Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście to nie przeszkadza, że zabija się cywili ale jeżeli za chwile zbierze się spora grupa ludzi którym to nie będzie pasowało to będzie tak samo jak z Rezidentem 5 - zombie miały za ciemny kolor skóry (murzyn) i musieli robić grę od nowa... powód? RASIZM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego najbardziej sie obawiam, że głosy sprzeciwu w tak prozaicznych tematach zmuszą w końcu producentów do cenzurowania czy też okrajania gry z elementów mogących u kogokolwiek budzic jakiś sprzeciw.

Niestety teraz przy takim szumie informacji jaki jest w mediach, internecie by sie przebic trzeba chyba wywołać skandal, inaczej coś przejdzie niezauważone :/. Też mi to nie pasuje ale cuż.. takie chyba czasy ;).

c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 wcale nie wiesz czy w tej misji jsts terrorysta i twoim celem jst zabijanie cywilow. Moze byc co najmniej kilka innych powodow dla ktorych tam jsts.

Po 2 to wlasnie ta otoczka zagrania po tej 2 stronie mnie najbardziej cieszy a nie strzelanie do cywilow. Juz dawno mnie znudzilo granie bohaterskim amerykanskim zolniezem ratujacym swiat i pol galaktyki. Nie ma jak zagrac zlym, buahahaha. Juz przy okazji COD5 mialem nadzieje ze zagramy jako niemiec, zobaczymy ta cala wojne z innej perspektywy i postrzelamy do aliantow. Na innym portalu z okazji tej afery ktos jako szczyt pod ze powstanie gra w ktorej jako niemiec bedziemy strzelac do polakow i zdobywac warszawe. Jakie to straszne i niemorane bleble ble, dla mnie bomba czekam na takie gry.

Dziekuje za uwage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy gierka ma split-screen czyli mozna grac kampanie w co-opa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy gierka ma split-screen czyli mozna grac kampanie w co-opa???

kampanii nie, spec-ops moze. na pewno da sie po sieci ale lokalnie nie wiem bo gra jeszcze nie wyszla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 wcale nie wiesz czy w tej misji jsts terrorysta i twoim celem jst zabijanie cywilow. Moze byc co najmniej kilka innych powodow dla ktorych tam jsts.

Po 2 to wlasnie ta otoczka zagrania po tej 2 stronie mnie najbardziej cieszy a nie strzelanie do cywilow. Juz dawno mnie znudzilo granie bohaterskim amerykanskim zolniezem ratujacym swiat i pol galaktyki. Nie ma jak zagrac zlym, buahahaha. Juz przy okazji COD5 mialem nadzieje ze zagramy jako niemiec, zoObaczymy ta cala wojne z innej perspektywy i postrzelamy do aliantow. Na innym portalu z okazji tej afery ktos jako szczyt pod ze powstanie gra w ktorej jako niemiec bedziemy strzelac do polakow i zdobywac warszawe. Jakie to straszne i niemorane bleble ble, dla mnie bomba czekam na takie gry.

Dziekuje za uwage :)

Brawo! Gdybys tylko Warszawa i Polacy pisal tak jak ja to byloby 10/10 (a niemcy piszemy tak samo ;) )

Zagrac mecz online Batalionem Zoska... o jaaaaaaa...

A w single mode przesluchiwanie Polakow na Szucha. Dla mnie tez bomba (od luftwaffe ;) )

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabijanie w grze jak zabijanie ale przez to np w Australii albo Niemczech watpie aby wyszla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to strzelanie do cywili i matek z dziecmi i tak jest dziwnie przerazajace... pomimo tego, ze to tylko gra jest :) ale nie trzeba bedzie w to zagrac to nie ma tematu :) takie pokazanie konfliktow jest jednak prawidlowe...pomimo wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie będzie żadnego Splitsreena... Co jak co ja nienawidzę tego! Nie ważne jak duży mamy tv zawsze gra się ch...owo. W borderlands przedzielili ekran w pionie i to uważam za plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie na kazdym splicie gra swietnie... a akurat w border jest to troche zwalone bo np takie okienka ekwipunku itp przeglada sie tragicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2351799 215.80 zł Zamówienie jest realizowane (Twoje zamówienie będzie wysłane w dniu dzisiejszym) 2009-10-29

Modern Warfare 2 PL (PlayStation 3 x 1 - 199.90 zł/szt.

mowa o Ultimie :)

Czyżby dzisiaj wysyłali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś z innego forum dzwonił do nich i powiedzieli, że gry jeszcze nie mają. Nie potrafili wytłumaczyć tego statusu na ich stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś z innego forum dzwonił do nich i powiedzieli, że gry jeszcze nie mają. Nie potrafili wytłumaczyć tego statusu na ich stronie.

Ciekawa sytuacja zobaczymy jak się rozstrzygnie miejmy nadzieje że już naprawdę dzisiaj wysyłają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... a mi wysyłają już god of war 3

Powaga ? Jak tak to mają błąd w systemie czyli możemy zapomnieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc poczekamy 10 listopada, ale akurat jadę do Rumunii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciii.... <edit by mod>

btw. http://www.justin.tv...9e8a1bfdd3a3d84

Pokaz killstreaka o nazwie "Tactical nuke" co robi ? z miejsca zabija wszystkich i konczy od razu potyczke.

Powiecie "WTF ? co za szajs ?" itp na szczescie jest ALE, trzeba miec 25 killstreaka wiec za czesto tego nie poogladamy mi wcod 4 raz sie udalo zrobic 26 potem moze jakies 18-21 i nigdy wiecej, takze spokojna lepetyna, mimo wszystko sam motyw ciekawy :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu jak ściągniesz to napisz mini recenzję :D Ciekawe jak się prezentuje 100% kod gry. Co do tego momentu gdy jesteśmy terrorystami, mi to nie przeszkadza, pokazuje on brutalność terrorystów, daje motywację do walki w grze z nimi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi zdał krótką relacje, gra jest podobno wyśmienita, ale przeszedł ją w zaledwie 5 godzin i 20 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze nikt nie oczekuje od tej gry 15h grania :P szkoda w sumie :D no ale... tutaj jest najlepszy multi na swiecie :)

tez bym wam zdal relacje, ale mi x padl kolejny raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×