Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

tam gdzie taniej :turned:

czyli w większości przypadkach na allegro :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko- Burnout Paradise vs. Colin Mcrae DIRT ??? :teehee:

monek1995@wp.pl.png

Edytowane przez kuchar95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm: Pacific Rift :)

Jezeli nie możesz to Burnout: Paradise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krótko- Burnout Paradise vs. Colin Mcrae DIRT ??? :teehee:

monek1995@wp.pl.png

Zdecydowanie Burnout Paradise... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak napisałem: Byrnałt:Paradajs (Burnout)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale spośród tych dwóch .... :teehee:

no zależy, czy bardziej podoba Ci się jazda po mieście i wyścigi w ruchu ulicznym, czy rajdy i rallycross...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako że jestem "świeżo upieczonym" użytkownikiem PS3 mam do was pytanko. Jaką grę bardziej polecacie, Uncharted: Drake's Fortune, czy Heavenly Sword?

// od admina: temat ten zostawiam, by każdy mógł zadać podobne pytanie - ostatnio mnoży się na forum tego typu wątków, które moderatorzy tak czy tak wywalają!

Jesli lubisz strzelac i ogladac przerywniki zmontowane jak w filmie przygodowym polecam uncharted ale decyzje zostawiam tobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a w dircie są tylko wyscigi w tereneie czy tez po asfalcie, sniegu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Burnout Paradise... :)

BURNOUT ,ze względu na FUN !!! ,dodatki,wypadki,loty,ppppppprrrrędkośc ..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a w dircie są tylko wyscigi w tereneie czy tez po asfalcie, sniegu itp.

po asfalcie są, po śniegu chyba nie...przynajmniej ja nie widziałem na żadnym filmiku, trailerze - gry nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 czy F.E.A.R. 2

Jestem początkującym, konsole dzisiaj zamawiam, w F.E.A.R. grałem na kompie i wiem o czym jest, a killzone widziałem tylko na filmikach i recke przeczytałem z PSX, ale nic poza tym... A kasy mam na tylko jedno z tych 2 tytułów... Które da mi więcej frajdy?? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No przeciez proste ze killzone ;d

Popieram przedmów(cę/ów)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Killzone 2 czy F.E.A.R. 2

Jestem początkującym, konsole dzisiaj zamawiam, w F.E.A.R. grałem na kompie i wiem o czym jest, a killzone widziałem tylko na filmikach i recke przeczytałem z PSX, ale nic poza tym... A kasy mam na tylko jedno z tych 2 tytułów... Które da mi więcej frajdy?? :biggrin:

Zdecydowanie KZ2... Najlepsza strzelanka :)

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Killzone 2 czy F.E.A.R. 2

Jestem początkującym, konsole dzisiaj zamawiam, w F.E.A.R. grałem na kompie i wiem o czym jest, a killzone widziałem tylko na filmikach i recke przeczytałem z PSX, ale nic poza tym... A kasy mam na tylko jedno z tych 2 tytułów... Które da mi więcej frajdy?? :biggrin:

heh według mnie głupie porównanie co wybrać 99% graczy wybrało bym KZ2 heh nie bądź tym 1% po za tym Killzone to kultowy tytuł dla PS3 porównywalnie sławny jak Halo dla Klocka.

heh jak kupisz F.E.A.R. 2 to itak pewnie w niedalekiej przyszłości zagrasz w KZ2 bo taki tytuł nie może Cie ominąć :)

Btw. jeszcze jedno widzę że w F.E.A.R. grałeś na kompie to pewnie zdajesz sobie z tego sprawę że na padzie się gra zdecydowanie trudniej niż na kompie (klawa + mysz)

Pozdrawiam i w 100% polecam KZ2 nie zawiedziesz się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, więc postanowione, K2. A wiem że trudniej bo już miałem PS3, ale wymieniłem się za kompa... a teraz mam kompa i W pon PS3 ;] Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam dylemacik Far cry 2 czy Resistance 2, czy Metal gear solid 4?? Sam nie wiem

A tak w ogole to kto poradzi cos podobnego do Tomb Raider Underworld??

P.S. Mercenaries 2 dobra gierka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. mam dylemacik Far cry 2 czy Resistance 2, czy Metal gear solid 4?? Sam nie wiem

Zależy jaki typ gry lubisz - mgs to jednak skradanka, i nie każdemu może podejść w gusta (ja mimo, że nie grałem we wcześniejsze inkarnacje [poza jedynką] grę przeszedłem z zapartym tchem. Far Cry 2 - afryka afryka afryka, gra w sumie niezła, i ma świetny edytorek.

R:2 - kontynuacja jedynki. Jeżeli nie grałeś w jedynkę, odpuść sobie. Tylko dla fanów ostrego strzelania online (a i to dosyć wątpliwe, bo klimaty dość specyficzne). Demo jedynki jest na PSN store - sprawdź, zanim zakupisz.

No chyba, że poczekasz do końca lutego na Killzone 2 - absolutny "must have".

A tak w ogole to kto poradzi cos podobnego do Tomb Raider Underworld??

Uncharted: Drake's Fortune

P.S. Mercenaries 2 dobra gierka??

Kaszana. Szkoda keszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×