Skocz do zawartości
ONE

Street Fighter IV

Rekomendowane odpowiedzi

tak na marginesie - jak juz wysylacie zaproszenia na PSN, to wysilcie sie i napiszcie czego sie tycza i skad jestescie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspólnej gry moje ID: Slimeq22

PS. Nie wymiatam, więc proszę traktować mnie delikatniej. Było by miło jak by ktoś się zgodził na ustawki żebym mógł zdobyć dwa sreberka (odwdzięczę się tym samym).

Chodzi mi o 5 wygranych walk pod rząd i chyba 10 wygranych walk pod rząd. Jak coś to pisać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do wspólnej gry moje ID: Slimeq22

PS. Nie wymiatam, więc proszę traktować mnie delikatniej. Było by miło jak by ktoś się zgodził na ustawki żebym mógł zdobyć dwa sreberka (odwdzięczę się tym samym).

Chodzi mi o 5 wygranych walk pod rząd i chyba 10 wygranych walk pod rząd. Jak coś to pisać.

Pozdrawiam.

Dodaj mnie do znajomych to na pewno się dogadamy co do ustawek :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do wspólnej gry moje ID: Slimeq22

PS. Nie wymiatam, więc proszę traktować mnie delikatniej. Było by miło jak by ktoś się zgodził na ustawki żebym mógł zdobyć dwa sreberka (odwdzięczę się tym samym).

Chodzi mi o 5 wygranych walk pod rząd i chyba 10 wygranych walk pod rząd. Jak coś to pisać.

Pozdrawiam.

Też się chętnie pisze na te trofea. Jak ktoś chętny to dodawać mnie do znajomych mój PSN ID: marol_23

pisać że chodzi o SFIV:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też się chętnie pisze na te trofea. Jak ktoś chętny to dodawać mnie do znajomych mój PSN ID: marol_23

pisać że chodzi o SFIV:D

Dodaj mnie do znajomych, mój PSN id: emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ktoś Chetny na Ustawki w SF zeby bylo latwiej zdobyc trofea to niech daje znac na gg 8710521

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Ktoś Chetny na Ustawki w SF zeby bylo latwiej zdobyc trofea to niech daje znac na gg 8710521
Kto na ustawkę trophy win 10 matches in a row i 5 in a row ?

Zabijacie całą zabawę, a i przez takie zdobywanie pucharków sens grania - jaki w waszych przypadkach skupia się na jednym - zdobyć pucharek i gra na allegro. O ile się nie mylę to ustawki w ten sposób nie zrobicie (trofeum jest za walkę online w trybie rankingowym) bo graczy online jest trochę i zanim się na siebie trafi może sporo czasu minąć aczkolwiek możliwość taka jest.

PS

Tylko się nie wykręcajcie tym że nie macie czasu na granie.

Zresztą czym jest to liche trofeum w porównaniu do takiego "The Gold Standard", jak je zdobędziecie to i te dwa na które się ślinicie same wpadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jeżeli myślisz że tak łatwo jest zdobyć 5 a co dopiero 10 pod rząd to się mylisz a tak apropo gier nie sprzedaje i łatwo na siebie trafić bo da się wysłać zapro ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale tu pokazujecie swój brak skilla przez takie ugadywanie się - jestem ciekaw jak zrobicie "Win [tu liczba] ranked battles in row" skoro trza grać rankingowo a tego już się nie da ustawić żeby sobie zagrać ze znajomym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh jeżeli myślisz że tak łatwo jest zdobyć 5 a co dopiero 10 pod rząd to się mylisz a tak apropo gier nie sprzedaje i łatwo na siebie trafić bo da się wysłać zapro ;p

Grając rankingowo 5 załapałem, za to 10 jeszcze nie jest w moim zasięgu i pewnie nieprędko będzie, nie pisałem że to trofeum jest łatwe, ale skoro dla Ciebie łatwiej jest zdobyć to o którym wspomniałem to respoect man.

W SF4 żeby zdobyć platynę trzeba się niestety namęczyć o wiele więcej niż w innych grach jeśli się nie grało prawie zawodowo w poprzednie części. Dla mnie jest to niewykonalne ale będę próbować bo lubię tą serię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram wilka BTW wilku mam nadzieje że kiedys zagramy pare walk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzypominam sobie tylko o co kaman i możemy powalczyć, już długo SF4 leży a ja się za ozłacanie poziomu Legend w Motorstorm PR zabrałem, trwało to długo ale już jest na 2% . Normalnie to nie idzie kilku gier "masterować" na raz, czy tylko ja tak mam ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalcie sobie trial hard Sagatem i zobaczymy jak wasza motywacja do robienia platyny ;)

Mnie się chyba właśnie w tym momencie odechciało, przynajmniej nie bez arcade sticka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie da się wszystkie hard trials zrobić... Wymaga to jednak ok. 70h i stalowych nerwów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 70 h na wszystkie? Podziwiam Twoja kontrole pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chętny na jakieś walki. O ile nie robię hard triali ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chętny na jakieś walki. O ile nie robię hard triali ;p

o ile normalne triale były dość łatwe tak te hard mnie narazie skutecznie odstraszają. Zanim się wbiję w rytm trochę minie a tutaj on jest kluczowy.

moje PSNID widać więc w razie "w" dodawać, jeśli jestem online chętnie powalcze.

Narazie zbieram ostre baty ale nie poddaję się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślę Ci później zapkę Wilku więc się zgadamy. Shadow wysłałem Ci wiadomość na pw i na gg ale chyba masz zaznaczoną opcję "nie pokazuj wiadomości od nieznajomych". Chyba, że nie chcesz ze mną gadać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też chętnie pograłbym online i zobaczył ile mi jeszcze brakuje do doskonałości. Pewnie na razie będę występował w roli worka treningowego, ale jeśli ktoś posiada rzadką cechę jaką jest wyrozumiałość to niech wyśle mi zaproszenie, chętnie dam się obić, bo jednocześnie się czegoś nauczę.

ID:Grabek

Grabeq,

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem w championship do grupy G-2, i bije mnie każdy jak chce. Normalnie załamka, wyuczyli sie kombosów z trail HARD, i nawalają  :unsure:

Ostatnio podszedłem na TOTALNYM luzie do walk,wyłaczyłem umysł, i nim sie spostrzegłem jestem w pół-finale. Mózg się włączył, Balrog mnie zjadł - taki offtop  :biggrin:

Wieczorem jak wróce z pracy postaram się wysłać pare invite'ów wam, z dopiskiem ps3site, żeby nie było! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie to jeśli wy gracie w turniejach i tak daleko zachodzicie to ja będę latał nie tak jak myślałem przez większość czasu, tylko cały czas <lol>. W grze online te potwornie trudne combosy z Hard Triali naprawdę są używane? Może się mylę, ale wydaje mi się że damage jest średni i możliwy do osiągnięcia nawet przy użyciu prostszych kombinacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×