Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Modern Warfare 2 "to ogromny krok w tył"

Powiedział w wywiadzie dla CVG Morgan - EA Crysis

"Modern Warfare 2 jest ogromnym rozczarowaniem. To wręcz krok w tył w stosunku do CoD4.

Podczas gry nachodziły mnie myśli 'Jezu, co wyście zrobili? Niczego nie poprawiliście. Historia jest gorsza, a całość kupy się nie trzyma. To tylko zbiór kilkunastu misji."

„Oni tak naprawdę [Naughty Dog – przypis Roger] osadzili akcję w nowym miejscu i mogli uczciwie powiedzieć ludziom,

że jeśli grali w pierwszą część, druga jest taka sama, a nawet lepsza. Modern Warfare 2 jest taki sam, ale ... gorszy. I w dodatku wydano na niego znacznie więcej pieniędzy."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z trochę innej beczki.Zaczyna mnie irytować to że ludzie cały czas chrzanią o campieniu w MW2.Ludzie do cholery pogódźcie się z tym że jest to gra inna niż CoD WaW gdzie wszyscy biegali jak szaleni z Mp40. Poza tym już nie raz spotkałem się ze stwierdzeniem że kampię. Do wszystkich ograniczonych którzy tylko używają Maraton Pro, Commando Pro Light Weight Pro-Jęzeli już używacie takich ustawień to nie miejcie za złe tego że nie zauważacie większości przeciwników. Biegacie jak kurczaki z obciętą głową,co kończy sie szybkim zgonem w wyniku bliskiego spotkania z shotgunem i za każdym razem uważacie że ktoś sie na was zaczaił. Wczoraj jeden ze znajomych zarzucił mi ,że nieźle campiłem. A jak tu nie campić a raczej nie przyczaić się na dwie sekundy jeśli słyszę z około 20 m,że ktoś za rogiem biegnie niczym USAIN BOLT i nie jest to kolega z drużyny. Dobrym przykładem jest też bezmyślność ludzi w wyborze broni do mapy. Jeżeli nie jesteś świetnym snajperem to nie używaj tej broni na małych mapach ,bo później bedziesz miał pretensje ,że tyle razy ktoś dosięgnął cię z Karabinu szturmowego. I jeszcze jedna sprawa którą chciałem sie podzielić . Przestańcie chrzanić że ktoś jest NOObem ,bo gra taką czy inną bronią . Wydaje mi sie, że już przy każdej broni której używałem zostałem nazwany NOOBEM. Czy broń była wyposażona w tłumik czy celownik czy też granatnik to i tak na koniec musi znaleźć się taki co pozazdrości wyniku i stwierdzi że jesteś noobem. Najlepsze jest to że nawet gdy używałem tylko tarczy i noża do rzucania to i tak znalazły sie osoby które stwierdziły że to "Noobowska " klasa. Dziękuję za uwagę hehehehe :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi zagdzam się z tobą. Ja nie jestem jakiś uber-hiper-elo-wypas i nie mam zazwyczaj świetnych wyników więc nie ma czego zazdrościć, ale wkurza mnie jak kolesie krzyczą przez HS'a, że ten jest noob, bo ma zrąbaną klasę albo kampią. Ale kto im broni zrobić taką samą klasę albo też się skampić na moment?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z trochę innej beczki.Zaczyna mnie irytować to że ludzie cały czas chrzanią o campieniu w MW2.Ludzie do cholery pogódźcie się z tym że jest to gra inna niż CoD WaW gdzie wszyscy biegali jak szaleni z Mp40.

Dlatego, że w W@W były genialne mapy, specjalnie pozbawione kamperskich spotów. Oczywiście nie da się tego wyeliminować w całości, ale można ograniczyć. Zaś MW2 poszło w drugą stronę. Zwiększyli możliwość kampienia. Na każdej mapie masz dziesiątki ukrytych miejsc, gdzie można się zaczaić. Jaki jest w tym sens powiedz mi? Gdyby wszyscy korzystali z takiej taktyki, to kto by ginął? Porozstawiajmy się na mapie i patrzmy przed siebie, może jakaś mysz z trawy wyjdzie.

