Skocz do zawartości
pawlos26

Sacred 2: Fallen Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Bo trzeba powiedzieć jasno, to są oszuści. Nie widzę innego określenia na sytuację, w której postawili wielu ludzi. Przypomnę, wystawili S2 w preorderze i dokładnie określili datę, ludzie płacili i czekali. Gra już była dostępna na inne platformy, a na PS3 w wer.eng. Ale skoro ktoś miał zamrożoną kasę w cenendze, to przecież poczeka jeszcze te parę dni na wer.PL, zwłaszcza że nawet telefonicznie dowiadywał się że gra wyjdzie to za dwa dni, to w najbliższy wtorek, albo już już w czwartek będzie wysyłka. No i przegonili ludzi, aż do teraz. Jak można tak dezinformować swoich klientów. No ale cena dobra i grę osobiście śmiało polecam. Bardzo duży świat i sporo grania.

Święta prawda, a czas leciał i leciał, mam nadzieję że różnicę w kasie prześlą razem z grą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda, a czas leciał i leciał, mam nadzieję że różnicę w kasie prześlą razem z grą

haha, optymista :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm no każdy zna historie z fallout pl, ale co jeszcze sknocili ? Jakieś przykłady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm no każdy zna historie z fallout pl, ale co jeszcze sknocili ? Jakieś przykłady?

Ostatnio dali dupy podczas premiery red dead redemption, dodaj do tego akcje z S2:FA no i wkrotce wydaja i maja jeszcze spolszczyc Mafie 2 (juz sie martwie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra jest zabugowana tak samo lub podobnie jak wersja na PC to współczuje wszystkim w nią grającym.

CO? Cenega spolszcza Mafie ? :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra jest zabugowana tak samo lub podobnie jak wersja na PC to współczuje wszystkim w nią grającym.

Gra na konsole to inna zupełnie gra od wersji PC. Zmiana sterowania na pad wymusiła też zmianę całego interfejsu. Poza tym wersja na konsole wyszła zdecydowanie później niż PCtowa. Jest super, może nie ma takiego klimatu jak diablo 1 i 2, ale jest to bardzo dobry hack n' slash. Wiem bo grałem w wersji na Xboxa 360. Przeszedłem dwoma postaciami na poziom GOLD czy tam platinum nie pamietam, miałem spory level, ale najfaniej gra się na dwa pady(gdy poziomy postaci sa zblizone). Spędziłem sporo czasu nad tą grą i jeżeli o żywotność tytułu chodzi to jest ona spora. Wiadomo, kazdy poziom trudnosci przechodzi się tak samo, jedynie potwory są trudniejsze. Jest parę lokacji do grindowania postaci i jeżeli ktoś lubi zbierać przedmioty to będzie wniebowzięty. Jest sporo zestawów do zdobycia. Jedyny mankament - trzeba wiedzieć w co inwestować od początku gry, co jest trudne, albo niewykonalne przy pierwszej postaci. A jezeli zmieniamy rasę to znowu inaczej powinnismy rozdawac umiejetnosci/statystyki. W internecie jest sporo poradników, ale każdy sobie powinien znalezc tzw zloty srodek :).

Reasumując: jezeli ktos ma sporo wolnego czasu teraz w wakacje i chce coś na dłuższe pogranie to warto sięgnąć po Sacred'a 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko :P

1. Jak sie gra w dwie osoby na jednym ekranie ?

2..Czy na nieoryginalnym padzie tez da się grać , to bardzo ważne bo mam jeden pad oryginalny a drugi taki byle jaki na usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do co-opa to mam pytanko, czy jest on podobny do tego z Untold Legend: Dark Kingdom ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ma ktoś już wersje PL ? Z chęcią poznam opinie czy warto to kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tylko jedno pytanie - pomny wtopy z Fallout - czy polska wersja obsługuje trofea???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tylko jedno pytanie - pomny wtopy z Fallout - czy polska wersja obsługuje trofea???

