Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Strategie ustalasz jak siedzis w boksie. Tam jak masz wybor opon, option, prime, intermedite i wet to na samym dole masz race strategy czy jakos tak. Tam mozesz edytowac i pokazuje ci na ile kolek starcza oponki z danej mieszanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od piatku, mam wersje angielska i co moge powiedziec .. tryb online to zupełna rozpierducha nie miałem wyscigu zebym nie widzial wypadku, na pierwszym zakrecie po starcie zawsze lataja czesci z bolidow. Lepiej przed zakretem zwolnic i poczekac jak wszyscy potrzaskaja swoje bolidy :) Wkurwiajace jest jak przeciwnik lekko trąci bolid o tylu i przekreca o 180 stopni bez zadnych konsekwencji, takie zagrania gracze robia celowo. Kary 10 sekund sa naliczane za powazny wypadek. Podoba mi sie w online tryb "Create Grand Prix" gdzie ustawiamy na ilu i na jakich torach mamy sie scigac. Mozemy wybrac tory na jakich sie najlepiej czujemy i wszystkich ogrywac... choc nie zawsze :). Na taki turniej znajdziemy conajmniej 8 chetnych przy 12 mozliwych miejscach. "Time trial" tu jest ranking graczy i mozemy porownac swoje czasy z najlepszymi. Jest opcja sciagania "duchów" innych graczy i sciganie sie z nimi. Tryb kariery...tu mi brakuje kalendarza nie znalazlem go. Na poczatku mamy 3 druzyny do wyboru Hrt, Lotus i Virgin. Jestesmy 2 kierowca w teamie ale pierwszy jest tak slaby ze zawsze z nim wygrywamy :) Konczymy wyscig i mamy konferencje prasowa.

Jak dla mnie ta gra ma malo opcji jest tak prosta w obsludze ze nie warto kupowac wersji PL i mowic ze ma beznadziejne tlumaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strategie ustalasz jak siedzis w boksie. Tam jak masz wybor opon, option, prime, intermedite i wet to na samym dole masz race strategy czy jakos tak. Tam mozesz edytowac i pokazuje ci na ile kolek starcza oponki z danej mieszanki.

Kowi, przed samym wyścigiem, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukaszasada, tak, jak siedzisz w bolidzie w garażu. Po lewej masz menu z oponami, a na samym dole strategię.

Ja zawsze ustawiam start na twardych oponach (prime), a na pit-stopie żeby mi miękkie zakładali (option).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam internet Cyfrowego polsatu z wejscie USB, wiem ze nie moge go podłączyć do PS3, nie jestem zainteresowany gra online, ale jeżeli wyjdzie ewentualny patch to czy jest możliwość ściągnąc go na komputer i przerzucić na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codemasters potwierdzilo patcha, ale sami nie wiedza kiedy bedzie ale postaraja sie jak najszybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codemasters potwierdzilo patcha, ale sami nie wiedza kiedy bedzie ale postaraja sie jak najszybciej ;)

Można prosić o link z potwierdzeniem tej bardzo dobrej informacji, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś tak,że mu uszkodziło save'a? Włączyłem dziś trzeci raz F1 i info: dane są uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z multi na publiku są średnie... Wszystko przez te cholerne kolizje. Banda debili potrafi we mnie wjechac i momentalnie bolid mi koziołkuje, robie spina albo wypadam z trasy. A te wafle jadą dalej bez żadnej kary czy uszkodzeń. Normalnie odechciewa się grac jak na pierwszym zakrecie startujac z przodu stawki mamy 90% szans na dzwona od tyłu...A z kolei sesji online z uszkodzeniami i karami w zasadzie nie ma. Jak sobie takową stworzę to nikt nie chce się dołączyc, bo wiadomo lepiej cisnąc "destruction derby". Mam nadziej że w naszej lidze będzie się lepiej grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dwoch GP stwierdzam, ze gra jest TRUDNA ;P nie daje rady na AI pro..musialem dac na intermediate. wszystkie asysty na off, skrzynia auto.

BTW: 7,5/10 na Gamespocie...   dry.gif kpina jakas..

BTW 2: dzis gralem w Melbourne w deszczu i doslownie japa mi sie sama smiala, jak pod koniec ulewy zalozylem miekkie gumy bo tor jazdy robil sie suchy. EPIC! :)

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać po 4 GP które w końcu było deszczowe, że AI kuleje, całe 40% przejechałem na deszczówkach, wyprzedzając (Poziom Legends) jakby jechali na EASY (gram na padzie) i nie wiem po co robią te 2 pit stopy O.o nawet w deszczu ... spokojnie mogli jechać na wetach, fakt faktem kiedy byłem na p5 to Hamilton zjadał mnie na długie prostej w Chinach jak dziecko ;d ... Ale zdobyłem P1 dla Lotusa i jestem happy :D

Edit:

Z poczatku zaczalem na professional, bahrain mialem automat skrzynie i zakrety linie, jakos tak latwo poszlo lotusem, w australii na manualu tak samo. Hiszpanii nie lubie ale chyba po niej na Legend sie przerzuce :P bo jak to wyglada ze mam 50 pkt i poki co 5 pktow przewagi nad redbullem w konstruktorach:P

U mnie Red bull ma dość widoczną przewagę nad resztą zdominowali 3 pierwsze GP 2x wygrał Webber i raz Vettel, teraz ja wygrałem Webber był 2 Vettel 3 ... Także Redbull zbudował dość pokaźną przewagę, mój lotus traci jakieś 82 pkt już xD

