Skocz do zawartości
ONE

BioShock 2

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszego Bioshocka ostatecznie nie kupiłem bo strach wziął górę. Grałem za to w demo i z tego co widziałem to dwójka to to samo. Gdybym nie wiedział że w 2 gra się Big Daddym to nawet to wiertło by mi nie pomogło skojarzyć faktów. Gra wygląda dobrze choć zmian znaczących nie widać jednak początek gameplay'a kiedy jest wszędzie ciemno wywarł na mnie spore wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kupa czasu a Silnik Graficzny podrasują ;/ oby ;/

PS. Wronator ja tez nie kupiłem Bioshoka bo srałem po gaciach :D

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest kupa czasu a Silnik Graficzny podrasują ;/ oby ;/

PS. Wronator ja tez nie kupiłem Bioshoka bo srałem po gaciach :D

Ja mam go zamiar kupić kiedyś ale grałem u kolegi i mi się bardzo spodobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac mi osobiscie nie przeszkadza ze grafika nie bedzie sie duzo roznic :) Bioshock mi sie podobal i chcialbym zeby tylko klimat zostal :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawde mowiac mi osobiscie nie przeszkadza ze grafika nie bedzie sie duzo roznic :) Bioshock mi sie podobal i chcialbym zeby tylko klimat zostal :) )

Klimat na 100% zostanie a może nawet będzie lepszy. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo dobrze ale więcej mini gierek by się przydało :wink: .

Wiadomo gdzie akcja będzie się toczyć ?

Rapture ofc :) co to za pytanko :P

Nie było mnie tu parę dni i dopiero mogłem zobaczyć filmik. Jedynka to jeden z niewielu tytułów gdzie grafika, na która zwracam ogromną uwagę, nie odegrała dla mnie większej roli. Trzeba przyznać, że doskonała nie była, od ścian aż biło pixelami, natomiast same kreacje lokacji były na tyle DOSKONAŁE, że absolutnie mi to nie przeszkadzało.

Co do dwójki, to spodziewam się, iż gra będzie na tym samym poziomie graficznym z tą różnicą, że będzie mniej tych pixeli :)

Btw. Zauważyliście, że na początku filmiku przez radio odzywa się doktor Tanenbaum ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wychodzi już niedługo a za dużo gameplayów i trailerów nie było szkoda. Chciałbym jeszcze trochę zobaczyć BigDaddy'ego w akcji :tongue: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gierka wychodzi już niedługo a za dużo gameplayów i trailerów nie było szkoda. Chciałbym jeszcze trochę zobaczyć BigDaddy'ego w akcji :tongue: .

No jeszcze mamy ponad 4 miesiace do premiery, na pewno cos jeszcze pokażą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez go wlasnie ogladalem, chaos i jeszcze raz chaos, a zeby bylo jeszcze krocej "crap".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh panowie, co wy z byka spadliście, że tak zapytam? piewsze screeny były już dawno temu i już wtedy skreśliłem dwójkę Bioshocka z listy życzeń bo to kopia jedynki + kilka bajerów. To samo z Assasin's Creed, nic się nie zmieniło poza lokacją i kilkoma detalami ... (chociaż to i tak więcej niż dodanie wiertła do łapy i możliwość pływania ;)

Tak czy inaczej jedynka mną pozamiatała In Plus jakby to Borowczyk powiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh panowie, co wy z byka spadliście, że tak zapytam? piewsze screeny były już dawno temu i już wtedy skreśliłem dwójkę Bioshocka z listy życzeń bo to kopia jedynki + kilka bajerów. To samo z Assasin's Creed, nic się nie zmieniło poza lokacją i kilkoma detalami ... (chociaż to i tak więcej niż dodanie wiertła do łapy i możliwość pływania ;)

Tak czy inaczej jedynka mną pozamiatała In Plus jakby to Borowczyk powiedział

Bioshocka od zwyklych gier odroznia to, ze ta gra przedstawia wspaniala opowiesc. Sequel mam nadzieje tez bedzie sie tych cechowac, ja tam nadal mam chcice na ta gierke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również popieram.