Poza tym już nie raz spotkałem się ze stwierdzeniem że kampię. Do wszystkich ograniczonych którzy tylko używają Maraton Pro, Commando Pro Light Weight Pro-Jęzeli już używacie takich ustawień to nie miejcie za złe tego że nie zauważacie większości przeciwników. Biegacie jak kurczaki z obciętą głową,co kończy sie szybkim zgonem w wyniku bliskiego spotkania z shotgunem i za każdym razem uważacie że ktoś sie na was zaczaił. Wczoraj jeden ze znajomych zarzucił mi ,że nieźle campiłem. A jak tu nie campić a raczej nie przyczaić się na dwie sekundy jeśli słyszę z około 20 m,że ktoś za rogiem biegnie niczym USAIN BOLT i nie jest to kolega z drużyny.

To bardzo proste. Należy przestać grać w tą abominację FPS, a nie dostosowywać się do jej zasad. Zagrajcie chwilę, chociaż jeden mecz w poprzednią część MW. Przeżyjecie szok, jak powinna wyglądać zbalansowana, taktyczna rozgrywka, bez idiotycznych teleportacji z nożem, czy super prędkości Supermana. Co to w ogóle ma być? Im dłużej o tym myślę, tym bardziej nie mogę się nadziwić jak można było zaimplementować takie gówniane perki psujące cały gameplay.

Przestańcie chrzanić że ktoś jest NOObem ,bo gra taką czy inną bronią . Wydaje mi sie, że już przy każdej broni której używałem zostałem nazwany NOOBEM. Czy broń była wyposażona w tłumik czy celownik czy też granatnik to i tak na koniec musi znaleźć się taki co pozazdrości wyniku i stwierdzi że jesteś noobem. Najlepsze jest to że nawet gdy używałem tylko tarczy i noża do rzucania to i tak znalazły sie osoby które stwierdziły że to "Noobowska " klasa.

A dlaczego tak jest? Bo czym byś nie zagrał w MW2 zawsze wyjdzie na to samo. Bez znaczenia, czy biegasz z PP2000, czy z M16. Różnica jest mało zauważalna bo ginie się tak samo szybko i bezsensownie. Stąd wrażenie, że każda broń jest noobowska niczym P90 z MW1. Teraz wszystkie bronie są P90.

Naprawdę nie znajduje powodu, dla którego można by się dalej trzymać przy MW2. Mapy gorsze, grafika taka sama jak w MW1, bronie do dupy, brak zrównoważenia rozgrywki, chore perki, pełno błędów, glitchy itd. itd. Jedyne co w tej grze może cieszyć do migracja hosta (która zresztą też nie zawsze zaskoczy). Cała reszta jest do dupy.To gra stworzona dla noobów. Każdy może zagrać i każdy coś osiągnie, choćby tylko leżał z dupą w krzakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill ja się z Tobą nie zgodzę. Siedząc w jednym miejscu nie wiele ugrasz dzięki kamerze śmierci. Mapy nie są takie złe, zgadzam się, że w WaWie mapy są znakomite i nie ma na nich miejsc kamperskich. Na tych ,,supermanów" jest jeden sposób - magazynek w klate :) W innych częściach serii też krótka seria kładzie przeciwnika więc nie uważam tego za minus, a raczej za plus. Kupiłem ponownie MW2 i bardzo się z tego cieszę, bo gram obecnie w dwa najlepsze FPSy na rynku BC2 i MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że mi do końca nie chodzi o to, że ktoś kampi lub nie.Dla mnie debilem jest osoba która siedzi gdzieś zaczajona przez całą grę po to tylko żeby osiągnąć wynik 5-5. Bo jeżeli siedzisz w tym samym miejscu i kogoś ustrzelisz to licz się z tym że za chwilę dostaniesz kulę w łeb od osooby którą właśnie zabiłeś. Chodzi mi o to że nawet jeśli używam taktyki "Run and Gun" to i tak nawet znajomi stwierdzą że kampiłeś bo kamera śmierci pokazała że byłeś na 2 sekundy przyczajony. :ninja: .A nawet jak biegłes i oddałeś strzał z biodra to itak stwierdza że kampiłeś. Dzieje sie tak tylko dlatego że ludzie nie potrafią w tą grę grać. Biegaja jak szaleni a potem dziwią sie że ich wynik to np.15-21. Mi osobiście podoba sie to że bronie są bardziej wyważone niz w poprzednich częściach CoD(no może poza F2000,które jest beznadziejne)ale nawet takich broni używam bo nie lubię ciągle biegać z tymi samymi broniami. Samą grę uważam za świetną(każda ma jakies błędy) ale wkurza mnie i irytuje zachowanie ludzi. Tym bardziej że są to często ludzie którzy sami zapraszają do gry a następnie rzucają epitety typu "ty camperze".Tylko po co uzywam perka Maraton. żeby siedziec w tym samym miejscu?Raczej nie!!!!! :fool:

Edytowane przez yoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy broń była wyposażona w tłumik czy celownik czy też granatnik to i tak na koniec musi znaleźć się taki co pozazdrości wyniku i stwierdzi że jesteś noobem. Najlepsze jest to że nawet gdy używałem tylko tarczy i noża do rzucania to i tak znalazły sie osoby które stwierdziły że to "Noobowska " klasa. Dziękuję za uwagę hehehehe :pardon:

No jak używasz (GRANATNIK, HBS, COMMANDO, AKIMBO, WYRZUTNIE, KAMPISZ) to jesteś NOOBEM.

Ogólnie to nie lubię graczy którzy nie wiedzą w jaki tryb grają np: dominacja polega na zdobywaniu flag a co niektórzy gracze siedzą gdzieś przyczajeni czekając jak ktoś będzie przebiegał lub próbował zabrać jego jedyną flagę. najlepszy sabotaż kampią przy bombie i czekają jak ktoś będzie chciał ją wziąć

Tak samo miałem z tarczą, tylko mnie to nie interesuje jak ktoś nie dorósł do tej gry to niech włączy sobie pasjansa.

Edytowane przez koksiu1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak używasz (GRANATNIK, HBS, COMMANDO, AKIMBO, WYRZUTNIE, KAMPISZ) to jesteś NOOBEM.

Ogólnie to nie lubię graczy którzy nie wiedzą w jaki tryb grają np: dominacja polega na zdobywaniu flag a co niektórzy gracze siedzą gdzieś przyczajeni czekając jak ktoś będzie przebiegał lub próbował zabrać jego jedyną flagę. najlepszy sabotaż kampią przy bombie i czekają jak ktoś będzie chciał ją wziąć

Tak samo miałem z tarczą, tylko mnie to nie interesuje jak ktoś nie dorósł do tej gry to niech włączy sobie pasjansa.

Ale po to stworzyło iNfinity Ward takie klasy żeby była różnorodność a nie żeby wszyscy biegali z tą sama bronią. Owszem taki perk jak Commando psuje tą grę gdyż teleportowanie sie z nożem o kilka metrow nie jest realistyczne. Co do Domination czy Capture the flag, to sie nie zgodzę z tobą. Mam rozumiec że w tego typu rozgrywkach nie ma na celu uniemożliwianie zdobycia flagi przez przeciwnika??Bzdura. Zdobywasz flagę i bronisz jej. Przecież nie będziesz biegał w kółko i zdobywał flagi nie oddając żadnego strzału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drużna która ma 1 flagę kampi przy niej żeby jej nie zabrali a wynik meczu to 200-80. ja gram po to żeby wygrywać nie patrze na fragi ile zabije ile zginę moje K/D 1.35 wygrane ratio 1.15 chyba. o CTF nic nie wspomniałem zawsze ktoś będzie kampił a ktoś latał po flagi (jak ja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drużna która ma 1 flagę kampi przy niej żeby jej nie zabrali a wynik meczu to 200-80. ja gram po to żeby wygrywać nie patrze na fragi ile zabije ile zginę moje K/D 1.35 wygrane ratio 1.15 chyba. o CTF nic nie wspomniałem zawsze ktoś będzie kampił a ktoś latał po flagi (jak ja)

po przeczytaniu tego posta nie moglem sie powstrzymac......jak mozna palnac dwie straszne gafy w trzech zdaniach?

