Skocz do zawartości
pawlos26

Sacred 2: Fallen Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście pasowała Serphia fajne zbroje + całkiem niezłe umiejętności. Shadow Warriororem krótko grałem niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardziej pasuje shadow warrior bo fajniej wygląda : ) Ale to kwestia gustu

Pytanie z innej beczki: znajdą się 3 chętne osoby żeby pomóc mi zrobić te trzy internetowe trofea? :)

I czy ma ktoś tego celdrahilla o którym pisałem wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie porobię internetowe trofea chociaż zaznaczam, że mam dopiero chyba 17 lvl. Nie wiem czy ma to jakieś znaczeniepardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia, bo i tak trzeba będzie zacząć nowymi postaciami, bo różnica lvli to max 10 poziomów, a więc najlepiej będzie zacząć nowymi charami, ale trzeba 4 osoby uzbierać :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie,która postać lepsza Serafia czy Shadow Warrior??

SW to czołg -> trzeba naprawdę się namęczyć, żeby spieprzyć tą postać. Ja grałem SW i mogę go porównać do barbarzyńcy z D3. Saferia też jest dobra, ale trzeba na początku uważać i dobrze ją rozwinąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia, bo i tak trzeba będzie zacząć nowymi postaciami, bo różnica lvli to max 10 poziomów, a więc najlepiej będzie zacząć nowymi charami, ale trzeba 4 osoby uzbierać :|

a do czego Wam 4 osoby bo nie kumam ,

ja te trofy robiłem tylko z kolegą :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu miałem ta grę i mam takie pytanko: Czy jesteście początkującymi użytkownikami ps3 lub nie mieliście wcześniej styczności z elektroniczna rozrywka czy tak bardzo przymykacie oko na wszechobecne niedoróbki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krirys - są 3 internetowe trofea:

1. hostuj grę online - wystarczy +1 osoba

2. pohandluj z kimś przez sieć - wystarczy +1 osoba

3. zawalcz przeciwko 3-osobowej drużynie - a więc trzeba +3 osoby :)

Ratajczak:

przymykam oko :) ale np. nauczyłem się już, że miasta lepiej omijać (straszne loadingi są w miastach, zwłaszcza ta stolica u ludzi, w płd-zach. części miasta loading co parę kroków :| )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu miałem ta grę i mam takie pytanko: Czy jesteście początkującymi użytkownikami ps3 lub nie mieliście wcześniej styczności z elektroniczna rozrywka czy tak bardzo przymykacie oko na wszechobecne niedoróbki?

Przepraszam, ale sugerujesz, że żeby się Sacred 2 komuś podobał to musi być albo początkującym użytkownikiem Ps3 albo osobą bez wcześniejszej styczności z elektroniczną rozrywką, a moim zdaniem to albo prowokacja, albo mało eleganckie (delikatnie mówiąc) zaczepki.

W każdym razie ja się chyba nie wpisuję w tą bzdurną korelację którą próbujesz stworzyć, bo gram od prawie 25 lat (start: Atari 2600 i ZX Spectrum w połowie lat 80tych) a PS3 mam już ponad 2 lata i w Sacred bawię się świetnie (a na półce mam kilkadziesiąt tytułów na PS3 które pewnie uznałbyś za "bardziej wartościowe").

Może jest monotonne, może czasem trafiają się błędy, ale generalnie spędziłem przy niej blisko 60h i na bank spędzę jeszcze ze 100-150h. Bo to po prostu w swojej kategorii bardzo uczciwy tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie zrobie trofea online prosze pisac najlepiej na gg 1475552 to sie umówimy najlepiej pasują mi wieczory (po 22) duzo czasu do tego nie potrzeba wiec można śmiało porobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli osoby, które wcześniej pisały, ze są chętne to jutro do wszystkich napiszę proponowane terminy i się dogadamy : )

dodane:

sorry, dopiero w sobotę ogarnę

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

gra średnia jak poprzedniczka. wciąga, ale bez rewelacji. literki małe (da się z tym coś zrobić?)

