Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

warny rozdane... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.neogaf.co...6&postcount=704

Coś dla tych którzy nadal uważają że wersja PS3 jest lepsza od Xboxa 360 :rofl:

Z choinki sie urwales? Link do tego byl tu juz 2 dni temu. I nikt nie uwaza ze wersja PS3 jest lepsza od Xboxa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, grę już mam - przed chwilą wróciłem z Saturna. Niestety nie zacznę grać zanim nie uporam się z problemami z głosem, dzwięk jest, a głosu głównych bohaterów nie słychać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi ??

Wina gry czy płytki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsoli, tak samo dzieje się w FIFIE (brak komentarza, głosy kibiców, muzyka jest), BC2, MNR (muzyka, odgłosy są, głosy postaci - brak). Może ktoś wie gdzie leży wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur*a, na początku cholera super marketing, reklamy wszędzie wszyscy się podniecają "za chwile RDR!", dzwonie w szkole i się pytam czy jest "nie ma" trudno zaraz dojdzie. Dzwonie dwie odziny później "jest?" "na PS3 nie ma a na XBOX'a jeszcze jeden egzamplarz". w całym Poznaniu nie ma już żadnego egzemplarza. jestem wściekły na to cholerstwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem tak samo, strasznie napalilem sie na ta gre, a jak przyszla premiera to nigdzie nie moge jej dostac

WSZYSTKO przez kochana CENEGE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur*a, na początku cholera super marketing, reklamy wszędzie wszyscy się podniecają "za chwile RDR!", dzwonie w szkole i się pytam czy jest "nie ma" trudno zaraz dojdzie. Dzwonie dwie odziny później "jest?" "na PS3 nie ma a na XBOX'a jeszcze jeden egzamplarz". w całym Poznaniu nie ma już żadnego egzemplarza. jestem wściekły na to cholerstwo!

hehe ja dzisiaj tez cala Kopenhage zlecialem zeby dorwac egzemplarz. We wszystkich gamestopach mieli tylko dla tych co kupili preorder. Ostatecznie dorwalem i gram :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 14 przyszła gra , przez 5h grania nie ztwierdziłem spadku frameratu jedyne co żuca sie w oczy to dogrywanie sie teksturek nie jest to częste ale zdaża sie nie chodzi o pojajwiające sie obiekty tylko o detale na obiektach :) , Reszta gry ( Po ustawieniu światła kontrastu itp ) niczym nie odbiega od Xboxowej a trawy jest w H** Xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie gdzie można dostać lasso? Jeździłem po sklepach, wykonywałem parę pierwszych zadań i wciąż go nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boooże! Wiele razy pisałem! Dla mnie nie ma nic wspólnego o grafiką, najważniejsze tylko GRAĆ! Aktualnie gram Assasins's Creed 2, a RDR na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boooże! Wiele razy pisałem! Dla mnie nie ma nic wspólnego o grafiką, najważniejsze tylko GRAĆ! Aktualnie gram Assasins's Creed 2, a RDR na półce.

PACK - proponuje podmienic plyty na RDR...

ac2 zawsze sie zdazy przejsc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie gdzie można dostać lasso? Jeździłem po sklepach, wykonywałem parę pierwszych zadań i wciąż go nie mam.

Laso przyjdzie podczas misji z Bonnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laso przyjdzie podczas misji z Bonnie :-)

nie spojleruj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra, a nawet więcej. Jestem już po jakichś 2h gry. Tekstury ostre, mały blur przy obracaniu (bardzo szybkim jest), trawa ok, w ogóle preria wygląda bardzo dobrze. Widoki są ładne, nie zapierają tchu jak np. Nepal w U2, ale jest to wysoki poziom jeśli chodzi o gry multiplatformowe. Animacja na BARDZOOO wysokim poziomie, rag doll wyśmienity i wręcz perfekcyjny. No, a rozgrywka to już w ogóle poezja - wybicie gangu siejącego spustoszenie w mieście daje masę satysafakcji. Konno jeździ się bardzo dobrze, strzela się jak w GTA IV. Czuć ten klimacik dzikiego zachodzu, gra bardzo przypomina polskiego CoJ'a 2.

