Skocz do zawartości
ONE

Co ostatnio czytałeś(aś), co czytasz? Czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Stephen King "Koniec Warty" - buduje napięcie, ciekawa pełna zwrotów akcji książka idealna dla miłośników kryminałów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gustuję w klimatach cyberpunkowych, a wszystko po obejrzeniu filmu "Łowca Androidów". Większość filmów z tego gatunku obejrzałem, więc teraz przyszedł czas na książki. Teraz czytam "Cryptonomicon".

 

A tak przy okazji, to lubi ktoś cyberpunka również? Jeżeli tak, to co polecacie?

Edytowane przez eurogamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, eurogamer napisał:

Ostatnio gustuję w klimatach cyberpunkowych, a wszystko po obejrzeniu filmu "Łowca Androidów". Większość filmów z tego gatunku obejrzałem, więc teraz przyszedł czas na książki. Teraz czytam "Cryptonomicon".

 

A tak przy okazji, to lubi ktoś cyberpunka również? Jeżeli tak, to co polecacie?

 

Panie zamiast ogladac to czytac! Philip K. Dick - jak leci, Raport Mniejszosci, Lowca Androidow, Trzy Stygmaty...., czy nie mniej ciekawe studium uzaleznienia (Dick walil ostre ilosci amfy wtedy dostepnej na recepte) The Scanner Darkly (jesli dobrze pamietam PL to Przez Ciemne Zwierciadlo).

Jego tworczosc to nie zawsze cyberpunk ale z ksiazek ktore przeczytalem to bardzo fajne studium czlowieka i czlowieczenstwa umieszczone w wykreowanej na te potrzeby rzeczywistosci przyszlosci.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że wolałbym czytać, ale studia, praca i brakuje czasu na książki :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Potter i przeklęte dziecko - skrypt sztuki teatralnej. Jest dobra, choć pare rzeczy mi leżało i zalatywało sztucznością

Terry Pratchett - Eryk - szybko poszło, bardzo fajnie napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio "Dziewczyna z pociągu" - trochę się nudziłem, męcząca narracja i strasznie dłużąca się historia

a wcześniej cały cykl o Harrym Hole Jo Nesbo - polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam książki Masy i Górskiego o polskiej mafii. 

Spoko czytadło do komunikacji miejskiej, gdzie nie da się skupić na czymś ambitniejszym pobudzającym wyobraźnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili : norwegian Wood harukiego murakamiego którego teraz kończę : literatura obyczajowa / piękna z zasłużonym noblem dla pisarza i 10/10

 

 

Mitologia nordycka gaimana... tu max 5/10, autora koraliny i dobrego omena stać na więcej...

 

"To" Kinga czyli rozwleczone na maksa 4+/10 nie polecam  i nie wierzyłem że to kiedykolwiek powiem... film lepszy od książki... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Stary człowiek i morze" - fascynująca, zapierająca w dech piersiach literatura. Do tej pory nie mogę się pozbierać po przeczytaniu ostatniego rozdziału. Po ukończeniu tej powieści miałem rozmyślenia nad sensem życia i wiele innych ważnych przemyśleń. Myślę, że po przeczytaniu tej książki moje życie nie będzie już takie samo, wiele dowiedziałem się o ludzkim istnieniu i zachowaniach ludzi. Każdemu polecam zapoznanie się z tą pozycją i podróż w głąb siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monster hunter i wojownik zelda na 3ds - wiecej czytania niż grania, nie polecam :FailFish:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mój Ojciec Pablo Escobar

 

polecam jeśli ktoś lubi klimaty Narcos, ciekawa książka napisana przez jego syna dużo ciekawostek

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Hyperionie nadszedl czas na jego Upadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×