BioShock miał klimat, którego nie czułem już dawno w żadnej innej grze.

Gra się w niego po prostu świetnie, wszystko tam zostało dokładnie przemyślane.

Byłoby grzechem, gdybyśmy w drugiej części nie wrócili do Rapture.

Do tego będzie sporo ulepszeń, jak to w kolejnych częściach bywa. Czego chcieć więcej?

Co do multi to jest to raczej tylko mały dodatek. Główna zaleta tej gry to tylko i wyłącznie fabuła z singla.

Pozostaje nam tylko czekać do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshocka od zwyklych gier odroznia to, ze ta gra przedstawia wspaniala opowiesc.

nikt tego nie neguje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt tego nie neguje

Więc po co ten durny post? :down:

A co do Bioshock 2 to zapewne, gdyby nie trofea, nie włączyłbym nigdy trybu multi. A tak ''będę'' to musiał zrobić. Cóż, niejeden chaos już się ogarniało, więc i tu po dziesiątkach godzin spędzonych w trybie online powinno się znaleźć jakis sposób na grę. Bo to co pokazano na tym trailerze wygląda śmiesznie. A kamera zawsze ustawiona tak, żeby uwydatnić ''plastik''. Jednym multi wychodzi na plus (U2), a drugim na minus (B2). Oczywiście to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalna edycja BioShock 2 stawia na muzykę i obrazki.

# 164-stronicowy artbook Deco Devolution

# 3 plakaty wzorowane na tych, które możemy spotkać w Rapture

# CD z muzyką z gry

# Płytę winylową z muzyką z pierwszej części BioShock :)

z7274255X.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowana cena tego zestawu to $99 - trochę drogo za same obrazki + soundtrack...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

# Płytę winylową z muzyką z pierwszej części BioShock :)

tu mnie maja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham BioShock'a i nie ma bata abym nie kupił tej edycji kolekcjonerskiej, o ile oczywiście będzie do kupienia u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay z multi -

Ja chcę B2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się zdaje, albo on gra z botami? Spójrzcie na nicki przeciwników. Fajna sprawa jak się przejdzie grę, a ktoś ma słaby net lub brak dostępu do sieci.

Zawsze lubiłem ustawiać w tego typu grach sporo botów, 999 fragów na mecz, i jazda z rzeźnią. Ciekawe jak z wydolnością czarnulki.

Mam nadzieję, że to nie specjalnie na pokaz, a będziemy mieli możliwość pośmigania z botami.

Swoją drogą pokazali by coś z singla w końcu, a nie non stop te multi i multi.

Dla singla się kupuje tą grę, multi to tylko dodatek, żeby przedłużyć jej życie, które i tak będzie długie.

Sam nie mogę się już doczekać B2. Premiera w Lutym, i kupuję na pewno. Bioshock to jedna z nielicznych gier, która powala już samą fabułą i klimatem.

Zresztą już wcześniej pisałem, że dawno już się nie bawiłem tak dobrze jak przy Bioshocku!

Polecam każdemu tą grę, ale czy są jeszcze tacy co nie grali w nią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście mogli by coś z single'a pokazać (chociaż kiedy już coś tam było) W ogóle to najbardziej marzy mi się demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, widzę że zmienili zupełnie sposób hackowania, chyba że to jakaś metoda "na szybko".

W każdym razie najbardziej spodobały mi się bronie! Minigun to jest coś czego brakowało mi w jedynce.

Idealna broń do robienia totalnej masakry :)

A do lutego jeszcze tak daleko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że Bio2 nie zawiedzie pod względem fabuły. Chciałbym by Bio2 było dla poprzedniej części tym, czym był System Shock 2 dla swojego praszczura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×