Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Obecność - hmm moim zdaniem, wtornosc tematow, powodujaca ze mniej wiecej wiadomo czego sie spodziewac (ponoc na faktach bede musial poszukac informacji o tej sprawie). Moja ocena 6,5/10.

 

Fun moments - moja kobieta bojaca sie w kinie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babycall - świetne skandynawskie kino, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Place Beyond The Pines - 3/10

The Iceman - 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Place Beyond The Pines - 3/10

3/10 czyli dno.

Mogę spytać się czemu? Film składał się z 3 aktów. Dwa pierwsze były rewelacyjne, ostatni troszkę sentymentalnie naciągany i dlatego słabszy. Ale świetne 2/3 filmu nie może być sprowadzone przez 1/3 słabej końcówki do takiej oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztanga i Cash, dobra obsada aktorska i można się pośmiać + to że historia oparta na faktach bawi jeszcze bardziej haha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dwa filmy z Robertem De Niro:

Killing Season - 6,5/10

Red Lights 6,5/10

nie wiem co napisać gdyż odczucia mam mieszane, subiektywnie napiszę, że troche szkoda mi talentu takiego aktora dla średnich ról

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja ode mnie:

 

Midnight Meat Train - 2/5

 

Avengers - 4/5

 

A Good Day To Die Hard - 3/5

 

Big Fish - 4+/5

 

RED - 4/5

Całkiem przyzwoity film akcji.

 

Frankenweenie - 4/5

Kreskówka już także dla starszych widzów. Film zrobiony fajną techniką, sporo mega humoru. Za każdym razem jak na ekranie pojawiał się Pan Whiskers to lałem

Mr._Whiskers_from_frankenweenie.jpg

 

Oz The Great And Powerful - 4/5

 

Hotel Transylvania - 3/5

Kreskówka zdecydowanie dla młodszych widzów, nie porwała mnie szczególnie.

 

The Guard - 4/5

 

Yuma - 4/5

 

Dante's Inferno: An Animated Epic - 3/5

"Bazuje na klasyce literatury (i z tego co czytałem, przede wszystkim grze) - pomysł równie fajny co przy O Brother..., dobra animacja, ale fabuła, która w tym filmie była najważniejsza, została potraktowana po macoszemu. Nie ma co ukrywać, że 99% widzów nie było na bieżąco z twórczością Dantego, tylko pamiętało ją ze szkół. Wszystko zostało zrobione po łebkach, film trwa niespełna półtorej godziny, a mam wrażenie, że mógł trwać niemal dwa razy tyle. Brak w nim jakiejś emocjonalnej głębi bohaterów i lepszego przedstawienia zdarzeń z Boskiej Komedii."

 

King of New York - 3/5

 

Boyz N The Hood - 5/5

"Mistrzostwo, najczarniejszy z filmów poza Do the Right Thing ;) Cała historia niezbyt wyszukana, ale sposób jej przedstawienia jest fenomenalny. Nie do końca wiem, w czym tkwi geniusz tego filmu, ale polecam gorąco."

 

Hobo With a Shotgun - 3/5

 

O Brother, Where Art Thou - 4/5

"mistrzowski Clooney i przede wszystkim bardzo fajny i oryginalny pomysł na film - przeniesienie Homera w XX wiek, nawiązania do czegoś, co można nazwać 100000% klasyką subtelne i fajnie zrobione. Jedna z lepszych produkcji bracie Coen, które do tej pory miałem przyjemność oglądać."

 

Trzy pogrubione filmy wg mnie zasługują szczególnie na uwagę. A Boyz... pisałem ze dwie strony temu. Big Fish to bardzo fajnie poprowadzona opowieść, trochę w stylu Foresta Gumpa. A O Brother... to z kolei przeniesienie Odysei Homera do XX wieku.

Pozostałe filmy to produkcje mniej (Pociąg z mięsem) lub bardziej udane (Yuma, Guard).

 

Pozytywnie zaskoczyli mnie Avengersi. Próbowałem już raz oglądać i po pół godziny odpuściłem. Zabrałem się za nich jeszcze raz i film nawet mnie wciągnął, mimo, że jestem raczej na bakier z komiksami.

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avengers  9/10 Naprawdę dobry film.

