Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

A mozna to samo miec za 100.40$ he..he...

>KLIK

A swoja droga to jest zwykle zlodziejstwo! Na amazon.com ten zestaw (Xbox360) kosztuje niecale 150$ (czyli na dzien dzisiejszy okolo 425 PLN)... Prawie dwukrotne przebicie!!! Ten kraj jest chory...

Można było mieć :D Wszystko wyprzedane na Amazone - info TUTAJ. Z ebaja jest za:

- 200 funciaków, czyli koło klocka - TUTAJ., Z od brytoli

- 250 baksow + 50 przesyłka z USA, czyli koło 850 zeta - TUTAJ.

Czyli opcja z Empiku i tak jak na razie najtańsza :/

I takie małe pytanko na koniec, do osób zainteresowanych wersją specjalną MW2: Gdzie wy będziecie używać/używalibyście tego noktowizora??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było mieć biggrin.gif Wszystko wyprzedane na Amazone - info TUTAJ. Z ebaja jest za:

- 200 funciaków, czyli koło klocka - TUTAJ., Z od brytoli

- 250 baksow + 50 przesyłka z USA, czyli koło 850 zeta - TUTAJ.

Czyli opcja z Empiku i tak jak na razie najtańsza :/

I takie małe pytanko na koniec, do osób zainteresowanych wersją specjalną MW2: Gdzie wy będziecie używać/używalibyście tego noktowizora??

Ja się nie martwie bo nie mam xbox360wink.gif . A zresztą to tylko dla tych co nie wiedzą co mają z piniedzmi zrobić. Za tą kasę to ma MW2 i trzy inne nowe gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie martwie bo nie mam xbox360wink.gif . A zresztą to tylko dla tych co nie wiedzą co mają z piniedzmi zrobić. Za tą kasę to ma MW2 i trzy inne nowe gry.

Tylko zeby istnialy gry na ktore warto wydac kase. Owszem grafika w obecnej generacji jest sliczna, jednak 90% gier wydawanych na PS3 to fabularno-gejmplejowe gnioty...

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zeby istnialy gry na ktore warto wydac kase. Owszem grafika w obecnej generacji jest sliczna, jednak 90% gier wydawanych na PS3 to fabularno-gejmplejowe gnioty...

A nie istnieją? No moze jeszcze nie ;p Ale zamiast wydawać 799PLN na jedną grę z niepotrzebnym (przynajmniej mi) bajerem, to można sobie zostawić na uncharted 2 i gran turismo 5.. A pewnie jeszcze kasy zostanie na piwo xD

Na te 3 gry, razem z MW2 czekam najbardziej :P

@down

no tak :) Ale z gier, które jeszcze nie wyszły wybrałbym na pewno taki komplet(3 gry podane przez mnie), niż ten z noktowizorem. ;]

Oczywiście, gry podane przez Ciebie też można by kupić jak ktoś np. nie lubi realistycznych samochodów ^^ Na pewno lepsze to niz ten noktowizor.

Edytowane przez C1nass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie istnieją? No moze jeszcze nie ;p

MGS4 / U:DF / Demon's Souls / Folklore / Siren: Blood Curse / LBP / InFamous - te wg mnie byly warte moich pieniedzy (ale to ja), jesli mowimy tylko o exach.

(nie, nie zapomnialem o Killzone 2)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wrócić do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie jest wydanie Modern Warfare 2, które się nazywa:

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Hardened Edition, jednym z dodatków jest pierwszy Call of Duty.

Edytowane przez WaldekM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie widzieliścietęgrafe tęanimacje postaci, na takie coś czekałem od 7 lat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie widzieliścietęgrafe tęanimacje postaci, na takie coś czekałem od 7 lat!

seriously? nie, nie widzielismy! nabijaj posty dalej :P

swoja droga, gdzies ty byl przez 7 lat? w CoD4 masz praktycznie to samo pod wzgledem grafiki i animacji. oczywiscie tu jest ciut wszystko bardziej "nowe i swiecace" ale nie jest to roznica az tak drastyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie widzieliścietęgrafe tęanimacje postaci, na takie coś czekałem od 7 lat!

lol - przecież pod względem graficznym MW2 jakoś radykalnie nie odstaje od CoD4... K2 wygląda sporo lepiej ale znowu CoD w 60fps...

