Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

SMACK DOWN VS RAW 2009 UFC 2009 lub FNR4

Motorstorm moim zdaniem 2 jest lepsza

Fifa 10 PES 10?? Jak dla mnie F10

GTA 4. kwestia gustu

Czy są jeszcze jakieś fajne gry do pogrania w 2 osoby - LBP, Motostorm2, CoD5

Aha i co fajniejsze Dirt czy Motorstorm? Obie fajne

To zdecyduje się na gry:

Smack Down vs. Raw (ew. UFC choć wole wrestling)

dirt

Fifa/PES to jeszcze do obczajenia

Ratchet and Clank

LBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Szukam fajnych (trochę starszych bo nie chce narazie bulić po 200zł szt. ;) :) )

W planach mam kupić:

SMACK DOWN VS RAW 2009

Motorstorm jakiś (tylko jaki)

Fifa 10 PES 10?? Co jest lepsze na PS3 bo na kompa to wiem ze PES 10.

GTA 4.

Czy są jeszcze jakieś fajne gry do pogrania w 2 osoby tj. WWE SMACK DOWN oraz czy są jakieś ciekawe propozycje do tych co wybrałem.

Aha i co fajniejsze Dirt czy Motorstorm?

Ja zamiast Smack Downa wolał bym UFC albo FNR 4

Motorstorm hmm ciężko mi powiedzieć mam tylko 1 część ale z tego co widzę to 2 jest chyba lepsza.

Fifa 10 Tylko na konsole a PES 10 odwrotnie, czyli tylko PC :P

W Dwie osoby, to to co kolega ci napisał wyżej i jeszcze fajny jest Resident Evil 5 :). Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem FarCry 2. Cena nowej gry jest bardzo atrakcyjna. Pytanie, czy warto i czy ktoś w ogóle jeszcze gra online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z UK FC2 w folii kosztuje 35zl +10 przesyłka i jeśli mówimy o takiej cenie to dla samego multi można kupić. Z resztą w tym przedziale cenowym chyba nie ma nic ciekawszego.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały dylemat. Wszyscy chwalą Uncharted: DF no i drugą część, a ja grałem tylko w demo pierwszej części. No i tu sie rodzi problem. Nie jestem zbyt dobry w celowaniu pistoletem na padzie :| Jak nie mam skilla to warto brać? Na razie raczej jakbym miał brać to I, bo z reguly zawsze zaczynam od pierwszych czesci :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz jedynkę. Celować padem jest łatwo i dość szybko można się tego nauczyć.

Na pewno nie będziesz żałował zakupu dokładając do tego niską cenę za ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może w cenach w sklepach takich jak MM czy Saturn? Chciałbym sobie kupić PS3, ale nie wiem jaką wybrac 80 gb czy inną. Najlepiej jakby miała ze 2 - 3 gry dołączone.

http://allegro.pl/it...is_wwa_ken.html

Na allegro to znalazłem, dobra oferta?

U mnie w Częstochowie w MM jest taki sam zestaw za 1299zł :) Na twoim miejscu nie ryzykował bym kupnem konsoli na allegro w sumie różnica wyniesie niecałe 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest z Warszawy to może sam się pofatygować i odebrać osobiście co i moim zdanie jest najsłuszniejszą formą dostarczenia. A Lei zdjęcie konsoli w opisie aukcji jest niezgodne ze stanem faktycznym, bo to co tam widać do "sześćdziesiątka", a nie "osiemdziesiątka", która jest przedmiotem tejże aukcji. Jeżeli chodzi o gry dołączone do tego zestawu to polecam wszystkie trzy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może w cenach w sklepach takich jak MM czy Saturn? Chciałbym sobie kupić PS3, ale nie wiem jaką wybrac 80 gb czy inną. Najlepiej jakby miała ze 2 - 3 gry dołączone.

http://allegro.pl/item796995804_konsola_playstation_ps3_80gb_3_gry_gratis_wwa_ken.html

Na allegro to znalazłem, dobra oferta?

