Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Dzięki. Sprawdzę sobie przy nastepnej okazji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpowiedział by mi ktoś na powyższe pytanie z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mnie zalamala ta gra. Tuz po wyjezdzie z boksu po zmianie kol na pierwszym zakrecie w chinach odrazu prawy przod poszedl i musialem cale kolo jechac na flaku  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI nawet mi nie mów...ja nie mogę Bahrajnu ukończyć bo non stop łapie kapcia :/

Na 50% dystansie wyjechałem może 3 lub 4 razy poza tarkę i dup...lewa tylna...

To się dzieje nie pierwszy raz już...normalnie myślałem, że mnie rozniesie i czym prędzej konsolę wyłączyłem...

Patrzę na forum CM, a tam masa ludzi narzeka na zbyt częste kapcie...mam nadzieję, że coś z tym zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholercia..daje dupy w Malezji...  :tongue: jakis taki ten tor trudny...  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak CM uprzedzali jeszcze przed premierą, że trzeba będzie mądrze jeździć, by oszczędzać opony. Okazuje się, że nie tyle co nie przesadzali, a nawet przesadzili :)

A może spróbujcie pojechać oszczędniej.

Sam bym to sprawdził, ale ja grę będę miał dopiero we wtorek...

Że też nie wziąłem tej angielskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, najlepsze jest to, że rano sobie włączyłem Bahrajn, Expert, 50% dystans.

No i jadę na twardych, idzie mi po prostu idealnie, na pełnym baku robiłem czasy koło 2:04:xxx, jeździłem non stop po lini, na tarki najeżdżałem tylko na nawrotach, ale i tak gładko i ostrożnie, żadnej szarży.

Kilka razy podczas dwóch okrążeń wyjechało mi się minimalnie poza tarkę na tych ciasnych zakrętach.

Już od razu miałem czarne myśli "zaraz dupnie mi pewnie opona bo wyjechałem raz za tarkę...", no i nie myliłem się...

Nie zdążyłem dojechać kolejnego okrążenia a tu jeb :/ Ehh...i jak tu się człowiek ma nie wkur....ć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi oponami poprawią sprawkę w patchu.. tylko kiedy on wyjdzie... żadna liga nie rozpocznie się bez tych poprawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym patchu to się pewnie nie skończy.

Jak w większości gier z czasem poznaje się nowe bugi które są łatane. Fakt w F1 2010 jest ich bardzo dużo, za dużo. Najważniejsze, że w najbliższym patchu poprawią bug z pitstopu i mam nadzieje, że z tymi kolizjami bo czytam, że jak ktoś w Ciebie wjedzie to Ty dostajesz kare..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie jak bedzie wygladac spolszczona wersja jesli chodzi o ustawienia itd, LEM chyba tego nie tlumaczyl? jak wyjdzie patch to mam nadzieje ze na oby dwie wersje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie jak bedzie wygladac spolszczona wersja jesli chodzi o ustawienia itd, LEM chyba tego nie tlumaczyl? jak wyjdzie patch to mam nadzieje ze na oby dwie wersje?

Po tym co do tej pory zobaczyłem to mogę wywnioskować, że ... beznadziejnie :D Dlatego jutro kupię Anglika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch na obie wersje bo to Codie robilo polska wersje, ja sie ciesze ze anglika kupilem, wywiady to smiech na sali a jakbym mial sluchac Polskiego lektora co chwile jako inzyniera to bm sie zalamal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Może zaczniesz dobrą praktykę i podasz jakie Ty ustawienia wybrałeś?

Ja, żeby było jasne, czekam do wtorku na premierę, ale po wtorku podam ustawienia DFGT, najbardziej optymalne dla mnie.

Jak znajdę coś w sieci - też dam znać.

