Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczywiście zapisuję się do ligi obowiązkowo. Mam nadzieję, że większość graczy będzie wyposażona w headset :)

Co do samych materiałów to wyglądają one nieziemsko! Już po prostu nie mogę się doczekać jak odpalę tą grę na konsoli.

5 miejsc już zaklepanych, więc jak będzie dużo chętnych to można pomyśleć o zrobieniu dwóch lig, pierwsza - lepsza oczywiście, po pełnym sezonie, np. 4 najgorszych z pierwszej ligi spada do drugiej ligi - gorszej, z której 4 najlepszych awansuje do pierwszej. :)

To tylko takie pomysły, na pewno będzie czas żeby je jeszcze dobrze przedyskutować.

Nawiązując do postu napisanego przez Patricko pod spodem: team - Red Bull, kontroler - pad.

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może liga to duże słowo, ale mała liga, robiona czysto dla rozrywki, bez jakiegoś napinania się. Kto przegra to przegra, kto wygra to wygra.

Po prostu chcemy jakoś urozmaicić granie po sieci w nasz osobisty system punktacji i granie torów wg kolejności w sezonie.

Mamy również nadzieję, że zgłaszający się dotrzymają chociaż do połowy sezonu w komplecie.

=================================

Info na temat zgłoszeń:

Co do listy to oficjalną listę poprowadzi errorpl, czyli kolega wyżej Sir Siekier.

Zgłaszać się do niego na PW. Chodzi nam o to, żeby był porządek po prostu i organizacja. Nic na chybcika.

Jak lista będzie pełna, wtedy ja wrzucam ją do swojego szablonu i będzie wszystko grało.

- Jak ktoś zrezygnuje, niech da znać, żeby niepotrzebnie nie zajmować miejsca.

- Jak lista będzie full, a będą chętni to zgłaszać się mimo wszystko, nigdy nie wiadomo kto odpadnie i z jakiego powodu.

- Co do bolidów to po prostu kto pierwszy ten lepszy, chociaż i tak na pewno w online statystyki wszystkich będą takie same, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. Także zapewne bolidy na zasadzie, który się bardziej podoba lub z sentymentu. Ja Ferrari bo od zawsze jakoś lubię ten zespół.

- Także podawajcie swój bolid od razu przy zgłaszaniu i rodzaj kontrolera (to już tak bardziej dla informacji)

Drobiazgi takie jak dystans toru, itd. będziemy omawiać już potem, jak wszystko będzie ustalone.

Jak wszystko będzie dobrze rokowało, ludzie będą obecni na większość wyścigów i będzie zainteresowanie, to mogę założyć jakaś mini-stronkę przeznaczoną tylko i wyłącznie dla nas (co prawda na darmowym serwerze, ale mam już parę projektów na oku...ale to daleko przyszłość dopiero).

Na temat ligi dyskutujemy tutaj:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/42642-f1-2010/

=================================

A teraz wracajmy do dyskusji na temat gry, bo się mały burdelik zrobił :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze i biere RENAULT :D

Mysle ze nie ma sensu przenosic sie na osobne forum. Zrobimy tutaj odpowiedni dzial, no worries ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja. Red Bull.

czas sie rozejrzec za jakas kiera i stojakiem pod nia.. ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem swój post, zgłaszajcie się do errora. Zobowiązał się do prowadzenia listy :)

Chodzi tylko i wyłącznie o porządek, ład i skład, żeby potem nie było niedomówień, że ktoś się nie zgłosił, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze naprawde... kazdy kto chce sie zglaszac prosze to robic przez pw. w innym wypadku nie rozwazamy kandydatur.

lista najnowsza:

1. Patrickosan - (Ferrari - F. Massa) (kierownica, najprawdopodobniej)

2. errorpl - (McLaren - L. Hamilton) (kierownica)

3. Saper_PL (RBR Renault - M. Webber)

3. bugbug00 (pad)

4. BoryZPL

5. MaaaziuPL

prosze o napisanie mi na PW wybor zawodnika oraz na czym bedziecie grali. W przeciwnym wypadku nie bede aktualizowal. Sorry ze tak to restrykcyjnie robie ale prowadzilem juz ligi w fife i wiem jakie to czasami emocje sie ludziom udzielaja.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zatem do tematu o lidze zapraszam tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian Sutil gra w F1 2010:

