Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się kupić wersję kolekcjonerską Far Cry 2 z koszulką, mapką, CD z produkcji, i czymś tam jeszcze za 159 zł ?

Edycja kolekcjonerska jest spoko, ale sama gra jest delikatnie mówiąc kontrowersyjna. Na pierwszy rzut oka cud miód, ale niestety im dalej w las tym więcej drzew. Najlepiej poczytaj o grze, bo jeśli jesteś cierpliwy i nie przeszkadza Ci duża powtarzalność misji to masz bite 60-70 godzin singla! W Ultimie jest chyba za 79 zeta sama gra. 

A swoją drogą skąd masz możliwość kupna kolekcjonerki bo na Alledrogo nie widziałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić wersję kolekcjonerską Far Cry 2 z koszulką, mapką, CD z produkcji, i czymś tam jeszcze za 159 zł ?

Według mnie nie :)

Ogarnij sobie samego FC2 za jakies 80zł a za drugie 80zł można kupić 1 lub 2 fajne koszulki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić wersję kolekcjonerską Far Cry 2 z koszulką, mapką, CD z produkcji, i czymś tam jeszcze za 159 zł ?

Ja mam wersje kolekcjonerska i w 2 tygodnie po jej zakupie sluzyla jako blokada do drzwi od pokoju (razem z gra w srodku)... Koszulka tez kiepska..

Daruj sobie i kup cos lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używanego FC2 można kupić już za 40zł + przesyłka i to jest dobra cena bo ta gra więcej nie jest warta. FC2 jest strasznie liniowe i monotonne, w kółko robi się to samo - jazda z punktu A do B. Lepiej zainwestować te 160zł w np. Batmana, Uncharted 2, Prototype, Resident Evil 5 bo te gry są naprawdę warte tej ceny.

To tak przy okazji. Mogę bardzooo tanio kupić 3 z tych gier:

Motorstorm Pacific Rift - nie jestem fanem sportu, ale MS mi się podoba :)

The Orange Box

Far Cry 2 folia

Call of Duty 3

Unreal Tournament III

Prince of Persia

Fear 2 Project Origin

wszystkie 3xA

Które z nich wybrać?

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak przy okazji. Mogę bardzooo tanio kupić 3 z tych gier:

Motorstorm Pacific Rift - nie jestem fanem sportu, ale MS mi się podoba :)

The Orange Box

Far Cry 2 folia

Call of Duty 3

Unreal Tournament III

Prince of Persia

Fear 2 Project Origin

wszystkie 3xA

Które z nich wybrać?

Motorstorm i Prince of Persia. Z trzeciej zrezygnuj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używanego FC2 można kupić już za 40zł + przesyłka i to jest dobra cena bo ta gra więcej nie jest warta. FC2 jest strasznie liniowe i monotonne, w kółko robi się to samo - jazda z punktu A do B. Lepiej zainwestować te 160zł w np. Batmana, Uncharted 2, Prototype, Resident Evil 5 bo te gry są naprawdę warte tej ceny.

To tak przy okazji. Mogę bardzooo tanio kupić 3 z tych gier:

Motorstorm Pacific Rift - nie jestem fanem sportu, ale MS mi się podoba :)

The Orange Box

Far Cry 2 folia

Call of Duty 3

Unreal Tournament III

Prince of Persia

Fear 2 Project Origin

wszystkie 3xA

Które z nich wybrać?

