Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Mial ktoś problem z kodem do tych trzech relikwii ?

Dostałem wczoraj mojego dantego, jako ze był to pre order zamówiony na gram.peel powinienem otrzymać kod do bonusu. Jedyny kod jaki otrzymałem to rejestracyjny do ea. ale od nich nic jak na razie nie dostałem. Tu zaczyna się mój problem, te gdyz nie wiem czy mam czekać na jakiegoś maila od ea czy raczej najzwyczajniej na świecie nic nie dostałem i nie dostane a świat ma to w dupie.

Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Mial ktoś problem z kodem do tych trzech relikwii ?

Dostałem wczoraj mojego dantego, jako ze był to pre order zamówiony na gram.peel powinienem otrzymać kod do bonusu. Jedyny kod jaki otrzymałem to rejestracyjny do ea. ale od nich nic jak na razie nie dostałem. Tu zaczyna się mój problem, te gdyz nie wiem czy mam czekać na jakiegoś maila od ea czy raczej najzwyczajniej na świecie nic nie dostałem i nie dostane a świat ma to w dupie.

Pozdrawiam :P

ja swoja kopie zamowilem prze Ultime i rowniez obiecanego kodu nie dostalem :) cos mi sie widzi, ze to wszystko jeden wielki kit jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kody odblokowujące dodatkowe przedmioty można znaleźć na stronie z listą zamówień. Link pozwalający na pobranie kodów znajduje się przy zamówieniu na grę Dante’s Inferno.

UWAGA: Możliwość pobrania kodów mają jedynie osoby, od których otrzymaliśmy płatność. Niestety w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze, informacja o pobraniu płatności od Klienta, przekazywana jest przez spedytora z kilkudniowym poślizgiem w stosunku do faktycznej daty odebrania. Reasumując, osoby które opłacały zamówienia przy odbiorze otrzymają swoje klucze na początku przyszłego tygodnia, jak tylko otrzymamy informację od spedytora, że przesyłka została doręczona i pobranie zostało odebrane.

Takiego maila dostałem od grampeel ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi dziś ultima przysłała wiadomość z kodem do Relics Triple Pack :)

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdziłem pocztę i też znalazłem kod od Ultimy. Relikwie wykorzystam przy drugim podejściu. Tak się zastanawiam jak i gdzie zrobić 666-combo? Chyba na arenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUDLATY_666 :teehee: to samo mialem na mysli ale wydaje mi sie ze w grze tez da rade to zrobic

w jakieś 45 minut przed końcem gry co musisz pchać taka wielki wózek by sie wczlapac na górę i przeszkadzają ci 3 stworki i jeden demon na normalu udało mi sie nabic 450 combo ciskając w nich cross boltami ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończone :) 9h :o

Sprawdzałem co się dało żeby nie przeoczyć relikwii itp. i dupa...

Kryształy 3/3, Srebrniki 26/30, Trofea 60% (bez areny - jeszcze nie grałem)

Gierka dobra. Szczególnie podobała mi się finalna walka i filmiki jej towarzyszące. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja utknąłem i proszę o pomoc tych, którzy mają to już za sobą.

Jestem na poziomie GREED (chciwość).

I tu sa dwa problemy: jeden mniejszy, drugi tak wielki, że nie mogę iść dalej.

Mniejszy problem: sala z obracającymi się drewnianymi trybami i babina, która wrzeszczy o zmiłowanie ale niestety znajduje się z pionowym trybem, którego nijak nie mogę przejść. Jak się do tej kobieciny dostać ?

Problem duuuuuży: w kolejnej sali (w tej, w której są złociutcy z wirującymi maczugami) są dwie dźwignie i drzwi na górze. Z góry spadają "gilotyny" ze szpikulcami po użyciu dźwigni ze środka pomieszczenia. Wiadomo, ta druga otwiera górne wrota. Pytanie, jak się do nich dostać ??? Logiczne, żeby użyć środkowej i szybko biec na półkę skalną, przeskoczyć na górę "gilotyny" i wjechać nią na górę. Niestety mam z tym trudność, bo Dante nie chce się łapać półki skalnej, kiedy do niej dobiegnę. Albo jestem za wolny (nie jestem niedzielnym graczem, nigdy nie miałem takiego problemu) albo w grze jest bug. Szukałem cały dzień i znalazłem coś takiego:

http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage.php?board=955367&topic=53360538

Zresztą ten problem jest opisywany na wielu forach. Wnioskuję, że u jednych działa u innych nie.

Niektórzy opisują też wieszanie się gry w kilku miejscach i dziwne błędy uniemożliwiające kontynuowanie zabawy, m.in. w tej sali na tym poziomie.

