Skocz do zawartości
pawlos26

Sacred 2: Fallen Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci, że kasę zdobywa się szybko. Ale... Ja kupując mounta bodajże za 100k golda (miałem wtedy 250k). Mój brat na swoim koncie ma poziom Serafia 50, czy tam 51. Wierzchowca mogą Ci zabić bez problemu. Na zwykłe mobki warto z niego bić, ale jak już walczysz z bossem, to lepiej zejść z niego, bo szybko może Ci go ubić. Mój brat na tym poziomie, ma ponad 5mln golda. Ale... Już ze 3 razy kupował nowego wierzchowca. Ostatni raz bodajże, za ponad 1mln golda kupował. Co do innych rzeczy, hmmm. Jak masz np. jedną runę nie do swojej klasy, też możesz ją wymienić. Ale kosztuje to już 125tysięcy golda. Za 2 runy masz +50k do zapłaty, za 3 masz +5k golda, a za 4 jak wymieniasz, tylko 500golda.

No, to chyba na tyle ^^.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do innych rzeczy, hmmm. Jak masz np. jedną runę nie do swojej klasy, też możesz ją wymienić. Ale kosztuje to już 125tysięcy golda. Za 2 runy masz +50k do zapłaty, za 3 masz +5k golda, a za 4 jak wymieniasz, tylko 500golda.

No ja wymieniam za 3.

5k złota mogłem poświęcić prawie od początku i teraz tez tak robię. Gram na silver czyli najwyższym stopniu na jakim da się zacząć i myślałem, że np. będą problemy z kasą, a tu się nagle okazuje, że cały czas mam na wszystko co bym chciał. No ale to co najwyżej "problem" na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do złota: umiejętność targowanie się pomaga się go pozbyć, jak się poszuka to można znaleźć naprawdę ciekawe przedmioty, jednakże warto też zbierać, żeby później runy wymieniać 1:1, a co do wierzchowców to w 5h to spokojnie można mieć klasowego wierzchowca (albo i szybciej), a quest spokojnie można wykonać na niższym poziomie (oczywiście mówię tu o brązowym poziomie trudności, chociaż i na srebrnym da radę to zrobić), ogólnie dobrym pomysłem na start gry jest jak najszybsze zdobycie tego specjalnego wierzchowca, a potem odkrywanie mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczyłem dzis kampanie, 40h zeszło 45lv. Teraz trzeba troche porobic sub questów.

Jak dla mnie gra 7 na 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczyłem dzis kampanie, 40h zeszło 45lv. Teraz trzeba troche porobic sub questów.

Jak dla mnie gra 7 na 10.

Mam do Ciebie pytanko: po zakończeniu gry można grać tak jak w Diablo czyli albo wejść na poziom, który się przeszło i tam dalej robić sobie zadania niezrobione i kosić lvl, albo na wyższy poziom i tam od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie pytanko: po zakończeniu gry można grać tak jak w Diablo czyli albo wejść na poziom, który się przeszło i tam dalej robić sobie zadania niezrobione i kosić lvl, albo na wyższy poziom i tam od nowa?

jak skończysz kampanię to możesz wrócić do gry na tym poziomie trudności i grasz po prostu dalej jak gdyby nigdy nic z tą różnicą że nie masz już questa z kampanii i możesz tylko robić poboczne, bić stwory i szukać bossów, dodatkowo nawet jak już zacząłeś grać np. na srebrnym to wciąż możesz wrócić na brązowy - postępy na każdym poziomie trudności zapisują się "oddzielnie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmówca ma 100% racji.

Warto porobic questy i poubijac stworki dla wypasnych broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmówca ma 100% racji.

Warto porobic questy i poubijac stworki dla wypasnych broni.

Nie odpuszczam żadnego questa i bije wszystko co się rusza. SW terytorium ludzi 22 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że lepiej jest najpierw zacząć na brązowym i przelecieć tylko questy z "fabuły" - nie tylko wpadnie trofeum (za przejście brązu z góra 20% odkrytej mapy, ja miałem 16,6%), ale też przede wszystkim zakończymy grę na ok. 20 lvl, a na tym lvl gdy zaczniemy na srebrnym z potworów będzie iść naprawdę dobry exp, znacznie lepszy niż gdyby zacząć na srebrnym na 1 lvl, a przejście samego głównego wątku jakieś strasznie czasochłonne ani trudne nie jest :) z kolei już na srebrnym i dalej warto robić wszystko i wszędzie, dlaczego by nie robić tego na brązowym? bo żeby odblokować złoty i tak musimy przejść srebrny, a jeśli poexpimy na brązie, to na srebrnym już taki superancki exp nie będzie, takie rozwiązanie jest dobre zwłaszcza dla postaci czarujących, które na samym początku gdy nie mają run ani umiejętności są trochę za słabe na srebro (oczywiście idzie grać, ale trochę długo bije się potwory)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jadę od początku na Sliver, brązowy jest tak prosty, że się grac odechciewa (przykład mojego kolegi).

