Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na serio to pierwsze co zrobię to powącham zapach świeżutkiej gry i książeczki :D

Takie moje małe zboczenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to pierwsze co zrobię to powącham zapach świeżutkiej gry i książeczki :D

Takie moje małe zboczenie :P

haha ja tez lubie zapach tej farby - to sie nazywa fetysz ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto napisał ponad 1200 postów na forum podrywaczy? Hehehehehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to pierwsze co zrobię to powącham zapach świeżutkiej gry i książeczki :D

Takie moje małe zboczenie :P

Też lubię wąchać :D tak samo jak zapach benzyny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to pierwsze co zrobię to powącham zapach świeżutkiej gry i książeczki :D

Takie moje małe zboczenie :P

Też lubię wąchać :D tak samo jak zapach benzyny :)

Widzę, że nie jestem sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez zaliczam sie do wachaczy :P Pozniej od razu test na Melbourne, to jest akurat moje zboczenie, bo w tej trasie nie ma naprawde nic ciekawego, ale po prostu ja kocham :P I to od czasow rfactora

:P Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to jak będzie z tymi kierownicami? Te nie supportowane chyba też powinny działać? Bo ta lista to strasznie uboga jest, jeśli chodzi o ilość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to jak będzie z tymi kierownicami? Te nie supportowane chyba też powinny działać? Bo ta lista to strasznie uboga jest, jeśli chodzi o ilość.

Większość kierownic na PC jeśli po podłączeniu do komputera działa to i w grze będzie działać, ogólnie to samo z PS3, inaczej Manty i inne MediaTechy/Apollo powinny działać.

Więc to, że jakiś kontroler nie jest wspierany nie oznacza, że nie działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, niestety w przypadku PS3 i kierownic nie jest już tak kolorowo i lista supportowanych rzeczywiście może się ograniczać do tych podanych wyżej.

Ostatecznie PS3 może działać z tymi popularniejszymi jeszcze, tak jak MOMO czy kierownice Fanateca. Ale na Manty czy inne Media Techy to naprawdę bym nie liczył.

Bo w XMB one mogą działać, ale w grze już nie.

Zawsze mówiłem, że jak się ma PS3 to trzeba trzymać z Logitech czy się chce czy nie, przynajmniej strachu nie ma że nie będzie coś działać, a kierownice również jakościowo bardzo dobre wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech... no cóż G27 cena zabija i odstrasza, G25 można co najwyżej kupić przechodzoną na allegro w cenie o 100 PLN wyższej niż rok temu za nową kiedy były jeszcze w dystrybucji. Chyba najlepiej teraz wybrać Logitech Driving Force GT (stosunek jakość do ceny) i taką zakupię mam nadzieje że nie będę rozczarowany i będzie bezpromlemowo współpracowała z F1 20010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Logitech Driving Force GT (stosunek jakość do ceny) i taką zakupię mam nadzieje że nie będę rozczarowany i będzie bezpromlemowo współpracowała z F1 20010.

Znalazles aukcje kierownicy z jakims solidnym teleportem ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, niestety w przypadku PS3 i kierownic nie jest już tak kolorowo i lista supportowanych rzeczywiście może się ograniczać do tych podanych wyżej.

Ostatecznie PS3 może działać z tymi popularniejszymi jeszcze, tak jak MOMO czy kierownice Fanateca. Ale na Manty czy inne Media Techy to naprawdę bym nie liczył.

Bo w XMB one mogą działać, ale w grze już nie.

Zawsze mówiłem, że jak się ma PS3 to trzeba trzymać z Logitech czy się chce czy nie, przynajmniej strachu nie ma że nie będzie coś działać, a kierownice również jakościowo bardzo dobre wg mnie.

Hmm, a sprawdzałeś ?? :D popytam się jak to jest z tymi "noname" kierownicami od manty, ale z tego co pamiętam to dwie "działają" na PS3, a jedna na IKsa.

Ogólnie to prawda nie ma sie co łudzić, co do precyzji takiego sprzętu, manta<pad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kierownicami na PS3 to nie jest tak, że jak jedna w jednej grze działa to już będzie w każdej innej działać. Tak było również już na PS2. MOMO w GT3 działała jak marzenie, a w GT4 już nie.

To jest tylko kwestia twórców jakie kierownice będą supportowane. A znając Codemasters to bardzo możliwe, że w przypadku PS3 będą to tylko te podane.

Zresztą ja osobiście nie słyszałem jeszcze, żeby jakiś no-name działał na PS3, co się czytało po forach to zawsze jakieś dziwne marki nie działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie przymierzam się do zakupu jakiejś kierownicy która zapewni komfortową jazde w F1. Szukam czegoś do 250 zł, możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zmienić w DFGT promień skrętu? Bo jakoś nienaturalne i niewygodne jest wg mnie kręcenie 900 stopni kierownicą w F1 :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zmienić w DFGT promień skrętu? Bo jakoś nienaturalne i niewygodne jest wg mnie kręcenie 900 stopni kierownicą w F1 :|

gra sama ustawi promien skretu, albo bedziesz mial takie cos w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie przymierzam się do zakupu jakiejś kierownicy która zapewni komfortową jazde w F1. Szukam czegoś do 250 zł, możecie coś polecić?

W tej cenie kupisz używaną (brak nowych) Logitech Driving Force Pro - całkiem dobra kiera. Ja polecam dołożyć stówkę i kupić nową, na gwarancji DF GT - Polecam!

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, lepiej dołożyć te 100zł i kupić naprawdę fajną kierownice jaką jest DFGT.

Po co masz znowu kupować jakiegoś dziada za tyle, który nie wiadomo czy nawet będzie działać z konsolą.

No, albo tak jak kolega mówi, używaną DFP, to jest poprzedni model DFGT.

Jakby coś to Sir Siekier posiada Logi DFP, także możesz zagadać do niego i na pewno odpowie Ci na trapiące Cie pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś zamawiał w preorderze na ULTIMA.pl

to dzisiaj wyszła zapowiedź, że f1 2010 będzie dostępne w polskiej wersji językowej.

http://www.ultima.pl/F1_2010_PL/i9346/

można zmienić zamówienie na polską wersję językową - wystarczy napisać maila pod ultima@ultima.pl

pozdrawiam

Edytowane przez kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wersje bedziecie brac, jakies szczegoly na temat polskiej wersji? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zostanę chyba przy wersji angielskiej. Cena w Ultimie za obie wersje jest taka sama.

Wiadomo kto w Polsce dystrybuuje gry Codemaster?

Trzeba by spytać na forum Codemaster czy obie wersje będą kompatybilne.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogli by wypuscić demo ,wtedy można by było samemu się przekonać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja również angielska wersja tylko i wyłącznie. Mam w Ultimie pre-order złożony już od dłuższego czasu.

Ale kupujący polską nie mają się czego obawiać. Zresztą jakąkolwiek wersje byście kupili to nie może być czegoś takiego jak brak kompatybilności po sieci z innymi wersjami.

To by było bez sensu, poza tym nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Szczególnie w przypadku wyścigówek.

PS.

Na polski rynek grę dystrybuuje samo Codemasters, gra będzie miała polski i ruski, nic więcej.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×