie jak chcesz.

Żeby mnie nie posądzono o chorobę psychiczną VIVA MW1!!! ;)

taaa... wiesz nie jestem fanem MW1 bo w ogole nie przepadam za CoD'em. A CS'a nienawidze. Po prostu stwierdzam fakty. BC2 było shitem który skonczyło sie zaraz po Lidze CyberSportu. Co to za gra jak gra sie w nią tylko dla kasy? Teraz w to grają same lamy... bardzo marny poziom. Mimo że grafika była świetna to gra była po prostu słaba, brakowało tego czegos. I zniszczyli ją kretyńskim squad rush'em. Był by normalny CQ to by było inaczej.

Dobra to że ktoś lubi grać w BO czy uważa ze KZ3 to dobra gra to każdego sprawa... ale trzeba mieć obiektywne zdanie i potrafić powiedzieć że coś jest słabe a coś jest dobre a nie że wszystko co mi sie podoba jest zajebiste. Ja żałuje zakupu BO bo to były pieniądze wyrzucone w błoto, kz3 nie żałuje ale zabawy było na kilkanaście godzin bo multi było słabe, BF:BC2 mam do tej pory od czasu premiery i nie sprzedam nigdy bo zawsze mam senstyment do BF'ów ale i tak uwazam ze to słaby tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat gry zabijają spieprzone hitboxy? Nie chcę się już tu kłócić, ale jeżeli chodzi o hitboxy to chyba mamy inne egzemplarze gry, bo w MW2 problemy z hitboxami były 100x większe. :) Tak czy siak ja polecam BO ew. 4ke :P

Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz. Czy ja napisałem, że hitboxy zabijają klimat? Chyba mamy inne egzemplarze, ale MW2, bo tam hitboxy były w miarę ok. Tutaj jest tragicznie. A co do klimatu to dobry klimat może być w takim BioShocku lub Deus Ex'ie, a nie w takim failu jak BO. Klimat to może i jest w CoD4, szczególnie w pamiętnej misji snajperskiej (której btw nie było w BO, a w MW2 w śladowych ilościach), ale na pewno nie w BO :P.

Podsumowując: BO = tragiczne hitboxy, beznadziejne bronie (ale to może tylko mój gust), wszechobecny lag, second chance; MW2 = 10 metrowy knife lunge + commando, painkiller na max op, OMA + Danger Close + tuba; CoD4 = haxy na serwerach, jugg

I tak źle, i tak niedobrze, ale jak już chcesz koniecznie CoD to polecam albo 4, albo MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BO to najbardziej dopracowany pod każdym względem CoD. Takie jest moje zdanie. I milionów innych ludzi codziennie w niego grających od prawie roku.

Hitboxy sroksy...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Battlefield Bad Company 2 :biggrin:

Jednak KZ3 nie jest takie dobre ?

Możecie napisać bardziej konkrtetnie w jakich aspektach przegrywa z BC2 czy grafiką, multi, grywalnością,...,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że dzięki niezliczonym patch-om Black Ops jest po prostu świetny. Na początku błędy były i to skandaliczne, dopiero w okolicach nowego roku gra nabrała zupełnie innych kształtów. Kto kupił w premierę pograł 2 tyg i zniesmaczony sprzedał może żałowac. Black Ops wtedy i teraz to zupełnie inne gry, więc krytyka na podstwaie wrażeń z okolicy premiery jest mocno nieuzasadniona i niezasłużona.

Jednak KZ3 nie jest takie dobre ?

Możecie napisać bardziej konkrtetnie w jakich aspektach przegrywa z BC2 czy grafiką, multi, grywalnością,...,

Jest dobre a nawet bardzo. Grafika lepsza choć niezbyt , bardzo fajne wielopoziomowe plansze, multi miodne, grywalność wysoka.

Przegrywa zdecydowanie wielkością map, pojazdami oraz ma inny tryb rozgrywki mogą nie każdemu pasować ale to kwesta gustu.

No i BC2 ma więcej map, bo grając w K3 głównie trafia się na 2-3 ale to też przez to że ludzie wciąż głosują na te same.

Wystarczy spojrzeć jeszcze KTO co poleca, wystarczy kliknąć publictrophy. Ktoś piszę zdecydowanie a w druga nie grał albo w demo singla. No sorry...ale co tu komentować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BO to najbardziej dopracowany pod każdym względem CoD. Takie jest moje zdanie. I milionów innych ludzi codziennie w niego grających od prawie roku.

Hitboxy sroksy...

Hahahahaha, dobry żart buddy! Made my day! laugh.gifblink.gif

Te "hitboxy sroksy" to podstawa każdego dobrego multiplayera. Jeżeli podoba Ci się dostawanie niesprawiedliwych fragów to szczerze Ci współczuję, w takim razie zgodzę się, że BO to idealna gra dla Ciebie. Jeśli taki CS lub TF2 miałby beznadziejną detekcję obrażeń to nikt by w to teraz nie grał poza casualami, które nie rozumieją znaczenia słowa "hitbox".

Nie zamierzam się dalej kłócić i sprawę "BO vs ALL" uznam za skończoną.

Edytowane przez InFaMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego tematu zrobila się kłótnia a nie doradztwo w sprawie gier dry.gif

To powtorze mój dylemat:

Marvel: Ultimate Allaince, Fight Night Round Champion czy LBP 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale grałeś kiedykolwiek w CoD2 albo CoD4?

A zresztą, poddaję się :P. Ja Ci polecam CoD4/MW2, ale to nie moje pieniądze :P.