Gre mam od wczoraj i obsluguje ona trofea, bo juz jedno zdobylem (mam nadzieje, ze nie jest to jedno jedyne). Gralismy razem z kumplem i mimo spadkow animacji zabawa jest przednia. Na razie mam tylko 8lvl, ale czuje, ze poswiece temu tytulowi duzo czasu. To jest cos na co czekalem po Championach z ps2, a nawet duzo lepsza gra poniewaz rozgrywka nie jest liniowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos lubi gry tego typu to moze brac smialo, polska wersja jest ok. Gra ma swoje lata, ale w pelni rekompensuje to cena za jaka mozna ja dostac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w tej grze wygląda co-op? jest splitscreen czy może dwóch bohaterów na jednym ekranie biega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w tej grze wygląda co-op? jest splitscreen czy może dwóch bohaterów na jednym ekranie biega ?

Na jednym ekranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby ktoś więcej napisać o tych lagach w grze, czy często są? czy tylko gdy się kamerę przybliża? rozmyślam czy nie zakupić jej, jak wypada online? płynność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście lenie jeden z drugim chociaż 2 ostatnie strony tego tematu przejrzeli to by było wszystko jasne. :verymad:

spoko majonez, ale ja miałem na myśli naszą rodzimą wersję czy wszystko w niej gra i buczy. pzodro! kopie już zamówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gra ktoś w to opinie o wersji PS3 proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gra ktoś w to opinie o wersji PS3 proszę.

Niestety tu wszyscy mają xboxa i pc :(

...A tak serio to przejrzyj sobie ostatnie 10 stron tematu i dowiesz się czegoś na temat tej gry :P

Sith,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bratem mamy kupe godzin na liczniku. Spoko gra - jest bugow , design taki sobie ale jak nie bylo w co grac na PS3 to CO-OP i multi w tej grze zapewnily mase funu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zamówiona, czekam na kuriera. Martwią mnie jednak często powtarzające się informacje/posty o licznych błędach w grze :/ Czy one mocno psują zabawę czy to tylko małe szczególiki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zamówiona, czekam na kuriera. Martwią mnie jednak często powtarzające się informacje/posty o licznych błędach w grze :/ Czy one mocno psują zabawę czy to tylko małe szczególiki ???

Nie wiem jak bugi w samym Sacred 2, ale polskiej wersji nie da sie updateować - czyli np. nie można pobrać patcha 1.40, który oprócz wileu poprawek wprowadza możliwość handlu między 2 graczami grającymi na jednej konsoli - w moim wypadku to bardzo wkurzające bo właśnie tak gram na PS3.

Napisałem już w tej sprawie do Cenegi, ale chwilowo cisza.

Czyżby znowu dali .... ciała?!!!

Edytowane przez RaukoWoW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bugi w samym Sacred 2, ale polskiej wersji nie da sie updateować - czyli np. nie można pobrać patch 1.40,

K...a wiedziałem, że Cenega znowu coś odwali. Czy oni w ogóle potrafią zrobić coś dobrze ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I żeby nie było. Patch na 100% nie jest zaimplementowany, bo opcji handlu między 2 postaciami na jednej konsoli nie ma!

Poza tym szukałem, gdzieś informacji o wersji, ale jedynym miejscem jest GAME DATA UTILITY i tutaj przy Sacred 2 PL Version nie ma nic wpisane - czyli co? Jakiś twór własny cenegi, tylko po to żeby spolonizować grę??!!!

Proponuje pisać do cenegi w sprawie updateów - może komuś coś odpiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I żeby nie było. Patch na 100% nie jest zaimplementowany, bo opcji handlu między 2 postaciami na jednej konsoli nie ma!

Poza tym szukałem, gdzieś informacji o wersji, ale jedynym miejscem jest GAME DATA UTILITY i tutaj przy Sacred 2 PL Version nie ma nic wpisane - czyli co? Jakiś twór własny cenegi, tylko po to żeby spolonizować grę??!!!

Proponuje pisać do cenegi w sprawie updateów - może komuś coś odpiszą.

A o co z tym handlem biega? Nie można po prostu przekazać sobie przedmiotów czy czegoś tam za friko ?? Po co handlować z kims z kim razem grasz ramie w ramie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×