Battleship 7/10 Nie odpowiadało mi to że sceneria praktycznie się nie zmieniała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Trek Into Darkness

 

Film dobry, można sobie spokojnie obejrzeć, nic co by powodowało jakąś większą pracę mózgu. Więc jak ktoś jest po ciężkim dniu to w sam raz.  :P Niestety według mnie końcówka słaba i obniża ogólny poziom produkcji.  :whistling:

 

6+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Trek Into Darkness

 

Film dobry, można sobie spokojnie obejrzeć, nic co by powodowało jakąś większą pracę mózgu. Więc jak ktoś jest po ciężkim dniu to w sam raz.  :P Niestety według mnie końcówka słaba i obniża ogólny poziom produkcji.  :whistling:

 

6+/10

 

Same here...Film dla mnie na max 7/10...oglądając go czułem się jakby patrzył na ME2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabberwocky 5/10 - Nie odkryłem fenomenu tego filmu. Miała być parodia/komedia, a przez większość filmu się nudziłem co jakiś czas lekko się uśmiechając.

Mocne uderzenie 5,5(6)/10 - Taka sobie happy historyjka o tym jak "pokrace" udaje się zostać "królem" z Kevinem Jamesem (schudł 40 kilo!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabberwocky 5/10 - Nie odkryłem fenomenu tego filmu. Miała być parodia/komedia, a przez większość filmu się nudziłem co jakiś czas lekko się uśmiechając.

Monty Python Synu, to po prostu nie dla wszystkich :biggrin:  Ja ten film uwielbiam, aż sobie zapodam powtórkę dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Now You See Me/ Iluzja - 6+/10

 

Taki typowy film o magikach, oglądało się przyjemnie ale ciężko z tego filmu cokolwiek zapamiętać. Główni bohaterowie przez cały okres trwania filmu są tacy sami, nie ma żadnego "character development", nie wiadomo dokładnie po co robią to co robią. Mimo że obsada jest gwiazdorska, to nie wszyscy się postarali i w niektórych scenach mamy drewno. Można obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frankenweenie 6,5(7)/10 - Przyjemny, ciekawie zrobiony, cały Tim Burton.

Szklana Pułapka 5; 5/10 -  Najsłabsza, najgorsza, najbardziej tępa i beznadziejna część. John jakiś nie teges (trudno mi określić stan w jakim się pokazał) i ten jego debilny synalek...  Dałem 5, żeby aż tak nie zaniżać średniej całej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny Film 5 [3/10] - Bardzo słabo, wypadli z formy...

Iron Man 3 [?] - Nie wiem jak ocenić - niby film dobry, ale to co zrobili z postacią Mandaryna to zbrodnia na sztuce, zło wcielone itd. I za mało Iron Mana w Iron Manie. W zbroi łazi tylko na samiutkim początku i samiutkim końcu. Szkoda!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up ale niezły motyw zrobili ;D 

 

od początku myślisz że mandarynem jest ten stary koleś który zaiste pasuje a potem taka niespodziewajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ajron men trojka to najgorsza czesc moim zdaniem. Chyba nic mi sie w tym filmie nie podobalo. Tony juz tak nie smieszny jak w poprzednich czesciach, za malo samego Iron Mana, z dupy fabula, no i ci "ognisci" przeciwnicy budzacy zazenowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacific Rim...6/10 - miło się ogląda ale tak to film po prostu o walce z potworami, który czerpie wiadrami z patentów Godzilli,NGE i paru innych...

 

Superman ( 2013 ) - 8/10 - film jest przyjemną odskocznią i trzyma poziom ostatnich filmów o super bohaterach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up ale niezły motyw zrobili ;D 

 

od początku myślisz że mandarynem jest ten stary koleś który zaiste pasuje a potem taka niespodziewajka

 

No nie za bardzo.

 

Każdy kto choć troszeczkę zan universum liczył na epicką walkę Iron Mana z Mandarynem w pełni jego mocy, sprytu,itp. A tu wielkie rozczarowanie.

 

 

Ten ajron men trojka to najgorsza czesc moim zdaniem. Chyba nic mi sie w tym filmie nie podobalo. Tony juz tak nie smieszny jak w poprzednich czesciach, za malo samego Iron Mana, z dupy fabula, no i ci "ognisci" przeciwnicy budzacy zazenowanie.

 

Tak Tony stracil osobowość, tu jest "jęczącą marudą". A ci "ogniści" kojarzą mi się z Infamousem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×