Skocz do zawartości
pawlos26

Sacred 2: Fallen Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem S2.... Powiedzcie czy są odczuwalne tylko spadki animacji czy konsola potrafi się zawiesić i jedynym ratunkiem jest reset konsoli? Taka opcja szczerze powiedziawszy nie za bardzo mi się widzi, a mam wielką chętkę zagrać z bratem coop ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doświadczyłem odczuwalnych spadków animacji,zawieszeń.Całkem fajnie się gra w coop,samemu już gorzej.Wersja PL ma trochę niedopatrzeń np.spolszczenie,słychać angielskie głosy podczas walk ,brak najnowszego patcha, który dodaje handel miedzy graczami w coopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko natury takiej w co lepiej zainwestować. Przymierzam się pomału do kupna jakieś gry i co jest lepsze jeśli chodzi o fabułę, rozgrywkę no i wygodności grania i grafiki(płynność, spadki itd): Dragon Age Orygins, Sacred 2 czy może Two Worlds 2. Chyba każda grę można do 100zł kupić i nie mam pojęcia którą wybrać a Sacred 2 chyba wychodzi najtaniej no i tylko wersja PL mnie obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ja tez gram zaczalem jakis czas temu i mam pytanko odnosnie ewentualnej pomocy

Czy posiada ktos pełny set dal wysokiej elfki

i czy ma ktos gre na n.poziomie trudnosci Niobe sa to trofki ktore mi zostaly z tych ciezkich dzieki wielkie i do zobaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko natury takiej w co lepiej zainwestować. Przymierzam się pomału do kupna jakieś gry i co jest lepsze jeśli chodzi o fabułę, rozgrywkę no i wygodności grania i grafiki(płynność, spadki itd): Dragon Age Orygins, Sacred 2 czy może Two Worlds 2. Chyba każda grę można do 100zł kupić i nie mam pojęcia którą wybrać a Sacred 2 chyba wychodzi najtaniej no i tylko wersja PL mnie obchodzi.

Dragon Age Origins (łyknąłem ostatnio za 50 zł z wysyłką - super stan) oraz Sacred 2 (kupisz za 55 zł) masz z polskim dubbingiem. Grałem kilka chwil w obydwie i mi bardziej podoba się Dragon Age.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponawiam pytanie jednak tym razem konkret

Posiada ktos

1Nakrycue głowy Velarii

2Naręczaki Velarii

jesli tak to prosze dajcie znac i pozyczyc tylko na 1sek

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam juz tylko nakrycie glowy Valarii prosze jesli ktos ma dajcie znac a moze ktos ma innego seta dla wysokiej Elfki.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos jeszcze w sacred?potrzebuje kogos do pomocy do trofek online.

Edytowane przez michal1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem dziś Sacred (w zasadzie wymieniłem)

SZukam osoby która pomoże mi z Trophy

"Complete the game on Gold and Platinum difficulty + Clean Up

If you found someone to boost the difficulty trophies with you, then that's great news. Have the person host a game on the required difficulty, and you will unlock the difficulty trophy upon joining the game. There is no need to complete the story on that specific difficulty "

Po prostu chcę wbić platynę jako że lubię tego typu gry ale nie chcę przechodzić aż 4 razy (2 razy trzeba więć i tak sporo )

Chętnie pomogę też w trophy online ale to za jakiś czas bo narazie zaczynam grę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. jesli chcesz to moge pomoc w zrobieniu trofeum przy okazji mi tez wpadnie kilka,mozemy sie zgadac.

mike_flash9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super mój psn id Schranz1985

Dodaj mnie i się zgadamy jakoś z tym że tak jak piszę dopiero zaczynam więc nie wiem czy będe pomocny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko odnośnie tej gry . natomiast czym się mniej więcej różni od 1ki i czy jest więcej do zbierania niż w 1ceposiada NG+ import postaci itp ?

Ps. Bo gra jest za grosze i chcę ją nabyć , grałem w jedynkę i mi podeszła więc chciałbym trochę info o 2ce.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest za grosze, bo polska wersja nie posiada wsparcia. Brak patcha (bardzo ważnego decydującego o niezawieszaniu się gry co 5 minut), brak online (chociaż tutaj to już chyba wszędzie są serwery wyłączone).

Nadal chcesz kupować? Jeśli tak, to tylko wersje US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest za grosze, bo polska wersja nie posiada wsparcia. Brak patcha (bardzo ważnego decydującego o niezawieszaniu się gry co 5 minut), brak online (chociaż tutaj to już chyba wszędzie są serwery wyłączone).

Nadal chcesz kupować? Jeśli tak, to tylko wersje US.

łeee ?

Też się naczytałem różnych bzdur o rzekomo beznadziejnej polskiej wersji językowej .

Kupiłem za grosze przegrałem 150h wbiłem platynę i nie miałem żadnych problemów .

Jak ktoś ma słaby ang polecam wersję PL ja świenie się bawiłem i nie uświadczyłem żadnych problemów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najważniejsze gra jest potwornie nudna a jej osią przewodnią jest backtracking, resp przeciwników i non stop te same questy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te serwery jeszcze działają czy z online już nici?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działają ale gra mało ludzi ciężko kogoś trafić, dziwne bo ja grałem jeszcze niedawno i online w tej grze spisuje się super (ustawki na bosów, na wspólne ecpienie, zbieranie setów itd )

Jak grasz na niskich poziomach to może być ciężko ale na najwyższych nadal grają ludzie z kosmicznymi levelami (poprostu Ci którym gra się podoba, wtedy można grać setki H, sam miałem 150+ i nie dawałem rady na niobie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak pograć jest fajnie ale online załatwiać bossów w w parę osób to nie wydaje mi się to dobrym pomysłem w tej grze chyba że boss ma wtedy kupe HP itd itp i lepszy drop bo jak nie to wolałbym ubijać bossów sam.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem fajnego RPG/H&S, żeby pograć z narzeczoną i za waszą radą kupiłe S2. Co prawda grałem już wcześniej na PC i solo gra tyłka mi nie urwała - znudziłem się, ale trzeba przyznać, że w CO-OPie jest zupełnie inaczej. Świetnie się gra i nawet te nudniejsze questy jakoś fajnie się wykonuje. Wbiliśmy jak na razie 18lvl i idzie świetnie. Ja wlaczę w zwarciu, a moja Luba naparza z łuku :biggrin:

Polecam, jeśli ktoś szuka gry dla COOPa ;)

Oczywiście polska wersja językowa pozostawia wiele do życzenia, a animacja potrafi widocznie zwolnić, ale te braki rekompensuje fun z gry :D

Edytowane przez mikouaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla pewności Sacred 2: Fallen Angel posiada opfję co-op dla 2 graczy przy JEDNEJ konsoli?

Razem z kumplem lubimy razem przysiąść przy gierce a najbardziej lubujemy się w RPGach. Niestety na PS3 niewiele jest takich które dają tą możliwość. Pytam, ponieważ sprawdziłem info już na paru serwisach i na większości piszą, że tylko online można zagrać w więcej niż jedną osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ekran jest na zoomie i średnio coś widać. W kooperacji faktycznie lepiej się gra i aż tak bardzo nie widać że to bardzo słaba gra jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×