Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest mega miodna :D, multiplayer to sielanka, wlasnie odstawilem sie od pada... Nie ma to jak we free roamie z chlopakami dylizansem na robote podjechac :D

Mam nadzieje, że szybko pacza wypuszcza by te bugi naprawic, szkoda takiej giery na takie glupie niedociagniecia

Ta, hehe , to było niezłe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie battlefield w multi wysiada hehe, narazie multi jest w sumie puste i nie idzie spotkac zywego ducha. my dzisiaj odstawilismy pare skokow dylizansem na fortece, przesiadlismy sie z oslow na rumaki i jest elo hehe. tylko potrzeba wiecej luidzi do multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Saturnie w gdańsku i pomyślałem sobie, że wejdę zobaczę czy mają już RDR. Mieli i to chyba z 10 egzemplarzy dlatego dziwią mnie te wszystkie problemy z dostępnością gry;).

panie ćwir, wywaliłeś mi post za komentasrz w tym stylu, domagam się sprawiedliwości, czytaj pan teraz wszystko co na i na nie temat w temacie, albo oddaj pan gacie  :biggrin: ... 

p.s ... bardzo ciesze się z kolegów szczęścia posiadania, prawdopodobnie dzisiaj przed wszystkich objadem, zaczne penetrować dziki zachód, i chętnie podziele rób rozwine czyjeś sugestie, widziałem już duzo materiałów i wiem ze gra będzie grą roku,  jestem tego po prostu pewien bo   :thumbsup: ...

pozd dla szeryfa'

Dzisiaj od 14 przyszła gra , przez 5h grania nie ztwierdziłem spadku frameratu jedyne co żuca sie w oczy to dogrywanie sie teksturek nie jest to częste ale zdaża sie nie chodzi o pojajwiające sie obiekty tylko o detale na obiektach :) , Reszta gry ( Po ustawieniu światła kontrastu itp ) niczym nie odbiega od Xboxowej a trawy jest w H** Xd

przecież ty grasz od tygodnia? aaa zapomnaiłem, prądu nie miałeś  :biggrin: ..kolego z ładnym kciukiem, hehehehehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak powiem. W czoraj w warszawie RDR nie mieli w MM na bemowie, ani w Wola Parku w Empiku, swiet-gier na chłodnej skończyły się, w Robsonie beda mieć dopiero w poneidziałek. Dopiero w Saturnie w Arkadi zanalazłem :)

Jak by ktoś chciał pograć w free roam to zapraszm :)

PSNid: Hrubcio jest HS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tak powiem. W czoraj w warszawie RDR nie mieli w MM na bemowie, ani w Wola Parku w Empiku, swiet-gier na chłodnej skończyły się, w Robsonie beda mieć dopiero w poneidziałek. Dopiero w Saturnie w Arkadi zanalazłem :)

Jak by ktoś chciał pograć w free roam to zapraszm :)

PSNid: Hrubcio jest HS :)

http://www.ps3site.p...e-kupic-za-ile/

''jedyne miejsce na forum z info o cenach gier i sklepach''

Ten temat zamienia się w jakąś pogawędkę na shoutbox'ie.

Jeśli chodzi o bugi to Rockstar już pracuje nad patchem, więc na pewno będzie to poprawione.

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kupiony w sklepie koń może uciec? pytam sie bo troche kosztuje ;) a jesli go przywiaze przed domem to bedzie tam stal caly czas? czasem na misje jedzie sie innym koniem albo dylizansem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konia moga ci zabic albo moze se zgubic gdy gdzies utknie. zagwizdaj pare razy strzalka w gore to sam przybiegnie. motyw jak w zorroo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad bylo info o 640p? gra smiga w 720p. I wyglada ladnie. Testowane na 50" fullHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że gra wygląda ładnie. Nawet bardzo ładnie. Oczywistą sprawą jest to, że na takim dużym terenie, doczytują się tekstury i są one momentami koślawe :P jestem zadowolony z wydanych 216 zł :) Szkoda, że na razie grałem łącznie z 2 h, nie lubie grać wiedząc że za 2 h jade na uczelnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kupiony w sklepie koń może uciec? pytam sie bo troche kosztuje ;) a jesli go przywiaze przed domem to bedzie tam stal caly czas? czasem na misje jedzie sie innym koniem albo dylizansem.

Konia mogą ci ukraść :P Sam miałem taką sytuację, że w nocy zszedłem z konia by zdjąć skrórę z jakiegoś ustrzelonego zwierzaka, a gdy się odwróciłem to zobaczyłem tylko jego uciekający zad. W ostatniej chwili szybko włączyłem dead eye i udało mi się ustrzelić złodzieja w oddali i odzyskać konia :ninja:

Gierka jest prześwietna. Masa mini gierek typu podkowy czy poker, a do tego dzikie polowania na prerii spowodowały, że nie mam kiedy fabuły pociągnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gramy jeszcze raz, nie ma bata. Mi tam gra działa jak na razie ok. Nie zauważyłem żadnych niedociągnięć, gra mi się nie tni, tekstury mi się nie wczytują jak mknę na mym rumaku :D

Panowie, gramy dzisiaj coś :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po około 4 godzinach gry.

- GTA na Dzikim Zachodzie

- mechanika rozgrywki identyczna jak w GTA

- graficznie jak w GTA IV

- gra chodzi płynnie

- misje jak na razie są dość ciekawe

- w multi zagrałem tylko dwa mecze, po których twierdzę, że jest tak samo beznadziejne jak w GTA IV. Do Uncharted 2 pod tym względem tej grze baaardzo daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po około 4 godzinach gry.

