Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

IMO kontrowanie nie jest trudne, trzymasz blok jak ktoś cię zaatakuje następuje takie zwolnienie czasu. Podczas tego wciskamy :square: lub :triangle: i jest kontra. Trochę praktyki i nic więcej. Ja dodatkowo używałem tego podczas walki więc nie robiłem "specjalnie" tego trophy. Jak ktoś ma Ci z tym pomóc? Bo nie wiem.

Mi więcej czasu zajęło 666 ( nie pamiętam jak się to trofeum nazywało), ale podsumowując była to jedna z najprzyjemniejszych platyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi ktoś z tym trofeum bardzo prosze

Olej to trofeum, po prostu jak już obędziesz się z kontrowaniem to wykorzystuj je w normalnej grze. Śledzę wątek Dante's Inferno na bieżąco i właściwie nie wiem co jeszcze moglibyśmy zrobić aby Ci pomóc? Może ktoś powinien podjechać do Ciebie i zaliczyć ten pucharek ;)

Wypowiedź Valchall jest rzeczowa i powinna Ci pomóc, jedyne co budzi moją wątpliwość to " ... trzymasz blok jak ktoś cię zaatakuje ... ". Z tego co mi się wydaje to do udanej kontry blok należy wcisnąć w trakcie już wykonywanego ataku przeciwnika - sekundę przed trafieniem nas. Możliwe jednak że się mylę i jeśli ktoś ma 100% pewności to niech się wypowie :thumbsup:

@Valchall Co do zadania z osiągnięciem 666 Combo to pisałem o nim w dziale: Najciekawsze, najtrudniejsze i najgłupsze Trofea

(...)

:psbutton: Najłatwiejsze - Dante's Inferno - 666 Combo i wszystkie pozostałe trofea również - bardzo szybka i przyjemna platyna, gra bardzo ciekawa i mocno osadzona w klimatach znanych np: z GOW. Trofeum 666 Combo przy podjęciu próby wbicia go w odpowiednim miejscu ogranicza nas do klepania w jeden przycisk przez około 45-90 sekund :laugh:

Zadanie podejmujemy na jednej z aren tuż przed końcem gry, na kilku z nich stale odnawiają się przeciwnicy w określonej przez grę ilości (np maksymalnie 2 jednocześnie na arenie), wystarczy cały czas atakować krzyżem i właściwie nic innego nie robić. Banał! :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo dzięki ja to trofeum wbiłem już dość dawno i właśnie w taki sposób jak pisałeś. Jak są te próby to krzyż, krzyż i jeszcze raz krzyż. Ale zdarzyło mi się, że gdy miałem na liczniku 600 ktoś mnie trafił i wyzerowało. Dlatego piszę, że najtrudniejsze trofeum z tej gry co nie znaczy, że jest ogólnie trudne.

Co do kontrowania to ten sposób co piszesz działa GoW. Tutaj jest inaczej ale również zaznaczam, że mogę się mylić bo grałem w ten tytuł już jakiś czas temu. Jak jest ktoś na bieżąco to może rozwiać wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... miałem na liczniku 600 ktoś mnie trafił i wyzerowało ...

Podstawą przy jego wbijaniu jest odpalona relikwia Coin of Plutus, wydłuża ona znacznie czas na kolejny cios w trakcie wykonywania combosa :thumbsup:

... Co do kontrowania to ten sposób co piszesz działa GoW. Tutaj jest inaczej ale również zaznaczam, że mogę się mylić ...

Poniżej opis zdobycia pucharku żywcem wyrwany z trzech różnych poradników na jakie trafiłem w sieci :thumbsup:

Countermeasures - Kill 20 enemies using a counter move

Zabij 20 wrogów używając ataku po odparowaniu ciosu. Wpierw musisz kupić umiejętność Repayment, a wtedy będziesz mógł stosować kontry. Tuż przed ciosem przeciwnika wciśnij blok i gdy czas lekko zwolni (czyli dobrze zblokowałeś) - wciśnij :square: lub :triangle: . Polecam robić mocne ciosy :triangle: , gdyż jest większe prawdopodobieństwo zabicia wroga jednym uderzeniem.

BTW Ten sam sposób kontrowania działa chyba w większości gier ;) nawet w Enslaved które ogrywałem ostatnio jest identycznie :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO kontrowanie nie jest trudne, trzymasz blok jak ktoś cię zaatakuje następuje takie zwolnienie czasu. Podczas tego wciskamy :square: lub :triangle: i jest kontra. Trochę praktyki i nic więcej. Ja dodatkowo używałem tego podczas walki więc nie robiłem "specjalnie" tego trophy. Jak ktoś ma Ci z tym pomóc? Bo nie wiem.

Mi więcej czasu zajęło 666 ( nie pamiętam jak się to trofeum nazywało), ale podsumowując była to jedna z najprzyjemniejszych platyn.

chodzi mi o odbijanie ognistych kul nietoperzy a nie o zwykły kontratak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o odbijanie ognistych kul nietoperzy a nie o zwykły kontratak

Poddaje się :wacko: A nie przypadkiem po to aby jak pisałeś w pierwszym poście zdobyć achievement Countermeasures? Bo jeśli tak to możesz go zdobyć na każdym przeciwniku i olać nietoperze :confused:

BTW Spróbowałeś wogóle tą kombinacją którą podałem? Blok na sekundę przed trafieniem kulą a następnie jeden z podanych przycisków? Spróbuj może zadziała! Nie pamiętam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddaje się :wacko: A nie przypadkiem po to aby jak pisałeś w pierwszym poście zdobyć achievement Countermeasures? Bo jeśli tak to możesz go zdobyć na każdym przeciwniku i olać nietoperze :confused:

BTW Spróbowałeś wogóle tą kombinacją którą podałem? Blok na sekundę przed trafieniem kulą a następnie jeden z podanych przycisków? Spróbuj może zadziała! Nie pamiętam.

