Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

TheStormCrusher dzięki wielkie rozwiałeś moje wszelkie obawy.(ironia)

A tak na poważnie to nic nowego nie wniosłeś a i Ameryki nie odkryłeś stwierdzając że jakieś różnice będa.

Widzisz diabeł tkwi w szczegółach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheStormCrusher dzięki wielkie rozwiałeś moje wszelkie obawy.(ironia)

A tak na poważnie to nic nowego nie wniosłeś a i Ameryki nie odkryłeś stwierdzając że jakieś różnice będa.

Widzisz diabeł tkwi w szczegółach.

Co Ty tak się martwisz o konsole Microsoftu?

Przy wielu grach nie ma żadnych różnic tu tak samo nie będzie prawie żadnej.

To tak samo jakby porównywać herbatę liptona z herbatą saga -> Jedna i druga inaczej smakuje ale jednak różnicy nie jesteśmy w stanie dostrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że będzie tryb hardcorowy - tam jest prawdziwa gra, a nie tam jakieś zwykłe TDM dla noobów :turned:

A to już nie można grać hardcore TDM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tak się martwisz o konsole Microsoftu?

Przy wielu grach nie ma żadnych różnic tu tak samo nie będzie prawie żadnej.

To tak samo jakby porównywać herbatę liptona z herbatą saga -> Jedna i druga inaczej smakuje ale jednak różnicy nie jesteśmy w stanie dostrzec.

Chyba niezrozumiałem złośliwości z Twojej strony. Zazdrościsz mi posiadania paru konsol ?

Widzisz akurat sprawa ma się tak że najbardziej obiektywnie może wyrazic się osoba posiadająca kilka konsol.

I jesteś w kolejnym błędzie skoro uważasz że miedzy multiplatformami nie ma żadnych różnic (typowy zapatrzony fan sony ?) Podam Ci pare gier z pamięci w których x360 wychodzi lepiej na tle ps3 mianowicie

soul calibur 4

the darkness

gta 4

re 5

czy też nadchodząca bayonneta.

Z resztą nie oszukujmy sie większosc gier multiplatformowych nadal wygląda ładniej na x360.A to tylko dlatego że firmy tworzące gry na ps3 nie potrafią okiełznac jej "architektury, na czym niestety konsola traci i równocześnie tracimy my.

Płacąc za najdroższa konsole tej generacji wymagamy najwyższej jakości,jednak takiej możemy się spodziewac póki co przy ekskluzywnych grach. Choc jest już lepiej niż na początku to musimy jeszcze nieco poczekac na to by gry multi wyglądały identycznie bądz lepiej na konsolce Sony. Zdarzały się wyjątki w których to nasza konsolka "górowała" np. AC ale jak wiemy wyjątek tylko potwierdza regułe.

To nie jest tak że faworyzuje jedną konsole ba, powiem więcej bardziej podchodzi mi ps3 niz x360 (wii zostawiam na szarym koncu ;)) a dlaczego ?

Bo dany sprzęt można oceniac po exach a te najlepsze ma konsola sony imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niezrozumiałem złośliwości z Twojej strony. Zazdrościsz mi posiadania paru konsol ?

Widzisz akurat sprawa ma się tak że najbardziej obiektywnie może wyrazic się osoba posiadająca kilka konsol.

I jesteś w kolejnym błędzie skoro uważasz że miedzy multiplatformami nie ma żadnych różnic (typowy zapatrzony fan sony ?) Podam Ci pare gier z pamięci w których x360 wychodzi lepiej na tle ps3 mianowicie

soul calibur 4

the darkness

gta 4

re 5

czy też nadchodząca bayonneta.

Z resztą nie oszukujmy sie większosc gier multiplatformowych nadal wygląda ładniej na x360.A to tylko dlatego że firmy tworzące gry na ps3 nie potrafią okiełznac jej "architektury, na czym niestety konsola traci i równocześnie tracimy my.

Płacąc za najdroższa konsole tej generacji wymagamy najwyższej jakości,jednak takiej możemy się spodziewac póki co przy ekskluzywnych grach. Choc jest już lepiej niż na początku to musimy jeszcze nieco poczekac na to by gry multi wyglądały identycznie bądz lepiej na konsolce Sony. Zdarzały się wyjątki w których to nasza konsolka "górowała" np. AC ale jak wiemy wyjątek tylko potwierdza regułe.

To nie jest tak że faworyzuje jedną konsole ba, powiem więcej bardziej podchodzi mi ps3 niz x360 (wii zostawiam na szarym koncu ;)) a dlaczego ?

Bo dany sprzęt można oceniac po exach a te najlepsze ma konsola sony imo.

