Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości z frontu

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6972695,Hans_Zimmer_skomponuje_muzyke_do_Modern_Warfare_2_.html

Dla mnie nie mogli wybrać kogoś lepszego. Czysty geniusz w komponowaniu muzyki filmowej/'growej'.

Podłączam się do pytania Kolegi. Wiemy coś nt. Edycji Specjalnych MW2 w Polsce ?

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie skusilem - az jestem zly na siebie :D przemasakra, fps wszechczasów sie kroi :) pierwszy raz w zyciu czekam z utesknieniem na jesien/zime :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do GRAM.pl. Odpowiedzieli że wydawca gry w Polsce nic z tym nie zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudownie to wygląda :D Też się nie mogę doczekać tym bardziej że mam urodziny :D. Po dużej ilości jednak troche mrocznego "innoplanetarnego" KZ2 miło będzie "przejść się po Rio de Janeiro" :D. O wiadomo coś na temat sterowania? Czy będzie takie samo jak w jedynce czy podobne czy co :)?

Sory jeśli powtarzam to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszly mnie sluchy, ze wersja konsolowa MW2 bedzie w rozdzielczosci 600p... Czy to prawda? :o Troche zszokowala mnie ta informacja bo dla mnie 720p to nie jest duza rozdzielczosc, tym bardziej ze mam mocnego PC i wszystko na nim hula w Full HD.. Teraz to juz nie wiem co robic, zamawiac konsolowke czy pecetowke? Sytuacja sie skomplikowala, tym bardziej ze oba sprzety mam podlaczone do jednego monitora 23", stad moje wachania.. Chyba ze to po prostu plotaa ;) Co radzicie zrobic w takiej sytuacji? :( (rzecz jasna wolal bym na czarnulce z friendsami pyknac ;/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując po trailerach/gameplayach to sterowanie jest takie same jak CoD4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszly mnie sluchy, ze wersja konsolowa MW2 bedzie w rozdzielczosci 600p... Czy to prawda? :o Troche zszokowala mnie ta informacja bo dla mnie 720p to nie jest duza rozdzielczosc, tym bardziej ze mam mocnego PC i wszystko na nim hula w Full HD.. Teraz to juz nie wiem co robic, zamawiac konsolowke czy pecetowke? Sytuacja sie skomplikowala, tym bardziej ze oba sprzety mam podlaczone do jednego monitora 23", stad moje wachania.. Chyba ze to po prostu plotaa ;) Co radzicie zrobic w takiej sytuacji? :( (rzecz jasna wolal bym na czarnulce z friendsami pyknac ;/)

podobal Ci sie CoD4 na konsoli? jezeli tak to podobac Ci sie bedzie MW2. Dlaczego? Bo CoD4 tez byl w 600p. i nie, to nie plota.

http://www.gamezilla.pl/content/modern-warfare-2-bedzie-dzialal-na-konsolach-w-rozdzielczosci-600p

jezeli nie zmienia tego w ostatecznej wersji (a raczej sie na to bym nie szykowal) to bedzie 600p i mam to gdzies :) gra i tak bedzie super :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobal Ci sie CoD4 na konsoli? jezeli tak to podobac Ci sie bedzie MW2. Dlaczego? Bo CoD4 tez byl w 600p. i nie, to nie plota.

http://www.gamezilla.pl/content/modern-warfare-2-bedzie-dzialal-na-konsolach-w-rozdzielczosci-600p

jezeli nie zmienia tego w ostatecznej wersji (a raczej sie na to bym nie szykowal) to bedzie 600p i mam to gdzies :) gra i tak bedzie super :)

a wiesz co, moj tv zawsze pokazuej w jaiej rozdzialce wyswietla mi sie obraz np 520 dvd czy CoD4 720... hmmm... to nie wiem sam juz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cookie chodzi o natywną rozdzielczość w jakiej jest napisana gra. Potem ją przeskalują do 1080p i tak Ci będzie wyświetlać TV. Swoją drogą nie ma się co podniecać tym 600p bo i tak mało kto wie o czym mówi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co, moj tv zawsze pokazuej w jaiej rozdzialce wyswietla mi sie obraz np 520 dvd czy CoD4 720... hmmm... to nie wiem sam juz...

dokladnie to co napisal kill. mi telewizorek tez pokazuje 720p ale gra jest w 600p. zreszta, i tak gra sie super, nikt nie narzekal DOPOKI sie nie dowiedzieli ze 600p. wtedy zaczely sie u niektory jeki, steki, baki itp. straszne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to co napisal kill. mi telewizorek tez pokazuje 720p ale gra jest w 600p. zreszta, i tak gra sie super, nikt nie narzekal DOPOKI sie nie dowiedzieli ze 600p. wtedy zaczely sie u niektory jeki, steki, baki itp. straszne :P

nie nie nei nie zrouzm mnei zle, ja nie narzekam :P po prostu o tym nei wiedzialek :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za odtwórczość. No ale jak tu spodziewać się nowych pomysłów takich jak Mirror's Edge albo Spore jeśli i tak wszyscy polecą po Modern Warfare 2 który powinien zostać wydany jak United Offensive - pakiet misji. Przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z tym, zamowie wersje na PS3 mimo tej "nizszej" rozdzielczosci bo nie to jest najwazniejsze ;) A tak apropos.. Temat wrze a wokol gry jest tyle zamieszania, jakby premiera miala sie odbyc na dniach... A zostalo jeszcze ponad 2 miesiace (niestetyyyy :( ). Zadko spotykane zjawisko, cos w tym musi byc ;) Szykuje sie niezly hicior..

Edytowane przez Maciek26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie jakie 2 miechy?? jakiś 1 miesiąc i kilka dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja też dopiero dzisiaj się dowiedziałem o dokładnej dacie premiery. Przez cały czas myślałem, że to będzie 11.10 wnioskując po końcówkach trailerów, ale oficjalna data to 10.11. Po prostu w USA inaczej piszą daty :down:

Przynajmniej tak słyszałem.

Edytowane przez Seba1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie jakie 2 miechy?? jakiś 1 miesiąc i kilka dni ;)

Przeciez data premiery jest zapowiedziana na 10 listopada, a nawet wrzesnia nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie wiekrzy chicior od KZ2 ?? :P

Malo powiedziane, moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy killzone 2 jest Hiciorem??? :D

Od dnia w ktorym zostal wydany......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dnia w ktorym zostal wydany......

Acha, dzieki za info :) bede musial go kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, dzieki za info :) bede musial go kupic

Killzone 2 chcesz kupic? to jest ta gra o czolgach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×