Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie sie juz nie podoba deszcz... nic nie bede widzial i beda kraksy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, koleś z tvgry mówi, że gra jest zbyt prosta i zbyt przyjemnie się jeździ, podczas gdy co chwilę ląduje na poboczu.:teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, koleś z tvgry mówi, że gra jest zbyt prosta i zbyt przyjemnie się jeździ, podczas gdy co chwilę ląduje na poboczu.:teehee:

Koleś gada takie fleki, że lepiej tego nie komentować. No nie bd opisywał każdego jego zakrętu, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten facet co jeździł to rozumiem, że interesuję się w jakimś stopniu F1... Ale takiego bubla na końcu strzelić, to jeden bóg na świecie wie.. Jak można Time Trial pomylić wyścigiem to jedno, a drugie... Pitstop nie wiedzieć dlaczego wprowadzają go do garażu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie...jak można gadać takie bzdury XD

Jak już usłyszałem, czy gramy w F1 2010 czy F1 2011 to padłem...co tam dupne napisy na ścianach i w ogóle wszędzie gdzie się da.

Wjechał w żwir i potem mówi, że to graining opon...trzymajcie mnie...ale po co puszczają tam kogoś kto nie ma o F1 bladego pojęcia.

Gra za prosta, ale non stop na każdym zakręcie wylot. I rzecz jasna tłumaczenie, że się skupić nie może.

Chyba mówił, że dostępne są tylko dwa auta, a tak naprawdę można jeździć każdym. Z tymi asystami to ja nie wiem na jakich on grał, bo nawet nie sprawdził podczas pauzy w ustawieniach.

W ogóle też nie wiem co jest takiego śmiesznego w tym, że jest 0% szansy na deszcz?

Wali time-trial, ale on chyba cały czas myśli, że to wyścig (chyba, że nie widzi różnicy), zjeżdża do boksu i się dziwi, że go ściągają do garażu...ehh.

Ja wiem, że koleś może się nie interesować F1 i ogólnie grami wyścigowymi, ale po co w takim razie robi materiał i komentuje go w taki sposób?

Jakbym nie miał pojęcia o jakiejś grze, w którą gram to bym milczał i po prostu komentował to co widzę na ekranie i starał się nie palnąć głupoty.

Nie no, ogólnie to masakra po tym co zaprezentowali, a raczej niezaprezentowani...Ogólnie tylko wypada przyłożyć rękę do czoła i zrobić przysłowiowego facepalma, bo inaczej tego skomentować nie mogę.

PS.

Mi się wydaje, że to było tak, że oni sobie przechodzili obok z kamerką, zobaczyli że grają ludzie to weszli i postanowili coś nagrać, co by na stronkę można znów coś wrzucić.

A, że Panowie pojęcia nie mają o F1 to materiał wyszedł tak jak wyszedł.

Szkoda też, że ani jednego słowa o tym, że Adrian Sutil odwiedził wczoraj targi, a w dodatku stoczył pojedynek z Codemasters na torze.

Ale w sumie się nie zdziwię, jak oni zapewne nawet nie wiedzą kto to Adrian Sutil...

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ten komentarz to mogli by sobie podarować. Ja znalazłem inny filmik który mnie dość mocno niepokoi.

mam nadzieję, że uszkodzenia innych bolidów można wyłączyć ale i włączyć, bo jeśli tak będzie się prezentowała ta gra to.. kiepsko. No i jeszcze mam pytanie, dlaczego na oponach znowu jest biały pasek? może to filmik z jakiejś wersji pre-alpha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze mam pytanie, dlaczego na oponach znowu jest biały pasek? może to filmik z jakiejś wersji pre-alpha.

a dlaczego miałyby nie mieć ? :|

Opony na deszcz mają biały pasek. Tylko miękkie slicki mają zielony.

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie po za Koreą która zawita procesja ... Ale czy nie wydaje wam się, że za każde przypadkowe dotknięcie bolidu AI dostałe się karę o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co CM mówiło, to fizyka przyczepność oraz zawieszenia ma zostać jeszcze poprawiona.

Poza tym system zniszczeń też również podobno jest ustawiony na jakiś light, czy coś takiego.

Ale to jest jeszcze niezbyt jasne, bo tłumaczą to tam na forum CM z niemieckiego i takie wychodzą cyrki czasami, że nie wiadomo o co chodzi za bardzo.

Z tymi karami to nie wiem, na Abu Dhabi miał ostrzeżenia za ścinanie, a w Korei się nie przypatrywałem zbytnio, starałem się patrzeć jak ten tor wygląda i czy będzie w ogóle ciekawy :)

Mimo wszystko CM na każdym kroku przypomina, że to nie jest jeszcze wersja skończona gry. Sporo rzeczy zostanie jeszcze poprawione, a fizyka przyczepności i zawieszenia w szczególności.

