Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Ale znaczy to, że już bliżej niż dalej do patcha :thumbsup: Jest nadzieja!

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, wczoraj miałem jakiegoś buga że podczas kwalifikacji w Chinach jak wyjeżdźałem na nowiutkich primach to miałem na start przebitą lewą przednią oponę, a jak zmieniłem na świeży komplet miękkiej mieszanki to dostawałem zjechane na żółto opony, i to na expercie gdzie kondycja tych opon była na 100% :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale skąd oni to info mają...czy tak po prostu sobie napisali? Na forum CM nie widziałem, żadnego info niestety odnośnie patcha :/

Tzn. wydanie go jest kwestią czasu, ale dopóki ktoś z devów nie napisze, że patch będzie to wciąż będę w niepewności :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko co oni rozumieją poprzez "oficjalne". Na forum tylko jeden z reprezentantów (nie członek bezpośrednio pracujący nad grą) powiedział, że przyglądają się sprawie i nic nie zostanie pominięte.

PODOBNO dzisiaj jest zebranie ekipy CM i będą dyskutować nad problemami. Także może dzisiaj pojawi się jakieś rzeczywiście oficjalne info w sprawie patcha i daty jego wydania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos gdzie wylaczyc tego dziadowskiego ducha w TT?

aaaaaaaaa... skoro Wy się o takie rzeczy pytacie to załamka :D. To powinna być jedna z najbardziej widocznych opcji do zmienienia w grze a po tym poście widzę, że trzeba się tego doszukiwać.. :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie grania multiplayer jak zrobiony jest multiplayer?Bo ja grałem w f1 2010 na PC ale grand prix,a multiplayer nie sprawdzałem.

Ciekawe czy ta gra mnie wciągnie nie na tydzień,lub 2 tygodnie,ale tak jak mnie wciagneła fifa 10,że nie mogłem się oderwać,bo mam dylemat jaką grę kupić,Czy nową fife czy f1 2010 na ps3.

F1 2010 mnie się podoba ,ale multiplayer mnie ciekawi na ps3,jakie są wyscigi online w ilu się jedzie?czy panuje chaos,czy cie gracze wjeżdżają w bolidy i wypadam z trasy.

Edytowane przez dobragra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiadomo juz cos odnosnie patcha kiedy bedzie tak naprawde. bo slyszalem ze jest sporo bledow w gierce? jutro planuje kupno gierki i zastanawiam sie czy kupowac wersje PL. CZy nie bedzie problemu z patchem. prosze o mozliwie szybka odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie multiplayer jak zrobiony jest multiplayer?Bo ja grałem w f1 2010 na PC ale grand prix,a multiplayer nie sprawdzałem?

Ciekawe czy ta gra mnie wciągnie nie na tydzień,lub 2 tygodnie,ale tak jak mnie wciagneła fifa 10,że nie mogłem się oderwać,bo mam dylemat jaką grę kupić,Czy nową fife czy f1 2010 na ps3.

F1 2010 mnie się podoba ,ale multiplayer mnie ciekawi na ps3,jakie są wyscigi online w ilu się jedzie?czy panuje haos,czy cie gracze wjezdzają w bolidy i wypdam z trasy.

Jeździ się max w 12 osób, multi masz kwalifikacje + wyścig, lub sam wyścig, do wyboru długość przejazdu od 3 okrążeń do 100% wyścigu.

Czy cię wciągnie? Nie mam pojęcia :) Mnie wciąga coraz bardziej.

A co do chaosu, to zależy z kim jeździsz lub na kogo trafisz. Są piękne dżentelmeńskie wyścigi i jest walenie w bolidy i fruwające części po torze...

Pozdr.

Witam.

Wiadomo juz cos odnosnie patcha kiedy bedzie tak naprawde. bo slyszalem ze jest sporo bledow w gierce? jutro planuje kupno gierki i zastanawiam sie czy kupowac wersje PL. CZy nie bedzie problemu z patchem. prosze o mozliwie szybka odpowiedz:)

Nie wiadomo kiedy będzie patch (oby szybko). Nie powinieneś mieć problemów z patchem przy wersji PL.

Pozdr.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak już jakiś sklep będzie dzisiaj wysyłał wersję PL bo dzwonić teraz do każdego to bez sensu...

Robson nie ma, Ultima nie odbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tego ducha chyba nie da się wyłączyć z tego co sprawdzałem.

Z tego co grałem musisz wyłaczyć autosave i wtedy ducha chyba nie będzie, ale nie jestem pewny :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak bedzie wygladala wersja PL. bedzie jakis polski komentarz podczas wyscigow czy tylko menu w naszym ojczystym jezyku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak bedzie wygladala wersja PL. bedzie jakis polski komentarz podczas wyscigow czy tylko menu w naszym ojczystym jezyku??

Tak, konstruktor rozmawia podczas wyścigu do kierowcy, informuje go o stanie opon itp. Zaraz znajdę CI ten filmik na youtube gdzie go słychać. Moim zdaniem jest beznadzniejny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... a z boje sie pomyslec jak slychac ten glosik hehe. to jak cos to chetnie filmik zobacze...tyle czasu czekalem na ta gierke a teraz obawiam sie ze sie zawiode...oby nie:):):):) no i czy faktycznie maja byc polscy komentatorzy?? :)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... a z boje sie pomyslec jak slychac ten glosik hehe. to jak cos to chetnie filmik zobacze...tyle czasu czekalem na ta gierke a teraz obawiam sie ze sie zawiode...oby nie:):):):) no i czy faktycznie maja byc polscy komentatorzy?? :)

Dobra wybacz nie mogę znaleźć ;p. Tyle tych filmików ludzie powrzucali, że nie mogę :P Ale mi osobiście nie podchodzi Polska edycja dlatego wybrałem Angielską :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, strasznie mnie dzisiaj zirytowała ta gra. Zjazdy do boksów itd są ok, żadnych błędów, lizakowy nie wstrzymuje. ale przepis o użyciu dwóch mieszanek też jest chyba zbugowany. Zaczynam wyścig na option więc wydaję sie, że wystarczy zmienić w czasie wyścigu raz na prime. Tymczasem zmieniam na prime a na 2 okrążenia przed końcem dostaję przypomnienie reguł wyścigu o zmianie opon po raz kolejny. Ja sięw tym zagubiłem czy po prostu mam takiego buga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ustawiałeś strategię? Nie wiem czy jak tam czasem nie jest ustawiona podwójnie ta sama opona to potem gra się gubi, mimo że sobie sam ustawisz podczas wyścigu zmianę opon na inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strategię ustalam w czasie jazdy na krzyżaku? to tak.. jeśli w innym miejscu to nie.. bo ogólnie ten inżynier co 4 okrążenia mnie ściągał na pitstop. Nie wiem czemu, a ja olewałem jego rozkazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×