Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

mnie zastanawia trofeum hot property:Wygraj i zaakceptuj kontrakt z bardziej uznanym zespołem

wtf ? :|

Zapewne chodzi o wygranie wyścigu ale przecież tego trofeum nie musisz robic na początku w takim np. Renault masz realne szanse na wygranie i jeśli przyjdzie ci oferta przejścia do np. Ferrari jeśli ją zaakceptujesz to dostajesz trophy tak ja to widze :)

A co do samej gry hmm chyba ją kupię zamiast GT5 po prostu GT5 będzie za bardzo realna :P A że razem z tatą lubimy F1 to zapewne będziemy wspólnie nad tą grą przesiadywać :)

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak zostanie rozwiązana kwestia kwalifikacji - wątpliwe ażeby każde GP poprzedzała czasówka z 'realną' miarą czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak zostanie rozwiązana kwestia kwalifikacji - wątpliwe ażeby każde GP poprzedzała czasówka z 'realną' miarą czasu.

Widać, że nie grałeś w poprzednie części F1, więc Cię uświadomię: kwalifikacje będą tak jak w realistycznych wyścigach, ale będzie opcja 'skip', dzięki której będziemy mogli przeskoczyć o kilka minut i zobaczyć czy nasz czas wykręcony wcześniej pozwala nam wejść do następnej części kwalifikacji. Jeżeli ktoś będzie miał na to ochotę, to będzie można jeździć pełne 20, 15 i 10 minut.

Co do trophy, to są one bardzo ciekawe, trzeba będzie poświęcić mnóstwo czasu trybowi karriery, i dobrze :)

Mam nadzieję, że wpadnie platynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o wygranie wyścigu ale przecież tego trofeum nie musisz robic na początku w takim np. Renault masz realne szanse na wygranie i jeśli przyjdzie ci oferta przejścia do np. Ferrari jeśli ją zaakceptujesz to dostajesz trophy tak ja to widze :)

Nie no to wiem, tylko zastanawia mnie wygrywanie kontraktu. Troche to dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak jakiś zespół zaproponuje kontrakt, to, żeby od razu go nie akceptować, tylko przejść do następnego wyścigu i go wygrać.

Tak przynajmniej mi się wydaje z tego co zrozumiałem.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze to co mowi kolega wyzej najblizej jest prawdy. Wg mnie jednak to bedzie dosyc oczywiste trofeum. bardzo rzadko sie zdarza w f1 aby z wyscigu na wyscig przejsc do innego zespolu (fakt przyklad Fissico pokazuje ze owszem jest to mozliwe). To bedzie tak ze dostaniemy oferte kontraktu od nowego roku i wowczas przechodzimy do nastepnego wyscigu, wygrywamy i bum jest trofik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIsico to była zapłata "długu" za silniki ferrari :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea wyglądają pysznie. Już można poczuć smak kariery. Wszystkie mają sensowne uzasadnienie i będą sobie wpadać z przyjemnością.

marol0v kup obie. Zapewniam Cię, że jak twój ojciec jest fanem motoryzacji, to GT5 też go zauroczy, a zapewne będzie w nim tryb dla mniej zaawansowanych.

PS. Jeszcze prawie 1,5 m-ca do F1 i do tego jeszcze wakacyjna przerwa w GP :( buuuu....

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy może pisał ktoś o tym wcześniej ale mam pytanie czy studio powiedziało czy będzie można grać "na dwóch" tzn. split-screen

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem, ale chce coś się spytać.

Wiem, że każdy ma mało informacji na temat F1 2010, ale o co chodzi z wersją językową?

W niektórych sklepach jest info, że gra jest w polskiej wersji kinowej.

Np. na sklep.gram.pl czy 3kropki.pl. Trochę się przeraziłem, bo nie mam zamiaru kupować takiej gry jak F1 w języku polskim...wystarczy, że tych bolców na polsacie muszę słuchać.

Tak wiem, że tylko kinowa jeśli to prawda, ale fakt faktem, nienawidzę polskiego języka w grach...kropka.

Np. za to na ultimie jest info, że gra jest w wersji angielskiej.

Zaraz będę pisał maile i się dowiadywał o co chodzi. Jak się czegoś dowiem to dam znać.

PS.

Napisałem do 4 sklepików (3kropki, ultima, gram.pl, grymel). Zobaczymy co odpiszą.

