Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobra rada, jednakże można tez spróbować na głownej stronie Ea założyć konto(przez opere np , a nie z poziomu gry) ja używam starego konta jeszcze z czasów BF 2, potem poprostu można podpiąć profil z PSN do konta z Ea i też nie powinno być kłopotu.

Ps. 24 mln na xboxie, 13 mln na ps3. Śmiem twierdzić że jutro ( a właściwie dziś bo juz poniedziałek;p) polatamy na coralu oj będzie się działo oj będzie;p

IMO sie nie da, probowalem przed tym, o czym pisalem wczesniej.. nie poszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zazdrościsz? Bo nie rozumiem. Gram bo lubię i co Cię to obchodzi? Platyn nie kolekcjonuje, jak gra mi się spodoba to platyna wpada. Uwielbiam wyścigi to mam platyny w Burnout, Ferrari Challenge czy Midnight Clubie - i co z tego? Chcesz zabłysnąć na forum czy co? Cycki to może widziałeś, ale u (...) nie dokończę. Lepiej nie. :fool:

Nie spinaj sie tak koles. Graj sobie nawet 25 godzin na dobe, twoja sprawa. Tylko nie zgrywaj takiego skromniaka ze tylko lubisz gry "ale bez przesady" i ze Ci platynka wpada jak Ci sie gra podoba :). Wiem ile czasu schodzi na natrzaskaniu tylu trofeow i ani Ty ani ziomek co wczesniej takich jak Ty "tlumaczyl" nie wmowicie nikomu ze sobie tylko gracie bo lubicie. Jestes Trophy Whore czy sie przyznajesz czy nie, a ta nazwa jest synonimem przegiecia jesli chodzi o czas spedzany na graniu. Dlatego nie wiesz jak miekki w dotyku jest zywy cycek :)

I nie baw sie w riposty bo to Ci nie idzie.. ;)

PS: Do pozostalych trofeowych dziweczek - ja nic do was nie mam i czasami nawet podziwiam za wytrwalosc, ale uwazam ze jest to chore troche :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spinaj sie tak koles. Graj sobie nawet 25 godzin na dobe, twoja sprawa. Tylko nie zgrywaj takiego skromniaka ze tylko lubisz gry "ale bez przesady" i ze Ci platynka wpada jak Ci sie gra podoba :).

Rozumiem, że wbicie platyny jest dla Ciebie zbyt trudne (widocznie wolisz macać cycki - swoją drogą ciekawe zajęcie).

Wiem ile czasu schodzi na natrzaskaniu tylu trofeow i ani Ty ani ziomek

Nie jestem żadnym "ziomkiem".

Jestes Trophy Whore czy sie przyznajesz czy nie, a ta nazwa jest synonimem przegiecia jesli chodzi o czas spedzany na graniu.

Czasy pegasusa, psx, ps2 - nie było trofeów. A grałem bo lubiłem grać i gram do tej pory. Nie mam pojęcia dlaczego się mnie przyczepiłeś. Może trudne dzieciństwo, kompleksy?

Dlatego nie wiesz jak miekki w dotyku jest zywy cycek :)

Zabawny jesteś.

I nie baw sie w riposty bo to Ci nie idzie.. ;)

Tobie za to znakomicie, jesteś mistrzem w tym.

PS: Do pozostalych trofeowych dziweczek

Sam jesteś dziweczką, nie obrażaj mnie i innych ludzi, za to że grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszol_PL i cwir to nie jest temat na kłótnie:) Każdy gra ile mu się podoba ja np. 12h przy CoD:WaW jednego dnia siedziałem a przy Gears of War 2 prawie 15h bo mnie wciągnęło i nie zwracam uwagi na trophies bo gram prawie tylko po sieci:)

Dlatego gdyby za granie po sieci bylo tyle trophies co w SP to pewnie też mielibyśmy natrzaskane tyle...

