Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

Kratos powiedziałby: "śmiało, zabij mnie, wydostanie się z piekła zajmie mi 20-40 minut" :tongue:

Haha, dokladnie ;)

Dante's Inferno bedzie swietna gra, ale GoW bedzie jeszcze lepszy, klimaty oba mi pasuja, wiec liczy sie reszta, fabula / oprawa / gameplay, GoW przebija pod kazdym z owych 3 aspektow DI :)

( jedyny aspekt ktorego do konca nie mozna ocenic to fabula, ale ja juz wiem ze dla mnie o wiele ciekawsze bedzie dokonczenie sagi Kratosa, upadlego boga wojny anizeli rozpoczecie 1 czesciowej [bo w sumie nie pojawi sie chyba cdn np w 4 kregu? ^^] przygody ze smiertelnikiem ktory 5 minut po smierci zmusil smierc do blagania o "zycie?" :D, poza tym oczywiscie ten bohater jakis dziwny, nie przemawia do mnie)

moim zdaniem oczywiscie

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jedyny aspekt ktorego do konca nie mozna ocenic to fabula...

Resztę oczywiście po demie z początku gry można w pełni ocenić... Dla porównania równie dobrze można by ocenić Uncharted 2 jako całość nie licząc fabuły podziwiając tylko kanał w 2 chapterze. Niby widzimy animacje postaci, tekstury, poznajemy mechanikę rozgrywki, ale duuuużo jeszcze przed nami. Nie bądźcie więc tacy hop do przodu, schowajcie swoje kryształowe kule i smocze jaja i poczekajcie do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabu, ale jak chcesz oceniać U2 bez fabuły to nie możesz wyrwać z gry jakiegoś chaptera tylko powinno się zacząć od początku czyli od I chaptera, który jest przepiękny i ciekawy.

A w demku Dantego mamy początek gry i możemy sobie wyobrazić co będzie dalej. Klimat nie powala, grafika średnia, kalka GoW'a i śmieszni bossowie. A ta pożal się Boże śmierć, co to ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie demko sciagnalem i trzeba przyznac ze calkiem ciekawe ale do GoW jednak troche mu brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie demko sciagnalem i trzeba przyznac ze calkiem ciekawe ale do GoW jednak troche mu brakuje...

braki ma ale w grafice, a poza tym to ksero, identyczna bezmózga sieczka, taki sam podwójy podskok, te same ciosty, wszystko wygląda jak kalka, (nawt i tutaj są cycyki gołe) dla mnie jedna jak i druga napewno nie do kupienia, mega prymitywny archaiczny system z poprzedniej generacji, na który źle mi się patrzy ...., ale dobra liczyłem na średniowieczny klimat, niestety tego tutaj namiastka, kilka kadrów, między najazdem na oskalpowaną klatę gościa .... a piekło to wygląda jak otwarty piekarnik, przeciwnicy standardzik sklonowane mięso armatnie,  ... a sama historia, to bardzo kulawy pretekst żęby wpakować gościa do piekła - uważam ze w tego typu grach powinna być bardziej klimatyczna i przemyślana, zeby te przeryniki między niestannym klepaniem zawieszać się nad tym co tam opowiadają, zapomnieć o bólu palca itd ... jak myślcie kto wpadł na ten genialny pomysł żeby Dante lał się ze śmiercią? i kto wogóle, wybrał imię dla tego gościa, bo przecież nie jest to Dante Alighieri, żył w innych latach niż w pokazanej histori,  .. mógłbym tak narzekać i narzekać, ooo ta animcja komiksowa również bardzo słaba, podsumowywując wrażenia po demie: desing, odgapiony gameplay i historia - klasa C 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