Czego tu zazdrościć? Miałem xboxa360 przez 1.5roku i go sprzedałem. Miałem 22gry i nie czułem takiego komfortu jak na ps3. Jeżeli nie wierzysz mogę nawet sprezentować Ci sprzedaną aukcję na allegro. Gdyby gry mi odpowiadały i cala konsola zapewne miałbym ją dalej. Aktualnie posiadam tylko ps3 i nie żałuje że nie mam już X stolca.

Widać, że zależy Ci tylko na grafice, gry które podałeś tak mało się różnią, że szkoda do tego wagi przywiązywać...

KONIEC OFFTOPA, temat z mojej strony zamknięty.

Zaraz tu jakiś mod przyjdzie i pozamiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego tu zazdrościć? Miałem xboxa360 przez 1.5roku i go sprzedałem. Miałem 22gry i nie czułem takiego komfortu jak na ps3. Jeżeli nie wierzysz mogę nawet sprezentować Ci sprzedaną aukcję na allegro. Gdyby gry mi odpowiadały i cala konsola zapewne miałbym ją dalej. Aktualnie posiadam tylko ps3 i nie żałuje że nie mam już X stolca.

Widać, że zależy Ci tylko na grafice, gry które podałeś tak mało się różnią, że szkoda do tego wagi przywiązywać...

KONIEC OFFTOPA, temat z mojej strony zamknięty.

Zaraz tu jakiś mod przyjdzie i pozamiata.

O gustach się nie dyskutuje aczkolwiek pisząc że zależy mi tylko na grafice ośmieszyłeś sam siebie. Dla przykładu dodam że zdarza mi się często pogrywac na wii i grafika choc (brzydka nie ukrywam) wcale nie odstrasza mnie i pozwala się świetnie bawic. Lecąc dalej w tym temacie kolejnym przykładem jest gta 4, nie chodzilo mi tu o grafike a o szybkosc wczytywania. Także wybacz ale chyba nie jesteś w stanie mnie oczernic ;)

A żeby nie było offtopa to gierkę z pewnością zakupie na ps3 (losowo). Przemawia za tym głównie darmowy online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie mam zamiaru oczerniać. Baw się na Wii, korzystaj z x360, graj na ps3.

Ja kupie MW2 i podejrzewam, że to będzie moja jedyna gra która nie jest exlusivem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że będzie tryb hardcorowy - tam jest prawdziwa gra, a nie tam jakieś zwykłe TDM dla noobów :turned:

Dlaczego twierdzisz, że TDM jest dla noobów ?

Ja osobiście gram tylko w TDM i w MW2 też będę grał głównie w tym trybie. A co do hardcore, to jest tam za dużo przypadkowości, wpadasz, walisz na pałę, jedna kula trafi kogoś i już masz killa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już nie można grać hardcore TDM?

Można, oczywiście, ale chodzi mi o to, że po prostu wszystkie tryby hardocorowe są lepsze od zwykłych i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzisz, że TDM jest dla noobów ?

Ja osobiście gram tylko w TDM i w MW2 też będę grał głównie w tym trybie. A co do hardcore, to jest tam za dużo przypadkowości, wpadasz, walisz na pałę, jedna kula trafi kogoś i już masz killa.

ta, wpada granat i giniesz, a z toba inni nie wiedząc nawet co żle zrobiłeś, tak jak granat na respie w k2biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama telewizyjna MW2 w Wielkiej Brytanii. Zawiera spojlery!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom reklama niezła, a tak odbiegając nieco od tematu to chyba skuszę się na tą gierkę :P

Demo będzie po 10 listopada dopiero, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gdzieś słyszałem o demie 10 listopada , zobaczymy , gra się zapowiada świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe blazej :teehee: pewnie to jakiś kozak co ,,żadzi" dzielnią i lansuje się BMW :D

Btw. Wiecie kiedy MM lub Saturn będą przyjmować przedpremierowe zamówienia na CoD'a jak miało to miejsce z KZ2?

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie dema przyjacielu.

Dziwne... demo każdej części było... no ale jak tak mówisz... CoD: Modern Warfare był moim zdaniem udaną częścią, więc jeśli to kontynuacja to powinno być git :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie widzialem dema MW (1)...

Edytowane przez kicarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema MW nie było; a demo WAW ukazało się na pss dopiero niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niedawno. Na PSS grzeje miejsce już około miesiąc.:geek:

pod wzgledem premiery cod'a waw to zgodze sie, niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod wzgledem premiery cod'a waw to zgodze sie, niedawno.

No właśnie pod względem premiery. Przecież premiera CODa5 miała miejsce jakiś rok temu... Rzeczywiście fajnie dostać demo rok po premierze fulla :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×