Grałem w każdą części oprócz niesławnej "trójeczki". Co to ma do rzeczy? Mi jakoś Black Ops się podobał, ale przecież to gówno, kilka milionów ludzi gra w jeden wielki crap i nieporozumienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego tematu zrobila się kłótnia a nie doradztwo w sprawie gier dry.gif

Widzisz, teraz nie kłocą się pomiędzy sobą fanboje BFa i CoDa tylko fani CoDa naskakują na siebie nawzajem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego tematu zrobila się kłótnia a nie doradztwo w sprawie gier dry.gif

To powtorze mój dylemat:

Marvel: Ultimate Allaince, Fight Night Round Champion czy LBP 2?

Oj ja bym wybrał LBP 2 ponieważ tam jest zajebi*** edytor poziomów ;)

To teraz ja :whistling:

1. Borderlands

2. Tekken 6

3. Tekken 5:DR

4. CoD World at War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ja bym wybrał LBP 2 ponieważ tam jest zajebi*** edytor poziomów ;)

To teraz ja :whistling:

1. Borderlands

2. Tekken 6

3. Tekken 5:DR

4. CoD World at War

Moim zdaniem

.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie odnośnie konsoli, niedawno padł mi xbox i zamierzam kupić ps3 jednak wszystko zbiegło się w czasie z nowym modelem ps3 'CECH-3000B'' który rzekomo ma pobierać mniej prądu i konsola ma być usprawniona.. jednak obecnie w sprzedaży jest wersja CECH-2500 i tutaj nasuwa się moje pytanie, czy jest sens czekać na nowszy model czy brac obecną wersję konsoli? czy te zmiany będą znaczące czy to jedynie kwestia kosmetyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie odnośnie konsoli, niedawno padł mi xbox i zamierzam kupić ps3 jednak wszystko zbiegło się w czasie z nowym modelem ps3 'CECH-3000B'' który rzekomo ma pobierać mniej prądu i konsola ma być usprawniona.. jednak obecnie w sprzedaży jest wersja CECH-2500 i tutaj nasuwa się moje pytanie, czy jest sens czekać na nowszy model czy brac obecną wersję konsoli? czy te zmiany będą znaczące czy to jedynie kwestia kosmetyki?

Powiem tak, znaczących zmian nie będzie. Aktualna wersja konsol jest bardzo dobra, i wiadome jest że co jakiś czas wychodzi nowa, delikatnie "ulepszona" wersja. Zatem, możesz śmiało brać obecną wersję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :whistling:

1. Borderlands

2. Tekken 6

3. Tekken 5:DR

4. CoD World at War

Zdecydowanie BL. Ew. CoD:WaW dla zombie.

@Snafu

Ja nie mówię, że Black Ops to całkowity syf, źle mnie zrozumieliście. Po prostu z jego wszystkimi niedoskonałościami do takiej 4-ki nie ma porównania. Te błędy, o których mówiłem to fakt, ale nie wszyscy muszą zwracać na to uwagę. Aha, no i miliony nadal grają i w MW2, i w CoD4, więc to nie jest dobry argument. Na tym kończę moje wypociny. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wyższość jednego CoDa nad drugim, to powiem ci InFaMe, że przywołując na przykład hitboxy trzeba jeszcze wiedzieć o czym się mówi. Twój największy zarzut, czyli sytuacja, w której np. uciekając za ścianę jakiegoś budynku wydaje nam się, że uciekliśmy przed kulą,a jednak giniemy jest obecna w każdym CoDzie. To po pierwsze. Po drugie hitboxy, wbrew obiegowej opinii, to nie są tylko markery, które służą do rejestrowania obrażeń. Ich główną rolą jest kompensowanie laga, jaki następuję gdy postać się porusza. Nie ma to nic wspólnego z lagiem sieciowym. Gdy postać stoi nieruchomo, hitboxy stoją w miejscu, ale gdy postać się porusza, hitboxy muszą ją wyprzedzać, tak by wystrzelona kula trafiła postać, zanim ona jeszcze zostanie w danej przestrzeni zarejestrowana jako obiekt. Wszystko to ma ułatwić trafienie i pomóc przy ewentualnej latencji sieciowej. Dlatego w codzie, tak czułym na opóźnienia internetowe, czasami nasze hitboxy na postaci mogą dostać obrażenia wcześniej niż bryła postaci, która już była za murkiem ;) Dochodzi do tego bardzo duża szybkość rozgrywki, więc i nasze wirtualne cienie nie nadążają. Na PC można jeszcze się tego pozbyć (ale tylko przy dedykowanych serwerach, inaczej gra może się stać niegrywalna), odpowiednimi komendami z poziomu konsoli, choć nie wiem czy jest to możliwe w codzie akurat, bo...

Ktoś za przykład dobrych hitboxów podał zdaje się Team Fortress 2 czy też CS. Czyż nie będzie dobrym zwieńczeniem obejrzenie jak "doskonałe" one są w tej grze?

Obejrzyjcie. Każdemu przyda się ten poglądowy filmik, dlaczego na powtórkach w BO i innych CoDach uciekliśmy za murek a jednak dostaliśmy heada.

Link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC 2011 czy EA MMA czy FNC?

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły argument sprzed 3 lat, nie ma co. Gram w TF2 od jakiegoś czasu i ani razu nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Valve wypuszcza update'y średnio co tydzień, a może nawet częściej - to się nazywa dbanie o graczy, nie to co ta kaszana którą odwala Treyarch - nie dość, że upy są bardzo sporadyczne to zwykle więcej psują niż naprawiają. rolleyes.gif

kill, jeśli masz zamiar kontynuować tą dyskusję to zapraszam gdzie indziej, bo ten temat nie służy do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×