Do ludzi z allegro nie piszę, bo tam znikają szybko aukcje, a potem tłumaczenia, że to dotyczyło tamtej aukcji, a nie tej.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem f1 na gram.pl i właśnie tam pisze że to jest wersja kinowa z polskimi napisami. także czekam z ciekawością co Ci odpiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał ale jak nie to jest data premiery!

To 24 września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem kilkanaście stron wcześniej, zresztą każdy zorientowany dobrze wie kiedy premiera jest...

Ale po co czytać kilka stron, lepiej nabić sobie posta...

EDIT:

Pisałem z jednym z panów z CM, którzy bezpośrednio zajmują się F1 2010. Niestety dostałem informację, że istnieje prawdopodobnie wersja z językiem polskim i ruskim...

Osobna wersja zawiera normalne języki takie jak angielski i cała reszta... Teraz tylko pytanie, czy sklepiki serwują nam różne wersje, czy po prostu niektóre są jeszcze niedoinformowane.

Ja mam tylko nadzieję, że jednak w naszym kraju będzie można dorwać w dniu premiery wersje z angielskim językiem...inaczej trzeba będzie zamawiać z jakiegoś angolskiego sklepiku, a wtedy tydzień czekania...

Tak w ogóle to zastanawiają mnie te dziwne ruchy ze strony wydawców na teren polski...ja nie wiem czy niektórzy postrzegają ten kraj jako bandę debili, co nie potrafią języka angielskiego?

Bynajmniej nie chodzi mi tu o polonizację gier, a o pomijanie po prostu wyboru języków...co za cholerny problem dorzucić podstawowy język jakim jest j. angielski.

Ktoś chce angielski, wybiera angielski, ktoś nie zna, wybiera polski...proste i logiczne...dlaczego muszę być zmuszany do zamawiania kopii zza granicy tylko po to, żeby móc zagrać w oryginalną wersję językową.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem kilkanaście stron wcześniej, zresztą każdy zorientowany dobrze wie kiedy premiera jest...

Ale po co czytać kilka stron, lepiej nabić sobie posta...

Dopiero teraz Codemasters potwierdziło datę premiery... a ponadto nie podniecaj się tak, to tylko forum.

Ktoś chce angielski, wybiera angielski, ktoś nie zna, wybiera polski...proste i logiczne...dlaczego muszę być zmuszany do zamawiania kopii zza granicy tylko po to, żeby móc zagrać w oryginalną wersję językową.

Nie pasuje? To won z kraju. Wyjedziesz do UK albo US i nie bedziesz musiał zamawiać w sklepach zagranicznych... proste i logiczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhehe, kolego moze go jeszcze krzyzem z kraju wygonisz. Paricko ma racje. Wiadomym jest ze jezyk angielki najbardziej jest rozpowszechniony. Zatem powinien byc pchany jako default-owy. Co do tego nie ma dyskusji. Potem natomiast mozna dodawac jezyki odpowiednie dla danego kraju. Pomyslec trzeba bowiem i np o emigrantach mieszkajacych w naszym kraju. Sa tacy. Mnie rowniez zatem dziwi decyzja firmy. Nie mniej Patricko nie martw sie jak cos to ci pomoge... bo ja wiesz zapewne kolega wyzej juz mnie krzyzem wygonil z kraju :) nasz Krzyzak :)

===

Slowo krzyz uzylem tylko majac na mysli dwie deski zbite ze soba pod kontem 90 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO KASACJI

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SD, podniecają się ci co nagle odkryli, że premiera ni stąd ni zowąd jest 24 września, gdzie panowie z codemasters mówili już o tym w maju.

Zresztą nie mam zamiaru się w durne dyskusje wdawać. Kto siedzi w temacie wie jak sprawa wygląda.

Nie pasuje? To won z kraju.

I daruj sobie takie teksty na przyszłość, forum to nie piaskownica jakbyś nie wiedział, a ja nie jestem twoim kolegą, żebyś walił sobie takimi odzywkami do mnie, troszkę szacunku.

Poza tym jakbyś nie zrozumiał mojego postu, to nie mam nic przeciwko polonizacją, jak muszą to niech robią, ale niech nie pomijają przy tym podstawowych języków.

Chcesz kupić polską to kupisz, proste. Daj spokój tym, którzy chcą pograć w innym języku, najwyraźniej boli cie to bardzo.

