Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Kac Vegas 3 - to co zrobili to woła o pomstę do nieba. Nic śmiesznego nie było. Film akcji wyszedł. 4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Millerowie - 6/10. Momentami smieszny,ale ogolnie nic specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World War Z - 7/10. kolejny film o zombie. Fajna końcówka. Kilka elementów ciekawych ;)

A mi właśnie końcówka nie podpasowała - może brakowało małej atomówki? ;)  Dopóki zombie mieli przewagę i "coś" się działo, ale z Twoją ocena w pełni się zgadzam; takie mocne 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agenci - 7/10

Tymczasem przed seansem złapałem zajawkę na "47 roninów".

 

Edit// Nie ma to jak pomylić tematy :). Oczywiście mówiąć seans mam na myśli film obejrzany w kinie :).

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki Gatsby - wszystko mi się w nim podobało. Zdjęcia, montaż, gra aktorska. Soundtrack :D 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The East - świetny film i gra w nim Ellen Page ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga bez powrotu 4 3/10

 

Beznadziejny film szkoda że go w ogóle skończyłem. Nie ma w tym filmie nic fajnego no może pupa policjantki i worek pełen ganji. Ale tak pozatym to shit zabijanie i zabijanie które staje się nudne.

 

Rytuał 9/10

 

Jeden z lepszych filmów o opętaniach. Opowiada on historie chłopaka który pracował w krematorium razem z ojcem. Potem wyjechał do szkoły w Rzymie bo chciał zostać księdzem. Tam poznał księdza który go zapoznał z egzorcystą. Dalej nie będę opowiadał bo lepiej samemu pooglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Man of Steel - 7/10. Ciekawe efekty specjalne. Historia średnia. Można zobaczyć jak ktoś lubi komiksowe ekranizacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laleczka Chucky wszystkie 6 części. 1,2 Naprawdę dobre filmy fajny klimat w częsci trzeciej czegoś mi zabrakło jednak i tak oglądałem z przyjemnościa.Część 4 podobnie jak część 1,2 bardzo mi się podobało Chucky i Tiffany dobry duet.Częsć 5 nawet nie wiem co napisać dno i wodorosty.Część 6 dobry film tylko wygląd Chuckiego spieprz....Ogólnie bardzo dobra seria polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fight Club 9/10 po raz enty :)

Film jest fenomenalny ale polecam książkę !

 

Z nowszych Hansel i Gretel: Łowcy Czarownic 6.5/10 - Całkiem sensowny lekko horrorowaty film o Jasiu i Małgosi:)

Na luźny odstersowujący wieczór jak najbardziej mimo dziwnych scen, które miały być w śmiesznym klimacie.

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Carrie - oryginalną wersję De Palmy. Spodziewałem się horroru, który niekoniecznie mnie przestraszy, ale będzie miał dobry klimat. Niestety zupełnie mi nie podszedł. Durne dialogi, nic się w filmie nie dzieje, a jak już się zaczyna dziać to jakoś bez klimatu - w rezultacie skończyło się na przewijaniu. 2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat - 7/10. Komedia opowiadająca o policjantkach. Można się pośmiać. Coś na spokojny wieczór.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Frozen Ground (Polowanie Na Łowcę) - 2013 7/10

 

Cage świetny. Cusack słaby. Ogólnie film całkiem niezły. Milczenie owiec to nie jest, ale obejrzeć można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juno - film o 16 latce, która zaszła w ciąże i chce oddać dziecko parze, która nie może mieć dzieci. Całkiem dobry film i dobra gra tytułowej bohaterki granej przez Ellen Page.

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat - De Niro, Pacino, Sizemore i Kilmer. Nic więcej nie trzeba pisać ;) A tak na serio to jeśli ktoś chce zobaczyć skąd Rockstar zaczerpnął pomysły do swojego najnowszego dzieła to na pewno tam je znajdzie ;) i to nie jedną :) 8/10.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwróceni zakochani 4,5(5)/10 - Standard w innej oprawie.

Asterix i Obelix w służbie Jej Królewskiej Mości 5/10 - Bez Clavierta to już nie to samo. Film słaby, a moja ocena lekko zawyżona przez sentyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układ Zamknięty - dobre polskie kino. Świetna rola Gajosa. Film trzymający w napięciu, pokazuje chorą sytuacje w kraju i otaczające nas układy. Polecam, plus taki że w filmie nie ma Karolaków, Szyców i reszty elity polskiego aktorstwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peacock - nawet dobry film, szczególne wrażenie wywarła na mnie gra głównego bohatera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World War Z - Zombiaki jak zombiaki, czachy nie urywa takie 3,5/5 Fajne było to że nie ruszali się jak w smole ;)

Oblivion - Kolejny średniak, brakuje fabuły... 3/5

1000 lat po ziemi - przeciętny 2,5-3/5

 

Kino SF zalicza tor spadkowy, niefajnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World War Z - Zombiaki jak zombiaki, czachy nie urywa takie 3,5/5 Fajne było to że nie ruszali się jak w smole ;)

Oblivion - Kolejny średniak, brakuje fabuły... 3/5

1000 lat po ziemi - przeciętny 2,5-3/5

 

Kino SF zalicza tor spadkowy, niefajnie :sad:

A mi się właśnie Oblivion podobał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×