Z tego co napisałeś to moim zdaniem bankowo Motorstorm: PF. Miałem i naprawdę gra jest bardzo dobra. Orange Box i UF III mam na kompie i OB jest lepsze. Fear 2 to samo co 1 dla mnie. PoP mi nie leży. Motorstorm najlepsze na PS3 z tego co masz do wyboru, pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

polecicie mi jakąś grę, powiedzmy 'przygodową'?

coś dla rozluźnienia się wieczorkiem, bez wielkiej ilości strzelania - jest taka w ogóle?

teraz skończyłem sirena i mam ochotę na nieco lżejszy klimat  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 jest warty polecenia, z tym że strzelania tam jest od groma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

polecicie mi jakąś grę, powiedzmy 'przygodową'?

coś dla rozluźnienia się wieczorkiem, bez wielkiej ilości strzelania - jest taka w ogóle?

teraz skończyłem sirena i mam ochotę na nieco lżejszy klimat  :thumbsup:

uncharted, ratchet and clank... powiedzmy "przygodowe" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

polecicie mi jakąś grę, powiedzmy 'przygodową'?

coś dla rozluźnienia się wieczorkiem, bez wielkiej ilości strzelania - jest taka w ogóle?

teraz skończyłem sirena i mam ochotę na nieco lżejszy klimat :thumbsup:

Tak jak pisali koledzy powyżej: Uncharted 2 - świetna gra i dużo strzelania, albo Ratchet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki  :thumbsup:

ps3 mam od niecałych 2 miechów więc staram się nadrobić zaległości.. teraz bioshock na tapecie

uncharted 1 bomba jak dla mnie  :thumbsup:

dwójke tak czy siak kupie za niedługo

liczę też na dragon age'a - kiedyś w baldura 1 ostro się grało, ten klimat i piękna pikselowa grafika... ach  :biggrin:

a z innej bajki:

call of juarez 2 jest warte tych paru zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po obejrzeniu ostatniego odcinka Californication 'naszła' mnie ochota na kupno Guitar Hero (ewentualnie Rock Banda). ;)

Teraz nasuwa sie pytanie - jaka wersje brac? Z tego co widzialem sa rozne - Metallica, World Tour, Aerosmith, 5, III Legends of rock itd. Z tego co slyszalem - GH 2 i 3 maja najlepsze tracklisty?

Czym sie one roznia? Wygladem gitary i utworami do grania na plycie? Czy gitary roznia sie od siebie tylko wygladem? Z tego co widzialem na Allegro - Guitar Hero Aerosmith + gitara = ~200zl, ale Guitar Hero 5 + gitara = ~360zl. Dosc spora roznica.

Co polecacie dla osoby, ktora nie miala jeszcze z tym stycznosci (no, chyba ze na komorce ;))

Guitar Hero (jesli tak, to jaka wersja?) czy Rock Band? Nadmienie, ze chodzi mi tylko o gitare - w perkusje/mikrofon nie bede sie bawil.

PS - Jesli w gre wchodzi lepsza zabawa - juz wole doplacic te 150zl, niz meczyc sie z jakas gorsza wersja.

A moze kupic po prostu oddzielnie, gitare i gre? Np. Gitara od Aerosmitha a plyta od World Tour?

Dzieki z gory za pomoc.

Edytowane przez quba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał gh3+gitara. Taki zestaw można teraz w bardzo fajnych cenach dopaść poza tym jak dla mnie 3 ma najlepszą setliste, i wyższe poziomy trudności (hard/expert) trzymają poziom nie to co w world tour bo tam to już jakoś tak mniej wymagające są. Najlepiej sam też porównaj sobie kawałki z różnych części gdzie jest dla ciebie dużo dobrego grania, i to wybierz. Co do gitary to jak dla mnie bez większej różnicy jaką weźmiesz, do ps3 wszystkie są bezprzewodowe byle by była oryginalna a nie jakaś inna rzekomo lepsza od każdej innej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę czy warto kupić Resistance FoM... Grałem wczoraj w demko i mimo, że gra jest stara to grafika jakaś beznadziejna nie jest i gameplay też fajny.

30zł jak na parę godzin zabawy to nie dużo ale z drugiej strony nie ma trofeów...

