Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z pewnym poziomem w grze. O ile się nie mylę Valley of mud. po walce z pierwszym Gluttonym zapada się podłoga i lata kawałek podłogi i są teleporty. Totalnie nie mam pojęcia co tu zrobić. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ukończyłem grę (; a teraz plusy i minusy wg mnie.

+ Klimat

+ Audio

+ Lokacje(design)

+ Cut scenki

+ Lucyfer (;

+ Walka

+ Ciekawa historia Dantego

- Grafika mimo wszystko

- Długość gry

- Lokacje(ich rozbudowanie i długość)

- Niektóre elementy zręcznościowe

- Nie wykorzystany potencjał drzemiący w wizji piekła Dantego i imo jest to największy minusem.

Według mnie gra na solidna 7 z plusem, mimo że miała potencjał na 9/10 ale wiadomo EA.

Mimo wszystko uważam, że warto zagrać.

Edytowane przez vetinari88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z pewnym poziomem w grze. O ile się nie mylę Valley of mud. po walce z pierwszym Gluttonym zapada się podłoga i lata kawałek podłogi i są teleporty. Totalnie nie mam pojęcia co tu zrobić. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

http://www.youtube.com/watch?v=1lnxjP5EaKo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ten mod gates of hell wkurza niemiłosiernie 38/50 i czas mi się skończył, 40 min życia na marne... >.>

Jak uważasz, że masz 40 min życia w plecy to po co grasz? Jak ktoś mocno chce zrobić to złotko za 50 kręgów piekła to podpowiem. Jeżeli macie dopakowaną ścieżkę HOLY to da się to zrobić naciskając praktycznie samo kółko, ja skończyłem z czasem takim, że wyszło mi 6 sekund :tongue: na wszystkie kręgi. Tyle miałem time bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram żeby przejść, a jak nic z tego nie mam no to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kudlaty hehehe ja to samo 7 lvl Holy caly czas kółko albo L2 + kółko bądz skok + kółko :) . i Gates of Hell completed :)

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"+' :

klimat

muzyka

cycki ;)

"-" :

grafika

długość gry

nie do końca wykorzystany potencjał IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ukończyłem dzisiaj gierkę. I tak:

grafika - szału nie ma, ale też nie można narzekać

muzyka - bardzo dobra, ładnie wpisuje się w cały piekielny klimat

fabuła - nie szczególnego, ale potrafi przykuć do telewizora

wstawki filmowe - naprawdę bardzo dobra jakość

Ogólnie gra na 7/10. Potencjał duży, oby w drugiej części go wykorzystali w pełni. Można śmiało polecić, bo gra się naprawdę przyjemnie.

Co do comba 666:

Najlepiej jest go zrobić pod koniec gry, tam gdzie przesuwamy platformę w górę. Potwory tam się cały czas odradzają więc nie ma żadnego problemu.

I jedno pytanie: jeśli zaczynam nową grę z tymi moimi zdolnościami, które zdobyłem wcześniej, to srebrne monety zbiera się od nowa czy zostanie mi tylko to czego nie zebrałem ( mam 29/30 więc ciężko mi będzie tą jedną gdzieś znaleźć jeśli tak będzie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znikają monety, reszta zostaje. PLus jest jakiś bład z kamykami do krzyża, miałem po 1 wszym przejciu 2 na 3, i przy drugim odpaleniu gry znalazłem 3 brakujący fragment krzyża w miejscu gdzie zabrałem go przy poprzednim przechodzeniu, słowem trophy wpadło a nie powinno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie pSN pojawiły sie dwa nowe trofea do gry (2x brąz). Wychodzi dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sieci pojawił się film animowany( FILMWEB ) są też już pl napisy.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra :) przeszedłem 2x i gram dalej

Jest gdzieś w necie solucja gdzie można znleźć wszystkich ludzików, demonów i pieniążki ? ^__^

Dante's Inferno Anime jest y... Boskie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie gra bardzo slaba. robilem sobie nadzieje i niestety tak naprawde w tej grze nic nie jest dobre, no moze design kilku pierwszych miejscowek i demonkow w niej. przeszedlem i sprzedalem. nie polecam, znacznie lepszym pomyslem wg mnie jest zaopatrzenie sie w darksiders jesli ktos ma ochote pomachac orezem w komfortowych warunkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie gra bardzo slaba. robilem sobie nadzieje i niestety tak naprawde w tej grze nic nie jest dobre, no moze design kilku pierwszych miejscowek i demonkow w niej. przeszedlem i sprzedalem. nie polecam, znacznie lepszym pomyslem wg mnie jest zaopatrzenie sie w darksiders jesli ktos ma ochote pomachac orezem w komfortowych warunkach

Zgadzam się - Darksiders świetna gra :) jestem w trakcie.

Co do dantes zniechęciło mnie demo, a pełna wersja (miałem 'przyjemność' grać na kopii kumpla) potwierdziła związane z nim obawy: wtórne, monotonne, brzydkie (nie licząc kilku lokacji), fabularnie kulawe, heh a miałem duże nadzieje co do tej gry. Naturalnie jeśli ktoś lubi kalkowe klony (w pejoratywnym znaczeniu) GOW, może zagrać acz na pewno nie za taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra wypas! Masa dodatków, jest co robić, płynna animacja, fmv wstawki bardzo ładne, trophy nietrudne. Końcówka gry sprawdza umiejętności gracza, to czego się nauczył, bądź to czego jeszcze może nauczyć się. ;) FAJNIE !!!

