Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem CoD:WaW. Niby niedługo kupuję Modern Warfare 2 i będę miał w co grać, ale cały czas kusi mnie ten WaW. Głównie chciałbym przejść single, ale w sieci też na pewno jeszcze sporo osób w to gra... Co Wy o tym sądzicie? Warto kupować?

Myślałem też o CoD4, ale na razie go sobie daruję, ze względu na MW2. World at War to całkiem inne klimaty. Liczę na Waszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem CoD:WaW. Niby niedługo kupuję Modern Warfare 2 i będę miał w co grać, ale cały czas kusi mnie ten WaW. Głównie chciałbym przejść single, ale w sieci też na pewno jeszcze sporo osób w to gra... Co Wy o tym sądzicie? Warto kupować?

Myślałem też o CoD4, ale na razie go sobie daruję, ze względu na MW2. World at War to całkiem inne klimaty. Liczę na Waszą pomoc.

Jeśli lubisz klimaty IIWŚ to polecam. Kupiłem ją w dniach premiery, przeszedłem na poziomie normalnym, zająłem się multi, odstawiłęm(grałem w coś innego), teraz gram na weteranie. Jak ukończę kampanię na tym poziomie wróce na multi. Reansumując , sporo zabawy.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem CoD:WaW. Niby niedługo kupuję Modern Warfare 2 i będę miał w co grać, ale cały czas kusi mnie ten WaW. Głównie chciałbym przejść single, ale w sieci też na pewno jeszcze sporo osób w to gra... Co Wy o tym sądzicie? Warto kupować?

Myślałem też o CoD4, ale na razie go sobie daruję, ze względu na MW2. World at War to całkiem inne klimaty. Liczę na Waszą pomoc.

Człowieku... Jak mówisz, że grasz w gierki na singla to po co chcesz CoD WaW? Jeżeli mówisz, że kupujesz MW2 to chyba wypada poznać fabułę MW. No chyba, że należysz do tych 89% graczy dla których liczy się tylko grafika i nie interesuje cie nic poza nią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że w World at War głównie kusi mnie przejście single, ale po sieci na pewno jeszcze sporo osób gra (a co za tym idzie, miałbym z kim grać). Podjąłem decyzję i nie kupuję na razie WaW. Modern Warfare 2 musi mi wystarczyć :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku... Jak mówisz, że grasz w gierki na singla to po co chcesz CoD WaW? Jeżeli mówisz, że kupujesz MW2 to chyba wypada poznać fabułę MW. No chyba, że należysz do tych 89% graczy dla których liczy się tylko grafika i nie interesuje cie nic poza nią...

Jaką fabułę? Przecież w MW niema jednego wątku który ciągniemy całą grę, tylko szybkie misie jednostek specjalnych, dostajesz zadanie, udajesz się na miejsce, rozpie*z co popadnie i do następnej misji. Wydaje mi się że nie trzeba poznać MW żeby zagrać w MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trzeba. Grałeś w poprzednie części call of duty? 1 i 2? Wiesz dokładnie kim jest kapitan price. W MW1 były 2 kampanie i generalnie wypadało by je poznać, żeby grać w MW2!

Jest dobra fabuła, może nie taka epicka jak w grach rpg ale jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od wczoraj jestem posiadaczem PS3 Slim 120 GB , i mam małe pytank czy da sie jakoś przenieś na dysk gry z płyt żeby nie było tak słychać jak boksują w napędzie , chodzi mi o coś podobnego jak było w xbox 360 instalacja gry na dysku twardym, jedakże trzeba było mieć płyte zeby zagrac. Proszę o odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od wczoraj jestem posiadaczem PS3 Slim 120 GB , i mam małe pytank czy da sie jakoś przenieś na dysk gry z płyt żeby nie było tak słychać jak boksują w napędzie , chodzi mi o coś podobnego jak było w xbox 360 instalacja gry na dysku twardym, jedakże trzeba było mieć płyte zeby zagrac. Proszę o odpowiedzi

Nie ma czegos takiego. Dlatego m.in. 3 lata od premiery nadal nie ma pirackich gier na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od wczoraj jestem posiadaczem PS3 Slim 120 GB , i mam małe pytank czy da sie jakoś przenieś na dysk gry z płyt żeby nie było tak słychać jak boksują w napędzie , chodzi mi o coś podobnego jak było w xbox 360 instalacja gry na dysku twardym, jedakże trzeba było mieć płyte zeby zagrac. Proszę o odpowiedzi

czasami gry daja mozliwosc instalacji niektorych plikow na dysk konsoli, dzieki czemu sie wczytuja szybciej. Jednak plyta od czasu do czasu jest uzywana. Pomysl sobie jaki dysk musialbys miec, skoro gry niekiedy zajmuja kolo 20 Gb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 50 gigowy Metal Gear Solid 4 to co :)?