grafika słaba... ale da się pograć i nie ukrywam, podobają mi się itemy, choć mogłyby rzadziej wypadać <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie sie przychylam sam gralem w s1 i UN sporo czasu i uwazam ze gra jest specyficzna i trzeb polubic ja mam zazadanie zrobic jak najwjecej Q i jak narazie mam ukonczone tylko kolo 300 dokladnie niepodam bo jestem w pracy :) ale jak ktos chce rozrywke na lata :) i godziny to napewno warto sie w to zaglebic :)

sorrki za bledy ale jakos nieprzywyklem do pl znakow moze dlatego ze zadlugo pracowalem bez nich w kazdym razie gra jest soper i naprawde warto spedzic te XXX godzin przy niej :) jak zreszta przy DIABLO 1 i 2 :) i czekam na 3 :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to jeszcze? małe pytanie: macie tak, że przy 1080p podczas gry co 3-5sek przelatują wam jakieś paski?:confused: Przy żądnej grze tak nie mam, tylko przy tej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to jeszcze? małe pytanie: macie tak, że przy 1080p podczas gry co 3-5sek przelatują wam jakieś paski?:confused: Przy żądnej grze tak nie mam, tylko przy tej.

żadne paski mi nie przelatują jedynie jakieś zagubione strzały co jakiś czas :) tak kiedyś myślałem że może z tego co poleciało gdzieś w kosmos to ładny deszcz spadnie ale niestety nic się takiego nie wydarzyło :< od po prostu lecą sobie jak chcą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem caly temat i jako ze jestem fanem RPG nabralem niezlego smaku na ten tytul

Mam pare pytan:

1. Czy oprócz możliwosci handlowania z drugą osoba w co-opie te patche 1.40+ coś dają? Szczególnie czy poprawiają framerate?

2. Czy fabuła jest ciekawa? Czy dużo strace jej nie rozumiejąc?

I dołanczam sie do pytania 2xup - czy ktoś to jeszcze gra na online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem caly temat i jako ze jestem fanem RPG nabralem niezlego smaku na ten tytul

Mam pare pytan:

1. Czy oprócz możliwosci handlowania z drugą osoba w co-opie te patche 1.40+ coś dają? Szczególnie czy poprawiają framerate?

2. Czy fabuła jest ciekawa? Czy dużo strace jej nie rozumiejąc?

I dołanczam sie do pytania 2xup - czy ktoś to jeszcze gra na online?

co do 1 to ja nie zauważyłem jakiejś inne poprawy. jedyny problem to duże miasta i długie wczytywania ale to da się przeżyć bo więcej łażę poza nimi.

co do 2 to fabula nie jest powalająca ale dla mnie jest po prostu taka aby mogla przytrzymać w napięciu (to chyba nad wyraz no ale ... ) :/ hehehe

zreszta pierwsza czesc i dodatek tez przeszedlem i jakos uboga fabula byla nadrabiana licznymi Q i tu jest podobnie. jesli idzie omnie to gram kampanie on-line i jak na dzien dzisiejszy to mam 71h gry 77% wykonania Light strony i o dziwo jak na razie 451 Q plus chyba około 8 spapranych (ci ludziska padają jak muchy). wiec tak gram jeszcze i długo będę grał bo gra jest specyficzna i nie każdemu może podpasowć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś obecnie?

Ja mogę pograć :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze pykam wieczorami najczęściej kolo 23 do 1 bo wtedy mam więcej czasu ale zdarza się i wcześniej jak jest możliwość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktoś miałby może pożyczyć seta dla Shadow Warrior lv56. Potrzebny mi do trophy Fashion Victim, a niestety setowe itemy niechcą mi nic dropnąć:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktoś miałby może pożyczyć seta dla Shadow Warrior lv56. Potrzebny mi do trophy Fashion Victim, a niestety setowe itemy niechcą mi nic dropnąć:(

Ja mógłbym Ci pożyczyć ale mam 95 level , nie wiem czy się połączymy bo jest chyba 10 leveli różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×