Skocz do zawartości
arab

Na czym byliście ostatnio w kinie?

Rekomendowane odpowiedzi

- The Believer(Fanatyk)

Film, który miał swoją premierę jakiś czas temu(9 lat). Można go obejrzeć w niektórych mniej komercyjnych kinach. Polecam wszystkim. :wink:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niej wszystko. Film w sam raz na jedno obejrzenie :) Polecam.

Pytanie do osób które już były. Przed filmem puścili zapowiedź Pogrzebanego i jakiegoś horroru. Zna ktoś tytuł ? Chodzi mi o zespół / tytuł piosenki, która tam leciała. 

Już nieaktualne :) Poszedłem na Maczetę i zapowiedź się powtórzyła. 

Edytowane przez Lucius_Ver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę tytuł wątku "na czym byliście ostatnio w kinie", pierwsze co przychodzi mi do głowy, to odpowiedź: Na filmie.

Bo niestety, ale coraz częściej ludzie tam idą kurwa jeść, pić i pogadać :verymad:.

Avatar 3D, jeden z ciekawszych filmów w tym systemie. Ogólnie miła przygoda i ciekawe scenerie.

Ostatnio byłem na Resident Evil Afterlife 3D. Dla fanów serii film godny polecenia. Reszta nie ma po co oglądać.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę tytuł wątku "na czym byliście ostatnio w kinie", pierwsze co przychodzi mi do głowy, to odpowiedź: Na filmie.

Bo niestety, ale coraz częściej ludzie tam idą kurwa jeść, pić i pogadać :verymad:.

Słuszna uwaga. Idzie się albo do kina albo na film.

Ostatnimi czasy miałem okazję obejrzeć Ostatni Egzorcyzm w reżyserii Daniela Stamma. Jak sama nazwa wskazuje film nawiązuje do motywów satanistycznych ( po krótce pastor z boską pomocą próbuje pozbyć się demona z ciała dziewczynki). Produkcja dość nietypowa, gdyż kręcona sposobem amatorskiej kamery podążającej a'la Rec lub Blair Witch. Horror 100% to może i nie jest, ale nie zawiodłem się i mogę z czystym sumieniem polecić, gdyż było parę naprawdę przytłaczających momentów i zaskakująca końcówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zgoła odmienne zdanie. Film był cholernie nudny, a kiedy coś sie zaczęło dziać to się skończył. Na dodatek ta końcówka, syf i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w kinie byłem na Harrym Potterze z dziewczyną, który okazał się kompletną porażką. Natomiast wcześniej byłem na Incepcji która była boska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chrzest" . Polski film z 2010 roku. Zaskoczył mnie bardzo ciekawą fabułą i świetną grą aktorską młodych aktorów, których twarze jeszcze nam się nie oklepały w setkach innych produkcji. Dramat. Polecam. Trochę ciężki film, ale naprawdę porusza wiele ciekawych tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tron. Całkiem całkiem spodziewałem się czegoś gorszego. Taki film akurat na wieczór jak ktoś ma kiepski humor to takie coś powinno mu go polepszyć (przynajmniej mi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tron. Całkiem całkiem spodziewałem się czegoś gorszego. Taki film akurat na wieczór jak ktoś ma kiepski humor to takie coś powinno mu go polepszyć (przynajmniej mi).

Na 3D byłeś? Jak wypada jeśli tak?//

Hmmm... Potter bodajże najnowszy. Chyba najbardziej mroczna częsc jeśli tak można powiedziec no i póki co dająca najwięcej akcji. Dla jednych najlepsza częsc dla innych gniot. Osobiście wolę pozostac neutralny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Tylko byłem w jakimś niszowym kinie i okulary straszenie w głowę nawalały. Tak to spoko thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu byłem na Piła 3D i nie polecam, najgorzej wydane 25zł w sumie 50 bo byłem z dziewczyną, to co tam było to smiech zerowa fabuła tragiczna gra aktorów masakra w negatywnym tego słowa znaczeniu. a ostatnio to TRON i............ byłem sceptyczny co do filmu a po obejrzeniu stwierdzam, że było warto. mega ciekawa muza, fajne sceny fabuła może być bo niczego specjalnie się nie spodziewałem a mile byłem zaskoczony także polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Harrym Potterze, zbytnio mi się nie spodobało. Wcześniej na 2012, to już było boskie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Grid I Black Swan, obydwa bardzo dobre (a true grid nawet fantastyczny, co najmniej taki jak oryginał), mogę spokojnie polecić, z małym ale ,że black swan jest trochę specyficzny i może nie każdemu podejść, lecz i tak polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

