Skocz do zawartości
ONE

BioShock 2

Rekomendowane odpowiedzi

Liczyłem, że pokażą coś samej rozgrywki, ale i tak fajny filmik. Podoba mi się to, że posiadamy coś w rodzaju swojego "mieszkania" i że w samym multi będzie jakaś fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miesiąc do premiery...

Myślisz, że tylko denna cenega będzie wystawiać te EK na allegro?

Tydzień przed premierą będzie wysyp i to na pewno po niższych cenach, więc nie ma czego żałować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy planowane jest jakieś demo na ps3? Grą jestem zywo zainteresowany, ale wolałbym spróbować najpierw bez wydawania kochanych pieniążków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część miała swoje demo wiec druga też powinna mieć.

Tylko nie pamiętam, czy przed czy po premierze już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miesiąc do premiery...

Myślisz, że tylko denna cenega będzie wystawiać te EK na allegro?

Tydzień przed premierą będzie wysyp i to na pewno po niższych cenach, więc nie ma czego żałować.

wątpię żeby był wysyp, najwyżej kilka ofert. Nie zapomnij,że każdy chce zarobić więc nawet jeśli ktoś wystawi taniej to dużej różnicy nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze oby przed premierą ;/ Też jestem ciekaw tej gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem, czytałem...luty zapowiada się wybornie:) no i w multi trzeba będzie pograć

oto przykład,że może być "taniej" http://www.ultima.pl/Bioshock_2_Special_Edition/i8386/

Edytowane przez Ajwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno gra ma być dużo dłuższa od jedynki, co bardzo cieszy.

Jedynka za pierwszym razem wydawała się po prostu ogromną grą gigantem, ale po kilku przejściach to już jednak zmieniało się zdanie.

Potem grę dało rady przelecieć na najprostszym w kilka godzin jak się dokładnie wiedziało co gdzie i jak jest poumieszczane.

Co nie zmienia fakty, że to jednak z najlepszych strzelanek w jaką kiedykolwiek grałem.

Gdzieś tam był news, w którym był cytat w rodzaju: "przez pierwsze 10 godzin".

No, żeby się nie okazało, że gra ma 12 godzin gry :)

Ale cieszy fakt, że autorzy gry nie osiadli na laurach i przyłożyli się do gry. Mam nadzieję, że gra wystarczy na długie wieczory grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin na FPSa to i tak niezły czas. Naturalnie po BS2 spodziewam się więcej. Cholera, takie fajne FPSy teraz się szykują (BS2, AvP) a ja na padzie nie potrafię grać...

Chyba będzie trzeba pomęczyć Killzona i nabierać skilla przed w/w tytułami :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli, koleś u którego wymieniam gry nie ściemniał, to w pon będzie na mnie czekać GoW I i II i Bioshock 2 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Machina promocji w UK ruszyła.Szkoda że będzie tylko jeden rozmiar koszulek, czyli znając życie na mnie będzie za mała.

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli, koleś u którego wymieniam gry nie ściemniał, to w pon będzie na mnie czekać GoW I i II i Bioshock 2 :thumbsup:

W ten poniedziałek? To chyba koleś lekko nie ma pojęcia co gada :) Skoro Bioshock 2 ma premierę dopiero 9 lutego, czyli za niecały miesiąc.

Pewnie chodziło mu tylko i wyłącznie o GoW Collection.

A ta promocja to myślałem, że koszulka z Bioshocka będzie, a to zwykła reklamówka z ich sklepiku, czyli nic specjalnego.

Ale na naszym rodzimym GOL'u sprzedają BioShocka 2 z figurką Little Sister, co jest nawet fajnym bajerkiem.

Chyba nawet lepszym niż całe EK, w którym nic specjalnego nie ma.

No, ale ja czekam i się nie śpieszę, bo co nagle to po diable, a na allegro zaraz przed premierą będą normalne wersję po 170zł - 180zł, jak w przypadku każdej premiery.