Edytowane przez Vin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec offtopu. To jest temat o BF 1943. O trofeach macie inny wątek, a jeżeli chcecie sobie coś wyjaśnić macie od tego PW, gg itp.

Kolejne posty nie na temat = warn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać w grze tagi klanowe co znacznie wzmocniłoby pozycję gry. Teraz brak wsparcia dla klanów jak tu myśleć o poważnej grze:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

wejdź na główne forum i napisz w dziale sugestie ,może w końcu zrobią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial posmigac wspolnie po wyspach (albo jakas obrazona dziweczka trofeowa chcialaby sie zemscic) to dzis cyckow nie macam i o 19 krece blanta i odpalam 1943 :)

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktos chcial posmigac wspolnie po wyspach (albo jakas obrazona dziweczka trofeowa chcialaby sie zemscic) to dzis cyckow nie macam i o 19 krece blanta i odpalam 1943 :)

byś się podziałkował :), to był by (s)pokój :)

Edytowane przez api

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na wspólną grę :) Będę grać od 8-9 rano :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak?? jakaś ustaweczka dzisiaj??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie staty?

Moje:

Ranga: 31

Score: 143844

Kills: 713

Deaths: 516

Score/minute: 41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie staty?

Moje:

Ranga: 31

Score: 143844

Kills: 713

Deaths: 516

Score/minute: 41

Moje są nieznane;p nie ma mnie w leaderboards( a jak wchodze na my soldier to "you are not authorized to access this page <- swoja droga ma ktos ten problem?)

cos kolo 29 rangi, score 18906(tak tylko 19tysiecy a nie 100 pare tak jak TY;p) Tyle moge z gry podac.

Kilsy 724. Nie mam punktów bo latam i tylko latam, a latając nie zdobywam punktów za przejmowanie flag.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje:

Ranga: 29

Score: 169342

Kills: 664

Deaths: 336

Score/minute: 70

@UP

To musisz dobrze latac:)

Edytowane przez Vin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie potwierdzić to że nie ma już problemów z Hs'ami w bf'ie ?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie mam sie czym szczycic 4h i tylko 2700 score

btw. Ciagle mam problem z tym trofeum "Get one kill with car, tank and plane" zrobilem wiecej niz 1 kill i ciagle nie mam trophy ;/?

Edytowane przez Renifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie mam sie czym szczycic 4h i tylko 2700 score

btw. Ciagle mam problem z tym trofeum "Get one kill with car, tank and plane" zrobilem wiecej niz 1 kill i ciagle nie mam trophy ;/?

Zabij czołgiem 1,zabij samolotem 1 i samochodem 1 ;D pewnie tak jak ja nie zrobiłeś samolotu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To musisz dobrze latac:)

Dziekuje. Powiem tak ze powoli zaczynam czuc sie pilotem=]

Jeden znaczek mam nawet niezły

Fighter Efficiency (Get five kills with a fighter plane) X70 nie jest to bardzo dużo ale mnie cieszy jak dziecko;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kościarz będziesz wymiataczem na Coral sea.

Heh=]

Ale naprawde latani wciągneło mnie tak bardzo iż zapomniałem o demon`s souls na które czekam juz 8 dzień i ani widu ani słychu;/ Zawsze byłem fanem Bf. Jednak latałem tylko w 1942 ( w Vitnama nie grałem, teraz żałuje/:() właśnie na dog fightach, w bf 2 oraz 2142 nie tknełem niczego co unosi się nad ziemią, może dlatego że jak na tamte czasy miałem za słabego kompa aby latać. Teraz w `43 miłość do latania odżyła ze zdwojoną siła!

Piloci wszelkiej maści łączmy sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na gre o 22 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zagrać o 22:30 , jak coś to dołącze do ciebie GLUCIO , (jak mi się uda , może będzie miejsce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka ale niemogłem zagrać ale jutro napewno zrobi się ustaweczke ultimatume :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na grę.

dodawać

psn id: milusass

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×