- GTA na Dzikim Zachodzie

- mechanika rozgrywki identyczna jak w GTA

- graficznie jak w GTA IV

- gra chodzi płynnie

- misje jak na razie są dość ciekawe

- w multi zagrałem tylko dwa mecze, po których twierdzę, że jest tak samo beznadziejne jak w GTA IV. Do Uncharted 2 pod tym względem tej grze baaardzo daleko.

Nie grałeś chyba jeszcze na free roamie ze znajomymi, ja wczoraj siedziałem dobrych parę godzin, więc polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja bym chetnie z kims pobiegal, bo nikt z moich znajomych RDR nie ma :( Przygarnie ktos ? :D

Jak cos prosze o inv :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po około 4 godzinach gry.

- GTA na Dzikim Zachodzie

- mechanika rozgrywki identyczna jak w GTA

- graficznie jak w GTA IV

- gra chodzi płynnie

- misje jak na razie są dość ciekawe

- w multi zagrałem tylko dwa mecze, po których twierdzę, że jest tak samo beznadziejne jak w GTA IV. Do Uncharted 2 pod tym względem tej grze baaardzo daleko.

ONE - zmienisz zdanie jak pobiegasz z własnym gangiem :) Salwik ja dzisiaj wieczorem bo za dnia dzieci ganiaja na kwadracie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w multi grać bez auto-aim? Bo jeżeli nie można tego wyłączyć lub nie ma podziału na serwery, a wszystko zależy od ustawień gracza, to nic mnie nie przekona do tego multiplayera. Tak sama beznadzieja jak w GTAIV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE - zmienisz zdanie jak pobiegasz z własnym gangiem :) Salwik ja dzisiaj wieczorem bo za dnia dzieci ganiaja na kwadracie.

No ja to samo, wieczorem dopiero będę mógł grać, bo teraz solidna nauka.

@Foryaren

Jasne, wyślij mi invite'a z podpisem RDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w multi grać bez auto-aim? Bo jeżeli nie można tego wyłączyć lub nie ma podziału na serwery, a wszystko zależy od ustawień gracza, to nic mnie nie przekona do tego multiplayera. Tak sama beznadzieja jak w GTAIV.

W gta przeciez mozna ustawic w multi zeby nie bylo auto-aimu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w multi grać bez auto-aim? Bo jeżeli nie można tego wyłączyć lub nie ma podziału na serwery, a wszystko zależy od ustawień gracza, to nic mnie nie przekona do tego multiplayera. Tak sama beznadzieja jak w GTAIV.

Tak, w miare zdobywania doświadczenia, odblokowują się nowe tryby rozrywki jak PVP ipt itd z hardcore włącznie bez auto aim. Mozna grac we wszystkie tryby bez auto aim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie sprawdzić "statystyki" naszego konia np szybkość czy co go jeszcze opisuje ;) bo gierka jest kozacka co nie kupie dobrego konia w sklepie to albo ukradną albo pantera go dopadnie ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wie ktoś gdzie sprawdzić "statystyki" naszego konia np szybkość czy co go jeszcze opisuje ;) bo gierka jest kozacka co nie kupie dobrego konia w sklepie to albo ukradną albo pantera go dopadnie ;) hehe

hmm to wez sam kradnij konie lub poprostu znajdz mustangi i je na lasso łap :D pozatym konia zawsze przywolasz d padem w gore

Edytowane przez turbodynamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to wez sam kradnij konie lub poprostu znajdz mustangi i je na lasso łap :D pozatym konia zawsze przywolasz d padem w gore

to wiem, że można kraść konie jak i mustangi łapac i ujarzmiać ;) pytam o to jak sprawdzić czy np schwytany mustang jest lepszy/ szybszy niż mój poprzedni koń ;) ewentualnie po czym poznać lepszego szybszego konia od gorszego z samego wyglądu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem.. Odpaliłem wczoraj RDR ale niestety nie miałem czasu na długą grę (może z godzinke, to max). Dzisiaj kiedy chciałem ponownie pograć po uruchomieniu i znaczku rockstar ekran jest czarny jakby coś doczytywało ale nic się nie dzieje.. Stan ten trwa i trwa. Próbowałem kilka razy, wyłączałem konsole - nic. W końcu odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie - bez skutku. Czy ktoś wie o co może chodzić ?? 1 raz zdarza mi się taka sytuacja. No i w końcu wczoraj gra działała..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest bardzo fajny, nie ma lagów, zapisuje statystyki, wszystko ładna chodzi. Multi to czysty fun, mega auto-aim, do tego ciekawe tryby rozgrywki. Dziś sobie kupiłem antyramę 70x50 i wpakowałem tam plakat z Bonnie, teraz tylko muszę znaleść wiertarkę biggrin.gif Ta gra to coś wspaniałego, naprawdę bawicie mnie, oglądacie jakieś głupie porównania z oby dwóch wersji, zamiast sami spróbować. Ludzie znajdują bugi, to normalne, ja jakoś jeszcze żadnego nie uświadczyłem (prawie 6h za mną), nawet po wyjściu z kina nie mam żadnych kartonów. Wmawiajcie sobie dalej, że gra nie jest warta wydania 20 czy 30zł więcej. Jakoś nie czuję się dymany, niektórzy kupili Terminatora w premierę, albo jakąś inną grę i też wydali 200zł. Dzięki selekcji gier, które mnie interesują mogę sobie na nie pozwolić.

I zgadzam się z ocenami 10/10, bo naprawdę dawno nie grałem w lepszą grę (od U2, GoW3 był świetny, ale nie dawał tyle radości).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam male pytanko czy wie ktos jak zrobic ze znajomymi napad na bank lub pociag jesli tak to prosze o odpowiedz lub spotkajmy sie w grze login karmazyn123 pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×