Także nie ma się co śpieszyć. Tym bardziej, że mamy miesiąc czekania jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten poniedziałek? To chyba koleś lekko nie ma pojęcia co gada :) Skoro Bioshock 2 ma premierę dopiero 9 lutego, czyli za niecały miesiąc.

Pewnie chodziło mu tylko i wyłącznie o GoW Collection.

A ta promocja to myślałem, że koszulka z Bioshocka będzie, a to zwykła reklamówka z ich sklepiku, czyli nic specjalnego.

Ale na naszym rodzimym GOL'u sprzedają BioShocka 2 z figurką Little Sister, co jest nawet fajnym bajerkiem.

Chyba nawet lepszym niż całe EK, w którym nic specjalnego nie ma.

No, ale ja czekam i się nie śpieszę, bo co nagle to po diable, a na allegro zaraz przed premierą będą normalne wersję po 170zł - 180zł, jak w przypadku każdej premiery.

Także nie ma się co śpieszyć. Tym bardziej, że mamy miesiąc czekania jeszcze.

To nie jest reklamówka.Jeśli złożysz pre-order dostaniesz koszulkę, jest to dość wyraźnie napisane.Jedynym problemem może być to że gamestation niezbyt chętnie wysyła za granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mieszkańców UK i okolic to fajne promocje są czy będą, a dla nas?

Jak zwykle normalna wersja bez niczego...mam na myśli normalną, a nie te EK, w których też zresztą nie ma nic specjalnego, już nie mówiąc o jakimś ciekawym DLC do gry.

A ściąganie zza granicy nie ma sensu, bo cenowo wyjdzie to samo co u nas, lub nawet nieco drożej.

Także trzeba czekać na wysyp ofert na allegro.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuż po powrocie dzisiaj z pracy w drzwiach zastały mnie dwa zjawiska, których oczekiwałem tego dnia - Żona ( :sweat: ) i najnowszy PSM3 - UK z ekskluzywną recenzją BioShocka 2. :tongue:

Poniżej zamieszczam 'skany' do osobistego zaznajomienia się z pierwszymi opiniami. Od siebie dodam, że sama recenzja jak i ocena są nader pozytywne i pre-order już się "chłodzi". Roll on LUTY! :thumbsup:

PSM3 - okładka

PSM3 - 1/2 strona

PSM3 - 3 strona

PSM3 - 4

PSM3 - 5

PSM3 - Wrażenia z Multi

PSM3 - Ocena

EDIT: Poniżej jeszcze jedna fotka, z 'duperelami' jakie były dołączone do tego numeru PSM3: wycinanko-składanka, z która dzielnie poradziła sobie moja małżonka :P

BONUS - w tym numerze był tylko Big Daddy Delta i LiL sista, Kratos i Bubblehead z innego numeru :D

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda bardzo apetycznie. Sporo rzeczy, których nie było w trailerach, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Dzięki wielkie za skany.

Niech już będzie ten 9 luty, a potem odjazd do podwodnego świata ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GramTV jest chyba 5 filmików z 4 pierwszych poziomów w wersji na PS3 jak by ktoś nie wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko to DLC nie okazało się taką klapą jak w przypadku pierwszej części.

Chociaż wolę już takie DLC, które jak się chce to można kupić albo i nie, niż DLC typu jak nie kupisz to nie poznasz dokładnie fabuły gry czy coś w tym stylu...

Ale gra na szczęście jest już pewnie ukończona, także tego typu zagrań po twórcach Bioshocka chyba nie ma się co spodziewać, oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamieru sobie psuć zabawy oglądając filmiki:) nie wiem co to za moda się zrobiła,że pokazuje się po 10 pierwszych minut itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamieru sobie psuć zabawy oglądając filmiki:) nie wiem co to za moda się zrobiła,że pokazuje się po 10 pierwszych minut itp.

Bo wtedy nie bardzo się spojleruje, a pokazuje nowe pytania i jak gra wygląda :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×