Skocz do zawartości
ONE

BioShock 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie kupiłem Bioshock'a 1. Muszę go ograć przed premierą dwójki, bo ona zapowiada się wyśmienicie. Ładna graficzka jest, woda wygląda cudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wtedy nie bardzo się spojleruje, a pokazuje nowe pytania i jak gra wygląda :rolleyes:

mniej czy nie to dla mnie to i tak jest spoiler. rozumiem, obejrzeć 1-2 trailery...mi to wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dla mnie trochę głupia sprawa pokazywać 10 minut, jeszcze sam początek, który powinien być niespodzianką dla gracza, a nie wiedzieć już wszystko co i jak.

Rozumiem pokazać jakiś filmik ze środka gra, gdzie nie wiadomo gdzie aktualnie jesteśmy i tylko jakieś nowinki, typu nowy sposób hackowania, itd.

Dlatego również nie oglądam tych filmik z samego początku. Obejrzałem jeden trailer, filmik z multiplayer'a i tyle. Do gry zostało już tylko nieco ponad tydzień i cholernie nie mogę się doczekać.

Mi się udało zakupić pre-order Bioshocka 2 za 140zł już z przesyłką, rzecz jasna nówka, tyle że wersja normalna, ale kolekcjonerka niestety nie ma nic wartego uwagi, a szkoda.

Przesyłka na Irlandię, a grę będę mieć dopiero koło 20 lutego, ale jeśli mogę zaoszczędzić 60zł na grze to tutaj nie ma się co zastanawiać.

Są jeszcze fajne figurki Big Daddy'ego, ale póki co niedostępne i nie wiem ile będą kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi się udało zakupić pre-order Bioshocka 2 za 140zł już z przesyłką, rzecz jasna nówka, tyle że wersja normalna, ale kolekcjonerka niestety nie ma nic wartego uwagi, a szkoda.

Przesyłka na Irlandię, a grę będę mieć dopiero koło 20 lutego, ale jeśli mogę zaoszczędzić 60zł na grze to tutaj nie ma się co zastanawiać.

Ja złożyłem wczoraj pre-order w zavvi, mają wersję Bioshock 2 z Art Book za jakieś 147 zeta z wysyłką, ponadto można urwać jeszcze 3 funty, gdy zamówi się Bioshock 1 i Bioshock 2 razem. Jedynkę mam, wziąłem tylko dwójkę, a wysyłka do Polski całego jednego funciaka :-D

I jak tu nie kochać empiku i innych polskich sklepów ;-)

Edytowane przez blackholesun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a skąd wy zamawiacie te gierki, że tak tanio??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na amazon.co.uk. Teraz już ta wersja kosztuje około 35 funtów, jak ja kupowałem to była chyba 29, także mała różnica już jest.

No i tak jak mówię, wysyłka jest na Irlandię, gdzie powyżej 25 funtów jest za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a skąd wy zamawiacie te gierki, że tak tanio??

No przecież piszę, w zavvi. www.zavvi.co.uk, edycja z książką £29.95 + £0.99 wysyłka do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem dzisiaj na amazonie i znowu B2 troszkę staniał, bo kosztuje 29 funtów, ja patrzyłem na swoje zamówienie to dałem 25 funtów.

Co jest śmieszną ceną po prostu. Ogólnie to w cholerę rzeczy jest tam bardzo tanich, ale z wysyłką najlepiej na UK, Irlandię, jak ma się znajomych tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

masz jakieś linki do figurek big daddyego?

dzwoniłem dziś do Cenegi i mają w terminie wysyłać:D

Edytowane przez Ajwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mogliby dać taką figurkę:D

http://www.youtube.com/2KGames otwierają specjalną edycję:D artbook robi wrażenie, cała reszta też:) już chcęęęęęęę!

i ten big daddy na końcu:D umarłem ze śmiechu:D

Edytowane przez Ajwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska - Winyle i litografie

Trailer -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska - Winyle i litografie

Trailer -

byłem szybszy^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaa!! Zavvi dzisiaj wysłało Bioshock 2!!! teraz żeby tylko pan listonosz nie ukradł :-\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic ten nowy trailer jest poprostu KOZACKI ! Musze nadrobic zaleglosci i zagrac w pierwsza czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miód, dla mnie Bioshock to jest najlepszy FPS, w jaki grałem. No może top 5 ;-) a gram od czasów Atari i Commodore :) Jedynka to pierwsza gra, w której z przyjemnością wyrobiłem sobie platynkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie do wszystkich którzy zamówili preordera: czy wysłano wam już grę ?? Bo nie wiem czy to jakiś błąd czy co, ale do mnie paczka już idzie :) jeśli tak to jutro powinienem napisać jak to wszystko wygląda

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Status dispatched. Jednakże, Zavvi tłumaczy, że status ten oznacza zapakowanie i posortowanie paczek wg kodów pocztowych i że niby zostaną fizycznie wysłane tak, by doszły na 9.02 (w UK).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeeah, dodali łatkę z Deltą na identyfikatorach playstation:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widział Bioshocka 2 w emipkach lub MM, bo niektórzy już grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jadę do SSC to zobaczę choć wątpie, aby już mieli. Ultima już wysyła z tego co pisali na forum PSX, sklep w Katowicach PSX też ma grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie grałem w jedynkę warto brać drugą część bo nie mam w co grać obecnie nie licząc dema bf2 a w sklepie już niedaleko mnie mają od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×