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Batman Arkham Asylum

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

Borderlands

Mogę mieć 2 z tych gier, ale nie wiem które wybrać. Doradzi ktoś? Osobiście skłaniam się ku IL-2 oraz Dragon Rising.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym Batmana i Borderlands :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Arkham Asylum bo gra jest naprawdę świetna i warta każdej złotówki. Tą gierkę bierz w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands

OF - gralem tylko na PC ale rozgrywka mi sie podobala :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman jakoś do mnie nie przemawia. Poza tym tani jest, niecałe 100zl z UK. To mogę go sobie zawsze kopić a, te 2 gry będę miał za darmo.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 50 gigowy Metal Gear Solid 4 to co :)?

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Batman Arkham Asylum

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

Borderlands

Mogę mieć 2 z tych gier, ale nie wiem które wybrać. Doradzi ktoś? Osobiście skłaniam się ku IL-2 oraz Dragon Rising.

Batman to must have. Dla mnie to jedna z najlepszych gier w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 50 gigowy Metal Gear Solid 4 to co :)?

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Batman Arkham Asylum

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

Borderlands

Mogę mieć 2 z tych gier, ale nie wiem które wybrać. Doradzi ktoś? Osobiście skłaniam się ku IL-2 oraz Dragon Rising.

Operation Flashpoint - Bierz jak lubisz taktyczne FPS, tu musisz pomyśleć dobrze zanim coś zrobisz :)

Batman - Nie grałem ale każdy się nią podnieca i jest uważana przez dużo graczy jako najlepsza gra roku 2009

Borderlands - zassałem na PC by sprawdzić czy warto na ps3 kupić (to sie nazywa metoda oszczędzania pieniędzy) i warto!

IL-2 - OUT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IL-2 - OUT!

IL-2 OUT bo co? Bo grales i uwazasz ze jest kiepska?

IL-2 jest zajebisty. Jak ktos lubi gry o samolotach to na bank mu sie spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa PS3 80gb + drugi ds3 + lbp + Ridge racer 7 za trochę poniżej 1300zł w sklepie internetowym.

Chyba nie najgorsza oferta, drugi pad trochę kosztuje bo te dwie gry to chyba coś koło 100zł są warte.

Skłaniam się raczej ku starej wersji konsoli a ta oferta wydaje się być dość sensowna ze względu na tego drugiego pada.

Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050+160+70+40=1320

Nic specjalnego kupując osobno zapłacisz tyle samo.

@TheStormCrusher

Bez urazy, ale ty jesteś OUT. IL-2 to świetna gra i dla mnie jest ona must have. Zapewne psioczysz na nią bo to Rosyjska produkcja tak jak to większość polaków.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale ty jesteś OUT. IL-2 to świetna gra i dla mnie jest ona must have. Zapewne psioczysz na nią bo to Rosyjska produkcja tak jak to większość polaków.

Że niby w czym jest świetna? Na PC się zgodzę, IŁ niszczy, ale na konsoli to taki kaszan, że hoho IMO. I pytam się... gdzie jest ACE COMBAT 6 na PS3 :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IL-2 OUT bo co? Bo grales i uwazasz ze jest kiepska?

IL-2 jest zajebisty. Jak ktos lubi gry o samolotach to na bank mu sie spodoba.

Grałem i uważam, że kiepska. Jest to moje osobiste zdanie i także doradziłem koledze. Nie mam pojęcia czy lubi gry o samolotach, ja nie lubię dlatego mówię NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać (i niech rozpocznie się wojna xD)

Fifa 10 vs PES 10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bangog chcesz kupić grę piłkarską czy rozpocząć wojnę? Ja polecam FIFĘ10. Realistyczna, szybka, dynamiczna, dopracowana. Niektórzy psioczą na bramkarzy, ale mi się ich gra podoba, czasem potrafią dobrze wybronić, czasem mają gorszy dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij dema oby dwu gier, pograj porównaj i wybierz. Tak chyba będzie najlepiej.

Sam osobiście brał bym FIFE 10.

Edytowane przez qgar
omg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×