Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

po 8h moge powiedziec ze to jedna z najbardziej klimatycznych gier w jakie gralem/gram :)

a wizyta w Old Fellows Rest w burzową noc - bezcenna :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , czy ktoś z was już przeszedł wątek fabularny? Czy potrzebna do przejścia jest bardzo dobra znajomość języka Angielskiego? Nie znam tak dobrze i dlatego chciałem się zapytać czy to mi nie popsuje gry. Proszę o odpowiedź.

Jeśli chodzi o same przejście misji to oczywiście słaba znajomość angielskiego raczej Ci tego nie utrudni, bo misje z reguły oparte są o pewien schemat, który sugerują już same kolory targetów na minimapce w lewym dolnym rogu (czerwone targety - zabij, żółte - dojedz do celu, zielone - podnieś przedmiot). Natomiast rację ma oczywiście thegrim, że dialogi są bardzo ważne w grach R* bo są po prostu na świetnym poziomie, tj. dobrze zagrane, humorystyczne itd, czyli słowem pełna profeska, niewiele się to różni od dobrego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, bo już się zgubiłem. Przez to, że teraz tyle gier potrzebuje klucza by móc grać w multi przez co kupowanie używek raczej mija się z celem. Czy do gry w multi Red Dead Redemption potrzebny jest klucz, bądź inne badziewie, dzięki któremu staję się jedynym i prawdopodobnie ostatnim właścicielem? Czy spokojnie mogę kupić używkę i nie martwić się o problemy z grą w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, bo już się zgubiłem. Przez to, że teraz tyle gier potrzebuje klucza by móc grać w multi przez co kupowanie używek raczej mija się z celem. Czy do gry w multi Red Dead Redemption potrzebny jest klucz, bądź inne badziewie, dzięki któremu staję się jedynym i prawdopodobnie ostatnim właścicielem? Czy spokojnie mogę kupić używkę i nie martwić się o problemy z grą w multi?

Możesz grać na używce przez multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie napiszę jeśli powiem że gra wymiata :) bo to prawda, jestem pod wielkim wrażeniem gry Rockstar.  Tak mnie wciągneło że nawet nie wiedziałem kiedy wskoczyła na zegar godzinka 02:00 (teraz nieprzytomny jestem w robocie po 2 kawach ale i tak warto było poszaleć). 2 skarby znalazłem - znalezienie kryjówki pierwszego było banalne, drugiego wręcz odwrotnie....

Jedyny bug którego uświadczyłem to bohater który sam mi zszedł z konia i zaczął spieprzać  gdzieś poza miasto (?!). Po kilkudziesięciu metrach zatrzymał się i wszystko wróciło do normy.

Ciągle nie wiem jak sprawdzać "statystyki" koni - na pierwszy rzut oka różnią się tylko (poza wyglądem ofc) długością paska "stamina" po lewej stronie minimapy.

Dwa pytanka:

- Nie praktykowałem tego jeszcze, ale czy złapane konie można sprzedawać ?

- Jak oszukiwać w pokera ? (mam garnitur dzięki któremu mogę użyć "cheat" podczas rozdawania kart ale nie ograniam tego QTE)

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

- Jak oszukiwać w pokera ? (mam garnitur dzięki któremu mogę użyć "cheat" podczas rozdawania kart ale nie ograniam tego QTE)

Podczas gdy Twoja postac rozdaje karty, nacisnij trojkat. Zacznie sie sekwencja w ktorej musisz jak najszybciej wysrodkowac strzalke za pomoca lewej galki analog. Jezeli Ci sie uda to zdobedziesz dodatkowa karte, ktora bedziesz mogl wymieniac z tymi ktore otrzymales w identyczny sposob. Jezeli Ci sie nie uda to ktorys z kolesi zauwazy ze oszukujesz i nastapi Duel ;)

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Adamus78

Oszustwo w kartach i duel

Skoro mowa o oszukiwaniu

Ktoś natrafił na pewnego delikwenta ,który został przyłapany w Thieves Land ? :biggrin:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o oszukiwaniu

Ktoś natrafił na pewnego delikwenta ,który został przyłapany  w Thieves Land ?  :biggrin:

Dzięki za pomoc.

Jesli to ten przed salonem posadzony z napisem Cheater na klacie to tak spotkałem go :) heheh.

Jak zaliczyć explore w Thieves Landing ? trzeba coś ciekawego znaleźć aby zaliczyć achive na nowy suit ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Jesli to ten przed salonem posadzony z napisem Cheater na klacie to tak spotkałem go :) heheh.

Jak zaliczyć explore w Thieves Landing ? trzeba coś ciekawego znaleźć aby zaliczyć achive na nowy suit ?

Wydaje mi się , że musisz wątkiem fabularnym zahaczyć o tą miejscowość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonajcie misję dla stranger'a "Flowers for a lady". Niezły czubek z tego gościa :)

Adamus78, musisz znaleźć część ubrania w

tym dużym magazynie na piętrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wersja pl?

bo nie wiem czy kupować zagraniczna?

Nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

No to jak rozumiesz to po co spamujesz ? Nabijasz w ten sposób tylko posty....

Mnie tak gra wciągnęła (bardziej multi jednak niż single) i grałem od 17 do 6:30, bez przerwy. Ja od 2 w nocy to się dopiero rozgrzewam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2 ostatnie to jest jakaś parodia w negatywnym znaczeniu tego słowa. Jak to jest w ogóle możliwe ? Jakieś cheaty, mody ?

Zepsuta płyta. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może po prostu R* ma poczucie humoru ( wiadomo ze ma, ale za aż tak chore... ? ) i umieścił kilka takich wybryków w grze ? :P

Edit: Oni muszą mieć jakąś wadliwą wersję gry bo zdarzyło im się to 4 czy 5 razy w ciągu jednej nocy... Szukam, szukam i innym podobnych filmików nie widzę więc wniosek prosty - wadliwa wersja gry ;)

Edytowane przez Koniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tam ludźmi na multi normalni czy psychopaci ,podejdziesz do nich i już cię nawalają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tam ludźmi na multi normalni czy psychopaci ,podejdziesz do nich i już cię nawalają?

Ja troche gralem na publiku i tu roznie, choc chyba sam pierwszy otworzylem ogien? No n ie moglem sie oprzec :D

potem dostalem invite i jakis hideout z kolesiem zrobilem,

tyle ze ja teraz mecze singla a potem multi :) wiec Salvik mam nadzieje. ze wybaczysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu R* ma poczucie humoru ( wiadomo ze ma, ale za aż tak chore... ? ) i umieścił kilka takich wybryków w grze ? :P

Edit: Oni muszą mieć jakąś wadliwą wersję gry bo zdarzyło im się to 4 czy 5 razy w ciągu jednej nocy... Szukam, szukam i innym podobnych filmików nie widzę więc wniosek prosty - wadliwa wersja gry ;)

Nie tylko oni:

http://www.ps3site.pl/w-red-dead-redemption-znikaja-konie/46426/#more-46426 - Naszczeście R* ogłosiło że już pracuje nad patchem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to normalne bugi przez duże B! które występują we wszystkich wersjach. Człowiek puma ( wtf ?! ) to chyba nie bug... Przynajmniej tak myślę. Bo np kobieta z pyskiem/twarza osła to już na pewno ni bug. Inaczej wygląda, ma inne ruchy. No ale mogę się mylić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×