Ja na Twoim miejscu nie kupowałbym "grubej" ps3. Zainwestuj w wersję slim - za konsolę zapłacisz podobnie, a dostaniesz cichszą, mniejszą i mniej prądożerną konsolę z dyskiem 120 lub 250 gb. Gry dołączone do zestawu można wyrwać za 100 zł jak się dobrze zakręcisz (wszystkie 3 polecam, ale ogólnie to starocie)

Edytowane przez look4z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jakieś porządne powody dla których polecacie tylko slim bo te obecne to śmiech na sali.

cichsza - Każda konsola kiedy jest nowa jest cichsza, za wcześnie żeby to oceniać. Slim ma dopiero miesiąc skąd wiecie ze za 2 miesiące nie okaże się ze Slim jest 2x głośniejszy od FAT?

mniejsze zużycie prądu - Czy oszczędność rzędu 40zl rocznie to naprawdę sprawa priorytetowa?

wielkość - A co to qu*** ma do grania? Bebechy upchnięte w mniejszej obudowie = gorsza cyrkulacja powietrza = większa temperatura.

cena - Slim 120GB 1200zł, FAT 80GB 1000zł, dysk 320GB 180zł wniosek nasuwa się sam.

@Lei

Ja proponuje Ci kupić wersje FAT 80GB + dysk WD 320GB bez gier ponieważ zwykle gry w zestawie to starocie warte 30zl sztuka, a znacznie zawyżając cenę zestawu. Chyba ze mówimy o zestawie z jedna dobrą gra to co innego. A co do kupowania z allegro, stanowczo odradzam to zbyt duża suma żeby ryzykować, a kurier z ubezpieczaniem to następny koszt. Najlepiej odebrać konsole osobiście.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam do wyboru albo Resistance i Uncharted (jedynkę) lub GTA IV i NFS: Undercover, co mam wybrać ? Chodzi mi głównie o to czy NFS nie jest jakąś nieudaną próbą odwzorowania wyścigów i jest godna uwagi. Słyszałem, że Resistance jest bardzo fajną grą (grałem również w R: Retribution na PSP i gra jest kozacka). Polećcie mi coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Którą wersje mi radzicie kupic NBA LIVE 10 czy NBA 2K10??

Jakieś są zasadnicze różnice między tymi grami??

Demo NBA LIVE 10 podoba mi się strasznie. Jakie jest wasze zdanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Resistanse i Uncharted Drake's Fortune. NFS jak to NFS nic ciekawego, a przy GTA zanudzisz się na śmierć.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Live jest strasznie sztuczne... takie plastikowe ludziki... nie wiem gdzie tu symulacja basketu... gralem w demo i dopiero za 3im razem dobilem do konca... po prostu iezko strawne jak dla mnie

wydaje mi sie ze to jest kwestia gustu... 2k napewno jest bardziej wymagajace... trudniejsze zwlaszcza na poczatku... ale daje nieprawdopodobna frajde z gry

ja osobiscie polecam 2k10... ale najlepiej jest sprawdzic samemu jaki basket Ci bedzie bardziej odpowiadal

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam do wyboru albo Resistance i Uncharted (jedynkę) lub GTA IV i NFS: Undercover, co mam wybrać ? Chodzi mi głównie o to czy NFS nie jest jakąś nieudaną próbą odwzorowania wyścigów i jest godna uwagi. Słyszałem, że Resistance jest bardzo fajną grą (grałem również w R: Retribution na PSP i gra jest kozacka). Polećcie mi coś :)

To powiem tak:

Resistance - gierka fajna, dosyć przestarzała grafika (bo 2006) NIE MA TROFEÓW (no chyba, że masz je w du...)

Uncharted 1 - Dobra gra, dużo akcji i zabawy grafika nawet dobra jak na dzisiejsze czasy. Generalnie to najlepszy wybór z gier które podałeś.

GTA IV - Omijaj tą grę szerokim łukiem, jest nudna jak flaki z olejem (według mnie oczywiście) NIE POLECAM

NFS: Undercover - Najgorszy chyba NFS jaki powstał. Gra to jest kpina. Jak już masz NFS'a kupować to z tych nowszych: Shift, Carbon, Prostreet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią powyżej.Jak koszykówka to tylko od 2k :thumbsup: Zdziwiło mnie że spodobało Ci się demo Nba live gdyż z symulacją rozgrywki nie ma nic wspólnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz demo live to co za problem ściągnąc 2k10??