po pierwsze jak mozna kampic majac jedna flage?.... z tego co mi sie wydaje to druzyna, ktora ma jedna flage "jest kampiona" jesli moge sie tak wyrazic....to sie nazywa bodajze "spawn trapping"

w drugim zdaniu piszesz ze nie patrzysz na fragi tylko na zwyciastwa a w trzecim w odniesieniu do CTF piszesz "(...) a ktos latal po fragi (jak ja)"......z tego co sie orientuje to nie fragi decyduja o zwyciestwie w CTF (a bynajmniej nie bezposrednio)

i tak na koniec co do noobow, kamperow i innych tego typu zjawisk......ja juz mam po dziurki w nosie narzekania na te pierdoly....kazdy gra jak lubi, jak umie......najwazniejsza jest dobra zabawa......a to jak ktos sie dobrze bawi to kwestia indywidualna......jak mi sie impreza nie podoba to z niej wychodze a nie kaze wyjsc innym uczestnikom (chyba, ze to moja impreza ale wtedy dobieram sobie pasujace mi towarzystwa vide prywatny mecz)

narzekanie na kamperow i noobow stalo sie dla mnie bardziej uciazliwe niz ci, na ktorych sie narzeka

PS. jakby kill wpadl do tematu i chcial pozamiatac :tongue: : wiem ze nie tolerujesz hasel w stylu "jak ci sie nie podoba to przestan grac/sprzedaj" ale ile mozna walkowac to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On napisał "po flagi", a nie "po fragi"...

Edytowane przez hapnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On napisał "po flagi", a nie "po fragi"... Boże widzisz, a nie grzmisz :(

a to przepraszam, rzeczywiscie jak byk stoi "po flagi".....mea culpa......zwracam honor w tym przypadku.......cala reszte podtrzymuje :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to z tobą nie pisałem tylko z kimś innym, przeczytaj od początku jak to się zaczęło i wtedy się wypowiedz. może wniesiesz coś dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to z tobą nie pisałem tylko z kimś innym, przeczytaj od początku jak to się zaczęło i wtedy się wypowiedz. może wniesiesz coś dobrego.

po pierwsze jesli piszesz w temacie ogolnym licz sie z tym ze ktos sie wtraci do rozmowy......chcesz prywatnej rozmowy napisz prywatna wiadomosc

po drugie....przeczytalem od poczatku (za wiele czytania to nie bylo) i, z tego co sie orientuje, odnioslem sie do calosci Twoich wypowiedzi choc generalnie nie chodzilo mi o Ciebie konkretnie (wydawalo mi sie, ze w akapicie "i na koniec co do noobow, ......" nie robilem zadnych spacerkow personalnych).....moja osobista wycieczka w Twoja strone zakonczyla sie generalnie fiaskiem (w polowie) do ktorego sie przyznalem i za ktore przeprosilem

po trzecie.....moze i wniose cos dobrego, moze i nie wniose.....nie wydaje mi sie zeby twoje posty cos wnosily wiec nie wymagaj tego ode mnie

po czwarte przekleje kilka zdan z posta, do ktorego, jak mi sie wydaje, sie odnosisz:

..............."i tak na koniec co do noobow, kamperow i innych tego typu zjawisk......ja juz mam po dziurki w nosie narzekania na te pierdoly....kazdy gra jak lubi, jak umie......najwazniejsza jest dobra zabawa......a to jak ktos sie dobrze bawi to kwestia indywidualna......jak mi sie impreza nie podoba to z niej wychodze a nie kaze wyjsc innym uczestnikom (chyba, ze to moja impreza ale wtedy dobieram sobie pasujace mi towarzystwa vide prywatny mecz)

narzekanie na kamperow i noobow stalo sie dla mnie bardziej uciazliwe niz ci, na ktorych sie narzeka"...............

