Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, nie moge sobie poradzic z wyzwaniem w ktorym trzeba utrzymac sie w powietrzu przez 8 sekund, czy moglby mi ktos pomc i napisac jakie kobinacje klawiszy wciskac by te 8 sekund w powietrzu sie utrzymac

Ja to zrobiłem w ten sposób: tłucz w demona aż pojawi się znak do jego wykończenia. Złap go i wybierz opcję PUNISH. Dante wskoczy na plecy Demona i będzie go próbował zarżnąć kosą. Pojawi się symbol naparzania przycisku. Wduś go parę razy, odpuśc, itd. rób tak przez 8 sekund. Czas na plecach Demona jest liczony jako czas w powietrzu. Najlepiej wszystko wpisać w yt, tam to widać jak na dłoni. mam nadzieję że pomogłem, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem w ten sposób: tłucz w demona aż pojawi się znak do jego wykończenia. Złap go i wybierz opcję PUNISH. Dante wskoczy na plecy Demona i będzie go próbował zarżnąć kosą. Pojawi się symbol naparzania przycisku. Wduś go parę razy, odpuśc, itd. rób tak przez 8 sekund. Czas na plecach Demona jest liczony jako czas w powietrzu. Najlepiej wszystko wpisać w yt, tam to widać jak na dłoni. mam nadzieję że pomogłem, pozdro.

dzieki bardzo za pomoc, poszlo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,czy można spr ile ma sie potępionych dusz i ile zbawionych ?

Grałem w tą grę jakiś czas temu, ale z tego co pamiętam, to nie było jakiegoś licznika dusz zbawionych/potępionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeśli podczas pierwszego przejścia zebrałem np. :

Light Relics: 29

Dark Relics: 30

Well Done, Judas: 28

To po rozpoczęciu gry po raz drugi muszę zbierać te przedmioty po raz kolejny, czy tylko te których nie zdobyłem wcześniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te, których nie zdobyłeś.

Nie do końca. Artefakty, owszem tylko brakujące, ale monety trzeba zebrać wszystkie w czasie jednego przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×