Aha i jeszcze jedno, a mianowicie ogromne brawa dla Rockstar za piękny duży plakat na odwrocie mapy :) Muszę kupić antyramę i sobie powieszę obok TV, na to właśnie czekałem.

Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, mimo, że mój budżet uszczuplił się o 229zł to jestem zadowolony - pieniądze to nie wszystko, a radochę mam ogromną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały miesiac czekałem na dzisiejszy dzien. Mialem po pracy jechac prosto do sklepu i grac w rdr cały weekend. A tu lipa. W całym krakowie nie ma gry. Dopiero od poniedziałku. I jak tu sie nie wkur#$ć? Ale nie o tym chciałem. Powiedzcie mi jak jest z płynnością? Przez ostatnie kilka dni jak wiemy namnożyło sie wiele mitów i plotek mowiace o rzekomo fatalnej wersji na ps3. Nie interesuje mnie grafika, tekstury, doczytywanie tekstur tylko framerate. Niech mi ktos napisze po ludzku, obiektywnie jaki on jest. Jako, ze są osoby tu na forum (fanboje) dla ktorych fr w gta 4 był plynny i nic nie zacinalo napiszcie jak prezentuje sie fr w rdr na tle wlasnie gta 4. Bez sciemy. Dzięks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy w Polsce też razem z podstawową wersją gry dostaje się mini poradnik? Ja zamówiłem preorder w Anglii i zostałem mile zaskoczony, gdyż razem z grą w kopercie przyszedł kolorowy 24-stronnicowy poradnik do gry, formatu nieco większego niż pudełko bluray. Tym bardziej mnie to zaciekawiło bo cena to w przeliczeniu 160 złotych, a w sklepach raczej czegoś takiego do gier nie dodają.

@up

Też znam osoby dla których GTA4 chodzi płynnie, bo nawet nie wiedzą o co biega, a jak im mówię że otoczenie skacze to odpowiadają, że nic nie widzą :P Z RDR jest lepiej niż GTA4, aczkolwiek wciąż uświadczymy spadków gdy np. będziemy biegać Johnem i machać kamerą na wszystkie strony. Ale to chyba normalka w grach multiplatformowych i szukanie dziury w całym.

Edytowane przez caballero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zaprasza kogoś do prywatnej gry w RDR ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest płynna w porównaniu do GTA IV to nawet bardzo płynna :) Ja nie uświadczyłem żadnych spadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Saturnie w gdańsku i pomyślałem sobie, że wejdę zobaczę czy mają już RDR. Mieli i to chyba z 10 egzemplarzy dlatego dziwią mnie te wszystkie problemy z dostępnością gry;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ta gra jest masakrycznie zabugowana,

po wyjsciu z kina zniknely mi tekstury i swiat jest jak z kartonu....

tez to macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest płynna w porównaniu do GTA IV to nawet bardzo płynna :) Ja nie uświadczyłem żadnych spadków.

fr w porownaniu z GTA4 jest bardzo ok (nie jest jednak tak plynnie jak w JC2 - ale jest ok). Ogolnie jest bardzo pozytywnie :thumbsup: wracam grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ta gra jest masakrycznie zabugowana,

po wyjsciu z kina zniknely mi tekstury i swiat jest jak z kartonu....

tez to macie?

No właśnie tez tego uświadczyłem. Jechałem sobie prerią i kaktusy doczytywały mi się jakies 20 metrów przede mną, po czym spotkałem na drodze epizodyczną postać i podczas cutscenki nastąpił zawias i po grze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mega miodna :D, multiplayer to sielanka, wlasnie odstawilem sie od pada... Nie ma to jak we free roamie z chlopakami dylizansem na robote podjechac :D

Mam nadzieje, że szybko pacza wypuszcza by te bugi naprawic, szkoda takiej giery na takie glupie niedociagniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×