Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

polskie:

Alternatywy 4

Czterdziestolatek

W labiryncie (mój pierwszy serial :P)

Ekstradycja

13 Posterunek

Tygrysy Europy

Miodowe lata *

Usta Usta

z komediowych:

M*A*S*H

That'70s Show *

King of Queens

The Big Bang Theory *

Two and Half

How I Met Your Mother

Friends

Californication *

Chuck

Animowane (poza jap.):

Penguins of Madagascar *

Pinky and the Brain

Było sobie życie

z poważniejszych:

The Tudors

X-Files *

nietasiemcowe ;]

Akwarium

Twin Peaks

Pacific

Ps. jeszcze parę by się znalazło, nie wspominając już o jap. mandze i anime :P

Ps2. * to lista ulubionych

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczalem The Office, doskonale lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zachwycam się brytyjskimi produkcjami i oprócz wszystkim znanego Sherlocka gorąco poleceń Down ton Abbey oraz Shadow line.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargate SG1 to jedyny serial który podobał mi się od początku do końca. Na każdym innym w pewnym momencie się zawiodłem. Zarówno na Prison Break, Lost, nowe V czy Walking Dead. Niedługo zaczynam XFiles bo nigdy nie widziałem wszystkich odcinków a później Battlestar Galactica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Twin Peaks (mimo że jeszcze nie skończyłem, już mogę uznać za najlepszy serial jaki widziałem, Cooper to najsympatyczniejsza postać serialowa EVER, mnóstwo ślicznych widoczków, kameralny klimat, wszystkie te schizy, fajnie nakreśleni bohaterowie i z każdym odcinkiem coraz gęstsza atmosfera, "KTO ZABIŁ?")

2. Breaking Bad (świetna fabuła, bohaterowie dynamiczni, masa śmiesznych gagów, genialny soundtrack, I MNÓSTWO BADASSOWSKICH scen, jak te znane wszystkim z pamiętnymi cytatami "I am the one who knocks" czy "Stay out of my territory")

3. Dexter (kocham 4 pierwsze sezony miłością najszczerszą z możliwych, cały ten mrok, muzyka to małe arcydzieło, kawałku "Holiday" mógłbym słuchać w koło, zwroty fabularne i ciągłe udawanie człowieka, którym się nie jest)

4. Misfits (absurdalny humor, brytyjski akcencik bohaterów, komiczne postaci, oryginalny koncept)

5. Luther (jedyny serial policyjny, który mnie przekonuje, główny bohater niczym z powieści noir, śliczny Londyn, złowieszczy złoczyńcy, dobra oprawa muzyczna)

6. Sherlock (klimatyczny Londyn, fajny pomysł z przeniesieniem Sherlocka do czasów współczesnych, genialna rola Moriaty'ego, nawiązania do opowieści A.C. Doyle'a.

7. Odwróceni (znalazło się miejsce dla polskiej produkcji, zajebiście ukazana mafia, popisowy Więckiewicz, muzyka z kopem, reszta obsady również solidnie dobrana, fabuła na wysokim poziomie)

W najbliższym czasie druga część rankingu

Edytowane przez plan_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Świat według Bundych,

2. Miodowe Lata,

3. (coś z innej beczki) Kompania Braci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Parę stron wcześniej ktoś, chyba Patricko, napisał że "Friends" to najlepszy serial komediowy wszechczasów - bez jaj! A Pythoni, "Fawlty Towers", "Black Adder", czy współcześniejsze "League of Gentelmen", "IT Crowd" czy "Community" ? Ja rozumiem że Friends się może podobać, ale to nie ta liga po prostu, wystarczy obejrzeć dowolny odcinek wymienionych wyżej seriali żeby się o tym przekonać. Polecam np. genialny epizod drugiej serii "Community" o Dungeons & Dragons - mistrzostwo świata :rofl:

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zdjęty po pierwszym sezonie, jednak całkiem sympatyczny był Keen Eddie, fajny mi.in. odcinek z uprowadzeniem konia wyścigowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko głęboka woda puszczana na 2ce wieczorowa pora... 100 % glebokiej, przejmującej i wnikliwej do tego szarej i przygnegiajacej polskiej rzeczywistosci oczami wypalonego po 14 latach pracy pracowniku socjalnym.. kocham kazdy cal tego serialu... a poza nim - nie ogladam seriali...

jeszcze pythoni ale ta klasyka nie ma sobie rownych...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost - moim zdaniem żaden serial nie dorasta mu do pięt, może z wyjątkiem Breaking Bad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji ze duzo serialii sie przewinelo skupie sie na tych ktore dostarczaja mi rozrywki aktualnie.

Elementary - nowa wersja Holmsla a Watson jest kobieta. Calkiem milo sie to oglada.

Psych (pl tytul - Swiry) - im dalej w las tym slabiej niemniej dalej mozna sie posmiac.

Duzo rzeczy na mnie czeka. Jak np zaleglosci jesli chodzi o takie Twin Peaks nabylem DVD box gold edition i lezy biedulka w szafie bo przez granie mam mniej czasu na seriale.

Wspomniane Sons of anarchy, tez na mnie czeka.

Ja za do czekam na Dextera i czuje ulge ze to bedzie juz ostani sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost - moim zdaniem żaden serial nie dorasta mu do pięt, może z wyjątkiem Breaking Bad...

O ile pierwsze 2-3 sezony były całkiem całkiem, to ostatnie były beznadziejne. Szczególnie ostatni sezon przeszedł chyba wszelkie moje oczekiwania, tak okropnego, pozbawionego sensu i logiki finału to w żadnym serialu jeszcze nie widziałem. Więc jak ktoś zamierza oglądać LOST to skupcie się na góra 3 pierwszych sezonach, bo dalej to dno totalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat Według Kiepskich (stare odcinki), Prison Break :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pio_89 -> dla mnie serial do końca trzymał klimat, oczywiście zgadzam się z Tobą, że 6 sezon był najsłabszy ze wszystkich ale poprzednie jak dla mnie perełki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead, Californication, Homeland, Shameless, Spartacus (wszystkie), Czysta krew, Dexter, Suits i Gra o tron :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio polubiłem serial o nauczycielu robiącym mete ;D czyli Breaking Bad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po dwóch sezonach i 13stu odcinkach trzeciego Lostów. Oprócz tego że mnóstwo akcji jest naciąganych, wiele odcinków niepotrzebnych, niektóre retrospekcje nudne jak cholera- to serial jest spoko. Dobrze się go ogląda mimo wszystko, ale lepszy był przed bieganiem po bunkrach, drugą wyspom itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zobaczysz co się teraz będzie działo w kolejnych sezonach ehh... A tak btw ktoś oglądał już House of Cards bo przymierzam się właśnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×