@Error

No, ale do niektórych po prostu nie dociera, że inni wolą sobie pograć w oryginalną wersję językową...

Zresztą już znalazłem sklepik, który twierdzi, że będzie miał grę z dystrybucji UK, także będzie to oryginalna wersja językowa w 100%.

Zapewniał mnie o tym, a cena też dobra, tyle że znowu za kuriera sporo. Ale ogólnie cena wychodzi i tak taka jak wszędzie także nie ma różnicy.

W poniedziałek powinienem jeszcze dostać odpowiedź od kilku innych sklepików, także na pewno dam znać w temacie.

No i dzięki za chęć pomocy :) Jeszcze mamy nieco ponad miesiąc do premiery także jest czas na wszystko. Może się coś wykluje przez ten czas jeszcze.

Tak na 10 dni przed premierą będę już szukał na poważnie. W każdym razie w kontakcie jesteśmy więc problemu nie ma.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SD, podniecają się ci co nagle odkryli, że premiera ni stąd ni zowąd jest 24 września, gdzie panowie z codemasters mówili już o tym w maju.

Zresztą nie mam zamiaru się w durne dyskusje wdawać. Kto siedzi w temacie wie jak sprawa wygląda.

Dopiero 13 sierpnia CM oficjalnie potwierdziło datę premiery. Zachowujesz się jak małolat (''ja byłem pierwszy'')...

I daruj sobie takie teksty na przyszłość, forum to nie piaskownica jakbyś nie wiedział, a ja nie jestem twoim kolegą, żebyś walił sobie takimi odzywkami do mnie, troszkę szacunku.

Poza tym jakbyś nie zrozumiał mojego postu, to nie mam nic przeciwko polonizacją, jak muszą to niech robią, ale niech nie pomijają przy tym podstawowych języków.

Chcesz kupić polską to kupisz, proste. Daj spokój tym, którzy chcą pograć w innym języku, najwyraźniej boli cie to bardzo.

Denerwują mnie takie marudy, którym nic nie pasuje. Niczego nie zdziałasz płaczem.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid Już było mówione,że premiera ma być na Grand prix Singapuru, a jak tak bardzo nie interesujesz się F1 :P to Grand Prix Singapuru odbywa się 24-25-26 Września i wtedy nie było pewne kiedy pojawi się sama gra... A Teraz oficjalnie CM potwierdził,że będzie to 24 Koniec Kropka...

Ja sam jestem za tym abym miał w grze język angielski i własny język, zastanawiam się po co mi język rosyjski O.o? ... To samo jest w AC2 język polski i rosyjski...

@Patricko Czy możesz mi podać na pw stronę sklepu, zastanawiam się czy kupić PL czy ENG.. Chociaż ze względu na młodszego brata kupię PL ... ale warto mieć link w zapasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagley, gadałem z T4RG4, gość który bezpośrednio zajmuje się tworzeniem F1 i wszystko mi dokładnie wytłumaczył.

Robią tak, ponieważ gra w Polsce jest sprzedawana taniej, przez co mają mniejszy zysk, a gdyby wrzucili do gry język angielski, wtedy wszyscy kupowaliby grę z Polski bo jest taniej, a nie za 60€ - 70€ tak jak to jest w marketach za granicą. Sam wyraźnie mi powiedział, że jak chce angielski, to muszę kupić grę zza granicy niestety.

Tylko teraz kto tam z obcokrajowców patrzy po polskich sklepikach w poszukiwaniu gry...no ale jak już tak zrobili to tak będzie...ciekawe jak z przyszłymi ich grami będzie sytuacja wyglądała.

Mam nadzieję, że na polski język pokusili się głównie ze względu na Kubicę w grze :)

Ale na szczęście są sklepiki, które importują bezpośrednio z UK także chwała im za to ^^ Link poszedł już na PW zresztą.

A z tego co widzę to ultima chyba też będzie miała angielską wersję, bo na wersji na PC już zmienili na PL, a na konsolowych wersjach pozostało bez zmian, także jest nadzieja.

W każdym razie tak jak mówiłem, będę wiedział więcej to od razu dam znać.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że cały problem leży w nieznajomości słowa ''oficjalnie''. Nie pomogę. A co do F1 to nie oglądam od 'Kubicy'. Zażenowała mnie cała ta kubicomania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×