Ja też wole 2k10 chociaż z 2k najbardziej mi sie podoba 2k7. Te nowsze są zamulone moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź. Mam jeszcze jedno, pytanie, FIFA czy PES ? Wiem, że to już jest legendarny spór, ale chciałbym sobie pograć w piłkę nożną na PS3, a nie wiem co może mi bardziej odpowiadać :) Na PSP króluje PES, ale wiadomo, to konsola przenośna, więc to dwie różne rzeczy. Chodzi mi głownie o fizykę zawodników i ogólnie gejmplej, a nie grafikę. Czy są może jakieś demówy tych gierek (np. PES 2009, FIFA 2009) na PSS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź. Mam jeszcze jedno, pytanie, FIFA czy PES ? Wiem, że to już jest legendarny spór, ale chciałbym sobie pograć w piłkę nożną na PS3, a nie wiem co może mi bardziej odpowiadać :) Na PSP króluje PES, ale wiadomo, to konsola przenośna, więc to dwie różne rzeczy. Chodzi mi głownie o fizykę zawodników i ogólnie gejmplej, a nie grafikę. Czy są może jakieś demówy tych gierek (np. PES 2009, FIFA 2009) na PSS ?

Jest demo i Fify 2010 i PES 2010 wiec sprawdz sobie sam i ocen. Przy czym finalna wersja PES jest duzo lepsza niz jego demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź. Mam jeszcze jedno, pytanie, FIFA czy PES ? Wiem, że to już jest legendarny spór, ale chciałbym sobie pograć w piłkę nożną na PS3, a nie wiem co może mi bardziej odpowiadać :) Na PSP króluje PES, ale wiadomo, to konsola przenośna, więc to dwie różne rzeczy. Chodzi mi głownie o fizykę zawodników i ogólnie gejmplej, a nie grafikę. Czy są może jakieś demówy tych gierek (np. PES 2009, FIFA 2009) na PSS ?

PS3 - FIFA!

PC - PES

Raczej każdy "piłkarz" Ci to powie.

Ja mam takie pytanie. Zbliżają się święta, mimo że mam już swoje lata to rodzina zawszę mi jakiś prezent kupuję, tak samo ja im. Myślałem nad jakąś ciekawą grą na ps3... Cały czas mnie nachodzi myśl z Borderlands... Akurat nie mam możliwości nigdzie zagrać i sprawdzić czy gra jest godna uwagi.

Po prostu nie chce by było tak jak z residentem 5. Strasznie się napaliłem i w końcu kiedy udało mi się już od znajomego pożyczyć - okazało się, że to szmira.

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź. Mam jeszcze jedno, pytanie, FIFA czy PES ? Wiem, że to już jest legendarny spór, ale chciałbym sobie pograć w piłkę nożną na PS3, a nie wiem co może mi bardziej odpowiadać :) Na PSP króluje PES, ale wiadomo, to konsola przenośna, więc to dwie różne rzeczy. Chodzi mi głownie o fizykę zawodników i ogólnie gejmplej, a nie grafikę. Czy są może jakieś demówy tych gierek (np. PES 2009, FIFA 2009) na PSS ?

Jeśli grałeś w Pro Evo 3,4,5,6... to bierz Pro Evo. Jak nie grałeś i ogólnie mało grałeś w gry piłkarskie to bierz fifę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Empty

Undercover... LIPTON ale za to GTA IV jest niezłe.

Uncharted... Kozak, jednak Resistance... Niektórym nie odpowiada od strony graficznej... Mi się tam w to dobrze grało... w 1 jak i w 2.

Edytowane przez B!egan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz. Ściągnę sobie demówy i poszperam w supermarketach / empikach bo raczej będzie wystawiona jedna z tych gier, żeby wypróbować (raczej FIFA i pewnie na X360, ale zawsze warto sprawdzić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×