Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanko, bo tak samo jak w GOW nie idę na łatwiznę i wziąłem sobie na najwyższy poziom trudności na dzień dobry i czasem jest to dość spore wyzwanie i teraz pytanie.. czy do zdobycie platyny wymaga przejscia gdy na jakimś wyznaczonym poziomie trudności? Dla satysfakcji oczywiście przejdę na zarąbiście trudnym ale jak się okaże że coś ominę to raczej nie chciałbym znów zarywać nocy i nadrobić zaległości na easy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo z tego co mi wiadomo to nie ma żadnego trofika za poziom trudności więc możesz grać na jakim chcesz :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj na jakim chcesz poza easy - na tym bardzo szybko się znudzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj na jakim chcesz poza easy - na tym bardzo szybko się znudzisz

Nie no słuchaj, gram na najwyższym możliwym tylko nie chce za każdym razem przechodzić na tym poziomie gry jak coś ominę po prostu bo mnie bedzie szlag trafiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam pytanko głównie do tych co skończyli już grę-raczej raz zamierzam przejść DI i napiszcie mi co bardziej opłaca się upgrade'ować ''holy'' czy ''unholy''.A może coś z obu wybrać,albo zrobić jedną umiejętność na maxa.Gram na razie ok 1,5 godz i jeszcze nic nie wybrałem.Z góry dziękuję za podpowiedź-pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@thug maxuj HOLY. Jak skonczysz to unholy ktore bedziesz mogl dokonczyc przy drugim podjesciu jak zalezy ci na platynie.

@Sebinho nigdy nie trzeba trophy z DLC do platyny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie frog_pl -aha jeszcze jedno upgrade'ować się tylko na maxa do góry ,czy wszystkie odgałężniki tego drzewka też - każda umiejętność się przyda ? 2 razy starczy przejście gry na platynkę ?

Edytowane przez thugz79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utknąłem na Worlds Splendors tylko nie wiem jak wytłumaczyć w którym miejscu. Szukałem na youtube ale nie moglem nic znaleść. Czy są filmiki z tego rozdziału??

wrzuciłem filmik na youtube z miejscem którego nie mogę przejść

proszę o pomoc

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz drzwi jak na filmiku, zeskakujesz zsuwasz te platformy i lecisz szybko do dziury od drzwi i wskakujesz na tą środkową platformę od tamtej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frog, dzięki. Tylko nurtuje mnie jedna rzecz - czemu nie dodają plusików przy trofeach, skoro nie są one konieczne? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz drzwi jak na filmiku, zeskakujesz zsuwasz te platformy i lecisz szybko do dziury od drzwi i wskakujesz na tą środkową platformę od tamtej strony ;)

heh wielkie dzięki

już gram dalej :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie frog_pl -aha jeszcze jedno upgrade'ować się tylko na maxa do góry ,czy wszystkie odgałężniki tego drzewka też - każda umiejętność się przyda ? 2 razy starczy przejście gry na platynkę ?

no wiesz do platyny musisz wszystko. Ale tak jak napisalem pierw upgrejduj rzeczy z HOLY i te ktore uwazasz za najabrdziej przydajace sie w czasie gry. Wlasnie w HOLY jest ich wiecej niz unholy temu polecam od tego zaczac... 2razy starczy do platyny nawet niecale dwa razy boja za drugim razem gralem tylko do dobicia UNHOLY jakies pol gry chyba to bylo i dobilo ;)

@Sebinho no przeca mam platyne a nie gralem w DLC...

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pojawia mi sie kolejny problem. mam edycje kolekcjonerską i nie wiem jak ustawić skórke z dead space??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś dodatek Trials of St. Lucia i chce pograć we dwóch w Areny od EA to można pisać na PSNid wcis88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcis88 pozniej Ci wysle zaproszenie bo wlasnie tego teofeum brakuje mi do 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze gra w Trials of st. Lucia, to pisać na PW albo dodawać do znajomych, gdyż też chcę mieć 100%:smile:

Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrafniejsze dla tej gry była premiera tuż przed premierą GoW 3..

Jakby premiera DI nastąpiła powiedzmy miesiąc po GoW 3 to sprzedaż jej byłaby zaiste o wiele mniejsza..

Gra nie jest zła - nie powiem. Klimat jest ok, grafika też dobra. Dużo zerżnięte z GoW, ale jako tako im to wyszło.

Mnie w niej niestety irytuje głównie głos głównego bohatera - taki załamany, niepewny, lękliwy - brak jakiejś brutalności, odwagi, takiego specyficznej nuty w głosie. Niby Dante rżnie te stwory na potęgę, a jakiś taki wystraszony.. <_<

Pozdrawiam serdecznie,

solmyrair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Countermeasures

Najpierw musimy zdobyć Unholy Level 1. W upgradeach kupujemy Repayment (możliwość kontrataku) a potem upgradujemy ten ruch. Dzięki temu będziemy mogli odbić ogniste kule, którymi ciskają w nas nietoperze. Odbijamy 20 kul i trofeum wpada

nie moge zrobić tego trofeum w którym momencie naciska się kwadrat i co jeszcze trzeba wciskać oprócz kwadratu z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw blok

trzymać blok i nacisnąć kwadrat tak (ale w którym momencie nacisnąć kwadrat jak juz ta kula dolatuje czy kiedy?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz nacisnąć kwadrat jak kula będzie tuż koło Ciebie. To trofeum jest trochę na wyczucie, sam na początku miałem tym problem, ale trzeba poćwiczyć i jakoś to będzie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz nacisnąć kwadrat jak kula będzie tuż koło Ciebie. To trofeum jest trochę na wyczucie, sam na początku miałem tym problem, ale trzeba poćwiczyć i jakoś to będzie :thumbsup:

ale blok też trzeba trzymać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję chwilę pograć w demko i powiem szczerze, że giera świetna. Dynamiczna i nie można się przy niej raczej nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety później raczej można... gdy naładujemy pasek "saint" do końca gra zamienia się praktycznie w festiwal naciskania kółka i może z wyjątkiem Belzebuba na samym końcu nikt nie stanie Ci na drodze... W każdym razie warto spróbować gra kosztuje teraz jakieś 80zł i w sumie gra się przyjemnie a piekło (jeśli można tak powiedzieć) wygląda znakomicie. Jest to również dobra produkcja dla początkujących w temacie slasherów bo gra jest stosunkowo łatwa a zagadki po drodze są raczej banalne i oczywiste... brakuje im polotu jak np. w ogrodach w GoW III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×