ja mam na ta chwile tak: ff 100, sat 100, deadzone pedalow 10, ww 50 i to chyba wszystko. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i paniowie. Mam do was pytanie. Ja czekałem ok roku na tę grę i teraz gdy już gra wyszła, mam pytanie czy opłaca się ją kupować, bo słyszałem, że zawiera wiele bugów. Czy są to jakieś duże bugi, kótre przeszkadzają, a nawet uniemożliwiają grę? Bo nie chce wydać kasy, na coś w co się nie będzie dało grać. Ja jestem wielkim fanem F1 dlatego wolę się upewnić. Oczywiście chodzi o wersję na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wielkim fanem F1 to kupuj w ciemno, błędy są ale w której grze ich teraz niema przecież to teraz standard, płacisz za premierową grę i robisz za testera a w firmie i oszczędności, terminy dopięte. W czasach PS2 nie do pomyślenia a teraz internet, hdd, szmery bajery -gracze zapłacili potestują to devoloper wyda łatki a biznes się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką wersje warto kuypić Ang czy PL. Bo potem nie wiadomo jak z patchem do wersji pl chyba nie? Żeby nie było jak z Fallout 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i paniowie. Mam do was pytanie. Ja czekałem ok roku na tę grę i teraz gdy już gra wyszła, mam pytanie czy opłaca się ją kupować, bo słyszałem, że zawiera wiele bugów. Czy są to jakieś duże bugi, kótre przeszkadzają, a nawet uniemożliwiają grę? Bo nie chce wydać kasy, na coś w co się nie będzie dało grać. Ja jestem wielkim fanem F1 dlatego wolę się upewnić. Oczywiście chodzi o wersję na ps3.

Na dzień dzisiejszy nie ma lepszej gry na konsole o tematyce F1 tak przystępnej dla wielu graczy :) A jeśli bardziej kładziesz nacisk na grę online to polecam serdecznie :)

O karierze nie wypowiem się bo mnie nie kręci. Jest klasyfikacja online w timetrial, jedyny minus to brak czatu :) ale od czego jest hs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Codemasters ustosunkował się w jakikolwiek sposób do błędów znajdujących się w grze np: częste "laczki", pit stop, dziwnie naliczane kary itp., jeżeli tak to czy podali orientacyjny czas na wypuszczenia łatki naprawiającej błędy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od razu miałem czarne myśli "zaraz dupnie mi pewnie opona bo wyjechałem raz za tarkę..."

Kurde... Czytam forum, wasze opisy i dwa razy dziennie zmieniam zdanie "kupic- nie kupic" :)

Zalamujace sa te opisy strzelajacych opon...

Czy opony rownia latwo ulegaja uszkodzeniu w trybie timetrial? Na jezdzenie kariery i tak sie na razie nie nastawiam (problemy ze zmiana opon), ale mozna byloby potrenowac na czasowkach, gdyby nie te opony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W timetrialu nic ci się nie stanie, w tym trybie chyba bolid jest niezniszczalny bo miałem kilka bliskich spotkań z bandami i nic się bolidowi nie stało :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Czytam forum, wasze opisy i dwa razy dziennie zmieniam zdanie "kupic- nie kupic" :)

Zalamujace sa te opisy strzelajacych opon...

Czy opony rownia latwo ulegaja uszkodzeniu w trybie timetrial? Na jezdzenie kariery i tak sie na razie nie nastawiam (problemy ze zmiana opon), ale mozna byloby potrenowac na czasowkach, gdyby nie te opony...

Też mam to samo czytam forum i raz jestem przekonany żeby kupić grę ale zniechęcają mnie błędy znajdujące się w grze i nie wiem sam czy lepiej kupić teraz i poćwiczyć (karierę sobie odpuszczę, ponieważ z takimi błędami i wyścigiem ustawionym na 100% mógłbym przegryźć konsole) czy poczekać do komunikatu Codemasters odnośnie błędów znajdujących się w grze (jeżeli był już to poprawcie mnie) i wypuszczeniu łatki. Jak załatają błędy, które bardzo wkurzają to myślę, że śmiało można powiedzieć że gra będzie cudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy nie są fanami F1, bolidów, torów wyścigowych ze światka F1 to grę na ten czas w tej wersji to niech się poważnie zastanowią bo może być przysłowiowy płacz i zgrzyt zębami.

Ja liczyłem na dobrą rozgrywkę online - wnioski na razie z publików to totalny chaos wręcz momentami destraction derby, tryb kariery lekko rozczarowuje nie będę wspominał o idiotycznych błędach bo jest tu opisanych ich sporo, codemastersi zamiast skupiać swoją uwagę na dopracowaniu mechanizmu gry to zajmowali się tworzeniem duperelowatych wywiadów itp rzeczy, komu to do jasnej cholery potrzebne.

Przynajmniej zostaje tryb Time Trial który pozwala na spokojną bezstresową jazdę na ulubionych torach, poznawaniu ich i kręceniu dobrych czasów w oczekiwaniu na patch który pozwoli w pełni korzystać nam w pełni z tej gry... choć i tak sądze że za pięć tygodni i tak to nie będzie miało wielkiego znaczenia.

Życzę Powodzenia z Waszymi ligami bo jeżeli ten stan się nie zmieni to mam nadzieję że chociaż jedna pełna liga się ostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×