Lotus w akcji:

Lotus i Catalunya:

Bardzo fajnie pokazany moment wyjazdu z garażu.

http://vandal.net/video/13365/f1-2010-catalunya-vandal-tv-gamescom

Lotus i Monaco:

Również od momentu wyjazdu z garażu. Pod koniec filmiku trochę Red Bulla i bączki z Kubicą :)

http://vandal.net/video/13366/f1-2010-montecarlo-vandal-tv-gamescom

=============================================================

Obserwować temat! Dzisiaj będzie sporo filmików, jako że wstęp na targi mają wszyscy już.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietne!

widac, ze gra bedzie trudna...

grafika bardzo ladna z tego co widac, jesli tylko framerate da rade przy duzym tloku to :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki filmik, na końcu widać na jednym z tv wjazd do pit stopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian Sutil tym razem na Monzy oraz na kierownicy:

WOW! Jednak rasowy kierowca to rasowy kierowca. Widac ze Monze ma obcykana jak droge do kibla w nocy :). I jak wyciagnal na 3 okrazeniu. Ciekawe na jakich to ustawieniach. Rozbic sie ewidentnie nie da, ale czy sterowanie jest na jakims pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny filmik z Sutilem, tym razem jedzie Toro Rosso:

W pewnym momencie tak zasuwa, że aż się statyw pod kierownicę rozsypał XD

EDIT:

Wywiad z Adrianem Sutilem (po angielsku), czasami pojawia się Renault z Kubica :D

http://www.eurogamer.net/videos/eurogamer-meets-f1s-adrian-sutil

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Jeśli gra obsługuje 900 stopni, to tak hula. W GT5P jest właśnie obsługa 900, ale nie przeszkadza to w grze, jest wręcz naturalne... dopóki nie kupimy bolidu F1 2007... tutaj to już razi. W F1 2010 pewnie gra zafiksuje kierownicę na jakieś 200 stopni, ale tak już będzie dla wszystkich GP bez możliwości regulacji...

Pozdr.

mam nadzieje, ze jakos to rozwiaza..bo krecic 900* w F1 to troche kiszka.. ;)

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nawet ale czemu ferrari na drugim filmiku nie stracilo tylnego spoilera przy takim mocnym uderzeniu mclarena?

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze nie było niepotrzebnych spekulacji, to to nie jest wersja finalna gry. Samo CM powiedziało, że non stop pracują nad grą i jeszcze kilka rzeczy zostanie zmienionych.

Możliwe, że uszkodzenia, bo póki co wyglądają dość biednie, biorąc pod uwagę, że CM zawsze robiło genialny system zniszczeń.

Co do pit-lane, to jak będziesz jechał i przyjdzie pora zjeżdżania to pusto nie będzie :D Będzie walka o każdą sekundę i zadyma koło boxów :P

Niech mi tylko, który wjedzie w bok, tak jak Kubicy ostatnio XD

A tak jak sam zjeżdżasz to niepotrzebni Ci są inni mechanicy niż Twoi. To wszystko zabiera potrzebną pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby racja ;)

.aaa jak ktos Ci wjedzie to wywalisz lizakowego i po klopocie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, ciekawe czy będzie brane pod uwagę, że ktoś inny jedzie i cię przytrzymają w boksie w razie czego ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HRT w akcji:

Alonso i Hungaroring: Pokazany cały pit-stop, od wjazdu, aż po wyjazd)

http://www.vandal.net/video/13390/f1-2010-budapest-vandal-tv-gc

Vettel i Valencia:

http://www.vandal.net/video/13389/f1-2010-valencia-vandal-tv-gc

Menu w grze + trochę akcji na torze:

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, bo to jedyny filmik, które nie oglądałem, jako że za Red Bullem nie przepadam XD

A tytuł tylko przepisałem, także proszę mi wybaczyć, już powinno być poprawione.

Swoją drogą deszcz wygląda zabójczo. Jazda zaraz za kimś i ten blur na ekranie...w niektórych momentach jedzie się prawie, że po omacku, to mi się podoba.

Deszcz + F1 = strach, i tak ma być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×