W każdym razie gra będzie zabójczo wciągająca i tego jest pewien w 100%. Szkoda tylko, że jeszcze miesiąc czekania aż w końcu zasiądziemy do bolidów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się na torze w korei wyjazd na prostą startową,taki długi łuk w prawo,chwila nie uwagi i łatwo można wylądowac na barierze

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko na temat zniszczeń z powtórki.

Pewnie ten system jest do poprawy, przypomina trochę F1 od sony, ale tam lekkie stuknięcie i było brak koła

edit:

Inne video, ciekawe ujęcie ze środka bolidu

Edytowane przez Helion07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, system zniszczeń będzie jeszcze poprawiany.

W ogóle to CM miało na konferencji pokaz ze zniszczeniami "podobno" extreme...

Na forum CM pojawiły się dwa filmiki z tej konferencji, ale jak dochodzi do momentu gdy zaczyna się wyścig to kończy się filmik.

Gość niby non stop gada, że mu komp się psuje, albo upload przerywa kolejnej najważniejszej części, gdzie można zobaczyć te zniszczenia.

Jak tylko "uda" mu się to wrzucić to tutaj zamieszczę, bo sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem, ale pokazał się owy filmik, który ma niby pokazywać już te lepsze uszkodzenia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System zniszczeń najlepiej nie wygląda, ale jak na F1 powinno wystarczyć.

Zresztą wolę by inne aspekty gry były dopracowane, gdzieś czytałem, że planują F1 2011 i dodanie split-screen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, za F1 2011 biorą się od razu po skończeniu F1 2010. Chociaż mam nadzieję, że patch będzie w razie gdyby coś kulało jeszcze, chociaż nie spotkałem się z tym w grach CM.

Split-screen ma się pojawić w kolejnych grach CM, nie tylko F1 2011, chyba w DIRT3 też ma znów być, ale tego pewien nie jestem.

Co do Safety Car'a to również nie jest pewne, nie powiedzieli, że nie, ale też nie powiedzieli że tak.

Zresztą mają już bazę w postaci F1 2010, która zajęła im najwięcej czasu. Teraz jak to dopracują jeszcze bardziej, to to będzie najlepsza F1 w historii konsol, chociaż F1 2010 już na taką się zapowiada.

Co do zniszczeń to tylko kilka sekund, ale i tak jest lepiej niż to co widzieliśmy na gamescomie, gdzie przy takich uderzeniach nic się nie działo, a jak odlatywało skrzydło to chyba od razu całe, a tutaj poleciał kawałek.

Tak czy siak wiąże się ze stratą w postaci zjazdu, a potem mozolnym odrabianiem.

Na końcu tej prezentacji bardzo podobają mi się te całe wywiady, wprowadzenie do kariery poprzez takie przedstawianie się, itd.

Bardzo fajny dodatek wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na to video jak gość złapał kapcia! Dla mnie masakra. Po raz pierwszy widzę coś takiego w historii gier F1.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt kurcze czegoś takiego jeszcze w samochodówkach nie było super widać jak rozwalona opona " zachowuje się"  -jak zadbano o takie smaczki to to jeszcze ujrzymy      :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę bezsensu ponad 170km/h a opona nic jak była tak była, tylko powietrze zeszło ... Fajnie,że będzie chociaż "flat tire"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie Monaco w deszczu i 50% wyścigu, co się dzieje na pierwszym okrążeniu w naszej lidze :D

i ilu dojedzie do końca, mi puszczą nerwy pewnie w połowie. W tunelu widać, że jest całkiem sucho, ciekawe jak zachowują się tam opony.

http://www.vandal.net/video/13410/f1-2010-montecarlo-con-lluvia-vandal-tv-gc

edit:

Na filmie widać jak gracz lekko spycha drugiego na bandę (pętla przed tunelem). Takich manewrów będzie chyba tutaj więcej.

Jeszcze coś, zauważyliście, że lusterka w RedBullu i Ferrari nie są przymocowane do bolidu? są na bocznych sekcjach.

Tego chyba już nie powinno być.

Edytowane przez Helion07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spycha bo niestety kierownica jest źle skalibrowana, i promień skrętu nie jest ustawiony na monte carlo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra ten deszcz w Monako :D raz sie zagapisz i nara..spadasz na dól stawki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjazd na tarkę na końcu + gaz do dechy i bączek, to mi się podoba :)

Swoja drogą to jeszcze nie jest najmocniejszy deszcz, tylko to jest ten stan przejściowy, gość jedzie na intermediatach, wety mają pasek po środku z tego co dobrze pamiętam.

Również linia po której jadą inne bolidy staje się coraz bardziej sucha. Ciekawe czy będą ryzykanci co by na slikach próbować po suchej jechać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×