braki ma ale w grafice, a poza tym to ksero, identyczna bezmózga sieczka, taki sam podwójy podskok, te same ciosty, wszystko wygląda jak kalka, (nawt i tutaj są cycyki gołe) dla mnie jedna jak i druga napewno nie do kupienia, mega prymitywny archaiczny system z poprzedniej generacji, na który źle mi się patrzy ...., ale dobra liczyłem na średniowieczny klimat, niestety tego tutaj namiastka, kilka kadrów, między najazdem na oskalpowaną klatę gościa .... a piekło to wygląda jak otwarty piekarnik, przeciwnicy standardzik sklonowane mięso armatnie,  ... a sama historia, to bardzo kulawy pretekst żęby wpakować gościa do piekła - uważam ze w tego typu grach powinna być bardziej klimatyczna i przemyślana, zeby te przeryniki między niestannym klepaniem zawieszać się nad tym co tam opowiadają, zapomnieć o bólu palca itd ... jak myślcie kto wpadł na ten genialny pomysł żeby Dante lał się ze śmiercią? i kto wogóle, wybrał imię dla tego gościa, bo przecież nie jest to Dante Alighieri, żył w innych latach niż w pokazanej histori,  .. mógłbym tak narzekać i narzekać, ooo ta animcja komiksowa również bardzo słaba, podsumowywując wrażenia po demie: desing, odgapiony gameplay i historia - klasa C 

Co do mechaniki rozgrywki to nie wiem czego można sie jeszcze spodziewać. Niestety (albo stety) nadal gramy na padach i od poprzedniej generacji to się nie zmieniło. Więc ten archaiczny system to raczej normalka.

W sumie to mógłbyś napisać jak wg Ciebie wyglądał by dobry system w tego typu grze , obsługiwany przez joypad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabu, ale jak chcesz oceniać U2 bez fabuły to nie możesz wyrwać z gry jakiegoś chaptera tylko powinno się zacząć od początku czyli od I chaptera, który jest przepiękny i ciekawy.

Nie jest to wcale złe porównanie bo wydarzenia z 2 chaptera Uncharted 2 to tak naprawdę początek gry, chapter 1 jest wyrwany ze środka. Jest to bardzo dobry zabieg ze strony twórców, który ma na celu pokazanie gry od lepszej strony, aby nie zanudzić gracza początkiem gry, który w niektórych grach potrafi być bardzo monotonny. Dlatego też wypuszczenie początku gry jako dema to straszliwy błąd ze strony twórców, czego dobrym przykładem jest chociażby demo Brutal Legend, które nawet w 10% nie ukazywało możliwości pełnej wersji gry, i bardziej zniechęciło niż zachęciło do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mechaniki rozgrywki to nie wiem czego można sie jeszcze spodziewać. Niestety (albo stety) nadal gramy na padach i od poprzedniej generacji to się nie zmieniło. Więc ten archaiczny system to raczej normalka.

W sumie to mógłbyś napisać jak wg Ciebie wyglądał by dobry system w tego typu grze , obsługiwany przez joypad.

 generalnie to problem pojawia się nie w sterowaniu, zauważ, ten mechanizm z Gow sprowadza się  do odganiania od przeciwników jak od stada szarańczy - a graczowi każe się kręcić młynki ... i co jakiś czas, mamy okazję zobaczyć efektowną akcję, losowo mamy wcisnąć pojedyńczo co 5 sek super trudną kombinację, kwadrat, trójkąt, kółko ... pojawia się gotowa animacja i cześć. Wiesz, po Dante's spodziewałem się że będzie przypominał GoW, ale nie sądziłem ze ma on łeb w łeb sklonowany system, sterowania. Powiem tak, gra pod względem klimatu, i oprawy jest cieńka jak sik pająka, a przecież ma to stanąć w starciu z GoW3, który jest cholernie mocny, demo trójeczki nawet mi przypadło do gustu, ze względu na satanistyczny wydzwięk - patrz ręka noga mózg na ścianie, zabijaj bracie wwszystko co w zasięgu ręki  :thumbsup: ... może zbyt pośpieszyłem się z krytyką, widziałem zaledwie demo, ale przecież demo to część gry, a ta moim zdaniem nie dość ze jest zerznięta, to kuleje jak skur .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Dante's Inferno podobało się bardzo na trailerach jednak w walce za bardzo przypomina Gowa.