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poczatku zaczalem na professional, bahrain mialem automat skrzynie i zakrety linie, jakos tak latwo poszlo lotusem, w australii na manualu tak samo. Hiszpanii nie lubie ale chyba po niej na Legend sie przerzuce :P bo jak to wyglada ze mam 50 pkt i poki co 5 pktow przewagi nad redbullem w konstruktorach:P

Moze dlatego mi tak poszlo bo te dwa tory objezdzilem sobie testujac giere na kompie :P po jednym dniu na tor i testowanie ustawien:P a co do konstruktora to pewnie i tak nie zdobede jak Trulli najwyzej byl na 23 ,miejscu:P Szkoda ze nie ma w polowie sezonu przejsc bo bym czmychnal chociazby do Toro Rosso:P

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Przejechałem 100% treningu pierwszego ( GP Bahrajnu ), 2 i 3 pominąłem. Mój najlepszy czas w treningach to 1:58:xxx, w Q1 wywalczyłem.. 2 miejsce bolidem Force India ( poziom Hard..... ), w czasie pierwszej sesji kwalifikacyjnej pękła mi opona. Chciałem zacząć Q2 lecz bolid wyjechał na tor z pękniętym kołem, why? Zmieniałem opony... I tak oto musiałem zakończyć swoją sesję kwalifikacyjną. Przypomnę iż gram na hardzie a po starcie wyścigu bez problemu awansowałem z 17 miejsca na 5. Trochę nierealne :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jacko moze i by bylo realne, w koncu przed monitorkiem nie masz jakichkolwiek hamulcow i stracha przed banda:P Senna pokazywal co moze byc realne a co nie:P

A ja mam takie pytanie co do trofeum, teraz redbull traci juz 30 pkt w konstruktorach do mojego Lotusa :/ Trofeum polega na tym by dostac kontrakt od lepszego zespolu, chodzi w tabeli czy moze jednak ogolnie biorac pod uwage wszystkie statystyki blablabla :P?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

czy Wy też nie widzicie różnicy w prowadzeniu bolidu niezależnie od tego czy jest zniszczony, opony są zużyte lub jeździmy slickami po mokrej nawierzchni? Dla mnie to jakis absurd żebym wygrywał wyścigi z uszkodzonym spojlerem lub na slikach po deszczu? Po co wogole zjeżdzać na pitstop? Nie wspomnę o irytującym bugu pękającej opony, która wg. mnie ma jedyny wpływ na rozgrywkę. Ta zasrana opona to wg mnie jedyny element zniszczeń wpływający na rozgrywkę (jakiś żart) Graficznie deszcz ładny, tory super przysychają, ale po co to wszystko? Skoro nie ma różnicy czy jedziesz po części przyschniętej czy nie..

Dodam, że w opcjach mam ustawiony wpływ opon, paliwa i uszkodzeń na jazdę. Mam kontrole trakcji ustawioną na medium. Może to jest przyczyna braku różnicy, jak sądzicie?

Nie oczekiwałem od gry symulacji, ale chociaż trochę realizmu. Ta gra jest nieprzetestowana i z brakiem balansu !!!!

Już przyjemniej chyba się gra w F1 2009 na PSP ;-(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ostatnio jak testowaliśmy multi z kilkoma ludźmi z forum, to jadąc w Singapurze Sir Siekier wyraźnie czuł różnicę (gorsze czasy sektorów) po tym jak stracił skrzydło. U mnie jest tak samo. Uszkodzenia, zużycie opon, ba nawet zmiany nastawień wpływają imo na odczucia z jazdy. Może to kwestia poziomu trudności lub jazdy z asystami. Oczywiście gra zawiera błędy, ale ja mam duży fun z jazdy.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te przebite opony mają symbolizować inne awarie bolidu?

Zdarzyło się Wam w grze coś innego, jeżeli chodzi o awarie? Np. awaria silnika, skrzyni biegów, hamulców bądź hydrauliki?

Wtedy nie możecie już zrobić nic i kończycie sfrustrowani wyścig, a tak jest chociaż nadzieja na pit-stop.

Nie mówię, że powyższe rozwiązanie jest dobre - ale może to jest jakieś rozwiązanie (a może jednak bug?).

Druga sprawa. Czy pęknięcia opon zdarzają się równie często w Red-Bullach i McLarenach co w Lotusach i Virginach? Jeżeli nie - to tylko potwierdzałoby moją powyższą teorię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) czy ktos kto gra juz w F1 mogl by napisac ogolne plusy i minusy gierki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) czy ktos kto gra juz w F1 mogl by napisac ogolne plusy i minusy gierki:)

wystarczy poczytac pare stron wstecz :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik niezly hehe... patch konieczny:)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani razu jeszcze mi się to nie zdarzyło O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tą grą w końcu, miałem zamiar ją jutro kupić a coraz więcej osób zaczyna narzekać na nią i ją krytykuje.

Słyszę komentarze że bolidy prowadzi się tak samo na mokrym torze i na suchym niezależnie od opon, że w pit stopach są jakieś dziwne historie :), słyszałem też, że jak jakieś AI puknie w Twój bolid to ty dostajesz karę, że jest bardzo łatwa i np nie sposób przegrać kwalifikacji.

Napiszcie co i jak Ci co już grali bo sam już nie wiem czy jest sens w tą grę inwestować.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×