Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

No i wpadły wszystkie intele :thumbsup:

Po sprawdzeniu w statystykach czasu gry mam 1d 00g 53min 26 s dla części fabularnej ( to łączny czas trzykrotnego przejścia; najpierw jechałem na normalu, żeby poznać fabułę i starałem się odszukać tyle inteli ile tylko to możliwe; później jechałem na veteranie; no i dziś na easy zbierałem brakujące intele )

Nie rozumiem tych wszystkich malkontentów narzekających na czas gry; co prawda część fabularną da się przejść w granicach 5 godzin ale tylko jeśli polecimy przed siebie, nie będziemy szukali inteli. Ale jeśli będziemy kontynuować zabawę na Veteranie to zapewni nam to kilkanaście godzin dodatkowej zabawy (w moim przypadku było to coś koło 11 godzin, ale było to po przejściu całości na normalu i dysponowaniu wiedzą czego i gdzie się spodziewać, a zaręczam, że to bardzo pomogło).

No i po skończeniu części fabularnej pozostają jeszcze operacje specjalne, a to kilkanaście kolejnych godzin gry (mowa o trybie Veteran ofc :turned: ) no i jeszcze całkiem niezłe multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardy u mnie Veteran co prawda jeszcze nie pękł, ale zostały mi 3 misję. Narazie na liczniku 7,5h z veteranem. Zebrane już prawie wszystkie intele, w tym tygodniu zabieram się ostro za Spec Opsy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego jestem chętny na specopa - tylko w tygodniu u mnie krucho z czasem, mogę grać w okolicach 20-22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te wyskakujące kombosy to sam cymesik w tej grze. Akurat to im się udało imo. Poza tym pojawiają się ponad linią horyzontu, więc wszystko widać. Co najwyżej można dostać od kampera z okienka, a tu już nic nie pomoże :)

No ok, gusta i gusciki, ale czy nie lepiej byloby takie fajerwerki wrzucic gdzies z boku... No i po jaka cholere sa wszystkie moznaby je jakos "przejrzec". Np. Long Shot? Czy ja nie wiem, ze jestem daleko od celu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pękł veteran, a neostradę zamawiam dopiero w tym tygodniu ;/ Więc spec opsy muszą poczekać, bo z tym internetem to padaka. Co do singla na veteranie, było miodnie, intensywnie, ciekawie. Fajna akcja, nawet za drugim razem miałem w pewnych momentach ciarki. Dobrze zbalansowany poziom, a nie tak jak to miało miejsce w WaWie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego jesteś pewien? bo na innym forum mi odpisali, że w taki sposób (wyborze misji) nie dostanę złotego trophy za przejście gry na veteranie ;/

ponawiam pytanie... czy jak raz przeszedłem grę na normalu, to aby przejść na veteranie i dostać złoty pucharek(za przejście gry) muszę zrobić nową grę czy mogę robić misje po przez wybór misji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie... czy jak raz przeszedłem grę na normalu, to aby przejść na veteranie i dostać złoty pucharek(za przejście gry) muszę zrobić nową grę czy mogę robić misje po przez wybór misji?

Możesz przechodzić nawet od końca, ważne, aby wszystkie misje były zrobione na veteranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veteran wczoraj został pokonany :D. Już nie ma co robić, 100% speca i singla, a multi 160% oO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i veteran pękł. W porównaniu do Waw którego nigdy nie ukończyłem to jest banał. Nie miałem jakichś trudniejszych momentów. Zdziwiło mnie natomiast jak dużo osób narzekało na misję z obroną dysku i ucieczką. Dla mnie było to jedno z łatwiejszych zadań (powtarzałem ze 2 razy ten moment) Może jestem hardkorowym graczem :) Nawet sam nie pamiętam z czym miałem problem. Czas gry - 9 godzin i 59 minut :D

No i mam pytanie:

Skoro kiedy wybuchła bomba i przestały działać celowniki to jakim cudem działały niektóre światła w mieście i był obecny dźwięk granatów? Dużo innych rzeczy by się znalazło. Ktoś może4 powiedzieć, że się czepiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imit latarnie nie działały, a światło było z spadających wraków samolotów i aut. Co ma odgłos wybuchającego granatu do impulsu elektrycznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to pikanie ;) Skoro wszystko zgasło to jak mogło działać?

Edytowane przez imit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to pikanie ;) Skoro wszystko zgasło to jak mogło działać?

lol, nie wiem :) A wiecie może po co sierżant zdejmował ten obraz w gabinecie w lewym skrzydle białego domu? misja bodajże "Second Sun"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało się....tragedia i żałoba, konsola w trakcie ops padła - żólte światełko, nie będę demonizował że nowy cool ja zabił, ale sądze że był to ten ostatni gwóźdź do trumny...to ciagłe krecenie płytki w tej grze zrobiło swoje, a pierwsze oznaki degeneracji dostrzegłem po zakupieniu cool mw2 (zawieszki, wyłaczki itp) na ale cóż dwa lata słuzyła wiernie i dostała sporo w tyłek, żal że w takim momencie - grudzień, swięta, nie dokonczony cool i te sprawysad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kocham ich Endar jak nikt :D dwa shotguny z wojny secesyjnej, o zasiegu takim jak karabin i co najlepsze laduje sie tylko krecac nimi na palcu. Jak tu nie ich nie kochac? IW dalo dupy na calej liniii z tym gownem i z czujnikiem pulsu. Ale niestety ludzie kochaja takie "usprawnienia" i masowo graja tymi noobowskimi narzedziami masakry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku**... cze ! Widzę że nie tylko ja kocham 2 strzelby ;/ Czujniki,czujnikami - nie przepadam i w sumie nie wadzą mi jakoś bardzo,ale jak widzę biegających "na pałę" ze strzelbami w akimbo to krew mnie zalewa. IMO co do całego akimbo,wiem że COD to taki wojenny arcade shooter ale bez przesady,chociaż troszkę realizmu by się przydało ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko luz. Już niedługo. W fazie testów jest już najnowszy patch, w którym między innymi zostaną zbalansowane pukawki 1887'. Z innych zmian: usunięcie hacka na infinity ammo i 10 prestige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pobanują tych, którzy 'na lewo' mają 10th prestige ?

Nie sądze, zabrali by sobie klientów :)

PS. odpowie mi ktoś na moje starsze pytanie: wiecie może po co sierżant zdejmował ten obraz w gabinecie w lewym skrzydle białego domu? misja bodajże "Second Sun"?

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze, zabrali by sobie klientów :)

PS. odpowie mi ktoś na moje starsze pytanie: wiecie może po co sierżant zdejmował ten obraz w gabinecie w lewym skrzydle białego domu? misja bodajże "Second Sun"?

W Whiskey Hotel żołnierz zdejmuje obraz aby pokazać głośnik, który znajduje się za nim. Chyba o to Ci chodzi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Whiskey Hotel żołnierz zdejmuje obraz aby pokazać głośnik, który znajduje się za nim. Chyba o to Ci chodzi...?

o, to chyba to, ale jaki głośnik? :) strasznie mnie to ciekawi :P

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, to chyba to, ale jaki głośnik? :) strasznie mnie to ciekawi :P

był tam chyba głośnik, ale więcej szczegółów nie pamiętam... :/ :)

Edytowane przez WalusJDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×