Próbuję na różne sposoby dostać się do półki skalnej - biegnę do niej, skaczę, używam prawego sticka, żeby się jak najszybciej do niej przemieścić. Wszystko na nic, Dante nie łapie się krawędzi i w efekcie albo ginę albo muszę uciekać przed zabójczą gilotyną.

Proszę, pomóżcie, bo już zupełnie nie wiem co mam z tym zrobić - czekać na łatkę do gry ? Czy zastosować jakąś inną technikę?

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego problemu to musisz tam po prostu wskoczyć :) Wybij się naciskając raz X następnie zmień kierunek w locie i drugi raz X. Ogólnie proste na pewno Ci się uda.

A z tym drugim to ja w ogóle nie miałem problemu a przechodziłem to kilka razy i trochę mnie zdziwił Twój post iż jest to jakiś błąd. Ja robiłem tak: najpierw dźwignia na dole, obrót i podwójny skok (2 razy X czyli :)) do tej wnęki następnie dźwignia we wnęce po czym powrót na dół znowu dźwignia na dole i podwójny skok do wnęki następnie skok na gilotynę i z gilotyny pomiędzy kolce i szybki ruch prawym analogiem aby nie zostać zgniecionym. Mam nadzieję, że nie za bardzo pogmatwałem :)

PS: W sali z gilotynami jest ukryta relikwia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja utknąłem i proszę o pomoc tych, którzy mają to już za sobą.

Jestem na poziomie GREED (chciwość).

I tu sa dwa problemy: jeden mniejszy, drugi tak wielki, że nie mogę iść dalej.

Mniejszy problem: sala z obracającymi się drewnianymi trybami i babina, która wrzeszczy o zmiłowanie ale niestety znajduje się z pionowym trybem, którego nijak nie mogę przejść. Jak się do tej kobieciny dostać ?

Problem duuuuuży: w kolejnej sali (w tej, w której są złociutcy z wirującymi maczugami) są dwie dźwignie i drzwi na górze. Z góry spadają "gilotyny" ze szpikulcami po użyciu dźwigni ze środka pomieszczenia. Wiadomo, ta druga otwiera górne wrota. Pytanie, jak się do nich dostać ??? Logiczne, żeby użyć środkowej i szybko biec na półkę skalną, przeskoczyć na górę "gilotyny" i wjechać nią na górę. Niestety mam z tym trudność, bo Dante nie chce się łapać półki skalnej, kiedy do niej dobiegnę. Albo jestem za wolny (nie jestem niedzielnym graczem, nigdy nie miałem takiego problemu) albo w grze jest bug. Szukałem cały dzień i znalazłem coś takiego:

http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage.php?board=955367&topic=53360538

Zresztą ten problem jest opisywany na wielu forach. Wnioskuję, że u jednych działa u innych nie.

Niektórzy opisują też wieszanie się gry w kilku miejscach i dziwne błędy uniemożliwiające kontynuowanie zabawy, m.in. w tej sali na tym poziomie.

Próbuję na różne sposoby dostać się do półki skalnej - biegnę do niej, skaczę, używam prawego sticka, żeby się jak najszybciej do niej przemieścić. Wszystko na nic, Dante nie łapie się krawędzi i w efekcie albo ginę albo muszę uciekać przed zabójczą gilotyną.

Proszę, pomóżcie, bo już zupełnie nie wiem co mam z tym zrobić - czekać na łatkę do gry ? Czy zastosować jakąś inną technikę?

Z góry dziękuję za pomoc.

Co do drugiego problemu to niestety on wystepuje :) przez niego musialem zaczynac cala gre od poczatku.... w koncu zrobilem tak:

najpierw do tej wajchy na gorze i pozniej migaskiem do tej na srodku sali, nastepnie trzeba sie BARDZO szybko dostac na gore przed gilotyna. I tutaj wlasnie pojawia sie ten blad z nielapaniem sie krawedzi przez Dante. Robilem to chyba z 25 razy (doskok i jak nie wyszlo to ucieczka), ale w koncu sie zlapal i juz bez problemow dostalem sie do gory :)

Jednak czy ktos ma taki blad czy nie EA cos z tym powinni zrobic :/ bo jest on strasznie wkurzajacy dla tych co go maja ( a innym tez sie moze pojawil przy ponownym przechodzeniu). Tak sie w tej sali wkurzalem, ze myslalem, ze wyrzuce ta gre przez okno.... ten fragment na pewno uczy cierpliwosci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thegrim ale czy to przez TEN problem zaczynałeś grę czy jakiś inny się pojawił (np. po ponownym wejściu do sali drążek z ptawej strony i brak mozliwości uruchomienia dźwigni - o tym tez sie gdzies doczytałem). Pytam, bo mnie trochę przestraszyłeś, że będę musiał zacząć od początku.