Hardkorowość głównego bohatera jest nieco tandetna , gra wg. mnie czerpie garściami z Gowa ,

można nawet powiedzieć , że to Gow tylko w religii katolickiej , przynajmniej mi się tak to kojarzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 generalnie to problem pojawia się nie w sterowaniu, zauważ, ten mechanizm z Gow sprowadza się  do odganiania od przeciwników jak od stada szarańczy - a graczowi każe się kręcić młynki ... i co jakiś czas, mamy okazję zobaczyć efektowną akcję, losowo mamy wcisnąć pojedyńczo co 5 sek super trudną kombinację, kwadrat, trójkąt, kółko ... pojawia się gotowa animacja i cześć. Wiesz, po Dante's spodziewałem się że będzie przypominał GoW, ale nie sądziłem ze ma on łeb w łeb sklonowany system, sterowania. Powiem tak, gra pod względem klimatu, i oprawy jest cieńka jak sik pająka, a przecież ma to stanąć w starciu z GoW3, który jest cholernie mocny, demo trójeczki nawet mi przypadło do gustu, ze względu na satanistyczny wydzwięk - patrz ręka noga mózg na ścianie, zabijaj bracie wwszystko co w zasięgu ręki  :thumbsup: ... może zbyt pośpieszyłem się z krytyką, widziałem zaledwie demo, ale przecież demo to część gry, a ta moim zdaniem nie dość ze jest zerznięta, to kuleje jak skur .... 

No w sumie tak to wygląda , jednak gra (GoW) cholernie przyciąga. Ot dzisiaj z braku mozliwości pogrania na PS3 odpaliłem sobie GoW I na PS2. Siadłem wieczorkiem i tak mi z górki zleciało 4 godzinki. I o dziwo właśnie podczas tego "odganiania się od przeciwników i kręcenia młynków" :P Dla mnie taki mechanizm rozgrywki odpowiada , jest walka , jest troche łamigłówek , eksploracja.

Fabuła , lokacje , klimat , dynamika , wszystko jest na bardzo wysokim poziomie.

Szczerze powiedziawszy to jak tak patrzę na DI to wydaje mi się , ze gra jest mniej szczegółowa niz nawet taki pierwszy GoW. Przynajmniej początek , który widzimy w demku.

Czy te klonowanie wyjdzie Dantemu na dobre? Będzie się musiał mocno postarać , bo wzór który próbuje naśladować prezentuje sobą bardzo wysoki poziom.

A więc jeśli już klonować , to robić to idealnie , albo w ogóle tego nie robić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sluchajcie ale chyba wszystkie takie slashery sa do siebie wielce podobnie nie ? Nie wiem kiedy powstanie jakis "ZREWOLUCJONIZOWANY" slasher... Chyba tego typu gry maja tak wygladac.... Ja tez odnioslem wrazenie po zagraniu w demko ze jest to taka troche gorsza wersja GOWa... Ale na tyle fajna i ze bardzo lubie tego typu gry ze napewno jak sobie na nia wymienie ktoras z gier ktore koncze.... Fakt z ta smiercia stanowczo za latwo poszlo. No ale mam nadzieje ze pelna wersja zaskoczy nas dluga i ciekawa fabula oraz odpowiednim poziomem trudnosci do wyboru....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Dante's Inferno podobało się bardzo na trailerach jednak w walce za bardzo przypomina Gowa.

Hardkorowość głównego bohatera jest nieco tandetna , gra wg. mnie czerpie garściami z Gowa ,

można nawet powiedzieć , że to Gow tylko w religii katolickiej , przynajmniej mi się tak to kojarzy :D

Bo to jest kopia GOW'a, twórcy wcale się nie wstydzą i przyznają, że wzorowali się na przygodach Kratosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra :biggrin: Na pewno kupie pełną wersję, tylko szkoda, że tak długo trzeba czekać, ale cóż, warto :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zagrałem w demko i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, jest to gra którą na 100% kupię w dniu premiery. Wciągnęła mnie cała ta historia Dante's Inferno, być może jest to kalka GOW, ale warta wydania pieniędzy. Już moim zdaniem pretendent do gry roku 2010  :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już moim zdaniem pretendent do gry roku 2010  :teehee:

LOL nie twierdzę że ta gra nie ma potencjału ale żeby pisać takie kocopoły w 2009r :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ,że największym pretendentem do tego tytułu będzie Kratos. Kalka raczej nie ma szans na ten tytuł. GoW III ma wszystko - grafikę , dźwięk , fabułę i grywalność. Ewentualnie Last Guardian też da radę i byćmoże Heavy Rain jeśli tego nie schrzanią. Z drugiej strony Halo Reach na x360 wygląda rewolucyjnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL nie twierdzę że ta gra nie ma potencjału ale żeby pisać takie kocopoły w 2009r :D