Co do questów to robię powoli i wszystko. Mam odkryte kilka % mapy i przekroczyłem już 50 wykonanych misji. Exp leci całkiem przyjemnie - 30lvl, a kasa z bicia mobów po drodze + z questów gigantyczna (mam już blisko 2kk złota).

Mam jedno pytanie. teraz gram offline. Czy mogę zmieniać na online kiedy chciałbym się spotkać ze znajomymi w sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalisz grę, wybierzesz postać to nie wybierasz "Kontynuuj kampanię", tylko "Stwórz grę" i tam wybierasz poziom, online i prywatny serwer. Pamiętaj tylko, że maxymalna różnica Waszych poziomów może być tylko o 10lvl. W górę albo dół w przeciwieństwie do Twojego :).

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalisz grę, wybierzesz postać to nie wybierasz "Kontynuuj kampanię", tylko "Stwórz grę" i tam wybierasz poziom, online i prywatny serwer. Pamiętaj tylko, że maxymalna różnica Waszych poziomów może być tylko o 10lvl. W górę albo dół w przeciwieństwie do Twojego :).

Pozdrawiam

Dzięki, właśnie to już wczoraj przetestowałem/poszukałem. Chciałem pomóc koledze bo mam już jakieś absurdalne pieniądze (2kk złota po kupieniu wszystkiego co chciałem) i nawet jakieś itemki dla niego, ale niestety.... ja ponad 30, a on zaczyna i chyba 6lvl.... no i kupa.

A swoją drogą to biorąc pod uwagę, że nie ma wymiany itemami na coopie. Czy można to zrobić tak: daję rzeczy koledze z drugiego ps3, potem ja wchodzę do gry inną swoją postacią której chcę coś przekazać i odbieram od niego? Próbował ktoś czegoś takiego? Dwie wymiany pomiędzy odrębnymi ps3 żeby w rezultacie wymienić kasę i itemy pomiędzy postaciami na tym samym ps3/koncie.

Druga kwestia - jak rozdziela się exp w party? Powiedzmy, że gość dobije do 20 i zaczniemy razem grac, będe chciał go szybciej podciągnąć do swojego poziomu, możemy w ten sposób chodzić i on będzie dostawał 50% expa, czy tez np. od ilości zadanych obrażeń etc.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jeżeli chodzi o pkt doświadczenia to nie jestem Ci wstanie pomóc. Ale wydaje mi się, że exp będzie szedł dla Was po połowie. Co do handlu. Jeżeli źle piszę, to niech ktoś mnie poprawi. Ona bodajże nie działa tylko na co-opie (splitscreenie). Ale jeżeli on będzie grał na swojej konsoli w domu, Ty na swojej u siebie, to opcja handel działa prawdopodobnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem dzisiaj tą grę z nadzieją pogrania we 2 na jednej konsoli. Mam pytanie odnośnie tego. Jak włączam grę i wybieram Stwórz Grę to mogę tylko grać 1 postacią. W trakcie gry 2 osoba może się dołączyć wciskając start na kontrolerze. Po 2h grania zapisaliśmy grę. Po chwili chcieliśmy wczytać save-a i ponownie zagrać i tu się okazało, że moja postać jest w grze a 2 postaci nie ma i trzeba ją tworzyć od nowa. Nie wiem czy coś źle zrobiliśmy zapisując grę itp. Może mi ktoś udzielić jakiejś rady na temat gry we 2 ?? Oraz jest drugi problem. Chodzi o to, że jedna postać może zbierać przedmioty, które wypadają z zabitych a druga zbiera tylko od czasu do czasu. Złoto również zbiera tylko jedna postać a druga praktycznie nie może.

Z góry dzięki za odpowiedź !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem dzisiaj tą grę z nadzieją pogrania we 2 na jednej konsoli. Mam pytanie odnośnie tego. Jak włączam grę i wybieram Stwórz Grę to mogę tylko grać 1 postacią. W trakcie gry 2 osoba może się dołączyć wciskając start na kontrolerze. Po 2h grania zapisaliśmy grę. Po chwili chcieliśmy wczytać save-a i ponownie zagrać i tu się okazało, że moja postać jest w grze a 2 postaci nie ma i trzeba ją tworzyć od nowa. Nie wiem czy coś źle zrobiliśmy zapisując grę itp. Może mi ktoś udzielić jakiejś rady na temat gry we 2 ?? Oraz jest drugi problem. Chodzi o to, że jedna postać może zbierać przedmioty, które wypadają z zabitych a druga zbiera tylko od czasu do czasu. Złoto również zbiera tylko jedna postać a druga praktycznie nie może.

Z góry dzięki za odpowiedź !