Tylko czy to coś da..? Czy może lepiej się cofnąć od 1-2 savy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thegrim ale czy to przez TEN problem zaczynałeś grę czy jakiś inny się pojawił (np. po ponownym wejściu do sali drążek z ptawej strony i brak mozliwości uruchomienia dźwigni - o tym tez sie gdzies doczytałem). Pytam, bo mnie trochę przestraszyłeś, że będę musiał zacząć od początku.

Tylko czy to coś da..? Czy może lepiej się cofnąć od 1-2 savy ?

dokladnie pojawil sie ten blad, ze po ponownym wejsciu do sali nie moglem nic zrobic :) zadna wajcha nie dala sie nacisnac :) a ze wszystko na jednym savie robilem to i mnie pokaralo :/ nie sadzilem, ze taki blad moze po prostu wystapic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem problemy z to babko i gilotyno babę po prostu olalem a z gilotyno męczyłem sie ze 20 min zawsze mi się łapał ale nigdy nie moglem zdozyc żeby sie podciognoc i zgniatało mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podpowiedzieć jak przejść bodajże drugiego bossa? Tego walącego łapami, przypominającego przerośniętego humanoidalnego byka :-) Ile rund trzeba z nim wygrać? I, co robić po wciśnięciu R2, by wykonać combo? Byczok zrzuca mnie z siebie przy czym ja nie jestem nic, a nic w stanie uszczuplić jego zdrowia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest tych wejfsów w gates of hell?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podpowiedzieć jak przejść bodajże drugiego bossa? Tego walącego łapami, przypominającego przerośniętego humanoidalnego byka :-) Ile rund trzeba z nim wygrać? I, co robić po wciśnięciu R2, by wykonać combo? Byczok zrzuca mnie z siebie przy czym ja nie jestem nic, a nic w stanie uszczuplić jego zdrowia ;-)

Chodzi ci o kolesia który zsyła grzesznikow za na odpowiednie kręgi piekielne za pomoco takiego kołowrotu z kolcami nie wiem jak to opisać ???

jezeli tak to ten typ nie moze cie zlapac jezykiem gdy tniesz go po twarzy a jak zasloni sie rekami gdy dosztanie iles tam ciosow wtedywalisz go po brzuchu puzniej wlacza sie scenka w ktorej musisz naciskac po kolei odpowiednie przyciski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kryszak w języku polskim występuję samogłoska ą.

Pozdrawiam.

A co do Minosa to walicie w niego aż się pojawi quick time event i wtedy postępujecie według instrukcji i po zabawie.

Edytowane przez vetinari88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, ten mod gates of hell wkurza niemiłosiernie 38/50 i czas mi się skończył, 40 min życia na marne... >.>

Edytowane przez Desu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryszak w języku polskim występuję samogłoska ą.

Pozdrawiam.

A co do Minosa to walicie w niego aż się pojawi quick time event i wtedy postępujecie według instrukcji i po zabawie.

A może pomyśl ze nie każdy mieszka w Polsce i posiada polski klawiaturę i Windowsa a naprawdę nie chce mi sie poprawiać każdego słowa za pomoco firefoxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o kolesia który zsyła grzesznikow za na odpowiednie kręgi piekielne za pomoco takiego kołowrotu z kolcami nie wiem jak to opisać ???

jezeli tak to ten typ nie moze cie zlapac jezykiem gdy tniesz go po twarzy a jak zasloni sie rekami gdy dosztanie iles tam ciosow wtedywalisz go po brzuchu puzniej wlacza sie scenka w ktorej musisz naciskac po kolei odpowiednie przyciski

Nie, nie. Ja jestem na samym początku. Brama piekła. Drugi boss po Śmierci. Ten, co przebija się przez ścianę. Nie wiem jak go przejść.

Ogólnie gra mi się podoba. Pod jej wpływem zamówiłem GoW I i II w oczekiwaniu na III.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP O.o

A próbowałeś go "bić"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kryszak, jak wg Ciebie wyraz wygląda lepiej ? "pomoco" czy "pomoca" ? wg. mnie ta druga wersja mniej razi ale niech Ci będzie.

Hmm Kamcio ten stwór to nie boss tylko twój mount. Jeśli masz z nim problemy to wal go po nogach do czasu gdy owy stwór zacznie się przymierzać do ciosu, wtedy rób unik/odskok i odnowa aż pojawi się ikonka R2

Edytowane przez vetinari88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wstyd mi, bo boss najtrudniejszy nie był.

Teraz utknąłem na tych plączach z ludzkich dusz, za salą z czymś co przypominało wysuwany most.

Pozdrawiam

Edytowane przez kamcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×