jesli to do Ciebie nie przemawia to mi brak slow i na tym zakonczmy ta nic nie wnoszaca do tematu dyskusje (Twoje narzekanie na kamperow itp i moje narzekanie na Twoje (i nie tylko Twoje) narzekanie)

po ostatnie.....mam nadzieje, ze nie poczules sie urazony moimi postami......nie bylo to moja intencja.......po prostu dyskusje o stylach grania uwazam za bezsensowna, bo kazdy gra jak umie i nie do nas nalezy ocenianie tego, czy to dostarcza zabawy czy nie. pojecie "kamper" czy "noob" ma tyle definicji ilu ludzi z niego korzysta.......jestem przekonany ze i Ciebie niektorzy nazwaliby jakims niespecjalnie milym okresleniem......jestem pewien, ze nie przejmowalbys sie taka sytuacja i dlatego nikt inny tez nie przejmuje iwektywami pod swoim adresem.....niektorzy nawet czerpia wielka radosc z wkurzania innych......mam nadzieje, ze dostrczylem wystarczajaco argumentow na poparcie tezy, ze narzekanie na innych graczy jest bez sensu.

po ostatnie ostatnie (powtorze sie dla podkreslenia):

chcesz grac wedlug wlasnych zasad, zaloz prywtna gre i zapros znajomych.......chcesz grac na serwerach publicznych, podporzadkuj sie pod zasady na nich panujace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką bronią wam się najlepiej strzela? Ja używam ACR'a i M4A1. Odblokowałem F2000 i badziewny ten karabin. Jeszcze trochę i wreszcie odblokuje sobie AK-47. Naprawdę jest taki dobry jak niektórzy o nim mówią? Czasem go podnoszę i fajnie się nim strzela, gdybym potrenował to może coś by z tego było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tar-21, scar-h i ump45 moim zdaniem najlepsze bronie. ak jest dobre ale na małych dystansach z daleka już mniej celny ma dobrą moc obalającą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej skuteczną bronią zarówno na bliski jak i daleki dystans jest ACR i M4A1. Mały odrzut dobra szybkostrzelność i zadawalające obrażenia. Jednakże ulubiona bronią jest AK47. Duża siła rażenia i pojemny magazynek sprawiają że z jednego magazynka mozna odesłać na tamten świat nawet 4 chłopa. :biggrin: .Jedynym minusem jest odrzut i to spory dlatego lepiej celować na wysokości pasa bo i tak przy serii ostatnie pociski pójdą wyżej. Idealnym połączeniem jest Ak47 z FMJ. żadna ściana nie jest wtedy przeszkodą nawet nie trzeba dobrze przycelować. Niestety po wczorajszej grze mam wrażenie że większość ludzi zaczyna grać głównie UMP45.Zresztą nie dziwię sie ponieważ siła rażenia tej broni ,nawet wyposażonej w tłumik i nie koniecznie z mocą obalającą, jest zbyt duża. :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie się nie mogę doczekać na AK-47. Postanowiłem, że zostanę na 70lvl i nie będę wbijał prestige. Moim zdaniem UMP-45 jest nie grywalny jakoś :P, tak mi się nim nie wygodnie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie się nie mogę doczekać na AK-47. Postanowiłem, że zostanę na 70lvl i nie będę wbijał prestige. Moim zdaniem UMP-45 jest nie grywalny jakoś :P, tak mi się nim nie wygodnie gra.

To wypróbuj ACR z celownikiem laserowym lub ACEG :D

Gwarantuję, że jest o niebo lepszy od AK-47 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Maaaziu narazie gram ACRem i M4A1. Dziś odblokowałem model 1870 AKIMBO i naprawdę jest mocny chociaż trochę za wolny - uważam, że ten shotgun jest trochę przepakowany.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że ACR jest najlepszym szturmowym karabinem w grze, ale to też ze względu na mój styl gry i zerowy odrzut owej broni. Osobiście gram z doczepionym ACOG. Ostatnio też po wbiciu prestiżu z braku ACRa zacząłem grać FALLem. Świetny karabin. Mało kto nim gra bo jest jednostrzałowy, ale umiejętne posługiwanie się nim sieje spustoszenie w szeregach wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mym skromnym zdaniem najlepszą bronią w grze jest M4A1 :) Gram nic bardzo dużo nawet odblokowałem ,,Upadek" i naprawde super sie strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do moich ulubionych broni należą M4A1,FAMAS,SCAR-H - assault; UMP45 - smg; Intervention - sniper.

Najlepiej gra mi się M4A1 ( wyjątkiem jest tryb S&D ).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×