China Blue(Chiny w kolorze blue)

Dobry dokument. Warto wiedzieć jak to jest w końcu z tymi jeansami z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This is It. Świetny film dokumentalny o moim idolu, łezka się w oku kręci, postawia Go w bardzo dobrym świetle, czyli w takim, w jakim powinno się Go postawiać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kinie na filmie pt. "Jak sie pozbyc celulitu".

Film Polski.

Zmarnowane 40zł za 2 bilety... Żenada jakich mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na "Sali Samobójców".Film jak na polskie realia świetnie zrobiony.Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny Czwartek

Ukazuje prawdę tamtych realiów w Polsce. Warto zobaczyć chociaż dla samego faktu jak Polak do Polaka potrafi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kinie na filmie pt. "Jak sie pozbyc celulitu".

Film Polski.

Zmarnowane 40zł za 2 bilety... Żenada jakich mało...

A co się spodziewałeś? Saramowicz potrafi tylko takie komedyjki lepić.

Może nie w kinie ale oglądałem wczoraj "Avatara" w full hd i powiem, że jestem w szoku co zrobiło Weta Digital, nie można odróżnić aktorów od grafiki komputerowej, wszystko jest piękne i cukierkowe, słodkie do "bulu"(modne słowo ostatnio), baśniowe i utopijne. Cameron zrobił co chciał, idealnie mu to wyszło. Wypromował film na świecie, ściągnął miliony ludzi do kin podał, prostą i łatwą do zrozumienia historyjkę dla mas i zarobił miliardy, i śmieje się z tych krytyków, którzy wytykają mu, że spadł na psy tworząc takie "badziewie" ale gdyby zrobił film ambitny z przesłaniem to amerykański pożeracz popcornu nie poszedłby do kina drugi raz bo nie zrozumiałby nic. Nie jest to film najlepszy ale jeden z najpiękniejszych.

EDIT: kurde, teraz widzę że pomyliłem tematy... ;/

Edytowane przez Rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Eeee Jest tam kto???""Witam Cię w Sali Samobójców, Dominik..." ^^

Tak, ostatnio byłem na Sali Samobójców zarąbisty film :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fast Five

Jak zawsze dla mnie świetny duet Vin Diesel z Paul Walkerem. Dużo akcji, sporo wyścigów i naprawdę bardzo miły ukłon dla fanów serii że pojawili się najlepsi tzn. Han czy Roman Pearce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu wyzej opisanego Fast Five mam mieszane uczucia, taka sinusoida.. Naprawde dobra scena i nagle jakas durna akcja by to popsuc i tak w kolo, w kinie sie mi milo to ogladalo, na blu kupie

A dzis bylem na Piratach nowych w "3D" bo to takie udawane, obraz ciemniejszy w tych okularach efektow super malo, generalnie lepiej obejrzec w zwyklej edycji. Co do filmu, dobry, Johny jak zwykle swietny w swojej roli ale.. No wlasnie, pewien niedosyt jest, moze dlatego ze nie jest zabarwiona tak humorem jak poprzednia ? Sam nie wiem.. Film super, ale poprzednie czesci duzo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hangover II czy też Kac Vegas w Bangoku

Jedyny film który warto obejrzeć podczas napisów końcowych nawet... Jak komuś pierwsza część przypadła do gustu, druga tym bardziej mu przypadnie ! Teksty Alana niszczą ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Piratów z Karaibów. Ogólnie film spoko, tylko niestety, widać że Johny Depp nie zagrał już z taką świeżością, jak w poprzednich odsłonach. Ale i tak gorąco polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×