Wiesz, różnie to bywa, nowy VW Polo został już przez kogoś obdarowany tytułem samochodu roku 2010 :P. Szkoda tylko, że prawie każdy może nazwać przykładowo swoją kanapkę "kanapką roku" i się tym chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie demko oczarowało. Czytając posty powyżej o tym, że Dante to kalka GoW i takie tam, jakoś specjalnie tego nie zauważyłem. Mnie przede wszystkim urzekł klimat gry. Pewnie, że ciężko jest stwierdzić czy gra okaże się sukcesem (na pewno nie można już teraz stwierdzić jednoznacznie, że to gra roku 2010 shok.gif ), ale posyłanie setek diabelskich pomiotów do... Diabła - to lubię. biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem to demko juz jakiś czas temu i nie wiązałem z nim wielkich nadziei, jak bardzo sie myliłem, Grafika wg mnie na b.dobrym poziomie grywalność i sterowanie najwyższa klasa, bardzo ciekawy klimat piekła, piszecie, że to klon GoWa jakby to był minus :) a przecież GoW to wysmienita gra. Kiedy skończyłem grać w demko miałem to uczucie, ze szkoda, ze to juz koniec :). Jak dla mnie must have. Szkoda tylko, ze nie będzie polskiej wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej klimatu piekła z demka to za bardzo nie czuć , bo dopiero do niego wchodzimy w końcówce dema... ale skoro chwalicie sobie to co zobaczyliście już przed piekłem , to pewnie w piekle będziecie wniebowzięci :P Mnie osobiście gierka nie uraczyła.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się demo akurat nie spodobało może to dlatego, że twórcy nic nie dali od siebie i zrobili kopię GoW'a w innym uniwersum? Najbardziej co mnie zdenerwowało w demie to te ozdabiacie na przyciski podczas sekwencji QTE- normalnie można się zirytować strasznie, gram na telewizorze SD i nie mogłem rozróżnić jaki przycisk mam nacisnąć. Sam system walki jest fajnie zrobiony, dość dużo ulepszeń jest. Gra na moim TV wyglądała jak druga część przygód Kratosa, poziomy są biedne o detale, dobrze, że jest 60 klatek na sekudne co dla takiej gry ma ogromne znaczenie. Czekam na pierwsze recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytując mojego kumpla, z którym się zgadzam co do tej gry, "To taki przedsmak przed GOW-em, żebyś miał co robić czekając na Kratosa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się demo akurat nie spodobało może to dlatego, że twórcy nic nie dali od siebie i zrobili kopię GoW'a w innym uniwersum? Najbardziej co mnie zdenerwowało w demie to te ozdabiacie na przyciski podczas sekwencji QTE- normalnie można się zirytować strasznie, gram na telewizorze SD i nie mogłem rozróżnić jaki przycisk mam nacisnąć. Sam system walki jest fajnie zrobiony, dość dużo ulepszeń jest. Gra na moim TV wyglądała jak druga część przygód Kratosa, poziomy są biedne o detale, dobrze, że jest 60 klatek na sekudne co dla takiej gry ma ogromne znaczenie. Czekam na pierwsze recenzje.

Gratuluje oceniania grafiki na telewizorze SD :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się demo akurat nie spodobało może to dlatego, że twórcy nic nie dali od siebie i zrobili kopię GoW'a w innym uniwersum? Najbardziej co mnie zdenerwowało w demie to te ozdabiacie na przyciski podczas sekwencji QTE- normalnie można się zirytować strasznie, gram na telewizorze SD i nie mogłem rozróżnić jaki przycisk mam nacisnąć. Sam system walki jest fajnie zrobiony, dość dużo ulepszeń jest. Gra na moim TV wyglądała jak druga część przygód Kratosa, poziomy są biedne o detale, dobrze, że jest 60 klatek na sekudne co dla takiej gry ma ogromne znaczenie. Czekam na pierwsze recenzje.

przecież to jak odpalenie gierki na PC w 640x480 (np Crysisa) i stwierdzenie , że kiepska grafika. :) nieźle, no humor na koniec roku niektórym dopisuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to jak odpalenie gierki na PC w 640x480 (np Crysisa) i stwierdzenie , że kiepska grafika. :) nieźle, no humor na koniec roku niektórym dopisuje :)

To co mam lecieć do sklepu po normalny TV by oceniać grafikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×