Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie wiem co robić?

Gram już na piecu od prawie 4 lat w WarRock,mam własny klan i nie nudzi mi się ta gra.

Z tego co wywnioskowałem po czytaniu postów gra jest raczej"krótka" w sensie poznawania i zdobywania nowych umiejętności,klas etc.

47 zł-niby nie wiele,ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chetny do 1943 to dawać znać :) też chetnie zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jakiś czas temu grałem w BF 1943, i na stronie link

mogłem sprawdzić swoje statystyki. A teraz wszędzie jest 0.

Ktoś wie dlaczego?

Edytowane przez WaldekM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilkunastu dni zastanawiam się nad zakupem tej gry i jak tak dalej pójdzie,to nidługo już nie będzie po co kupować gry-nie będzie z kim grać-mało ludu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ciągle dużo ludzi w to gra, ale na początku jest ciężko, gdyż większość osób ma konkretne poziomy doświadczenia, gra dużo trudniejsza od BBC2 moim zdaniem, możliwe, że przez troszkę mniej wygodne obłożenie przycisków niż w BBC2, które jest pod tym względem lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierca fajna... i ludków sporo, jeszcze nie zdarzyło mi się , żeby nie było z kim zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde spoko. Graficznie ladnie, dzwieki mi sie podobaja, troche malo map, tylko 4 i to w zbyt podobnych klimatach utrzymane, ale jak na gre za 7.2 to jest to po prostu czepianie sie : Polecam ja wszystkim, na pewno warto zagrac przed zakupem duzej wersji Battlefielda. Chetnie tez bym pogral z jakimis polakami, moj nick Jedrek313<br><br>Edit: Zagrałem w wersje demonstracyjną Modern Combat i powiem szczerze, BF1943 ma dużą konkurencje. Ta gra to połączenie świetnego sterowania z COD'a, oraz wymagającego skilla systemu z CS'a :) Ale i tak gra raczej nie będzie aż tak dobra w późniejszym czasie. Ludzie z Movem mają znacznie leprze przewagę, co w połączeniu z odblokowanymi brońmi i upgradami da im zbyt dużą przewagę :(  Na pewno warto ściągnąć triala, zwłaszcza, że CoD'a ogarnęli cheaterzy.<br>

Edytowane przez Jedrek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka razy po ściągnięciu dema.

Ocena: Grafika dobra, ale jak dla mnie mało grywalna. No i tak jak napisał kolega kilka postów wcześniej, zdecydowanie za duża mapa w stosunku do liczby graczy.

Ja tam lubię co po chwilę zabijać, a nie szukać kogoś 2 min. żeby w końcu i tak Cię zabił. xD

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam każdemu kto od czasu do czasu chce popykać w multi i nie che wydawać kasy na "duże" tytuły, taka mała odskocznia od gier właściwych :thumbsup:. Co do ruchu to jeszcze mi się NIGDY nie zdarzyło aby nie było kompletu, a grałem (czas przeszły bo obecnie ps3 w serwisie) w południe jak i w środku nocy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam każdemu kto od czasu do czasu chce popykać w multi i nie che wydawać kasy na "duże" tytuły, taka mała odskocznia od gier właściwych :thumbsup:. Co do ruchu to jeszcze mi się NIGDY nie zdarzyło aby nie było kompletu, a grałem (czas przeszły bo obecnie ps3 w serwisie) w południe jak i w środku nocy. Pozdrawiam

Ludzi-cała masa,ja dla odskoczni pykam czasem w tego BF i przyznam,że klimacik fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem to komunikacja. Tu dali ciała bo jest problem z graniem poprzez HS. Nie wiem jak teraz bo grałem sporo na początku jak wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dzisiaj w to grać, i pierwsze wrażenia na plus. Miła odskocznia od Bad Company 2. Mapy są duże, no i można polatać samolotami. No i dobrze, że nie ma wyróżniających się klas, każda jest tak samo dobra (koniec hardkorowych medyków!). jakby ktoś chciał pograć to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jakiś czas temu; w tej grze jest miejscówka wymarzona dla snajperów :) Będąc w po stronie azjatyckiej weź samolot i wyskocz z niego wysoko nad lotniskowcem amerykańskim. Na spadochronie można spokojnie wylądować na wieży lotniskowca i ściągać z niej respiących się amerykańców ;) Sytuację o wiele uproszcza fakt że gracze w oczekiwaniu na odnowienie się samolotu czy łódki wielokrotnie stoją nieruchomo prosząc się o head'a :thumbsup:

Nie wiem czy jeszcze się tak da (może poprawili) ale zabawa jest całkiem przednia (wstyd) :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy do trofeum, żeby być w najlepszym skłądzie na każdej mapie liczy się też ta mapa z samymi samolotami? Bo tylko tam nie byłem w najlepszym składzie, a trofeum nie wpadło :/.

Nie, to nie jest wymagane. Tylko te 3 wyspy (bodajże - Wake, Guadal Canal i Iwo-Jima).

Ten tryb powietrzna dominacja nie wlicza się do trofeów.

Edytowane przez TheSiemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ściągnęłem z PS Store grę Battlefield 1943. Czy ktoś ma pełną wersję i warto ją kupić? Co sądzicie o tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super :D Bo mi się bardzo spodobała a i tak kupuję trójkę więc to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ok ale mogliby naprawic problemu hs'ami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×