Skocz do zawartości
arab

Na czym byliście ostatnio w kinie?

Rekomendowane odpowiedzi

W styczniu zaliczyłem Hobbita i, nieco przypadkowo, Sępa. Hobbit, zgodnie z oczekiwaniami, bardzo dobry. Sęp, wbrew oczekiwaniom, bardzo dobry (jak na polskie kino udające hollywood).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem Operację Argo - film bardzo dobry, trzyma w napięciu. Tylko końcówka jak dla mnie była zbyt patetyczna, brakowało tylko Amerykanów krzyczących "FREEDOM!". Chociaż scenariusz był bazowany na prawdziwej historii, więc nie ma się co czepiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z dziewczyną z kina. Byłem na filmie pt. "Niemożliwe" Po prostu kawał dobrego katastroficznego dramatu. Przez cały film cała sala była cicho jak nigdy, nikt nie pisnął słówkiem, a łza poleciała nie raz, także mi. Genialna produkcja, jak wyjdzie na dvd lub bluray, kupuje od razu.

Polecam ten tytuł z całego serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byłem na "The Dark Knight Rises" i szczerze się zawiodłem...

w porównaniu do dwóch poprzednich częsci Nolana jest zwyczajnie GORZEJ... a szkoda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 ide na Szybcy i Wściekli 6 props dla filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybcy i Wściekli 6

Za dużo bójek i strzelania a za mało... samochodów?   No niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj ide na kac vegas 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy straszny film :) Jeżeli ktoś lubi głupkowate filmy to polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszny film 5 trochę lipa co do poprzedników,

czekam na niedzielę ruszam na kac vegas 3 <3 dam relację :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na Iron Man 3 i polecam! :) Świetne kino akcji, z ciekawym twistem fabularnym i bardzo dobrze zagranymi rolami. W moim zestawieniu filmów o superbohaterach przebiło nawet Avengersów.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety zawiodłem się na IM3 najgorszy z teologii. W środę oglądałem Wielki Gatsby i niestety nie urzekł mnie . Zbyt cukierkowaty,fabuła to typowe love story, nawet gra aktorska mnie irytowała. A liczyłem na świetne kino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy właśnie z "Man of Steel" i jestem pod wielkim wrażeniem. Snyder znowu pokazał że na polu adaptacji komiksowych bohaterów na duży ekran nie ma sobie równych. Zrobić tak dobry film z tak niewdzięcznego materiału jakim jest Superman? To robi  wrażenie. Polecam miłośnikom kina komiksowego i nie tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na Kac Vegas 3 i film jest dobry, ale...

 

 

 

 

 

... nie tak dobry jak 1 i Bangkok, brakowało mi tego czegoś, już nie sikałem pod siebie jak na 1 i 2 części, dobre zwieńczenie trylogii, zakończenie motywu, ale zawiodłem się  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kac Vegas 3 to porażka zrobili z tego filmu sensacyjny a nie komediowy... ostatnio w kinach same głupoty leca jedynie moge polecic gangster squad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na filmie o nazwie "Noc Oczyszczenia" bo po zwiastunie wydawał się całkiem dobry, ale grubo sie przeliczyłem.Ogólnie pomysł na film jak najbardziej świetny ale realizacja i to w jaki sposób przedstawili sytuacje panującą w filmie to tragedia totalna.. ten film to strata czasu i pięniedzy. NIE POLECAM ! :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Szybcy i Wścielki 6, polecam ale niekończący się pas startowy na lotnisku pod koniec filmu jest jak dla mnie minusem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 Seanse "Pacific Rim" (jeden Imax 3D i jeden zwykły 2D) - NO! tak mają wyglądać monster movies w XXI wieku. Jak zawsze twardo stałem w obozie Stan Winstona jeśli chodzi o monster effects to w tym przypadku bije się w pierś i przyznaje że wreszcie zobaczyłem film w którym CGI potwory i roboty podobały mi się równie bardzo jak animatronika i gumiaki. ILM spisało się na medal. W żadnym filmie nie było jeszcze tak zajebistej robo-rozwałki. Powinni przywiązać Baya do tego wielkiego napisu nad Hollywood i kazać mu do końća życia oglądać Pacific Rim w ramach pokuty za to jak bardzo spier@#$lił Transformery.   

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Millerowie - 11/10, genialna komedia dla dwojga! Nigdy się tak z dziewczyną nie uśmiałem, a były moemnty, że nawet łzy mi leciały, świetna historia i zwroty akcji, naprawdę polecam każdemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elizjum - 9/10, jeden z lepszych filmów sci-fi tego roku. Nie oglądałem D9, więc nie mogę porównać, ale gorąco polecam Elizjum. Teraz czekać na Riddicka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Elizjum - 6/10

 

Słyszałem mieszane opinie o filmie i postanowiłem sam się przekonać czy jest dobry czy słaby. Film skupiał się na mdłych i ogranych wątkach, jak z Frey na przykład. Cały czas czekałem aż się rozkręci aż w końcu napisy końcowe poleciały :P. Słyszałem dużo dobrego o Krugerze granego przez Sharlto Copleya, jednak dwa fajne teksty filmu nie uratowały. Walki wręcz były chaotyczne, typu "nie wiem kto się z kim bije ani w co go bije". Można obejrzeć, ale nie warto iść do kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×