Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie Killu, po 50 sek gameplayu juz kazdy wie ze gra jest gorsza od Killzona 2 i Bad Company. Jest paskudna, przegieta, zbyt nowoczesna itd. W dupach sie przewraca. Gra zmiecie wszystko z powierzchni ziemi i jeszcze wspomnicie moje słowa. Bedzie mocniej, wiecej, głosniej. Infinity w odroznieniu od Guerilli pojecie i doswiadczenie o trybie multiplayer ma ogromne. Wiec czekajcie spokojnie do listopada i odkladajcie kase bo będzie na co.

Po E3 mówiliście ''wom ale gierka wymiata napewno kupie'' a teraz narzekacie... Jak dla mnie FPS roku 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby dodali zmienili jeszcze (w multi)

-Możliwość wyciszania headsetów w lobby gry (dzieci gadające mnie rozbrajają)

-Przy wciśnięciu START, aby gra się zatrzymywała a dźwięk wyciszał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby dodali zmienili jeszcze (w multi)

- [...]

-Przy wciśnięciu START, aby gra się zatrzymywała a dźwięk wyciszał

Jak to sobie wyobrazasz?!?!

W multi graja zywi ludzie po drugiej stronie kabla, jezeli gra mialaby sie zatrzymywac jesli kazdy, z dajmy na to 18 graczy mialby mozliwosc zatrzymywania gry bo musi sie akurat w tym momencie wysrac albo wysmarkac nosa to bylby to jakis koszmar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem.

Chodzi mi o to żeby u mnie ekran się zatrzymywał lub przynajmniej dźwięk wyciszał, a gra trwała dalej, nie pomyślałem żeby rozgrywka mogła się pauzować jakby każdy chciał iść do kibla bo byłoby tak jak mówisz xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co może być lepsze w Call 6 od KZ2 to nasycenie barw ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo coś na temat demka na ps store ?

card.png

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo coś na temat demka na ps store ?

card.png

demka CoD4 nie bylo to i watpie aby bylo demko MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie i tak najbardziej rozbawiło stwierdzenie, że gra jest na tyle dobra, że podnoszą cenę w UK za jej nabycie do 55 funtów, oczywiście tłumacząc to pokątnie różnicami walutwymi względem euro. Activision do pełni dodaje, że jak SONY nie spuści z ceny za ps3 to w ogóle przestanie wydawać gry na tą platformę. W dupach się im poprzewracało po sukcesie MW i zaczynają mnie irytować. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SouL, no to jest chamskie ;/ Skarżą się na drogie PS3, a sami wydają drogie gry. Wiedzą że duża część osób kupi ten tytuł, więc postanowili to wykorzystać. Demo CoD WaW wyszło kilka miesięcy (mam racje?) po premierze :D Więc nie liczyłbym na wczesne demko MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SouL, no to jest chamskie ;/ Skarżą się na drogie PS3, a sami wydają drogie gry. Wiedzą że duża część osób kupi ten tytuł, więc postanowili to wykorzystać. Demo CoD WaW wyszło kilka miesięcy (mam racje?) po premierze :D Więc nie liczyłbym na wczesne demko MW2.

Nie rozumiem ich politiki. Ja np. wydałbym demo 2 tygodnie przed premierą żeby się ludziska jeszcze bardziej napalili na grę, a nie na odwrót    <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SouL, no to jest chamskie ;/ Skarżą się na drogie PS3, a sami wydają drogie gry. Wiedzą że duża część osób kupi ten tytuł, więc postanowili to wykorzystać. Demo CoD WaW wyszło kilka miesięcy (mam racje?) po premierze :D Więc nie liczyłbym na wczesne demko MW2.

Kilka miesięcy ? Miałeś chyba na myśli ponad pół roku :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pół roku to nie jest kilka miesięcy ? Widze, że mamy nowego forumowego spamera ^^ Ja już się w to nie bawię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na demko, myślę, że IW może je wydać teraz przed premierą w celu nahypowania gry jeszcze bardziej! Ten śnieżny poziom (demo z E3) jest bardzo interesujący i każdy gracz z chęcią by go wypróbował indywidualnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na demko, myślę, że IW może je wydać teraz przed premierą w celu nahypowania gry jeszcze bardziej! Ten śnieżny poziom (demo z E3) jest bardzo interesujący i każdy gracz z chęcią by go wypróbował indywidualnie!

hype na MW2 jest juz taki, ze wydawcy sie boja i przesuwaja gry na przyszly rok. myslisz ze IW czy wlasciwie Activision bedzie ryzykowalo spadek hype'a wydajac demko PRZED premiera? i think not.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

afwi jakoś nie odczuwam hype, a już napewno nie takiego jak to było przy KZ2. Choć może to się jeszcze wszystko rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów poleciało, wracać do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie ekscytuje się tą grą, na tym gniocie CoD WaW bardzo się zawiodłem i nie liczę na jakieś rewelacje w MW2. Gameplay i screeny jakoś mnie specjalnie nie przekonują. Ja na pewno nie kupie tej gry, wole poczekać na Mass Effect 2 które może ukaże się wraz z 1 na PS3 (a jak nie to PC kupie) i Bioshock 2.

Oczywiście zaraz mnie zmieszacie z błotem bo według większości CoD5 to niby świetna gra, ale prawda jest taka że gdyby nie trofea to CoD4 nadal byłby tym lepszym twu co ja gadam CoD4 jest dużo lepszą gra od tego gniotu. Szokuje mnie ten popęd za dodatkowymi cyferkami w sygnaturach, nigdy nie zrozumiem co jest w tym takiego fajnego że 3/4 graczy dostaje szału na punkcie zdobycia dodatkowej cyferki i obrazka pucharu.........