Btw. Wie ktoś może gdzie można w Polsca dostać Hardened Edition, jakieś preordery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol - przecież pod względem graficznym MW2 jakoś radykalnie nie odstaje od CoD4... K2 wygląda sporo lepiej ale znowu CoD w 60fps...

Btw. Wie ktoś może gdzie można w Polsca dostać Hardened Edition, jakieś preordery?

Słyszałem, ale nie jest to do końca potwierdzone, że w pudełku nie będzie nośnika z COD, ale jakiś kod,

za pomocą którego grę będzie można ściągnąć z PSS. Więc może będzie też można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne filmiki, ale ta krew na ekranie wygląda strasznie. Może to dlatego, ze nagrywane kamerką. Tak czy inaczej nie wygląda to dobrze ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film pokazuję jak się tworzy klasy, wybiera broń główną i dodatkową. Teraz mamy do wyboru aż 9 killstreak. Perki bedzie można ulepszać. Bling (Perk) z tego co wyczytałem na forum są to 2 dodatki do broni. Nowości jest dużo więcej. Można stosować tłumiki do szotgana wieć do karabinów wyborowych też

http://www.gametrailers.com/video/press-event-modern-warfare/56086

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt szybko padają na tych filmikach z GT, kilka strzałów i leżysz, nawet nie zdążysz się odwrócić jak ktoś zajdzie cię od tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego na wszystkich prezentacjach (filmiki itp.) pokazują wersję gry na xbox 360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego na wszystkich prezentacjach (filmiki itp.) pokazują wersję gry na xbox 360?

Ponieważ microsoft im płacił. DLC jakie się pojawją do MW2 bedą czasowo ekskluzywne dla Xboxa360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Microsoft im płacił. Ale chciałbym zobaczyć tą grę w wersji PS3 a nie X360. Dziwne, że nigdzie nie ma filmów pokazujących gameplay z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze IW woli po prostu grac na X360? Pad od X360 nadaje sie lepiej do FPS'ow IMO. Poza tym jest jeszcze cos takiego jak Party System i In-game Voice Chat, a na Ps3 nie musza (bo nie moga niestety...) yego zaimplementowac, takze sie nie dziwie, ze skupiaja sie na wersji na X360.

Wracajac do tematu, to wyczytalem, ze nie bedzie juz perka Overkill, ale za to do broni podrecznej beda sie zaliczaly nie tylko pistolety, ale tez shotguny, wyrzutnie rakiet i granatniki. Ciekawe jak to sie sprawdzi w praniu, ale majac do wybory SPAS'a czy RPG chyba nikt juz nie bedzie gral pistoletami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Microsoft im płacił. Ale chciałbym zobaczyć tą grę w wersji PS3 a nie X360. Dziwne, że nigdzie nie ma filmów pokazujących gameplay z PS3.

Pewnie niedługo się pojawią. Dodam, że gra była pisana pod PS3, aby później łatwiej było ją przenieść na X360.

Mnie tylko niepokoi jedna rzecz, czemu oni tak szybko padają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko niepokoi jedna rzecz, czemu oni tak szybko padają?

..moze dlatego, ze dostali kawalkiem olowiu rozpedzonego do 800 km/h?

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..moze dlatego, ze dostali kawalkiem olowiu rozpedzonego do 800 km/h?

No też mi wytłumaczenie :) To jest gra wideo, a nie prawdziwe życie lub symulacja bycia żołnierzem. Tu się liczy zabawa i skill, a oglądając te filmiki mam wątpliwości czy znajdę te dwie istotne rzeczy w MW2. Kto pierwszy strzeli, ten ma na 80% fraga w kieszeni. I to ma być skillowa gra?

Nie krytykuje MW2, ale to co widzę budzi niepokój. Zobaczymy jak gra wypadnie w akcji, mam nadzieję, że da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak mucha padało się w IV i V, więc to tylko kwestia przyzwyczajenia. Gra pozwala na jeden unik za ścianę z prędkością 2 mili sekund. W przeciwnym wypadku zaliczasz glebę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×