Z tego co się orientuję to druga osoba musi stworzyć konto na twojej konsoli i na tym koncie utworzyć postać. Wtedy będzie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga osoba dołącza z drugiego konta w konsoli, po wciśnięciu start wybiera się konto i jest wybór postaci (oraz opcja stworzenia nowej), exp chyba nie idzie po połowie, przynajmniej w co-opie na jednej konsoli, jak na multi to jeszcze nie wiem, ale myślę, że exp ciut wolno idzie tak ogólnie w grze, biorąc pod uwagę, że max jest 200,

co do dropu w co-opie to to jest dziwna sprawa, gram cały czas w co-opie i najpierw zbierał ten drugi gracz większość, potem był okres, że to ja zgarniałem więcej, potem po równo mniej więcej, teraz znów drugi gracz zgarnia więcej, dziwne to jest, ale jeśli wypada przedmiot z zestawu zawsze idzie dla postaci na jaką klasę jest zestaw, a jeśli jest dla innej klasy, która nie gra, to chyba zawsze idzie dla gracza nr 1, jakoś nie zauważyłem żeby ta postać, która dołącza miała itemy z setów dla innej klasy, ale zawsze można nie łapać, wcisnąć L3 i zobaczyć jak jest to np. skill dla drugiej osoby to można poczekać, po iluś sekundach druga osoba może zgarnąć, a co do wymiany to tak, można tak handlować przez internet, tj. postać A daje item dla postaci z internetu, a potem wchodzi postacią B i odbiera item

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie setów. Czy można łączyć poziomy kompletów, aby zaliczyło ten pucharek? Np. lvl 30 z lvl 90? Czy wszystko musi być z tego samego poziomu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do złota: umiejętność targowanie się pomaga się go pozbyć, jak się poszuka to można znaleźć naprawdę ciekawe przedmioty, jednakże warto też zbierać, żeby później runy wymieniać 1:1,

Na tą chwilę mam 15% kampanii, 40lvl, ponad 150 side-questów zrobionych a na koncie blisko 6 kk złota...... nie ma co z tym robić (gram na silver).

Co to znaczy, że targowanie się pomaga się go pozbyć? Jak mam wyższe targowanie to są lepsze/droższe przedmioty w sklepach? Bo na tą chwilę, jest taka żenua, że już od chyba lvl ca. 15ego nie kupiłem nic, bo zawsze są lepsze rzeczy z dropów.

Generalnie gra jest MEGA, wygląda na to, że gdzie się nie pójdzie są kolejne miejsca z side-questami. Wie ktoś ile tego jest? Jak tak dalej pójdzie to zrobię z 700 questów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę mam 15% kampanii, 40lvl, ponad 150 side-questów zrobionych a na koncie blisko 6 kk złota...... nie ma co z tym robić (gram na silver).

Co to znaczy, że targowanie się pomaga się go pozbyć? Jak mam wyższe targowanie to są lepsze/droższe przedmioty w sklepach? Bo na tą chwilę, jest taka żenua, że już od chyba lvl ca. 15ego nie kupiłem nic, bo zawsze są lepsze rzeczy z dropów.

Generalnie gra jest MEGA, wygląda na to, że gdzie się nie pójdzie są kolejne miejsca z side-questami. Wie ktoś ile tego jest? Jak tak dalej pójdzie to zrobię z 700 questów :-)

Dzięki targowaniu się możesz kupić w sklepach lepsze, unikalne przedmioty (głównie pierścienie, amulety).

Questów jest z tego co wiem ponad 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mam pytanie grałem w sacred na pc podobało mi sie czy na ps3 też jest tak fajna ??<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest fajna, ale gra się inaczej

a ja mam pytanie z innej beczki:

czy ma ktoś elementy z zestawu Celdrahilla ? potrzebuję zwłaszcza rękawice i rękawy : ) ale inne elementy na high lvl też mnie interesują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie setów. Czy można łączyć poziomy kompletów, aby zaliczyło ten pucharek? Np. lvl 30 z lvl 90? Czy wszystko musi być z tego samego poziomu?

nie można łączyć setów , bo musisz go założyć ,jeżeli masz set z lvl 90 to go nie założysz jeżeli masz 30 lvl.

ps. ja swój set założyłem i skompletowałem dopiero na 95 lvl. :)więc trochę cierpliwości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie można łączyć setów , bo musisz go założyć ,jeżeli masz set z lvl 90 to go nie założysz jeżeli masz 30 lvl.

ps. ja swój set założyłem i skompletowałem dopiero na 95 lvl. :)więc trochę cierpliwości .

myślę, że Thirillerowi chodziło o to, czy np. mając 100 lvl może nosić item z setu na 90 lvl, a inny przedmiot na 30 lvl, jak najbardziej: sam noszę np. 90 oraz inny element na 15 : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że Thirillerowi chodziło o to, czy np. mając 100 lvl może nosić item z setu na 90 lvl, a inny przedmiot na 30 lvl, jak najbardziej: sam noszę np. 90 oraz inny element na 15 : )

MichuL może masz racje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×