Edytowane przez TimanTi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cod'a 5 robił kto inny, więc nie porównuj COD MW2 z WAW'em, porównuj z COD 4, który jak sam wspominasz był świetną grą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wracając do demka powinni dać ten level który już pokazywali na filmikach i tak każdy go zna więc co to za problem, Cod 4 nie gralem ani w żadnego innego omg grałem tylko w Battlefieldy teraz na 100% kupie MW2 bo grafiika jest super a jak MW1 był światowym hitem no to raczej tego nie spier**** ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie ekscytuje się tą grą, na tym gniocie CoD WaW bardzo się zawiodłem i nie liczę na jakieś rewelacje w MW2. Gameplay i screeny jakoś mnie specjalnie nie przekonują. Ja na pewno nie kupie tej gry, wole poczekać na Mass Effect 2 które może ukaże się wraz z 1 na PS3 (a jak nie to PC kupie) i Bioshock 2.

Oczywiście zaraz mnie zrównacie z błotem bo według większości CoD5 to niby świetna gra, ale prawda jest taka że gdyby nie trofea to CoD4 nadal byłby tym lepszym twu co ja gadam CoD4 jest dużo lepszą gra od tego gniotu. Szokuje mnie ten popęd za dodatkowymi cyferkami w sygnaturach, nigdy nie zrozumiem co jest w tym takiego fajnego że 3/4 graczy dostaje szału na punkcie zdobycia dodatkowej cyferki i obrazka pucharu.........

Ja cię zmieszam a nie zrównam z błotem bo niedawno miałem okazję wbić platynkę (tak pogrubiłem specjalnie żeby cie wnerwić :P) i gra mi się bardzo podoba. Nie zagłębiałem się w multi bo nie było za nie prawie wcale trofeów ale jako, że miałem do czynienia z multi w CoD4 to muszę ci powiedzieć, że multi w WaW trzyma poziom i choć lepszy jest MW to przepaść nie jest tak duża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi w WaW trzyma poziom i choć lepszy jest MW to przepaść nie jest tak duża...

Oczywiście, że tak. Przecież to ten sam engine, te same skrypty, wspłlczynnnik fps, rozdzielczość, ten sam program i grafika. Dlatego zawsze śmiać mi się chce jak ktoś mówi, że multi WaW błeee, a COD4 woooow. Wtedy zawsze się zastanawiam, czy w ogóle widział na oczy WaW.

A co do MW2. Ta gra może się obronić tylko wprowadzeniem nowości w rozgrywce sieciowej. Zresztą każdy kto tą grę kupuje myśli raczej tylko o multi. Nie chciałbym tylko żeby chłopaki przesadzili z tymi opcjami, bo zrobi się z tego jakiś rpg, gdzie więcej czasu będziemy spędzać nad tabelkami niż na mapach. Potem ktoś wynajdzie złoty środek i każdy będzie grał tym samym. Tego się obawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest coś nowego. Wnioskując po screenach będziemy latać samolotem/helikopterem (?). Mi również WaW się nie podoba, dlatego cały czas gram w czwórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Przecież to ten sam engine, te same skrypty, wspłlczynnnik fps, rozdzielczość, ten sam program i grafika. Dlatego zawsze śmiać mi się chce jak ktoś mówi, że multi WaW błeee, a COD4 woooow. Wtedy zawsze się zastanawiam, czy w ogóle widział na oczy WaW.

Niby to samo, ale jednak w CoD WaW jest inaczej. W 4 jeszcze jako tako można wyczuć obciążenie żołnierza gdy biegniemy/idziemy, a w 5 lata jak motylek po mapie. I właśnie to mi najbardziej nie pasuje. Czemu nie mogą zrobić tak jak w killzone 2 ze aż się czuje te kilkadziesiąt kilo sprzętu? Do tego źle zrobiona balistyka broni. Weźcie np thompsona z magazynkiem bębnowym + moc obalająca + pewne celowanie. W tym zestawieniu strzelenie heda z drugiego końca mapy bez celowania to nie problem, sam bylem zszokowany jak przez cały mecz, ani razu nie wycelowałem i miałem staty 28 do 4. Poza tym dochodzi jeszcze zrąbany dźwięk, w 4 słyszę kroki przeciwników prawie idealnie i wiem którędy wylecą, a w 5 słychać dopiero jak jest metr za tobą..... I nie tłumaczcie mi teraz ze jest coś takiego jak martwa cisza bo ja o tym dobrze wiem. Następną zrąbaną rzeczą są czołgi. Po ch** one są? Chyba zrobili je specjalnie dla nOObów i camperów którzy cały mecz latają od czołgu do czołgu.

Nie jestem niedzielnym graczem który grał parę razy w CoD5, mam ta grę od premiery (na PC) i spędziłem przy niej dużo czasu , ale to tylko dlatego ze grałem ze znajomymi z cod4. Gdybym miał grać sam to bym ja sprzedał po miesiącu.

Przepraszam ze nie na temat, ale mam dość zachwalania tego gniotu.

Wracając do MW2 moim zdaniem wydanie demka przed premiera to głupota, bo mogą w ten sposób stracić potencjalnych klientów. A tak to każdy będzie chciał zobaczyć jaka jest gra i kupi full wersje.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×