Na minus: Trochę brakuje mięsa do rozbicia, mielonych brak za to kotlety miło się ubija heheehhe

Grę POLECAM .

Dla mnie 8,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest gdzieś w necie solucja gdzie można znleźć wszystkich ludzików, demonów i pieniążki ? ^__^

ACHIVMENT HUNTER na youtube. cały kanał polecam

thumbsup.gifthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra wypas! Masa dodatków, jest co robić, płynna animacja, fmv wstawki bardzo ładne, trophy nietrudne. Końcówka gry sprawdza umiejętności gracza, to czego się nauczył, bądź to czego jeszcze może nauczyć się. ;) FAJNIE !!!

Na minus: Trochę brakuje mięsa do rozbicia, mielonych brak za to kotlety miło się ubija heheehhe

Grę POLECAM .

Dla mnie 8,5/10

masa dodatkow? masz na mysli gates of hell? -.- plynna animacja to fakt 60fps, przez co grafika neistety nie jest najwyzszych lotow. cg sa faktycznie ladne, ale to zadne osiagniecie. trophy mnie nie interesuja, w koncu nie o to w grach chodzi? koncowka gry... koncowka gry to jedno wielkie niedbalstwo, pospiech badz nierobstwo autorow. 10 aren pod rzad? wtf?! to ma byc caly eden poziom w grze? wolne zarty. jesli to jest dla ciebei wypas to polecam ci sprzedac dantego i zakupic gow collection ktory ma juz swoje lata a wciaz trzyma naprawde wysoki poziom. dante kopiuje gowa na kazdym kroku, razem z jego niedociagnieciami dokladajac mase swoich przez co tak naprawde nie dorasta greckiemu rzeznikowi do piet. np dante zapamietuje kazdy guzior na padie wcisniety i wogole nie obchodzi go ze my chcemy zrobic blok bo jakis rogacz zaraz nam przygrzeje, nei nie on ciagle bedzie machal kosa. itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gates of Hell = 50 minut klepania kółka i czasami magia na heretyków >< zostalo mi jeszcze 17 minut ;) wystarczy dobrać relikty które umacniają krzyż ;) 

Gre przeszedłem 3x i mam jej już dosyć :/ klepanie kółka przy każdej możliwej sytuacji ,bo reszty (Unholly) pop. nie opłaca się stosować :/

Zauważyliście ,że pojawiły się 2 dodatkowe trofea związane z tajemniczym "Dark Forest" ;) ktoś wie coś o tym ?;)

PS. Dostaje się jakieś bonusy za przejście gry na Hardzie ? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka słabiutka. Tak jak kolega Psychomaru napisał - wystarczy klepać kółko przez całą grę i... hurra gra ukończona :biggrin:

Darksiders jest o wiele lepszym wyborem dla fanów gatunku oczywiście do czasu premiery God of War ]I[ :biggrin:

DI do kostek nie dorasta w/w tytułom.

ps. czy tylko ja wkurzałem się na mechanikę skoków w tej grze? wiele razy ginąłem nie dlatego, że źle wcisnąłem przycisk, tylko dziwnym trafem Dante "nie dolatał"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuje trochę, że zamówiłem pre ordera Dantego. Gra dobra ale nie warta 200 zł, jak się nabierze dystansu to wolał bym Darksiders ;p Może ktoś chce się zamienić ;]?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie tych nowych trofeów: wie ktoś kiedy wychodzi dodatek do opanowania tego, albo co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj wpadla PLATYNKA Dantego.. Ale musze powiedziec podobnie jak @ c00kiemonstah DARKSIDERD o WIELE WIELE LEPSZA. Jedyna przewage jaka Dante mial dla mnie to ten demoniczny swiat. Lokacje razem z tymi glosami wszystkimi robia jak dla mnie super klimat. Ale cala reszta juz na minus w porownaniu do np DARKSIDERSA. Czulem sie jak bym gral w jakis "UPROSZCZONY SLASHER".. to mi sie nasuwalo na mysla grajac wczesniej w DARKSIDERS... W Darksiders nasz bohater mial naprawde wiele mozliwosci i swiat nie ograniczal sie do JEDNEJ SCIEZKI..... i tzeba bylo troche poglowkowac (No moze w BLACK THRONE az przesadnie ;) czasami a nie PROSTA DROGA DO PRZODU.. Po @Darksiders mialem odczucie ze gra warta jest tych wydanych pieniedzy . Po Dante... niedosyt... Moze gdyby byl 2xdluzszy wtedy by nadrobil reszte... Takze poki co z tych dwoch a w sumie z trzech bo jeszcze NINJA GAIDEN 2 to DARKSIDERS 1 Plac. Po weekendzie zabiore sie za BAYONETTE z obaczymy jak to teraz bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demko... Gra zzyna z GoW'a wszystko co sie niemal da (z wyjatkiem klimatu) bohater nawet biega tak samo... gra i tak lepsza (wedlug mnie) od DARKSIDERSA ale radze pieniadze przeznaczone na nia radze wydac na GoW3 a Dante wyglada troche jak rusek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. czy tylko ja wkurzałem się na mechanikę skoków w tej grze? wiele razy ginąłem nie dlatego, że źle wcisnąłem przycisk, tylko dziwnym trafem Dante "nie dolatał"...

Trafne spostrzeżenie kolego,mnie to wręcz irytowało w tej gierce. Grę na razie odstawiłem na półkę po 4 kręgu,zawiodłem się :sad:, teraz pracuje nad AC II :thumbsup: Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×