To mnie bardzo boli, w uncharted też nie było ale zrobili jakąś łatkę która je wprowadziła a w Resistance nie mogą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq, dzieki za rade. W tej chwili mam mozliwosc kupna GH3 + gitara nowka za 200zl. Tylko teraz sie zastanawiam - czy nie warto jednak troche dolozyc i kupic gitare od World Tour - ma jakis 'dotykowy panel' - warto w to zainwestowac? Czy spokojnie wystarczy mi 'Les Paul' od GH3?

Teraz chodzi mi tylko o gitare - i tak prawdopodobnie jesli kupie Trojke + gitare to dokupie plyte od World Tour i na odwrot.

/edit

World Tour + gitare dostane prawdopodobnie za ~250. Warto dolozyc te 50zl do 'panelu dotykowego'?

Edytowane przez quba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z jakoscia gitary od gh3 (nie mialem, nie moge porownac), ale ta od gh wt jest w ok. Ze slidera sie niemalze nigdy nie korzysta (przechodze wiekszosc na hard/expert) . Mozna naciskac normalnie fretsy na gryfie i tez lapie. Ja bym za slider nie doplacal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to nie wiem jak jest z jakością gitary od world tour ale tak jak kolega wyżej pisze i jak można poczytać w internecie większość tego dodatkowego panelu nie używa podobno jest on niezbyt precyzyjny? Więc jak dla mnie to bez większej różnicy gitara od wt czy od 3 ja bym brał ten zestaw za 200zł i potem sobie ewentualnie dokupisz płytkę z wt a jak cie wciągnie i będziesz miał z kim grać to może i drugi zestaw z gitarką właśnie od wt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem pomużcie wybrać jakieś 2 gry kture mają trofea bo nie wiem co kupić jestem pewny że kupie uncharted drake's fortune (bo tanie na u2 przyjdzie czas) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tanie i lubisz zwariowane samochodówki to weź burnaut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EyePet czy Uncharted 2 ? Gra ma być dla całej rodziny (Niekoniecznie naraz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EyePet czy Uncharted 2 ? Gra ma być dla całej rodziny (Niekoniecznie naraz)

nie obrazajac nikogo EyePet jest wedlug mnie dla dzieci, wiec moim zdaniem bierz Uncharted 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EyePet czy Uncharted 2 ? Gra ma być dla całej rodziny (Niekoniecznie naraz)

Jeśli przeciętna rodzian tzn. 2 rodziców, 2 dzieci to btał bym Eye - ponieważ zajęli by się nią wybornie wszyscy oprócz Ciebie :biggrin:. Jeśli masz dzieci starsze to Uncharted. A z drugiej strony Eye podobno jest nie tylko dla młodego pokolenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Szukam fajnych (trochę starszych bo nie chce narazie bulić po 200zł szt. ;) :) )

W planach mam kupić:

SMACK DOWN VS RAW 2009

Motorstorm jakiś (tylko jaki)

Fifa 10 PES 10?? Co jest lepsze na PS3 bo na kompa to wiem ze PES 10.

GTA 4.

Czy są jeszcze jakieś fajne gry do pogrania w 2 osoby tj. WWE SMACK DOWN oraz czy są jakieś ciekawe propozycje do tych co wybrałem.

Aha i co fajniejsze Dirt czy Motorstorm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam gry (jakiejs na mieczyki moze ) zeby sie krew lała strumieniami nie trudnej na początek

gry ukończyłem uncharted 1 i 2

killzone2 gram

assasin.... i gta4 ale mi nie podchodzi bo nie pl i ciezko z anglikim !!! moze ma ktos do zamiany za dopłatą ??

:biggrin:

co polecicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMACK DOWN VS RAW 2009 UFC 2009 lub FNR4

Motorstorm moim zdaniem 2 jest lepsza

Fifa 10 PES 10?? Jak dla mnie F10

GTA 4. kwestia gustu

Czy są jeszcze jakieś fajne gry do pogrania w 2 osoby - LBP, Motostorm2, CoD5

Aha i co fajniejsze Dirt czy Motorstorm? Obie fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×