Skocz do zawartości
arab

Na czym byliście ostatnio w kinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Kac Vegas w Bangkoku

Nic tylko wybrać się do kina i obejrzeć.Jak zwykle świetny film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się.

O ile "jedynka" była świetna, to dwójka już beznadziejna, moja ocena: 6/10.

Nie było już tego klimatu, nuda ziała z ekranu, nawet Alan niezbyt ratował sytuację. Wielce się rozczarowałem i odradzam seans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co? Zasnąłeś na seansie? Jakaś opinia by była miła.

Ja się wybrałem na Unknown, bo dopiero teraz w mojej mieścinie puścili. Bardzo fajny film, jak komuś przypadł do gustu "Uprowadzona" to się nie zawiedzie bo mają ze sobą filmy trochę wspólnego, np. głównego aktora. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Men: First Class

Szczerze? Zdecydowanie najlepsza dla mnie osobiście odsłona serii X-Men póki co. Świetne efekty, gra aktorska no i sama fabuła.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kac Vegas w Bangkoku... Dobra komedia, tak na rozluźnienie, jednak nie dorównuje części pierwszej, zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kac Vegas w Bangkoku, moim zdaniem lepsza niż pierwsza część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem ostatnio na Sali Samobójców, super film. :D Najlepsze było, jak ten Dominik wkurzył się, jak mu Ojciec kabel odłączył. :D Hahha, to była najlepsza akcja. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Jak dla mnie, najlepsza odslona Potter'a, bez dwoch zdan. Swietne kino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to "Bóg Zemsty" z Nicolasem Cage'em. Mógłbym się rozpisywać, analizować i wygłaszać tyrady na temat tego filmu, ale skwituję go krótkim: syf. "Bóg Zemsty" nie usatysfakcjonuje nikogo. Ani fanów rozwałki (bo tej jest niewiele), ani fanów kryminalnych zagadek (bo tych jest jeszcze mniej), ani nawet fanów Nicka Cage'a bo w swoim najnowszym filmie, zgodnie z teorią coraz większych zakoli na głowie, nie zwalnia tempa upadku swojej błyskotliwej kariery. Nie polecam, ot co.

Dla balansu jednak, zasugeruję odpoczynek od eksplodujących eksplozji i wysiłek dla umysłu i emocji. "W ciemności" to film na który obawiałem się iść. Tego akurat dnia miałem ochotę nakarmić mój mózg durną papką filmu sensacyjno-eksplodującego, lub tępo gapić się na kolejną komedię. Ale zdecydowałem się na "W ciemności". Nie rozpisując się, film jest naprawdę udany. Szczególne wrażenie robią sceny w kanałach, gdzie jedynymi źródłami światła były latarki, niesione przez aktorów. Jest kilka zastrzeżeń co do ciągłości logicznej filmu, czy też siłowego umoralniania po końcowej scenie, jednak ogólnie film sprawia naprawdę dobre wrażenie. Nie skłamię jeśli napiszę że największa w tym zasługa genialnej roli Roberta Więckiewicza. Posługując się gwarą i pokazując transformację stworzonej przez niego postaci, nie miałem wątpliwości o kim tak naprawdę jest ten film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na Women in Black, i film na pewno nie świetny ale niezły, fabuła miała wielki potencjał ,który nie do końca został wykorzystany, kilka razy podskoczyłem na fotelu muszę się przyznać :P. Zakończenie, które mnie zaskoczyło, myślę ,że 7/10, ot typowy horror, nic oryginalnego czy odkrywczego, ale jak ktoś lubi takie filmy to na pewno nie będzie żałować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w kinie byłem na filmie - "a więc wojna" super film,polecam każdemu :) 8-10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Hunger Games - większość filmu trzyma w napięciu. Film jednak jest za długi i z powodu tego, że jest ekranizacją trylogii nie ma w nimi żadnego mocnego akcentu, który pamiętałoby się po wyjściu z kina. Godzinę temu wróciłem z kina i już niemal zapomniałem o tym filmie... Jednak należy się silne 7/10

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ze znajomymi wybraliśmy się na John'a Carter'a , nie polecam, taka bajeczka, ale z dzieckiem można pójść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wybrałem się z panną na "Gniew Tytanów" w 3D. Generalnie jeśli ktoś chce po prostu odchamić się przy dobrych efektach trójwymiaru, to będzie w pełni zadowolony. Niestety jakiejś głębszej fabuły w nim nie uświadczymy, ale efekty w 3D są naprawdę porządnie zrobione i miło się to ogląda. Dodatkowo jeśli ktoś lubi mitologię i klimaty God of War, to będzie zadowolony. Mi się podobało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Projekt X" - mega zwariowany film. Polecam się na niego wybrać bez dwóch zdań. 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyktator - spodziewałem się sporo więcej, ale nie było źle. Szału nie ma, ale można się zdrowo pośmiać no i jest kilka bezcennych momentów, 7-/10, warto się wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intouchables - znakomity film, jakże inny od tego hollywoodzkiego badziewia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intouchables - znakomity film, jakże inny od tego hollywoodzkiego badziewia.

Zgadzam się z przedmówcą, świetny film i momentami bardzo zabawny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mściciele z napisami, jeśli ktoś oglądał Thor i Iron Mena to na prawde warto !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×