Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Wreckfest - wracam do gry robic dzienne wyscigi z turniejow bardzo przyjemne.

Ukonczono - Deliver Us the Moon - gra na dwa posiedzenia, indyczek, dobra grafika, przyzwoita historia, fajnie zrealizowana - ocena koncowa dobry.

Ukonczono - Jedi The falled order - dobra gra, choc bywalo ze etapy zrecznosciowe troche mnie denerwowaly. Niemniej gralo sie w to przyjemnie.

 

Oprocz tego paradoks wyboru czyli nie mam sie w co ubrac, a nie czekaj to nie to 150 gier zainstalowanych na 3 roznych sprzetach i nie mam w co grac.

 

Mysle ze dzis bedzie to:

Wolf The Old Blood - wstyd ze MS wrzucil gre ktora od premiery ma piekny bug ze potrafi sie wykrzaczyc i po wylaczeniu zawiesza sie na ostrzeniu do epilepsji fotogennej. Internet mowil odlozyc i po czasie samo zacznie dzialac i tak tez wlasnie sie stalo. Poki co podoba mi sie po prostu wiecej tego co bylo w Wolf:TNO.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalem szanse Darksiders Genesis - dawno nie gralem w gre z widokiem z gory, powiem po 2 rozdzialach przyjemna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Returnal. Co to za cudo jest. Wciąga jak bagno choć czołga mnie jak fala swiezakow w polskim wojsku ludowym. Bloodborne przy tej grze to taki spacerek przez park był. Graficznie super, dźwiękowo najwyższa klasa a mechanika jak to u Housemarque nie do podjebania.
W przerwach na odstresowanie Battlefield V. Całkiem fajnie się gra, jednak ta formuła jaka serwują battlefieldy bardzo mi odpowiada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost of Tsushima - klimatem gra zabija, bardzo fajnie się biega po wyspie. 

 

Monster Hunter Rise - w grupie ta gra to majstersztyk, polowanka na potwory cholernie miodne, solo jest nieco gorzej, bo wkrada się nuda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukonczono

call of the sea - polaczenie walking sim z FPP przygodowka - dobre

control - no zmeczylem, jestem bardziej zmieszany nizli wstrzasniety - najjasniejsze momenty - labirynt i piosenka Fear of the Bllank planet z napisow koncowych

 

dalem szanse RAGE2 - strzela sie dobrze bardzo dobrze czuc w walce reke ID. otwarty swiat no srednio Avalanche potrafi lepiej np mad max bardziej mi siadl pod tym wzgledem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rage 2 ukonczone, po zobaczeniu napisow koncowych nie chcialo mi sie juz do tej gry wracac biegac po mapie. Ale walka bardzo fajna. 

 

Nier automata - powiem ze przez zadania poboczne rozwlekam ta gre, ma cos w sobie za pierwszym razem sie odbilem moze tym razem ukoncze. 

tylko ze...

Przerwal mi SnowRunner juz 36h w grze mimo porazek chce sie probowac raz jeszcze, kombiowac inaczej. Podjedzam pickupem pod mala przyczepke z paliwem co to je trzeba odstawic do pastora autko na wysokim zawieszeniu opony terenowe wieksze, mowie no chyba dam rade nie ma tu nic trudnego paliwa zapas jest (w przyczepce) i walczylem walczylem efektem czego moje auto wyladowalo najpierw na boku a potem kolami do gory a przyczepka tez kolami do gory odplynela troche dalej. No to kolejne podejscie juz mam przyczepke na kolach juz witam sie z paliwem i no niestety jedna zla decyzja moj pickup lezy na boku, kolejne podejscie i tutaj jak juz udalo sie przyczepke wciagnac w las to bylem prawie w domu, troche walczylem zeby ja przez krzaczory przeciagnac na droge a potem jazda i oczywiscie kradziez paliwa z przyczepki. 

jakies 36% michigan zrobilem i powiem ze jest w tym i wyzwanie i jakas dziwna nieopisana relaksacja. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Forum już zdechło?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już? Zdechło z rok temu teraz to już gnije i śmierdzi. Teraz discord i inne. Fora umierają, nie tylko to bo tak samo większość na których uczestniczyłem.

 

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.03.2022 o 18:15, Siudak83 napisał:

Już? Zdechło z rok temu teraz to już gnije i śmierdzi. Teraz discord i inne. Fora umierają, nie tylko to bo tak samo większość na których uczestniczyłem.

 

JAkies inne forum "Growe" jeszcze zyje ? Bo discorda jakos mi nie lezy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Frog__PL napisał:

JAkies inne forum "Growe" jeszcze zyje ? Bo discorda jakos mi nie lezy....

Dawaj dawaj najwyżej ci nie wejdzie a klimat disco tego forum oddaje 100% klimatu 

 

https://discord.gg/Q5jrHBEY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×