Dziękuje tak dokładnie trzeba zrobić chwile przed uderzeniem kuli blok i później :square:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gre Dante's Inferno jak i samo ps3 zakupiłem niedawno i dość szybko trafiłem na problem :/

Kiedy wyskakuje mi ikonka wielokrotnego wciśnięcia "O" przy fontannach albo Absolve mniejszych demonów to wszystko dobrze, ale przy silniejszych demonach albo co gorsze przy wyjęciu miecza z Francesco nie chce mi tego "załapać" i nie mogę przejść tego bossa. Czy ktoś się spotkał z tym problemem albo domyśla się co można z tym zrobić?

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wolno wciskasz ;) Kciukiem to naprawdę trudna sztuka, proponuję na tego typu QTE zmianę trzymania pada i klepanie w :cicle: palcem wskazującym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za rade, troche prób i jestem dalej :) jak się znów okazało czasem wystarczy banalne rozwiązanie. Masz ode mnie piwo w piekle, tylko może nie być zimne... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wolno wciskasz ;) Kciukiem to naprawdę trudna sztuka, proponuję na tego typu QTE zmianę trzymania pada i klepanie w :cicle: palcem wskazującym.

W Dante's Inferno kółko wciska się zdecydowanie lepiej niż w GOWie. Ja bynajmniej w DI nie miałem problemu i idealnie wychodziło mi kciukiem :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, pisze tylko po to, zeby sie pochwalic platyna w Dante's Inferno. Wpadla dosyc szybko i latwo (ok. 3 dni grania), ale i tak jest jakas satysfakcja (druga platyna). Tylko, ze nie mam dodatku i te 82% i platyna troche glupio wyglada, no ale co tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam

mam pytanko jakis sensowny sposob na 666 bo proboje na challenge numer 4 i gowno max co wychodzi to 200 z kawalkiem jakies relikwie ktore cos daja ? wszedzie gdzie czytam to podobno latwe trophy ale mecze sie z tym gownem strasznie nie wiem sam dlaczego ...

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam

mam pytanko jakis sensowny sposob na 666 bo proboje na challenge numer 4 i gowno max co wychodzi to 200 z kawalkiem jakies relikwie ktore cos daja ? wszedzie gdzie czytam to podobno latwe trophy ale mecze sie z tym gownem strasznie nie wiem sam dlaczego ...

Ja osobiście zrobiłem to w chalengu gdzie trzeba zabijać demony bez dotykania ziemi przez 8 sekund czy jakoś tak, używając cały czas ataku "z krzyża". Jeśli chodzi o relikwie to potrzebny Ci jest tylko Coin of Plutus czy jakoś tak, o ile pamiętam zwiększa on czas zanim combo się zresetuje po kolejnym ataku.

Nawet się pofatygował i znalazłem Ci filmik gdzie typek zrobił to w taki sam sposób jak ja:

Edytowane przez Kaeln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zrobiłem to w chalengu gdzie trzeba zabijać demony bez dotykania ziemi przez 8 sekund czy jakoś tak, używając cały czas ataku "z krzyża". Jeśli chodzi o relikwie to potrzebny Ci jest tylko Coin of Plutus czy jakoś tak, o ile pamiętam zwiększa on czas zanim combo się zresetuje po kolejnym ataku.

no wlasnie bez tej relikwii nie dam rady chyba wiec przejde jeszcze raz i pewnie sie uda :) dzieki

ps tak te filmiki juz widzialem ale dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie bez tej relikwii nie dam rady chyba wiec przejde jeszcze raz i pewnie sie uda :) dzieki

ps tak te filmiki juz widzialem ale dzieki

Bez relikwi też spokojnie dasz radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększ poziom trudności. Trudniej będzie zabijać, ale przecież nie na tym challenge polega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczynam przygodę z Dante's Inferno :) Jako, że to klimaty GoW mam zamiar ukończyć grę 2 razy, co by lepiej się wczuć w klimat i nie chcę psuć sobie gry siedząc z nosem w poradniku. Życzcie mi powodzenia, Lucyferze, nadchodzę ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczynam przygodę z Dante's Inferno :) Jako, że to klimaty GoW mam zamiar ukończyć grę 2 razy, co by lepiej się wczuć w klimat i nie chcę psuć sobie gry siedząc z nosem w poradniku. Życzcie mi powodzenia, Lucyferze, nadchodzę ! ;)

System walki zbliżony do GOW-a, klimat jest zupełnie inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej spytał czy warto DLC kupować, ja mam natomiast pytanko czy "to DLC" jest w wersji gry Platinum czy trzeba je kupować i jeśli tak to za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System walki zbliżony do GOW-a, klimat jest zupełnie inny.

Klimat w tej grze jest... niesamowity ! Coś świetnego, ogólnie gierka świetna, tylko szkoda że szybko ja się przechodzi, na szczęście można iść 2 ścieżkami co własnie mam zamiar zrobić, teraz gram jako unholy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy dysponuje ktoś może filmikiem w którym ktoś kto gra od początku, pierwszy raz na poziomie Hellish i zabija Lucyfera? Albo czy komus tu sie to udalo? Pisze bo jest to pierwsza gra ktorej nie moge skonczyc i chciałbym wchłonąć troche teorii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, nie moge sobie poradzic z wyzwaniem w ktorym trzeba utrzymac sie w powietrzu przez 8 sekund, czy moglby mi ktos pomc i napisac jakie kobinacje klawiszy wciskac by te 8 sekund w powietrzu sie utrzymac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×