Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Opłaca się zamieniać Star Wars:The Force Unleashed za Burnout Paradise?

Z góry dzięki za pomoc.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dopłacić i wziąć NFS: HP

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, cholera, uparłem się przy tym "wziąść"... Danke schon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie 3 możliwości:

1. Bad Company 2 + Medal of Honor 2010

2. Bad Company 2 + Uncharted 2 (szkoda ze nie fps)

3. Killzone 3 (i 20 zł do przodu na pizze ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja 2 choć 3 też nie jest zła.

BC2 król multiplayerów, ale już trochę leciwy na jesieni większość przesiądzie się na B3 wiec inwestycja krótkowzroczna. Singiel średni, drewniany.

Medal of Honor gra z ultrakrótkim singlem i średnim multi. Grafika wyglada jak w grach z 2008. Można zagrać, dla fanów FPS.

U2 jedna z 2-3 najlepszych gier na PS3 w którą trzeba pograć, ale jak w przypadku BC2 z multi niedobitki uciekną na jesieni.

K3 bardzo fajny multiplayer, udanie zapełnia lukę pomiędzy CoD a Battlefield gra dość świeża, z ładną grafiką. Niestety nie zdążyłem ograć singla , ale podobno nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel w KZ3, daje radę. W dwójce ledwo go zmęczyłem do końca, a w trójce nawet się nieźle bawiłem. Multi fachowe. BC2 rewelacja, ale tylko multi. Single w tej grze to jakaś pomyłka, mogli wogóle tego nie dawać, ja zmęczyłem go do końca dopiero jak mi wysiadł net. Medala nie grałem, więc się nie wypowiem. A U2 daje bardzo bardzo radę. Znakomity singiel, świetna grafika i niezłe multi (mnie mało wciągneło, ale też mało grałem w nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dopłacić i wziąć NFS: HP

Tak się składa,że HP mam.smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Komplet 1, masz 3 gry (BC2, MoH, MoH Frontline) i jeszcze klucz do bety. Z Uncharted to bym się wstrzymał aż do premiery Uncharted Collection. A na Killzone'a to lepiej poczekać aż stanieje. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi. Już zamówiłem Bad Company 2, a co do drugiej gry to póki co się wstrzymam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucza do bety nie ma w podstawowej wersji.

To się niepotrzebnie podjarałem na klucz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz MoH multi to śmiało ci go moge polecić, ale tylko ze względu na multi, iż singiel zajmie ci nawet 1 PORANEK rofl.gif(wiem, żart w stylu Strasburgera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście na Hard plus Tier-1, dodać do tego Frontline to już jakieś 20h, także nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Homer S. Domyślam się że w MoH nie grałeś a twoje rozważania są czysto teoretyczne. Idąc tym tokiem rozumowania przejdźmy grę 10 razy to będziemy mieli 35-40h singla.

Gra jest żenująco krótka na hard może jest to 4h, Do tego hard jest bardzo łatwy. Ginie się przypadkowo lub na własne życzenie. Tier 1 to tryb typowo pucharkowy, a nie każdy jest łasy na trofea.

Frontline to gra przeniesiona żywcem z Ps2. To miły dodatek, ale tylko dodatek.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy jest takim wyjadaczem jak Ty, co przechodzi gry na hardzie w 4h. Nie przesadzajmy, gra nie jest aż tak prosta i tak krótka. A wyliczyłem 20h bo stwierdziłem, że kolega wyżej zacznie grać na normalu, gra mu się spodoba przejdzie jeszcze raz, nie wnikam czy na hardzie czy w tier-1. Może i przejdzie 10 razy tak jak Ty napisałeś. Chodzi o to czy będzie się dobrze bawił a ja mogę mu śmiało zapewnić, że tak bo to dobry fps. Nie wyśmienity, lecz dobry.

A Frontline to odświeżenie klasyki. A nuż nigdy w to nie grał? Bodaj drugi najlepszy MoH to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba byc wyjadaczem zeby skonczyc MoH w gora 5h i nic go nie przyciagnie do tego tytulu po raz kolejny. No chyba, ze jest maniakiem trofeow, wtedy bedzie musial przynajmniej 2 razy ukonczyc singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, gra nie jest aż tak prosta i tak krótka. Chodzi o to czy będzie się dobrze bawił a ja mogę mu śmiało zapewnić, że tak bo to dobry fps. Nie wyśmienity, lecz dobry.

Grałeś? No oczywiście, że nie bo po co. Ważne żeby coś nabazgrać. Śmiało możesz zapewnić. Dobre :) Bez urazy, ale jak wypowiadasz się w tym dziale to powinieneś w grę najpierw zagrać, a potem polecać lub nie polecać.

Już kilku takich było , co czerpało swoją niezmierna wiedzę z youtube, ale na szczęście już ich wśród nas nie ma. PEACE

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś? No oczywiście, że nie bo po co. Ważne żeby coś nabazgrać. Śmiało możesz zapewnić. Dobre :) Bez urazy, ale jak wypowiadasz się w tym dziale to powinieneś w grę najpierw zagrać, a potem polecać lub nie polecać.

Już kilku takich było , co czerpało swoją niezmierna wiedzę z youtube, ale na szczęście już ich wśród nas nie ma. PEACE

Święte słowa masz + thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF: BC 2 czy Homefront??

z nastawieniem na to drugie. Demko poprostu mnie uwiodło... nie da się tego inaczej opisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 Limited Edition czy L.A. Noire?

Uwielbiam takie zestawienia. Grales w Heavy Rain? Jesli grales to "mniej wiecej" przypomina ona L.A. Noire. Co do Crysisa to wiadomo. Normalny FPS z nienormalna jak na obecne czasy dlugoscia singla (8-10h). L.A. jest jeszcze dluzsza, ale to calkiem inny typ gry (lekko mnie znudzila)

BF: BC 2 czy Homefront??

z nastawieniem na to drugie. Demko poprostu mnie uwiodło... nie da się tego inaczej opisac

BC2. Dla mnie jest 100x lepsze, ale jestem lekko nieobiektywny chyba (700h w multi :biggrin:)

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF: BC 2 czy Homefront??

z nastawieniem na to drugie. Demko poprostu mnie uwiodło... nie da się tego inaczej opisac

BBC2! wg. mnie i 95% graczy z tego forum jest to król multiplayera, a i singiel niekulawy

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×