Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

sorry, ze sie wcinam..., ale kiedy stimulus ?

Dobra juz wiem... 4-go Maja :P Bo mialo byc dzisiaj...

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Europie 5 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś koło $15, więc pewnie dla Polski będzie to 49,99zł :D

Edytowane przez hapnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurna, za 5 mapek tyle kasy no nic trzeba będzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, możliwe że moje pytanie już było,ale możecie się w jakiś sposób wypowiedzieć na temat grafiki i ogólnie tej gry ? Z tego co wiem jest ona podobna do COD: MW, ja w nią nie grałem więc MW 2 będzie nowością. Mam BF:BC 2 i czy są różnice w tych grach ? Chodzi mi głównie o wygląd graficzny.  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek grafika jest na podobnym poziomie, w BC2 masz rozległe mapki, a w MW2 mniejsze. W MW2 nie widać tak ząbków jak w BC2 rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z tym single ? Czy on jest naprawdę taki kiepski ? W BF:BC 2 nie zachwycił mnie, natomiast multi jest świetny. Aaa i jak sądzicie, czy jest sens kupować podobną grę ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single w MW2 jest bardzo fajny, może fabularnie nie powala, ale akcja, dynamizm i rozmach rekompensuje czas gry - jakieś 6-9h. Mnie się bardzo podobał natomiast single w BC2 jeszcze nie został przeze mnie ukończony, a grę mam od premiery. Ja sam jestem posiadaczem obu tych gier i BC2 się kurzy jak narazie na rzecz MW2 (i FIFY WORLD CUP) wbiję 70lvl i wtedy zobaczymy co dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki szymuR93. Skuszę się na tą grę ale muszę jeszcze fundusz podbudować :P

A jeszcze mam pytanie i prośbę, abyście weszli na tą stronę i powiedzieli czy ta gra jest taka rozmyta czy to po prostu wina zdjęcia ?( To zdjęcie chyba jest z Xbox-a)

Link: http://www.miastogier.pl/galeria-popup,ps3,152929.html

Edytowane przez Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemaneczko takie pytanko czy ktoś ma zamiar jutro kupic mapki oprucz mnie to zapraszam na wekkendowe potyczki wink.gif

Edytowane przez swintuch_elegantuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szymuR93. Skuszę się na tą grę ale muszę jeszcze fundusz podbudować :P

A jeszcze mam pytanie i prośbę, abyście weszli na tą stronę i powiedzieli czy ta gra jest taka rozmyta czy to po prostu wina zdjęcia ?( To zdjęcie chyba jest z Xbox-a)

Kolego to zdjęcie nie odzwierciedla gry, w rzeczywistości jest lepiej btw. polecam gre bo jest dynamiczniejsza od konkurencji co wg. mnie idzie na plus, gdyż IMO lepsza jest gra gdzie się biega i dużo się dzieje niż taka, w której ustawiamy się na pozycje i gramy super mega słitaśną taktyke :D Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos broni w MW2: uważam , że ACR to lipa - pomijam fakt, że jest to broń z rynku cywilnego ( nie wojskowa w realu ) ale straszną kichą jest jego znikoma moc obalająca ( na jednego gościa czasem cały mag trza wywalić ) do tego mega szybkostrzelność - częściej musisz zmieniać magi niż celować niestety. Dla mnie debeściak to SCAR H i basta z atutem "gadżet" mam holograficzny i granatnik w jednym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jesteś w błędzie. Latałem dość długo z ACR i (w połączeniu z Mocą obalającą) ta broń nie ma sobie równych. Zerowy odrzut i świetny Iron Sight pozwala zrezygnować z dodatkowego celownika, na rzecz np. FMJ, tłumika lub nawet powiększonych magazynków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, bo jeszcze nie było aktualizacji sklepiku. Dziś będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to widział latać z tym noobowskim granatnikiem? Ja dziś mam fazę na FALa, niezła broń. Macie jakiś myk na szybki exp? W Search and Destroy mi za bardzo nie idzie, gdzie nabijacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej expa zarobisz grając w Demolition (Wysadzanie). Za jeden dobry mecz nawet 20k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.o W to nigdy nie grałem :P Dziś spóbuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest coś na podobę S&D, ale jest odradzanie :) Mi nie zawsze szło, ale ogólnie fajnie się gra :D Szczególnie jak masz zgrany team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to widział latać z tym noobowskim granatnikiem? Ja dziś mam fazę na FALa, niezła broń. Macie jakiś myk na szybki exp? W Search and Destroy mi za bardzo nie idzie, gdzie nabijacie?

FAL jest zajebiaszczy a jeszcze bardziej z dwoma dodatkami (celownik holograficzny i FMJ).Po prostu miodzio. Zresztą ten filmik wszystko tłumaczy http://www.youtube.com/watch?v=SG1-NIVIULc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MW2 gram już długo na prestiżu i mam weterana kilku broni ale nie rozumiem czemu tak chwalicie FMJ? Co to daje tak naprawdę poza przebijalnością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FMJ zwiększa obrażenia zadawane przez ścianę. Moim zdaniem nie jest niezbędne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ACR z granatnikiem i tłumikiem to prawdziwy cud , miód , malina ! A propo nabijania exp to ja nabijam w Sabotage ( Sabotaż ) , co planszę ok. 20k :) No ale trzeba umieć grać , żeby mieć to 20k , dla amatorów , albo tych , którym nie idzie zbyt dobrze to 9k za mape :) Mapy najczęściej po 30min trwają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wreszcie jest Map Pack!!!! Tylko, że problem mam: po potwierdzeniu zakupu wyskakuje mi error 80023103. Kurde, co robić? Może serwery przeciążone? Udało się Wam już ściągnąć Stilumus Package?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×